Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (2 μέλη και 63 επισκέπτες)

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
915
Κριτικές
3
Like
2.208
Πόντοι
486
Αυτή η Νικόλ την έχει δοκιμάσει κανείς ? Φαίνεται δυνατό
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
μάλλον έκανα λάθος εγώ στο όνομα Νατάσα είναι η κορασίδα βραδυνή
Και εγώ αυτή πέτυχα τελευταία που πήγα και πέρασα .
Για αυτό σε ρώτησα γιατί από ότι βλέπω το έχει πάρει σερί το βραδινό .
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Αυτή η Νικόλ την έχει δοκιμάσει κανείς ? Φαίνεται δυνατό
Είναι η Νικολ που δουλευε στο paradise. Έχω περάσει 3 φορές μαζί της. Τις 2 ήταν δυναμίτης την 1 ήταν μέτρια. Αλλά γενικά είναι καλή πρόσχαρη και περιποιητική. Θέλει δυνατές στροφές. Δεν τρελαίνεται για γλείψιμο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Εμενα παντως η Βερονικα μου ελεγε οτι θελει να με παντρευτη! :smiling-face-with-heart-eyes::confused:

ποιος την χάρη σου μπαγάσα, θα σου κάνει και σπιτικές πίτες για φαί :2funny:
το νου σου όμως όταν θα λείπεις από το σπίτι μην έρχεται ο σύντροφος @kostakios βόλτα:2funny:

 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Η κριτική για Βερονικα στάλθηκε και αναμένω έγκριση! Ας ενημερώσω λοιπόν για την υπόλοιπη τσάρκα! Πρώτη στάση hot laidy όπου δεν μπήκα αμέσως γιατί είδα την βραδυνη βάρδια να μπαίνει! Πήγα sex and the city όπου συνάντησα την Γαβριέλα! Μαύρη κοπέλα σε άσπρα εσώρουχα! Το μπλακ λαιτ στο σαλόνι εξαφάνισε τα πάντα εκτός από τα εσώρουχα που άστραφταν! Ξανά hot, ετοιμαζόταν η Αμπερ αλλά δεν είχε πιάσει ακόμα! Παρουσίαση Κρυσταλια, έφυγα και από κει με σκοπό να ξαναπάω να δω αμπερ! Πηγενω τέρμα ουρανου, δίπλα από της ραΐσας που ήταν κλειστό! Μια άλλη Έλενα νεαρή, και άβγαλτη την έκοψα! Όσοι γουστάρουν αματουρ φάση ας ρίξουν ένα βλέφαρο! Και στο τέλος λας Βεγκας όπου πέρασα με βερονικα! Υπήρχε και μια δεύτερη Ασιάτισσα, πληθωρική, δεν συγκράτησα όνομα!
Δίπλα από την Ραισα ήταν κλειστό αλλά μέσα είχε μια αβγαλτη κοπέλα Έλενα??δεν κατάλαβα καθολου
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
ποιος την χάρη σου μπαγάσα, θα σου κάνει και σπιτικές πίτες για φαί :2funny:
το νου σου όμως όταν θα λείπεις από το σπίτι μην έρχεται ο σύντροφος @kostakios βόλτα:2funny:
Τας ευχάς μου.... δεν θα πηγαίνω είναι πολύ ψηλή χαχα. Μ αρέσουν τα πετιτ χαχα
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
λίγα πράγματα το τελευταίο 3μηνο με περιορισμένα τα οικονομικά. Επελεξα λίγες επισκέψεις με μεγάλα προγράμματα. συνοπτικά. Λούνα πετιτ από κολομβια με 100αρι. πήρε αρκετή ώρα να ξεκλειδώσει αλλά στο τέλος βγάλαμε καλά γούστα. ανταποκρίνεται στο γλύψιμο. είμαι σχεδόν σίγουρος ότι στο απλό θα ήταν κομοδίνο. Ρίτα κλασική αξία αλλά πια αυτά που έκανα με 70 τώρα θέλει 100. σιγά σιγά να ψάχνω για αλλα... Ναταλυ Godiva η γυναίκα είναι καλο value for money λίγο στα όρια της υπερβολής. επίσης είδα στο σαλοναρισμα αυτή την εβδομάδα την Μόνικα στις Βιλλες είναι πάρα πολύ πετιτ ενώ γενικά μου αρέσουν αυτή είναι όντως πολύ...
Πολύ ενδιαφέρον μωρό Σάσα στις βιλλες .. θα δοκιμαστει
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
λίγα πράγματα το τελευταίο 3μηνο με περιορισμένα τα οικονομικά. Επελεξα λίγες επισκέψεις με μεγάλα προγράμματα. συνοπτικά. Λούνα πετιτ από κολομβια με 100αρι. πήρε αρκετή ώρα να ξεκλειδώσει αλλά στο τέλος βγάλαμε καλά γούστα. ανταποκρίνεται στο γλύψιμο. είμαι σχεδόν σίγουρος ότι στο απλό θα ήταν κομοδίνο. Ρίτα κλασική αξία αλλά πια αυτά που έκανα με 70 τώρα θέλει 100. σιγά σιγά να ψάχνω για αλλα... Ναταλυ Godiva η γυναίκα είναι καλο value for money λίγο στα όρια της υπερβολής. επίσης είδα στο σαλοναρισμα αυτή την εβδομάδα την Μόνικα στις Βιλλες είναι πάρα πολύ πετιτ ενώ γενικά μου αρέσουν αυτή είναι όντως πολύ...
Πολύ ενδιαφέρον μωρό Σάσα στις βιλλες .. θα δοκιμαστει
Φίλε Μόνικα - Βίλλες , τι να πω κάτι σαν μισό-κοιμισμένο. Αερό- τσιμπούκιον και συμμέτοχή στο γαμήσι αρκετά κάτω του μετρίου. Και αυτή με το ζόρι, θα γράψω κριτική
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Τας ευχάς μου.... δεν θα πηγαίνω είναι πολύ ψηλή χαχα. Μ αρέσουν τα πετιτ χαχα

κακώς γιατί τα άλογα κούρσας πάντα τραβάνε την προσοχή
Α, μπραβο.. ολες πιτες ελεγε οτι θα μου κανει.:grin:

ελπίζω να μην τρολάρεις συναγωνιστή, γιατί αν όντως σου τα είπε όλα αυτά κακώς τα εκμυστηρεύεσαι εδώ στο νήμα, αυτά συνήθως μένουν για τον ευατό μας και δυο τρεις καλούς φίλους :wink:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Φίλε Μόνικα - Βίλλες , τι να πω κάτι σαν μισό-κοιμισμένο. Αερό- τσιμπούκιον και συμμέτοχή στο γαμήσι αρκετά κάτω του μετρίου. Και αυτή με το ζόρι, θα γράψω κριτική

να ξέρες τώρα ότι με έσωσες σύντροφε, thanks :hi:

Απέναντι στο red light ενά μικρόσωμο, κοντούλικο, μελαχρινό κοριτσάκι μου άρεσε πολύ μπορώ να πω, μπήκε και αυτή στην λίστα για μελλοντική συνάντηση.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Πολύ ενδιαφέρον μωρό Σάσα στις βιλλες .. θα δοκιμαστει

πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο η Σάσα. Δεν βρήκα χρόνο για να γράψω και κριτική στον κατάλογο. Έχω στην αναμονή τρεις κριτικές που μόλις βρω λίγο ελεύθερο θα κάτσω να τις γράψω
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
915
Κριτικές
3
Like
2.208
Πόντοι
486
Καρίνα δουλεύει αυτή τη περίοδο?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Ξεκινησα χτες βραδυ για Νατασσα στο ξυλινο, το φωτακι αναμενο και μεσα στο μαγαζι ψυχη εκεινη την ωρα, πηρα τα αναμενομενα απο την Νατασα.... :rockon: αλλα απο πριν πηγα να δω κανα 2 κομματια που αναφερθηκαν σε τελευταιες κριτικες, στο παρανταιζ εδεινε την Χριστινα και την μαυρη Αναμπελ, ηταν μονο η Χριστινα, πετιτ ομορφο μελαχρινο κοινο σωματακι κοριτσακι, με ...γλωσσουλα.!! Ν.Ουρανου 13 πισω, εδεινε την Νατασσα την ουκρανεζα, η οποια εχει καιρο εδω και ελαχιστα σχολια, αλλα δεν ειχε ερθει ακομα. Αχελωου 10, η Τζενη που εγραψε ο πανοραμα2007, μελαχρινος πουτσομεζες.!! καμπυλωτο γκομενακι που με λακτισε, ομορφο πρωσοπακι, σωματακι με ποιασηματα, μπουταρες και κωλαρα οταν γυρισε και εφυγε, χαιρετισε στην Αγγλικη, χαμογελαστη, ειναι η επομενη πληρωμη μου.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Περασμα χθες με Ρίτα στο 1ο στα ξύλινα ξανθια ουκρανεζα (30 απλο) σε εμφάνιση οχι και τίποτα σπουδαόο. ομιλητικη παιχνιδιάρα με στητο βυζι και αρκετές κραυγές "οργασμού". δυνατη πιπα (κυριολεκτικα λες και στον τρωει) και ωραιο κωλαρακι. Για το απλο ειναι καλη επιλογη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom