Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Δοκίμασε κανείς τη ROUBI; Πήγα την είδα. Φαίνεται πολύ όμορφη. Αλλά είχε μια ξινισμένη φάτσα που δεν με άφησε να τολμήσω να περάσω μέσα. Το είπα και στην τσατσα… δεν γίνεται να βγαίνει έξω με κατεβασμένα μούτρα.
 

ντουρασελ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ σε πρόσφατο πέρασμα με Ρίτα (έχω ξαναπεράσει) αρνήθηκα τα γλωσσόφιλα τα οποία αυτή επιχείρησε να ξεκινήσει με αρκετή επιμονή.

Με αυτά που κάναμε στην διάρκεια της επίσκεψης ελπίζω ειλικρινά και ο επόμενος να έκανε το ίδιο, βέβαια το λέω αυτό ενώ μόλις ανέβηκε κριτική "απόλυτο gfe, με τάραξε στα γλωσσόφιλα" κλπ.
Ρε μαλάκες δεν ξέρατε, δεν ρωτάγατε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Επίσης το σπίτι δεν είναι κάποιο τρομερό χάλι όπως το περιγράφουν κάποιοι αλλά οπωσδήποτε κι εγώ την προτιμούσα στο Venus 2.
Το μεσαίο σπίτι όπου πριν κάποιους μήνες είχα επισκεφθεί την Βάσω ήταν πράγματι λίγο βαρδαρισιο θα έλεγα
Το βενους 2 λιγο χειροτερο απο τα λας βεγκας...
Απλα σ αυτο εδιναν πετσετα οταν εμπαινες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
μπαινοντας αριστερα το μεγάλο δωμάτιο με το τζακούζι είναι πολύ κομπλε. το απέναντι χάλι...
Τοσο κομπλε που ειχε μια τρυπα στο σεντονι..που χωρουσαν δυο δαχτυλα και πετσετα πουθενα!
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
Χειροτερα απο Βαρδαρη ειναι τα δωματια!!πηγα προχθες με Ριτα και εχει γινει πολυ ψυχρη!καμια σχεση οταν ηταν απεναντι το καλοκαιρι με τον κοντο τσατσο.Ψεκαστε σκουπισατε!το στομα οντως ειχε μυρωδια τσιγαριλας-λιστεριν-πουτσιλας!εκλεισε ενα κεφαλαιο!!!να δουμε τι εχει συνεχεια!
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
85
Like
96
Πόντοι
0
τα σπιτακια του Βαρδάρη ακομα και οταν δουλευαν στα φορτε τους (και οχι στο παρακμιακο τους τελος) ηταν 2 κλασεις κατω απο το χειροτερο δωματιο των σφαγειων - και παντα παιζει ρολο και η υπηρεσια
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
1
Πέρασα να δω την Ρίτα που όλο συζητιέται και σχολιάζεται. Όντως φάνηκε πολύ πρόσχαρη στο σαλόνι, άνετη με το σώμα της και τους πελάτες, και φαίνεται ότι θα κάνει πολλά πράγματα στο δωμάτιο. Ίσως και να της αρέσει η δουλειά. Συνέχισα την τσάρκα γιατί δεν το ένιωσα, ίσως δεν ήταν ο τύπος μου. Πάντως μου άρεσε η αύρα της.

Καλύτερα αυτή η προθυμία και το πρόστυχο ύφος πάντως, παρά η ξινιλα και η αδιαφορία. Το να περιμένει κανείς μια ιερόδουλη να είναι "αγνή" το βρίσκω λίγο παράλογο. Είναι μέρος της δουλειάς της να κάνει ότι θέλει στο δωμάτιο, και όποιος νιώθει ανασφάλεια με το άγνωστο της φύσης της ας μείνει σπίτι του.

Στο τέλος πέρασα με την Ίνα στο inside, η οποία φάνηκε να ξέρει πως να κάνει light domination καλά, με χαστούκια πατήματα κτλ. Βέβαια η φάτσα της καμία φορά παίρνει ένα ξινό και βαριεστημενο ύφος, που πλήττει λίγο την εικόνα της στο σαλόνι, αλλά κατά τα άλλα μπορώ να πω πως έμεινε αρκετά μέσα στο δωμάτιο, και δεν κοίταξε να φύγει με τη πρώτη ευκαιρία.
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
1
Επίσης θα ήθελα να κάνω και 2 ερωτήσεις για τους γνώστες. Η Αθήνα τελικά από το Venus δουλεύει ακόμα? Σε μια από τις προηγούμενες αναρτήσεις είχε συμπεριλάβει και το δικό της όνομα στο πρόγραμμα. Μπορεί να ήταν λάθος.

Γνωρίζει κανείς τι απέγινε μια ξανθιά ψηλή Καρολίνα που δούλευε στο Venus και στον αφρό κάποια στιγμή? 9 μήνες πριν ίσως. Που πάντα έκανε ντουζ μαζί με τον πελάτη πριν την εκκίνηση.

Και αν ξέρει κανείς κάποια που να δέχεται καμία μικρή σφαλιαριτσα ή τέτοια παιχνίδια, παρακαλώ πολύ αφήστε κανένα όνομα. Ίδιως αν είναι petite.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Καλύτερα αυτή η προθυμία και το πρόστυχο ύφος πάντως, παρά η ξινιλα και η αδιαφορία. Το να περιμένει κανείς μια ιερόδουλη να είναι "αγνή" το βρίσκω λίγο παράλογο. Είναι μέρος της δουλειάς της να κάνει ότι θέλει στο δωμάτιο, και όποιος νιώθει ανασφάλεια με το άγνωστο της φύσης της ας μείνει σπίτι του.
Αν αναφέρεσαι για Ριτα το συγκεκριμένο σχόλιο δεν στέκει με αναφορές που κάναμε. Άλλο η συμπεριφορά στα σαλόνι που νομίζω συμφωνούμε όλοι το να προβάλει σεξουαλικοτητα, ναζί, κτλπ Άλλο στω δωμάτιο να είναι επαγγελματίας κ με κάθε τρόπο να σε φτιάχνει( στοματικό, χάδια, τριψιματα κτλπ) κ άλλο να γλύφει την τριχωτή κολοτριπιδα του άλλου κ να σε δίνει ακαποτα αμέσως μετά στον επόμενο κ φιλια στο στομα όπως κ να μυρίζεις την μυρωδιά του σώματος του προηγούμενου. Δλδη 0 υγιεινή σαν επαγγελματίας. Που λες σε μελοι να μείνουνε στα σπίτια τους....οχι ότι δεν υπάρχουν κ κάφροι πελάτες αλλά οι περισσότερες βάζουν κ όρια στους συγκεκριμενους
 
Τελευταία τροποποίηση:

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
1
Ναι θα πρέπει να τηρεί τους κανόνες καθαριότητας και να πλένεται μετά από κάθε πελάτη. Αυτό είναι αυτονόητο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Επίσης θα ήθελα να κάνω και 2 ερωτήσεις για τους γνώστες. Η Αθήνα τελικά από το Venus δουλεύει ακόμα? Σε μια από τις προηγούμενες αναρτήσεις είχε συμπεριλάβει και το δικό της όνομα στο πρόγραμμα. Μπορεί να ήταν λάθος.

Γνωρίζει κανείς τι απέγινε μια ξανθιά ψηλή Καρολίνα που δούλευε στο Venus και στον αφρό κάποια στιγμή? 9 μήνες πριν ίσως. Που πάντα έκανε ντουζ μαζί με τον πελάτη πριν την εκκίνηση.

Και αν ξέρει κανείς κάποια που να δέχεται καμία μικρή σφαλιαριτσα ή τέτοια παιχνίδια, παρακαλώ πολύ αφήστε κανένα όνομα. Ίδιως αν είναι petite.
Σχετικα με υην Αθηνα...προσωπικη αποψη ειναι οτι αμα της κανεις προταση δε νομιζω να αρνηθει...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Σχετικα με υην Αθηνα...προσωπικη αποψη ειναι οτι αμα της κανεις προταση δε νομιζω να αρνηθει...
Δεν χρειάζεται και να της κάνεις πρόταση προχθές δούλευε κανονικά στο venus 2 .την πέτυχα σε τσαρκα που εκανα κατά τις 8.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Επίσης θα ήθελα να κάνω και 2 ερωτήσεις για τους γνώστες. Η Αθήνα τελικά από το Venus δουλεύει ακόμα? Σε μια από τις προηγούμενες αναρτήσεις είχε συμπεριλάβει και το δικό της όνομα στο πρόγραμμα. Μπορεί να ήταν λάθος.

Γνωρίζει κανείς τι απέγινε μια ξανθιά ψηλή Καρολίνα που δούλευε στο Venus και στον αφρό κάποια στιγμή? 9 μήνες πριν ίσως. Που πάντα έκανε ντουζ μαζί με τον πελάτη πριν την εκκίνηση.

Και αν ξέρει κανείς κάποια που να δέχεται καμία μικρή σφαλιαριτσα ή τέτοια παιχνίδια, παρακαλώ πολύ αφήστε κανένα όνομα. Ίδιως αν είναι petite.
Αξεχαστα γαμησια με την Καρολινα,οταν ακομη επισκεπτομουν το βενους ,την πηρα και στο αφρος,κανονικο μαννεκεν,στηθος πανεμορφο φτιαγμενο,πισινος ονειρο,μουνακι τριανταφυλλενιο,λιγο υπερβολικη με το ντουζ,αλλα καλυτερα ετσι.Μπορω να πω οτι μου λειπει.Τον σεπτεμβριο του 22 εφυγε για Αθηνα και το πιο πιθανο ειναι να την γλεντανε οι Αθηναιοι,οσο για την Αθηνα εχω καιρο να περασω μαζι της,σιγουρα δουλευει,κανεις αυτοψια και βλεπεις την τυχη σου.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
150
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Καλημέρα και καλή Κυριακή. Μετά από τόσες καλές κριτικές για τη Νατάσα Μινώταυρου 14 είπα να τη δοκιμάσω. Κατά τη δική μου εκτίμηση πρόκειται για μία γυναίκα 35 vs 40 χρόνων όμορφη και με πολύ θετική αύρα. Έδωσα το παράβολο 70 ευρώ για full πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο με το στρογγυλό το κρεβάτι. Ήρθε το κορίτσι το μόνο που με ενθουσίασε είναι η πίπα της καλή με διάρκεια πέρασμα και από τις μπάλες και και τελείωμα με αυτό τον τρόπο όχι όμως στο στόμα. Εν κατακλείδι μία καλή συνεδρία αλλά όχι αντάξια των προσδοκιών μου. Θα δοκιμαστεί άλλη μία φορά με σεξ αυτή τη φορά για να έχω πιο σωστή άποψη. Πάντως το σπίτι είναι ένα χαλί. Θα ακολουθήσει και κριτική για να μείνει στο ιστορικό γαμάτε μόνο αυτό μας έμεινε.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Δεν χρειάζεται και να της κάνεις πρόταση προχθές δούλευε κανονικά στο venus 2 .την πέτυχα σε τσαρκα που εκανα κατά τις 8.
Περασε κανεις με Αθηνα τελευταια; παλιοτερα την ειχα παρει και ηταν χαλια στο δωματιο. Ρωταω μπας και αλλαξε τροπαρι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Περασε κανεις με Αθηνα τελευταια; παλιοτερα την ειχα παρει και ηταν χαλια στο δωματιο. Ρωταω μπας και αλλαξε τροπαρι
Ασε να απαντήσει η Αθηνά που έχει κ προφίλ κ γράφει στο νημα:grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Καλημέρα και καλή Κυριακή. Μετά από τόσες καλές κριτικές για τη Νατάσα Μινώταυρου 14 είπα να τη δοκιμάσω. Κατά τη δική μου εκτίμηση πρόκειται για μία γυναίκα 35 vs 40 χρόνων όμορφη και με πολύ θετική αύρα. Έδωσα το παράβολο 70 ευρώ για full πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο με το στρογγυλό το κρεβάτι. Ήρθε το κορίτσι το μόνο που με ενθουσίασε είναι η πίπα της καλή με διάρκεια πέρασμα και από τις μπάλες και και τελείωμα με αυτό τον τρόπο όχι όμως στο στόμα. Εν κατακλείδι μία καλή συνεδρία αλλά όχι αντάξια των προσδοκιών μου. Θα δοκιμαστεί άλλη μία φορά με σεξ αυτή τη φορά για να έχω πιο σωστή άποψη. Πάντως το σπίτι είναι ένα χαλί. Θα ακολουθήσει και κριτική για να μείνει στο ιστορικό γαμάτε μόνο αυτό μας έμεινε.
Δεν σου βάζω λαϊκ ούτε στη κατάθεση ούτε στην κριτική μόνο και μόνο γιατί έδωσες 70 μόνο για την πίπα που θα στην έκανε με 40 ! Παπαροκα την έκανες την αμαρτία σου ,μετά γιατί μας πιάνουν κορόιδα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
19
Like
7.187
Πόντοι
3.346
πάντως εδώ που τα λέμε η Ρίτα με όλα τα δωμάτια πάντα γεμάτα στην βάρδια της και πόσοι ακόμη περιμένουν στην αναμονή στο σαλόνι δεν κλείνει μπούτι στην κυριολεξία η κοπέλα, πολλές φορές ούτε με listerin δεν προλαβαίνει να κάνει πλύσεις πόσο μάλλον μπάνιο. Άρα μια πουτσίλα/κωλίλα/μασχαλίλα/ιδρωτίλα του συναγωνιστή που κατέθεσε πριν από τον επόμενο θεωρείται αναμενόμενη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
19
Like
7.187
Πόντοι
3.346
Δεν σου βάζω λαϊκ ούτε στη κατάθεση ούτε στην κριτική μόνο και μόνο γιατί έδωσες 70 μόνο για την πίπα που θα στην έκανε με 40 ! Παπαροκα την έκανες την αμαρτία σου ,μετά γιατί μας πιάνουν κορόιδα

εγώ του έκανα like στην κριτική του, αλλά γενικά αν είχε στο μυαλό του ο συναγωνιστής να δώσει μόνο πίπα δεν χρειαζόταν να πετάξει 70, γινόταν και με 40 όπως σωστά ανέφερες, τέτοιες αστοχίες δεν χρειάζονται γιατί μετά καλομαθαίνουν και χαλάνε τις βασικές υπηρεσίες τους στην πορεία ή ανεβάζουν την τιμή του απλού κατά 10 ευρώ. Όπως συνέβει αρκετές φορές στο παρελθόν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom