Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Πέρασμα απογευματινό από τρίδυμα στο νο 3.
Κοπέλα Αλιονα
Ασχημομορφη και φαίνεται ακωλη αλλά δεν είναι
Έχυσα στα πόδια της καθώς μ άρεσαν πολύ. Γενικώς είμαι λάτρης των μπουτιών
Νομίζω ή ειναι αλαφροΐσκιωτη, η ήταν μεθυσμένη (και δεν ειναι η πρώτη φορά που πάω σε ρδελομπου κ η εκάστοτε ταναπου ζέχνει αλκοόλ) ή μαστουρα! Πάντως συνεννόηση έβγαινε
Πριν μπω μιλούσαμε κάνα μισάωρο με την Τσατσα κα ελευθερία ετών 63. Καταλήξαμε να μου τον χαϊδεύει στη ζούλα. Το πως μην το ρωτήσετε. Είναι να το χεις κ φυσικά συμβαίνει 1/20. Άντε να πάρεις κάνα fb στην καλύτερη. Με τριάντα απλό καλή ξαλαφρα. Έχυσα όπως είπα πάνω της χωρίς να είναι προσύμφωνημενο
Μυστη μου..την είδα προχτές βραδυ αυτή που λες... σπασμένη κάπου στο τέλος των 30αντα υπολογίζω...μελαχρινή,αδύνατη...τα High heels που φορούσε ήταν όλα τα λεφτά...αλλά μόλις καταλαβα ότι ήταν περίεργα ''χαρουμενη'' την έκανα...τσατσά ήταν μια η οποία έχει ένα προβληματακι στη κίνηση?
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Μια πιτσιρίκα Έφη που δούλευε Φρίξου στο μεσαίο αν θυμάμαι καλά τι να έγινε... πολύ καλή περίπτωση. Θα μου πείτε ο καθένας ότι θυμάται χαίρεται...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Μια πιτσιρίκα Έφη που δούλευε Φρίξου στο μεσαίο αν θυμάμαι καλά τι να έγινε... πολύ καλή περίπτωση. Θα μου πείτε ο καθένας ότι θυμάται χαίρεται...
ειχε γινει cg, μετα χαθηκαν τα ιχνη της
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Μυστη μου..την είδα προχτές βραδυ αυτή που λες... σπασμένη κάπου στο τέλος των 30αντα υπολογίζω...μελαχρινή,αδύνατη...τα High heels που φορούσε ήταν όλα τα λεφτά...αλλά μόλις καταλαβα ότι ήταν περίεργα ''χαρουμενη'' την έκανα...τσατσά ήταν μια η οποία έχει ένα προβληματακι στη κίνηση?
Ναι ναι αυτή ήταν
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Καλησπέρα συνάδελφοι, δύο ερωτήσεις έχω να κάνω....μια μπελά που βλέπω στο άλλο σάιτ ξέρει κανείς που δουλεύει και αν είναι καλή; Δεύτερη ερώτηση, γνωρίζει κάποιος ποτέ δουλεύει η λορετα; Στο άλλο σάιτ λέει απόγευμα στο μέδουσα ή δίπλα, δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά όσα βραδιά περνάω δεν είναι.
 

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι, δύο ερωτήσεις έχω να κάνω....μια μπελά που βλέπω στο άλλο σάιτ ξέρει κανείς που δουλεύει και αν είναι καλή; Δεύτερη ερώτηση, γνωρίζει κάποιος ποτέ δουλεύει η λορετα; Στο άλλο σάιτ λέει απόγευμα στο μέδουσα ή δίπλα, δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά όσα βραδιά περνάω δεν είναι.
H Loretta είναι νομίζω πρωινή δίπλα αριστερά απο τις μέδουσες στο άλλο σ@ίτ την αναφέρει λάθος στο Πρόγραμμα, ούτε φωτογραφίες βάζουν ουτε τπτ... Μάλλον δεν θέλει η κοπέλα να την μοστράρουν, πάντως είναι αστερούμπα η μικρή αν και δεν τη λες και μοντέλο είναι ομορφούλα. Ξέρει να ικανοποιεί τον πελάτη... Την άλλη δεν την ξέρω που λές αλλά αν θα πας πρωί, κάνε ενα κόπο και πάνε μια βόλτα στην Ina απο poison μεριά. Νομίζω σε απάντησα στις ερωτήσεις φιλαράκι και πήρες και bonus :grin::buck2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ναρυ ???
Γελανε και οι πετρες.
Για τη Γυφτορουμανα λενε που ειχα γραψει παλαιοτερα,οχι τη γνωστη Καζαχα
Αν η Μαρίζα είχε καλές υπηρεσίες θα ήταν το δυνατότερο χαρτί στα σπιτάκια.....αλλά κάνει αγγαρεία....
Ας παει πρωτα να μαθει να κανει πιπες,τα βασικα!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
H Loretta είναι νομίζω πρωινή δίπλα αριστερά απο τις μέδουσες στο άλλο σ@ίτ την αναφέρει λάθος στο Πρόγραμμα, ούτε φωτογραφίες βάζουν ουτε τπτ... Μάλλον δεν θέλει η κοπέλα να την μοστράρουν, πάντως είναι αστερούμπα η μικρή αν και δεν τη λες και μοντέλο είναι ομορφούλα. Ξέρει να ικανοποιεί τον πελάτη... Την άλλη δεν την ξέρω που λές αλλά αν θα πας πρωί, κάνε ενα κόπο και πάνε μια βόλτα στην Ina απο poison μεριά. Νομίζω σε απάντησα στις ερωτήσεις φιλαράκι και πήρες και bonus :grin::buck2:
Στην Ίνα στο poison πήγα εγώ πριν κανένα μήνα ,αν και μαζεμένο το μικρό μάλλον καινούρια και αυτή στο άθλημα,επικοινωνία σχεδόν καθόλου αφού και αγγλικά πολύ λίγα ήξερε .
Αλλά καλή περίπτωση ,ωραίο σώμα και γενικά όμορφο κοριτσάκι και το προσπαθεί !
Είχα αναφέρει ότι μοιάζει λίγο σε χαρακτηριστικά την παλιά Βερόνικα του Βαρδαρίου
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Καλησπέρα συνάδελφοι, δύο ερωτήσεις έχω να κάνω....μια μπελά που βλέπω στο άλλο σάιτ ξέρει κανείς που δουλεύει και αν είναι καλή; Δεύτερη ερώτηση, γνωρίζει κάποιος ποτέ δουλεύει η λορετα; Στο άλλο σάιτ λέει απόγευμα στο μέδουσα ή δίπλα, δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά όσα βραδιά περνάω δεν είναι.
Εχουνε πει νομιζω για μπελα ότι είναι φόλα η φάση. Όσον αφορά την Λορετα την έχει πάρει φίλος και είχε μείνει ευχαριστημένος, και ναι είναι πρωινη βάρδια
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Eπελεξα ξανα μετα απο 2χρονια σημερα παρασκευη πρωι την Ελενα ,ρουμανα στο pussycat,Eρημιτη 1ο απο αριστερα και χαρηκα ιδιαιτερα ,γιατι το κορμι της(βυζαρες,κωλαρα συν οι ματαρες της)με τραβανε σαν μαγνητης.Καταθεση δυνατη cowgirl,με υπεροχη θεα τον πισινο της,στα 40 με πιπα ακα.Γοητευτικη 35-40αρα.Καλη λυση για πρωινους τυπους,ξεκινα 9 πρωι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Eπελεξα ξανα μετα απο 2χρονια σημερα παρασκευη πρωι την Ελενα ,ρουμανα στο pussycat,Eρημιτη 1ο απο αριστερα και χαρηκα ιδιαιτερα ,γιατι το κορμι της(βυζαρες,κωλαρα συν οι ματαρες της)με τραβανε σαν μαγνητης.Καταθεση δυνατη cowgirl,με υπεροχη θεα τον πισινο της,στα 40 με πιπα ακα.Γοητευτικη 35-40αρα.Καλη λυση για πρωινους τυπους,ξεκινα 9 πρωι.
Φίλε η Ρωξάνα πόσο ξεκινάει πέρασες από κει;
Την είδες βασικά ;γιατί τελευταία που πήγα δεν την βρήκα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Φίλε η Ρωξάνα πόσο ξεκινάει πέρασες από κει;
Την είδες βασικά ;γιατί τελευταία που πήγα δεν την βρήκα
Έχει εδω δυο κριτικές , αν και δεν αναφέρουν αναλυτικά απο πόσο ξεκινάει μάλλον απο 40 , αλλά ο άλλος λέει έδωσε 50 για γλύψιμο και δεν δεχόταν η κοπέλα :confused:

 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Έχει εδω δυο κριτικές , αν και δεν αναφέρουν αναλυτικά απο πόσο ξεκινάει μάλλον απο 40 , αλλά ο άλλος λέει έδωσε 50 για γλύψιμο και δεν δεχόταν η κοπέλα :confused:

Ναι τα είδα ,απλά θέλω να ξέρω το απλό ,γιατί άμα κατέβω και δεν την βρω πάλι με βλέπω να μπαίνω Αναστασία
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Βόλτα στην πρωινή βάρδια σε κάποια βέβαια ..όχι σε όλα .
Άλλη φορά δεν κλειδώνω στόχο ,δεύτερη φορά πάω και τρώω άκυρο ! Μπαίνω να βρω την Ρωξάνα και μου παρουσιάζει μια Σοφία !
Μιλφ καλό ,ψιλή αδύνατη γκόμενα αλλά με 40 δεν ψηθηκα.
Ακριβώς δίπλα μου παρουσιάζει πρώτα την χοντρή Ταϊλανδεζα και καπάκι περιμένω να δω και την Άννα την Σέρβα στο ίδιο και βγαίνει μια που μόνο για Σέρβα δεν μοιάζει !
Πάω και στο άλλο δίπλα belarus τι γράφει από έξω δεν ξέρω ..εκει η τσατσά βαριοταν να σηκωθεί οπότε μου παρουσιάστηκε μόνη της η κοπέλα μια γεματουλα που ζητούσε πάλι σαραντάρι.
Πάω απέναντι στα red ,είδα την Αννίτα,ωραίο κοριτσάκι,πάλι στα σαράντα αλλά μόλις γύρισε πλάτη να πάει πάλι στο κουζινακι ξαφνικά βλέπω ότι δεν έχει κωλο ! Τελείως πλάκα πίσω ..
Πάω δίπλα στον όροφο ..η κοπέλα είναι στο δωμάτιο θα περιμένεις ;..η Ναρυ είναι την γνωρίζεις ;
Όχι της λέω ..
Αρχίζει ένα παραλήρημα,ότι είναι η καλύτερη,ότι δεν βιάζεται ,είναι από Καζαχστάν,κάνει το καλύτερο κρεβάτι και ο χώρος είναι πολύ περιποιημένος για να καταλήξει... ΑΛΛΆ η κοπέλα ξεκινάει από 50 !
Μάλιστα λέω και παίρνω την κατηφόρα.
Τελικά μπήκα Γκόλντεν λίπς για να μου φύγει και η περιέργεια , Αναστασία στα 40 μπήκα .
Ωραία κοπέλα με σιβηριακα χαρακτηριστικά,νταρντανακι αλλά αβυζο τελείως .
Πολύ καλή πίπα ,είχε υπομονή και χωρίς να βιάζεται .
Και στο κρεβάτι τρίβεται πάνω σου τελικά ,δεν σε χαϊδεύει μόνο σαλόνι ! .
Γενικά απλή αλλά καλή εμπειρία αφού εκτός ότι το πάει χαλαρά ,παίρνει και πρωτοβουλίες και προσπαθεί να σου δείξει ότι θέλει να είσαι εσύ άνετα .
Κιλακια λίγα παραπάνω αλλά σφιχτό σώμα ..στα χεράκια δεν δυσανασχετήσε καθόλου ..πιστεύω θα ξαναπήγαινα αλλά είναι απλά για όταν θες κάτι γεματουλικο
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Πριν λίγο καιρό έτυχε να πάω μια μέρα (πρωί) την οποία είχε διακοπή νερού, μπαίνω σε ένα δύο σπίτια δεν μου λένε τίποτα, μπαίνω σε ένα άλλο μου λέει η τσα δεν έχω νερό δεν δουλεύει η κοπέλα, πάω στο δίπλα όπου δούλευε γνωστή κοπέλα που τα κάνει όλα, συμφωνούμε για πρόγραμμα με γλυφοκωλι (εγώ νόμιζα ότι νερο δεν είχε μόνο ένα μαγαζί και όχι όλη η περιοχή). Τα βρίσκουμε τέλος πάντων στα φράγκα και λέω φέρε πετσέτα να κάνω μπάνιο, μου κάνει νόημα ότι δεν έχει νερό ,της λέω και το γλυφοκωλι πως θα μου το κάνεις, μου φέρνει 2 μωρόμαντίλα !! (Ούτε καν όλο το πακέτο ) και μου λέει clean. Εντμεταξυ εκείνη την μέρα είχε σχεδόν 40 βαθμούς και ήμουν μούσκεμα. Τελικά δεν έκατσα αλλά γενικά όλο αυτό μου έκανε κάποια εντύπωση.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Πριν λίγο καιρό έτυχε να πάω μια μέρα (πρωί) την οποία είχε διακοπή νερού, μπαίνω σε ένα δύο σπίτια δεν μου λένε τίποτα, μπαίνω σε ένα άλλο μου λέει η τσα δεν έχω νερό δεν δουλεύει η κοπέλα, πάω στο δίπλα όπου δούλευε γνωστή κοπέλα που τα κάνει όλα, συμφωνούμε για πρόγραμμα με γλυφοκωλι (εγώ νόμιζα ότι νερο δεν είχε μόνο ένα μαγαζί και όχι όλη η περιοχή). Τα βρίσκουμε τέλος πάντων στα φράγκα και λέω φέρε πετσέτα να κάνω μπάνιο, μου κάνει νόημα ότι δεν έχει νερό ,της λέω και το γλυφοκωλι πως θα μου το κάνεις, μου φέρνει 2 μωρόμαντίλα !! (Ούτε καν όλο το πακέτο ) και μου λέει clean. Εντμεταξυ εκείνη την μέρα είχε σχεδόν 40 βαθμούς και ήμουν μούσκεμα. Τελικά δεν έκατσα αλλά γενικά όλο αυτό μου έκανε κάποια εντύπωση.
Σταματα βρε αηδία ..μας γράφεις και λεπτομέρειες!
Σπυριασε η γλώσσα της ..
Ποια ήταν αυτή ;
Γαμω το σκατό που ρευεται
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Σταματα βρε αηδία ..μας γράφεις και λεπτομέρειες!
Σπυριασε η γλώσσα της ..
Ποια ήταν αυτή ;
Γαμω το σκατό που ρευεται
Δεν θα πω ποια είναι γιατί σέβομαι το μεροκάματο της κάθε κοπέλας, πάντως εγώ δεν έκατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom