Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Στο ίδιο μαγαζι δίπλα στο υπόστεγο. Τζούντι. Σώμα αψεγάδιαστο σαν της βερονικα αλλα λίγο πιο κοντή. Ντροπαλή στο σαλόνι αλλά μέσα λυσσαρα. Και τι δεν έκανε. Καθότανε πάνω και άλλαζε ταχύτητες. Χόρευε σαν τρελή. Τι βιδωτά, τι πλαγιαστα. Έχυνες και πάλι δε σηκωνόταν αμέσως. Στάσεις που μόνο σε τσόντες βλεπεις. Δυστυχώς δεν έμεινε πολύ.
Τυχερός...έφαγες καλά...δυστυχώς δεν την πρόλαβα.
Από πού ήταν ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Δηλαδή με τη δική σου λογική η Αφροδίτη τι παραπάνω έκανε από τη Βερόνικα και την αποθεώσαμε τόσα χρόνια ?Αφού έξτρα δεν έκανε... Ίδια ηλικία, ίδιος σωματότυπος, ίδια καταγωγή, ίδια προγράμματα.

Απλά την εποχή που ήταν φίρμα η Βερόνικα είχε 10 σπίτια στο Βαρδάρη και άλλα 3-4 στον Μύλο οπότε στις 14 κοπέλες πχ που δούλευαν κάθε νύχτα ήταν στις 3 κορυφαίες και ξεχώριζε. Και τελοσπαντων ήταν θυληκο η Βερόνικα
Αν δούλευε κατά το 2013-14 που τα σπίτια έγιναν 35 ας πούμε μπορεί και να μην ήταν τόσο φίρμα.
Δηλαδή η Δανάη,η Μαιρούλα και η Μαρίνα γιατί ήταν φίρμες τότε στο Βαρδάρη ?ούτε έξτρα έκαναν ούτε τίποτα τρομερές μουνάρες ήταν, απλώς ήταν λίγα τα σπίτια
Η Αφροδίτη πρόλαβε και έκανε προγράμματα όπως με 50€ μασάζ κτλ....
Η Βερόνικα ξερό απλό για να φύγουν τα χοντρά...δεν είδα κάτι ιδιαίτερο και φυσικά δεν ξαναπατησα εκεί.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Να σου πω την αλήθεια δε θυμάμαι. Μάλλον Ρωσία η Ουκρανία. Ας μας πει κάποιος αν θυμάται.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Η Αφροδίτη πρόλαβε και έκανε προγράμματα όπως με 50€ μασάζ κτλ....
Η Βερόνικα ξερό απλό για να φύγουν τα χοντρά...δεν είδα κάτι ιδιαίτερο και φυσικά δεν ξαναπατησα εκεί.
και η βερονικα τα εκανε αυτα.. απλο,χαλαρο,μασαζ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
και η βερονικα τα εκανε αυτα.. απλο,χαλαρο,μασαζ.
Δυστυχώς δεν τα άκουσα αυτά στο σαλοναρισμα...ίσως να τα έβαλε αργότερα.Ομως ήδη ήταν εκτός διεκδίκησης του τίτλου "Βασίλισσα του Βαρδαρίου" για εμένα....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Η Αφροδίτη πρόλαβε και έκανε προγράμματα όπως με 50€ μασάζ κτλ....
Τι μασάζ ρε συ... Εδώ μιλάμε για τα βρώμικα κόλπα τώρα. Εγώ που είμαι πάντα υπέρ των βρώμικων θα θυμάμαι αυτές τις δύο γυναίκες γιατί είχαν τον τρόπο τους να σε καυλώσουν εγκεφαλικά. Ήταν θηλυκά 250% πως να το κάνουμε...
Σαφώς η Αφροδίτη είναι ένα κλικ πάνω αλλά και η Βερόνικα ήταν η φίρμα του Βαρδάρη στη νυχτερινή βάρδια. Στο διπλανό σπίτι δούλευε τότε η Μιρέλα, μουνάρα και πιτσιρίκι τότε. Γιατί δε θεωρήθηκε ποτέ φίρμα η Μιρέλα ??κατάλαβες... Τίποτα δεν είναι τυχαίο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Τι μασάζ ρε συ... Εδώ μιλάμε για τα βρώμικα κόλπα τώρα. Εγώ που είμαι πάντα υπέρ των βρώμικων θα θυμάμαι αυτές τις δύο γυναίκες γιατί είχαν τον τρόπο τους να σε καυλώσουν εγκεφαλικά. Ήταν θηλυκά 250% πως να το κάνουμε...
Σαφώς η Αφροδίτη είναι ένα κλικ πάνω αλλά και η Βερόνικα ήταν η φίρμα του Βαρδάρη στη νυχτερινή βάρδια. Στο διπλανό σπίτι δούλευε τότε η Μιρέλα, μουνάρα και πιτσιρίκι τότε. Γιατί δε θεωρήθηκε ποτέ φίρμα η Μιρέλα ??κατάλαβες... Τίποτα δεν είναι τυχαίο
Νομίζω θεωρείται φίρμα η Μιρέλα από λάτρεις των μελαχροινων...εγώ προτιμώ ξανθιές είμαι μειονότητα μέσα στους Έλληνες που συνήθως μελαχροινές προτιμούν ( σύμφωνα με έρευνα αυτό...).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Νομίζω θεωρείται φίρμα η Μιρέλα από λάτρεις των μελαχροινων...εγώ προτιμώ ξανθιές είμαι μειονότητα μέσα στους Έλληνες που συνήθως μελαχροινές προτιμούν ( σύμφωνα με έρευνα αυτό...).
Έχω δοκιμάσει την Μιρέλα ...είναι από τις καλύτερες και πιο τίμιες στον χώρο σε τιμές Βαρδαρίου χωρίς ειδικά προγράμματα .
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Aν παραμιλουσαν με την Βερόνικα φαντάσου τι επίπεδο υπηρεσιών πρόσφεραν και οι ίδιοι ...επίπεδο ανώριμου εφηβου που αρκείται στα ελάχιστα και τίποτα παραπάνω.Προφανως υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι για αυτό και η αποθέωση της....
Δεν μίλησα για παραμιλητο συνάδελφε ούτε καν. Αλλά πιστεύεις ότι τα κορίτσια της σκηνής έχουν ένα πλαφόν συμπεριφοράς σε κάθε πελάτη; δεν νομιζω
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0
Έχω δοκιμάσει την Μιρέλα ...είναι από τις καλύτερες και πιο τίμιες στον χώρο σε τιμές Βαρδαρίου χωρίς ειδικά προγράμματα .
Συμφωνώ αν μου βρείτε καμια πιο VFM απο την Μιρέλα σφυριξτε με, την Τετάρτη που πέρασα πετρου ερημίτη ηταν όλα κλειστά δν ειναι να τριγυρνάς με 2 ευρώ βενζίνη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Δεν μίλησα για παραμιλητο συνάδελφε ούτε καν. Αλλά πιστεύεις ότι τα κορίτσια της σκηνής έχουν ένα πλαφόν συμπεριφοράς σε κάθε πελάτη; δεν νομιζω
Έχουν....αλλά έχουν και παράθυρο παροχών το οποίο ανοίγει μόνο σε όσους δείχνουν ότι μπορούν να τις κάνουν να περνάνε καλά.
 

panos1411

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
134
Like
83
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολουσ σασ ειχα χρονια να περασω οχι πωσ δεν ερχωμε θεσαλονικη αλλα οταν ερχωμε εχω αλλεσ προτερεοτητεσ πριν κανα διμινο σταματησα εκει στα δικαστηρια απο πησο εκανα μια βολτα εκει στην σαπφουσ τανταλου δεν ειπαρχη τιποτα μονο κινα και βρομια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
καλησπερα σε ολουσ σασ ειχα χρονια να περασω οχι πωσ δεν ερχωμε θεσαλονικη αλλα οταν ερχωμε εχω αλλεσ προτερεοτητεσ πριν κανα διμινο σταματησα εκει στα δικαστηρια απο πησο εκανα μια βολτα εκει στην σαπφουσ τανταλου δεν ειπαρχη τιποτα μονο κινα και βρομια
Στα γραφοια τεισ χρισης αβγεις πιγες?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
παλι αναπολησατε τα παλαιομουνα;Φρεσκα κουλουρια!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
ρε φιλε ενταξη περασανε χρονια σου λεο ετσι ηπα να περασο να δω τπ τωρα που βρισκοντε εχει κατι
ολα καλα μαν,αλλα ας ανοιξει νημα "Αναπολωντας τα αποσυρμενα απο την ενεργο δραση νιαμου"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom