Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Για ποια κοπέλα μιλάτε γιατί χάθηκα λίγο....
Για μια Αλιόνα στα τρίδυμα στο νούμερο 3 το πίσω , αλλά δεν την έχει στο πρόγραμμα , απο οτι φαίνεται πιάνει βάρδια μετά την αντελίνα που την έχουν πρωινή.
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
H Έλενα/Ράισα που είχατε αναφέρει πιο πίσω, συνεχίζει να δουλεύει στο Ρωξάνης 26;
Ξέρουμε ώρες και τιμές;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
150
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
εγω περασα να δω τι εχει,μονο το venus 1 ηταν ανοιχτο,δουλευε μια ταυλανδεζα καλο σωμα χαλια φατσα(με τιποτα δε θα μπαινα μαζι της) και η φριντα η ρωσιδα μια ξανθια ψηλη νταρντανα,η φριντα φαινοταν καλο κομματι,οποιος παει η πηγε μαζι της να μας πει..
Άστο φιλαράκι μην πας μόλις κατέβει από τα παίρνω τα βουνά είναι σαν αγελάδα και βυζιά και μάτια και έχει και ένα πρόβλημα στο αριστερό χέρι και το έκρυβες συνέχεια όσο για τα του αγώνα είναι αγενέστατη την παράτησα και έφυγα
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Περασμα με Αλιονα Κυριακη απογευμα στα 3 σπιτακια που ειναι στα τρενα τα παρατημενα σε μια πρασια. Με 40 ευρω γυμνη πιπα μετρια και φουλ δαχτυλωμα 4 δαχτυλα μεσα στο μουνι. Φιλια δεν δινει αλλα ειναι δεκτικη σε πολλα. Αδυνατη πετιτ με μαυρα μαλλια ψηλη. Τιμια επιλογη.
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
καλησπέρα, να πω και εγώ την εμπειρία μου με την Αλιονα όπου ήταν ότι χειρότερο έχω βρει…στο δωμάτιο αρνητική σε όλα πίπα 20 δευτερόλεπτα μαλακια 3 λεπτά και όταν τις είπα μλκια τραβάω και σπίτι μου με εβρισε κιόλας . Εεε μετά για να μην πάνε τα 30 τζάμπα την έστησα στα 4 όπου σφηροκοπησα ανελέητα … και εκεί ήρθε το τέλος. Βγαίνοντας με ρώτησε η τσα2 όλα οκ και τις εξήγησα και βγήκε η Αλιονα και άρχισε να με βρίζει παλι δεν ξέρω αν έφταιγε το πρόγραμμα που πήρα (30 απλό) ή είχε κακή μέρα για εμένα έχει φάει μαύρο δεν παίζει να ξανά παω
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Για ποια αλιονα λέτε; για αυτήν που ήταν στο villa prive προ καιρού;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Για ποια αλιονα λέτε; για αυτήν που ήταν στο villa prive προ καιρού;
Άλλη πρέπει να είναι , γιατί αυτή των τριδύμων είναι 40+ σύμφωνα με αυτόν που πήγε. Η άλλη να τανε καμιά 30 χρονών ;

Άσε που αυτή που δουλευε villa prive red diamond κτλ , κάποιος έγραψε σε σχόλιο πρίν καιρό οτι παντρεύτηκε λέει και μένει πλέον στον Καναδά ; Κάτι τέτοιο τέλος πάντων αν τα θυμάμαι καλά. Οπότε αν ισχύει το παραπάνω τότε μάλλον δεν παίζει να ξανάρθει.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Άλλη πρέπει να είναι , γιατί αυτή των τριδύμων είναι 40+ σύμφωνα με αυτόν που πήγε. Η άλλη να τανε καμιά 30 χρονών ;

Άσε που αυτή που δουλευε villa prive red diamond κτλ , κάποιος έγραψε σε σχόλιο πρίν καιρό οτι παντρεύτηκε λέει και μένει πλέον στον Καναδά ; Κάτι τέτοιο τέλος πάντων αν τα θυμάμαι καλά. Οπότε αν ισχύει το παραπάνω τότε μάλλον δεν παίζει να ξανάρθει.
Γράφτηκαν αντικρουόμενες απόψεις....τι παίζει άραγε;;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Αυτη τη χαιντι/χειντι τη δοκιμασε κανενας?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Αυτη τη χαιντι/χειντι τη δοκιμασε κανενας?
Εδω έγραψαν για αυτην πριν λίγο καιρό.

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Άλλη πρέπει να είναι , γιατί αυτή των τριδύμων είναι 40+ σύμφωνα με αυτόν που πήγε. Η άλλη να τανε καμιά 30 χρονών ;

Άσε που αυτή που δουλευε villa prive red diamond κτλ , κάποιος έγραψε σε σχόλιο πρίν καιρό οτι παντρεύτηκε λέει και μένει πλέον στον Καναδά ; Κάτι τέτοιο τέλος πάντων αν τα θυμάμαι καλά. Οπότε αν ισχύει το παραπάνω τότε μάλλον δεν παίζει να ξανάρθει.
Ποιον Καναδά?στην εκκλησία της Μενεμένης την είδα πριν 1 μήνα.εχει και ένα κοριτσακι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αυτη τη χαιντι/χειντι τη δοκιμασε κανενας?
Οτιδηποτε λατινικό εκ των μπαχαμων και κάτω μεριά, να το αποφεύγεις.. Εκ πείρας μιλάω... Κουτοπονηρια και ταμπέλα "μην αγγιζετε"
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Ποιον Καναδά?στην εκκλησία της Μενεμένης την είδα πριν 1 μήνα.εχει και ένα κοριτσακι
Κάτι τέτοιο είχαν γράψει απο οτι θυμάμαι για Καναδά η για εξωτερικό τέλος πάντων , μπορεί να γύρισε η να μην πήγε ποτέ δεν ξέρω.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Έτυχε κανείς να μάθει αν γύρισε ριτα?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Αυτή την Ταυλανδεζα μόνο τα γερόντια τουρίστες την παίρνουν. Που να δεις από κοντά τι υπάρχει. Εδω κ ενα μηνα είμαι Ταυλανδη
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Εχθές πήγα Ανδριάνα ή Αντριάνα στο poison. Μου θυμίσε μια συμφοιτήτρια που είχα, κολάρα βυζί ψεύτικο απεσιο, η συμφοιτήτρια φυσικό είχε. Λοιπόν μόλις την είδα μπενω μέσα, 50 γυμνό στοματικό. Πίπα εκνευριστικη αλλά καλή, γενικά μετρια ήτανε. Το 50αρικο δεν το αξίζει παραλο το twerking που κάνει στο reverse riding. Το πρωκτικό 80. Πιστεύω πως είναι εμπειρία ζωής το πρωκτικό με τέτοια κολάρα. Θα γράψω σύντομα κριτική. Αφού έφυγα σκεφτόμουνα.... Πόσο εύκολα γαμουσα τέτοια γκομενάκια όταν ήμουν φοιτητής και τώρα σπρώχνω 50αρικα. Έκανα μια βόλτα σε μερικά μαγαζιά δεν θυμάμαι καμία καλή. Όσο πάει και πιο μπάζα έχουμε ή μου φαίνεται; Στα περισσότερα μαγαζιά που ρώτησα το απλό ξεκινούσε από 40. Οι τιμές ανεβαίνουν και η ποιότητα πέφτει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom