Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (3 μέλη και 51 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
Ben benq0
εγώ όσες φορές έχω έρθει και στο venus και στο las vegas δεν είδα ποτέ στα στούντιο πακιστανό ή κούρδο. Τώρα αν σου στέλνουν κάποιοι ΠΜ και σου λένε για πακιστανούς κούρδους κτλ. απλά είναι κακεντρεχείς αυτοί που σου στέλνουν τέτοια μηνύματα. Το άλλο με τα ακάποτα γαμήσια που ζητάνε κάποιοι με ξεπερνάει. Ας ψάξουν να βρουν γκόμενα όσοι ζητάνε σεξ χωρίς προφυλακτικό με τα εργαζόμενα κορίτσια.
Κοίτα έχουν ξεφύγει μένα συνέχεια μου στέλνουν ασ κοιτάξουν την δουλειά τους αντε γιατί μας ζάλισαν από τις 10 οι 8 ζητάνε χωρίς προφυλακτικο κ τώρα θα μου πουν μένα ότι περνούμε κουρδους..τελικά ο Ben Ben έκανε λαθοσ που μου έκανε εγγραφή χαχαχςχ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
19
Like
7.173
Πόντοι
3.346
τελικά ο Ben Ben έκανε λαθοσ που μου έκανε εγγραφή

όχι ρε συ μην λες τέτοια, θέλουμε να μας ενημερώνεις σε τακτική βάση για τις βάρδιες των κοριτσιών και τις νέες αφίξεις. Ώστε να μην γυρνάμε άσκοπα βόλτες ψάχνοντας την κοπέλα που θέλουμε

Κοίτα έχουν ξεφύγει μένα συνέχεια μου στέλνουν ασ κοιτάξουν την δουλειά τους αντε γιατί μας ζάλισαν από τις 10 οι 8 ζητάνε χωρίς προφυλακτικο κ τώρα θα μου πουν

επιεικώς απαράδεκτοι όσοι ζητάνε σεξ χωρίς προφυλακτικό για να μην πω τίποτα χειρότερο, δεν έχω λόγια
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ben benq0

Κοίτα έχουν ξεφύγει μένα συνέχεια μου στέλνουν ασ κοιτάξουν την δουλειά τους αντε γιατί μας ζάλισαν από τις 10 οι 8 ζητάνε χωρίς προφυλακτικο κ τώρα θα μου πουν μένα ότι περνούμε κουρδους..τελικά ο Ben Ben έκανε λαθοσ που μου έκανε εγγραφή χαχαχςχ
δεν είναι ανάγκη να απαντάς σε όλους . Οι ενημερώσεις σου είναι σημαντικές, μη σταματήσεις.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
έφαγα την πατάτα εγώ, εδώ και πάρα πολύ καιρό πριν γιατί είπα να κάνω τον κασκαντέρ, δεν έγραψα κάτι γιατί συνήθως δεν μου αρέσει να γράφω αρνητικές κριτικές προτιμώ να γράφω τις θετικές κριτικές μόνο. Βλέπεις ότι κατά καιρούς σπάνια να αναφέρει κάποιος κάτι γι' αυτή διότι δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο από πλευράς υπηρεσιών, για μετάξι 10 ευρώ καλή είναι.



τώρα τελευταία κάποιος συναγωνιστής είπε ότι πάχυνε, εγώ έχω καιρό να την δω, την τελευταία φορά που την είδα δλδ το έτος που μας πέρασε ήταν μια χαρά από θέμα εμφάνισης.
Εχω γράψει παλιότερα για Ναστια όταν εμφανίστηκε, σε ποστ μου, γτ πήγαινα συχνά σαυτην κ στην Ανιτα που έχει φύγει.(Bella dona και οι 2 διαφορετικές βάρδιες) Παντος ποτέ μα ποτέ δεν έφυγα ξενερώμενος. Ισα ισα περνάω πάντα καλά μαζί της. Εγω ανέφερα σίγουρα ότι έβαλε κιλά. Ισως να με συμπαθεί ξέρω γω δεν μπορώ να το εξηγήσω γιαυτην τουλάχιστον. Σε άλλες λίγο πολύ οι υπηρεσίες τους είναι χάλια σε συχνό βαθμό.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
19
Like
7.173
Πόντοι
3.346
Εχω γράψει παλιότερα για Ναστια όταν εμφανίστηκε, σε ποστ μου, γτ πήγαινα συχνά σαυτην κ στην Ανιτα που έχει φύγει.(Bella dona και οι 2 διαφορετικές βάρδιες) Παντος ποτέ μα ποτέ δεν έφυγα ξενερώμενος. Ισα ισα περνάω πάντα καλά μαζί της. Εγω ανέφερα σίγουρα ότι έβαλε κιλά. Ισως να με συμπαθεί ξέρω γω δεν μπορώ να το εξηγήσω γιαυτην τουλάχιστον. Σε άλλες λίγο πολύ οι υπηρεσίες τους είναι χάλια σε συχνό βαθμό.

θυμάμαι ότι για τα κιλά που έβαλε εσύ το ανέφερες, :thumbsup: απλά δεν έκανα tag στην παλαιότερη αναφορά σου για την Νάστια γιατί βαριόμουν να ψάχνω πιο πίσω
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Για να κλείσουμε λίγο το θέμα με αυτά που γράφτηκαν περί εξετάσεων, αδειών κ παει λεγοντας. Και οι πελάτες κάνουν τα στραβα ματια κ τα μαγαζια, μην κοροϊδευομαστε. Τπτα δεν είναι σίγουρο κ απολυτο. (άδειες, εξετάσεις, λαθρομετανάστες) Εδω μενεις με την πουτσα στο χέρι γτ η κοπέλα είναι ότι ναναι ( κ εφόσον έχεις δίκιο κ είσαι σωστός) κ η απάντηση κ η συμπεριφορά των οίκων στο πρόβλημα σου είναι δεν ξέρω, δεν καταλαβαίνω, εσυ φταις, η κοπέλα κάνει κουμάντο κ άλλες τέτοιες πονηριες. Χεστηκε το μαγαζι αν εσύ πέρασες η δεν πέρασες καλά.

Μην θυχτεις Αθηνά το 90% έτσι δουλεύει κ δουλεύε (τουλάχιστον από άποψη συμπεριφοράς σε πελάτες. Τα άλλα δεν μπορώ να αποδείξω με τεκμηριωμένα στοιχεία εκτός από τους λαθρο που παίρνουν κ ειδικές εκπτώσεις από κάποια μαγαζια)

Για να μην θυμηθούμε τους δήθεν ελέγχους επι εποχής covid και λητουργειας μαγαζιων. Οποίος κατάλαβε - κατάλαβε περί του θέματος γενικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Έλενα βγηκε στη βίζιτα και καλα κανει ν μαζέψει καλα λεφτα το κοριτσι εύχομαι. Τώρα βραδινό εκει που δουλευε ποια το κανει??? Γνωρίζουμε ρε τσιφλιμαγκες?
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Η Έλενα βγηκε στη βίζιτα και καλα κανει ν μαζέψει καλα λεφτα το κοριτσι εύχομαι. Τώρα βραδινό εκει που δουλευε ποια το κανει??? Γνωρίζουμε ρε τσιφλιμαγκες?
Δουλεύει μια Χριστίνα. Δουλευε πρωινη στο poison.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
Για να κλείσουμε λίγο το θέμα με αυτά που γράφτηκαν περί εξετάσεων, αδειών κ παει λεγοντας. Και οι πελάτες κάνουν τα στραβα ματια κ τα μαγαζια, μην κοροϊδευομαστε. Τπτα δεν είναι σίγουρο κ απολυτο. (άδειες, εξετάσεις, λαθρομετανάστες) Εδω μενεις με την πουτσα στο χέρι γτ η κοπέλα είναι ότι ναναι ( κ εφόσον έχεις δίκιο κ είσαι σωστός) κ η απάντηση κ η συμπεριφορά των οίκων στο πρόβλημα σου είναι δεν ξέρω, δεν καταλαβαίνω, εσυ φταις, η κοπέλα κάνει κουμάντο κ άλλες τέτοιες πονηριες. Χεστηκε το μαγαζι αν εσύ πέρασες η δεν πέρασες καλά.

Μην θυχτεις Αθηνά το 90% έτσι δουλεύει κ δουλεύε (τουλάχιστον από άποψη συμπεριφοράς σε πελάτες. Τα άλλα δεν μπορώ να αποδείξω με τεκμηριωμένα στοιχεία εκτός από τους λαθρο που παίρνουν κ ειδικές εκπτώσεις από κάποια μαγαζια)

Για να μην θυμηθούμε τους δήθεν ελέγχους επι εποχής covid και λητουργειας μαγαζιων. Οποίος κατάλαβε - κατάλαβε περί του θέματος γενικά
Δεν θιγομαι καθόλου αλλά ασ βγει ένας δω να πει ότι γω δεν ήμουν σωστή με τους πελάτες η ότι δε νοιάζομαι αν περνάνε καλά έτυχε να χω κοπέλα που δεν ήταν καλή κ έδινα Τα χρήματα πίσω οπότε γω δν ανήκω σε αυτούς που γραφεις δω πέρα. .οσοι είναι πελάτες μας ξέρουν
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Δεν θιγομαι καθόλου αλλά ασ βγει ένας δω να πει ότι γω δεν ήμουν σωστή με τους πελάτες η ότι δε νοιάζομαι αν περνάνε καλά έτυχε να χω κοπέλα που δεν ήταν καλή κ έδινα Τα χρήματα πίσω οπότε γω δν ανήκω σε αυτούς που γραφεις δω πέρα. .οσοι είναι πελάτες μας ξέρουν
Δεν αναφέρθηκα σε σένα προσωπικα γιαυτο είπα να μην θιχτείς. Και για να προλάβω τους έξυπνους ούτε περνω το μέρος κανενός μαγαζιού και κανενός προσώπου υπεύθυνου σε οποιαδήποτε μαγαζί. Τα like και τα γλυψιματα τα αφήνω σε αλλους
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Βολτα μετα απο καιρο ... η κατασταση ηταν τραγικη , εκτος απο τη μιρελα το χαος
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
388
Κριτικές
4
Like
951
Πόντοι
361
Roxy κωλος Ελληνίδας bbw στο δίπλα site με τη πρώτη ευκαιρία θα τιμηθεί!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Στην Αρετη την Ελληνιδα περασε κανεις να μας πει αν αξιζει?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αρετή όχι αλλά έχω βάλει στο μάτι Ρούμπι Ρουμανακι,την είδα το Σάββατο βράδυ παραλίγο δεν μπήκα είχε μέσα πόσους πιτσιρικάδες παρόλο που ήταν 3 η ώρα το πρωί..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
Δεν θιγομαι καθόλου αλλά ασ βγει ένας δω να πει ότι γω δεν ήμουν σωστή με τους πελάτες η ότι δε νοιάζομαι αν περνάνε καλά έτυχε να χω κοπέλα που δεν ήταν καλή κ έδινα Τα χρήματα πίσω οπότε γω δν ανήκω σε αυτούς που γραφεις δω πέρα. .οσοι είναι πελάτες μας ξέρουν
Καλησπερα Αθηνα ειμαι ο yakuza! :rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom