Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (3 μέλη και 66 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
ακουγα διθυραμβους για αυτην απο εποχη Βαρδαρη. Πηγα πριν κανα χρονο μαζι της πρεπει να εχω γραψει και κριτικη. Σιγα ρε μαγκες κλαιν. Ομορφη ειναι μεν και γλυκια αλλα πρεπει και πουτανια να εχεις αν θες να κανεις αυτη τη δουλεια. Καθολου αγριαδες δε δεχεται ουτε φιλια, ενα απλα μοντελε σωμα ειναι που τραβαει τα βλεματα και μπαινουν ολοι σαν χαπατα.
Νομίζω το έχουμε διευκρινίσει σε όλες σχεδόν τις αναφορές προς το όνομα της .
Είναι παραδοσιακή πουτανα .
Ωραία εμφάνιση,σώμα καλό γαμιση αλλά στα τυπικά .
Αυτές είναι οι πραγματικές υπηρεσίες μπουρδέλου κανονικά .
Φιλάκια ,εξτραδακια ,χέρι-χερι τα βάλανε μετά οι περισσότερες στο σχέδιο για να δελεάζουν πελάτες .δεν ξέρω γιατί έχει θεωρηθεί αυτονόητο ..αλλά ποτέ δεν είπε κανείς ότι στις υπηρεσίες μπουρδέλου είναι υποχρεωμένη να σε φασωνει η κοπέλα ,έχουν μπερδευτει οι περισσότεροι.
Το απλό πρόγραμμα ήταν ανέκαθεν πίπα γαμησι και χουφτωμα ,όλα τα άλλα μπήκαν μετά για τον ανταγωνισμό.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Νομίζω το έχουμε διευκρινίσει σε όλες σχεδόν τις αναφορές προς το όνομα της .
Είναι παραδοσιακή πουτανα .
Ωραία εμφάνιση,σώμα καλό γαμιση αλλά στα τυπικά .
Αυτές είναι οι πραγματικές υπηρεσίες μπουρδέλου κανονικά .
Φιλάκια ,εξτραδακια ,χέρι-χερι τα βάλανε μετά οι περισσότερες στο σχέδιο για να δελεάζουν πελάτες .δεν ξέρω γιατί έχει θεωρηθεί αυτονόητο ..αλλά ποτέ δεν είπε κανείς ότι στις υπηρεσίες μπουρδέλου είναι υποχρεωμένη να σε φασωνει η κοπέλα ,έχουν μπερδευτει οι περισσότεροι.
Το απλό πρόγραμμα ήταν ανέκαθεν πίπα γαμησι και χουφτωμα ,όλα τα άλλα μπήκαν μετά για τον ανταγωνισμό.
δεν σε καταλαβα πληρως. Μου απαντας σε κατι ή κανεις απλα μια δικη σου δηλωση;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Η κριτική για Βερονικα στάλθηκε και αναμένω έγκριση! Ας ενημερώσω λοιπόν για την υπόλοιπη τσάρκα! Πρώτη στάση hot laidy όπου δεν μπήκα αμέσως γιατί είδα την βραδυνη βάρδια να μπαίνει! Πήγα sex and the city όπου συνάντησα την Γαβριέλα! Μαύρη κοπέλα σε άσπρα εσώρουχα! Το μπλακ λαιτ στο σαλόνι εξαφάνισε τα πάντα εκτός από τα εσώρουχα που άστραφταν! Ξανά hot, ετοιμαζόταν η Αμπερ αλλά δεν είχε πιάσει ακόμα! Παρουσίαση Κρυσταλια, έφυγα και από κει με σκοπό να ξαναπάω να δω αμπερ! Πηγενω τέρμα ουρανου, δίπλα από της ραΐσας που ήταν κλειστό! Μια άλλη Έλενα νεαρή, και άβγαλτη την έκοψα! Όσοι γουστάρουν αματουρ φάση ας ρίξουν ένα βλέφαρο! Και στο τέλος λας Βεγκας όπου πέρασα με βερονικα! Υπήρχε και μια δεύτερη Ασιάτισσα, πληθωρική, δεν συγκράτησα όνομα!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
δεν σε καταλαβα πληρως. Μου απαντας σε κατι ή κανεις απλα μια δικη σου δηλωση;
Απαντάω σχετικά με τα φιλιά που ανέφερες.
Πλέον βλέπω ότι πολλές κοπέλες μαυρίζουν εδώ μόνο για αυτό τον λόγο ,που δεν θεωρείται λόγος ότι δεν προσφέρει καλές υπηρεσίες
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Είπαμε τους νέους να κάνουν καμία δοκιμή την Μιρέλα σαν κλασική κοπέλα και αυτοί ξεπετσιαστηκαν ! :cheesy:
Τέτοιο επίπεδο εποχής πιστεύω πρώτη φορά περνάει από την μπουρδέλο κατάσταση
Το σχόλιο σου και η κατάσταση που λες δείχνουν γτ βγαίνουν συνέχεια τα δυο μεγάλα κόμματα
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
καλησπέρα συνάδελφοι.
πέρασμα εχθές από Bella ntona.
παρούσα Αλεξάνδρα εξ Ουκρανίας.
εμφάνιση κλασσικής Ουκρανίδας ψηλή,αδύνατη,στήθος 1,5 με πεταχτή ρογα, πολύ καλή παρουσία εμφανισιακά.
στο δωμάτιο είναι περάστε χυστε τελειώσατε.πιπα χωρίς προκαταρκτικά κατευθείαν στο ψητό, καθόλου ελληνικά,καθόλου αγγλικά.
Γενικά μια άσχημη εμπειρία δεν συνιστάται
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
καλησπέρα συνάδελφοι.
πέρασμα εχθές από Bella ntona.
παρούσα Αλεξάνδρα εξ Ουκρανίας.
εμφάνιση κλασσικής Ουκρανίδας ψηλή,αδύνατη,στήθος 1,5 με πεταχτή ρογα, πολύ καλή παρουσία εμφανισιακά.
στο δωμάτιο είναι περάστε χυστε τελειώσατε.πιπα χωρίς προκαταρκτικά κατευθείαν στο ψητό, καθόλου ελληνικά,καθόλου αγγλικά.
Γενικά μια άσχημη εμπειρία δεν συνιστάται
Τι βάρδια ήταν αυτή ;
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Η κριτική για Βερονικα στάλθηκε και αναμένω έγκριση! Ας ενημερώσω λοιπόν για την υπόλοιπη τσάρκα! Πρώτη στάση hot laidy όπου δεν μπήκα αμέσως γιατί είδα την βραδυνη βάρδια να μπαίνει! Πήγα sex and the city όπου συνάντησα την Γαβριέλα! Μαύρη κοπέλα σε άσπρα εσώρουχα! Το μπλακ λαιτ στο σαλόνι εξαφάνισε τα πάντα εκτός από τα εσώρουχα που άστραφταν! Ξανά hot, ετοιμαζόταν η Αμπερ αλλά δεν είχε πιάσει ακόμα! Παρουσίαση Κρυσταλια, έφυγα και από κει με σκοπό να ξαναπάω να δω αμπερ! Πηγενω τέρμα ουρανου, δίπλα από της ραΐσας που ήταν κλειστό! Μια άλλη Έλενα νεαρή, και άβγαλτη την έκοψα! Όσοι γουστάρουν αματουρ φάση ας ρίξουν ένα βλέφαρο! Και στο τέλος λας Βεγκας όπου πέρασα με βερονικα! Υπήρχε και μια δεύτερη Ασιάτισσα, πληθωρική, δεν συγκράτησα όνομα!
Πληθωρική πως το εννοείς για την Ασιάτισσα ; Μόνο την μαγιά έχω δει μια Κοντούλα
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Απαντάω σχετικά με τα φιλιά που ανέφερες.
Πλέον βλέπω ότι πολλές κοπέλες μαυρίζουν εδώ μόνο για αυτό τον λόγο ,που δεν θεωρείται λόγος ότι δεν προσφέρει καλές υπηρεσίες
αυτο που λες εσυ παραδοσιακη πουτανα ανηκει στο παρελθον, οι εποχες εχουν αλλαξει οποτε και τα μυαλα πρεπει να αλλαξουν. Οσο για τα φιλια, εγω ποτε δεν ειπα οτι δεν θα επρεπε να ειναι στα εξτρα με παραπανω χρηματα δηλαδη. Αν θελει να τα χρεωσει, ας τα χρεωσει. Εγω μιλαω γενικα για το συνολο, οταν παμε σε πουτανα ψαχνουμε το κατι διαφορετικο, το να κανει καποια σαν την γυναικα η γκομενα μας δεν μας ενδιαφερει κατι τετοιο. Διαφορετικα κολπα ψαχνουμε πχ πιο αγριες καταστασεις, τσιμπουκωματα deep throat, χυσιματα σε προσωπο στομα και τετοια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
αυτο που λες εσυ παραδοσιακη πουτανα ανηκει στο παρελθον, οι εποχες εχουν αλλαξει οποτε και τα μυαλα πρεπει να αλλαξουν. Οσο για τα φιλια, εγω ποτε δεν ειπα οτι δεν θα επρεπε να ειναι στα εξτρα με παραπανω χρηματα δηλαδη. Αν θελει να τα χρεωσει, ας τα χρεωσει. Εγω μιλαω γενικα για το συνολο, οταν παμε σε πουτανα ψαχνουμε το κατι διαφορετικο, το να κανει καποια σαν την γυναικα η γκομενα μας δεν μας ενδιαφερει κατι τετοιο. Διαφορετικα κολπα ψαχνουμε πχ πιο αγριες καταστασεις, τσιμπουκωματα deep throat, χυσιματα σε προσωπο στομα και τετοια
Δεν αντιλέγω,ούτε μπαίνω σε αντιπαράθεση.
Συμφωνώ εν μέρη με αυτά που έγραψες .
Οι εποχές όντως έχουν αλλάξει ,αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι στο απλό πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται φασωματα και άλλα διάφορα επειδή απλά το έχει κάποιος στο μυαλό του .
Εννοείται ότι πολλά πράγματα γίνονται μεσα στα προγράμματα αλλά δεν σημαίνει ότι υποχρεωτικά ακολουθούν όλες την ίδια γραμμή .για αυτό δοκιμάζεις και επιλέγεις .αλλιώς πας σε Κολ γκερλ και ζητάς ότι θέλεις όπως το θέλεις .
Δεν είπα ποτέ ότι θα πας να γαμησεις σαν την γυναίκα η την γκόμενα σου ,αντιθέτως είπα να μην περιμένει κάποιος αυτό
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι ο λογος που δεν βαζουν τα φιλια και καποια αλλα σε προγραμματα.. ειναι γιατι αλλες κοπελες (και ειναι αρκετες) τα κανουν στο απλο αυτα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Δεν είναι αυτό το θέμα που συζητάμε .
Το θέμα είναι ότι τα φιλιά ,άγρια γαμησια,φλοκια παντού δεν είναι υποχρεωτικό να σου τα δώσει επειδή έδωσες 30-40 ευρώ .το εξηγώ όσο πιο απλά μπορώ .

Τα τύπου νέες μόδες girlfriend experience (ανίκανος να βρω γκόμενα ) ,στα ελληνικά ,δεν ξέρω γιατί έχουν περάσει σαν υποχρέωση στο μπουρδέλο .
Είχε μια φοβερή τσατσά κάποτε στο Βαρδάρη που έλεγε "τι το σκέφτεσαι παλικάρι μου ,να γαμησεις ήρθες ,δεν θα παντρευτείτε":cheesy:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Δεν είναι αυτό το θέμα που συζητάμε .
Το θέμα είναι ότι τα φιλιά ,άγρια γαμησια,φλοκια παντού δεν είναι υποχρεωτικό να σου τα δώσει επειδή έδωσες 30-40 ευρώ .το εξηγώ όσο πιο απλά μπορώ .

Τα τύπου νέες μόδες girlfriend experience (ανίκανος να βρω γκόμενα ) ,στα ελληνικά ,δεν ξέρω γιατί έχουν περάσει σαν υποχρέωση στο μπουρδέλο .
Είχε μια φοβερή τσατσά κάποτε στο Βαρδάρη που έλεγε "τι το σκέφτεσαι παλικάρι μου ,να γαμησεις ήρθες ,δεν θα παντρευτείτε":cheesy:
Εμενα παντως η Βερονικα μου ελεγε οτι θελει να με παντρευτη! :smiling-face-with-heart-eyes::confused:
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
86
Like
96
Πόντοι
0
Δεν είναι αυτό το θέμα που συζητάμε .
Το θέμα είναι ότι τα φιλιά ,άγρια γαμησια,φλοκια παντού δεν είναι υποχρεωτικό να σου τα δώσει επειδή έδωσες 30-40 ευρώ .το εξηγώ όσο πιο απλά μπορώ .

Τα τύπου νέες μόδες girlfriend experience (ανίκανος να βρω γκόμενα ) ,στα ελληνικά ,δεν ξέρω γιατί έχουν περάσει σαν υποχρέωση στο μπουρδέλο .
Είχε μια φοβερή τσατσά κάποτε στο Βαρδάρη που έλεγε "τι το σκέφτεσαι παλικάρι μου ,να γαμησεις ήρθες ,δεν θα παντρευτείτε":cheesy:
πολύ σωστός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom