Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
άστο άλλες εποχές τότε θυμάμαι τι γινόταν και στην Βερόνικα και στην Μιρέλα. Το φουλ που ανέφερα ήταν βάση των τωρινών δεδομένων. Παλιά ήταν εντελώς διαφορετικά
Δεν κατάλαβες καλά....ξανά δες... Μιραμπελα έγραψα ..τι να κλάσει τότε η Μιρέλα; χαχαχα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
μάλλον παίζει ρόλο και τι ώρα θα βγει κάποιος τσάρκα, φαντάζομαι νωρίς το πρωί στην αρχή της βάρδιας της θα είναι χαλαρά τα πράγματα. Τις δυο τελευταίες φορές που βγήκα μεσημέρι ήταν τα δωμάτια της γεμάτα.
Ναι παντα παιζει ρολο η ωρα που θα πας..εκτος αν ειναι δυνατο κομματι και ως δια μαγειας ολοι ειναι εκει..ουτε δουλειες εχουν ξαφνικα ουτε τιποτα.:2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Ναι παντα παιζει ρολο η ωρα που θα πας..εκτος αν ειναι δυνατο κομματι και ως δια μαγειας ολοι ειναι εκει..ουτε δουλειες εχουν ξαφνικα ουτε τιποτα.:2funny:

χαχαχα έτσι :2funny:

αν έρθει καμιά μουνάρα Ρωσίδα 25 χρ. και κάνει τα κόλπα της Ρίτας στο δωμάτιο, όλα τα υπόλοιπα σπιτάκια θα περιμένουν τον πελάτη με το τουφέκι. Όλη η Θεσσαλονίκη και τα περίχωρα θα παίρνουν χαρτάκι με προτεραιότητα για να πηδήξουν
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας η Κύπρια ξέρετε αν θα ξανά έρθει?
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Καλημερα σε ολους. Μετα λυπης διαπιστωνω οτι η επαγγελματικη ζωνη στην κατηγορια του πρωκτικου σεξ εχει μεινει χωρις διεκδηκητρια. Επειτα απο το κρεμασμα των γαντιων απο την επι πολλων ετων βασιλισσας του πρωκτικου σεξ Ειρηνης ζητειται νεα βασιλισσα πλεον..... Αν καποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει. Τα σεβη μου.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
κάποιοι ειναι μαλακες και αγενείς, αλλα τελικα δεν μας είπες....εξετάσεις κάνουν τα κορίτσια στα σπιτάκια ?
Καλημέρα μπορείς ν πασ και να ζητήσεις από οποία θες από τις κοπέλες μου εξετάσεις να δεισ
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
Περασε κανεις με Αθηνα τελευταια; παλιοτερα την ειχα παρει και ηταν χαλια στο δωματιο. Ρωταω μπας και αλλαξε τροπαρι
Χαχαχαχ ελα να ξανά δοκιμάσεις μπορεί να άλλαξα.. κοιτάξτε οσοι είστε πελάτες τόσα χρόνια του μαγαζιού ξερετε πωσ λειτουργώ..προσωπικά τώρα ξεκίνησα γι λιγο καιρό να δουλεύω είμαι βενουσ με την Άννα και με τη Μαρία καινούργια κοπέλα σερβα και αυτή δικιά μας από αύριο σας περιμένουμε..να θυμάστε ομωσ μην ζητάτε σεξ χωρίς προφυλακτικο έχετε ξέφυγε πολύ τελευταία σαν τη υγεία δε χει
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Χαχαχαχ ελα να ξανά δοκιμάσεις μπορεί να άλλαξα.. κοιτάξτε οσοι είστε πελάτες τόσα χρόνια του μαγαζιού ξερετε πωσ λειτουργώ..προσωπικά τώρα ξεκίνησα γι λιγο καιρό να δουλεύω είμαι βενουσ με την Άννα και με τη Μαρία καινούργια κοπέλα σερβα και αυτή δικιά μας από αύριο σας περιμένουμε..να θυμάστε ομωσ μην ζητάτε σεξ χωρίς προφυλακτικο έχετε ξέφυγε πολύ τελευταία σαν τη υγεία δε χει
Παντα περνω αριστα μαζι σου Αθηνα,αφου εισαι διαθεσιμη θα σε επισκεφθω να απολαυσω το υπεροχο στηθος σου και τα πονηρα ματια σου.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Χαχαχαχ ελα να ξανά δοκιμάσεις μπορεί να άλλαξα.. κοιτάξτε οσοι είστε πελάτες τόσα χρόνια του μαγαζιού ξερετε πωσ λειτουργώ..προσωπικά τώρα ξεκίνησα γι λιγο καιρό να δουλεύω είμαι βενουσ με την Άννα και με τη Μαρία καινούργια κοπέλα σερβα και αυτή δικιά μας από αύριο σας περιμένουμε..να θυμάστε ομωσ μην ζητάτε σεξ χωρίς προφυλακτικο έχετε ξέφυγε πολύ τελευταία σαν τη υγεία δε χει
Καλησπέρα Αθηνά!
Τί ώρες θα είσαστε; Έχετε κάποιο σάιτ να βλέπουμε το πρόγραμμα και τις κοπέλες;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Εγώ 12:00-22:00 Άννα 17:00-08:00 Μαρία 10:::-01:00
κανει καποια πρωκτικο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημερα σε ολους. Μετα λυπης διαπιστωνω οτι η επαγγελματικη ζωνη στην κατηγορια του πρωκτικου σεξ εχει μεινει χωρις διεκδηκητρια. Επειτα απο το κρεμασμα των γαντιων απο την επι πολλων ετων βασιλισσας του πρωκτικου σεξ Ειρηνης ζητειται νεα βασιλισσα πλεον..... Αν καποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει. Τα σεβη μου.
νομιζω πως εδω και καιρο το ειχε σταματησει. Τωρα σταματησε εντελως εννοεις;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Περμασμα με σαμπρινα στον poison.πηρα πρωκτικο με 80 και μπορω να πω οτι περασα καλα.ωραιο τσιμπούκι με προσπάθεια για ντιπ και καραμελωμα στα δίδυμα. μια σταση παιχτηκε αυτη απο πανω οπου τον κάρφωσε στο κωλαρακι της και η αλήθεια ειναι ότι ζοριστηκε πολυ.μετα απο κανα πεντάλεπτο οταν το συνηθισε καυλωσε για τα καλα και αρχισε να τριβει το μουνακι της και γω να ανεβαζω ταχύτητα οπου και κατεθεσα.εχει κωλαρα και σφιχτη κωλοτρυπίδα,ηθελα να την παρω στα 4 αλλα λογο οτι δε μιλαει γρι αγγλικα και το οτι πιασαμε ρυθμο το αφησα για την επομενη συνάντηση.στα συν να πω οτι μετα τη συνεύρεση μπηκε στο μπανιο για ντουζακι..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom