Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Συναντηση με σουζανα προχθες στο villa erotica..πηγαινα για βλαντα αλλα ηταν μεσα στο δωματιο κ περιμενε κ ενας ακομα.πολυ ωραιο τσιμπουκι με αψογη τεχνικη και γλυψιμο της γυρω περιοχής..στο σεξ με χαλασε γιατι ενω το μουνι της ειναι πηγαδι εβαλε κ ενα τονο τζελ με αποτελεσμα να εχουμε πτωση.την εβαλα να με τσιμπουκωσει παλι οπου με στραγγιξε μεχρι τελευταιας σταγονας
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Περασμα με λορρετα στο σαλονι μπορω να πω μαρεσε αρκετα οταν μπηκε μεσα στο δωματιο οταν εβγαλε τα τακουνια και το εσωρουχο που φορουσε δεν ηταν τοσο εντυπωσιακη και ηταν σαν να κανει αγκαρια ειδικα συην πιπα ισα ισα που τον εβαζε μεσα. Και αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι με το που βγηκε απο εμενα μπηκε κατευθιαν στο απεναντι δωματιο χωρις να πλυθει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πάω χθες τη νύχτα Villa prive να δω αυτή τη Τζένη που βάλανε στο άλλο σάιτ...Μπροστά της η Ερατώ από τους Ψιθυρους Καρδιάς μοιάζει Σουηδέζα.Μιλάμε για πολύ γυφτια ρε παιδιά και θέλει και 40 ευρώ

Πάω μετα Red Diamond να δω την Ίνα που τόσο καλά της γράφουν στο άλλο σάιτ. Πολύ μπόχα το κτίριο μέχρι να φτάσεις πάνω... Η Ίνα δε μου άρεσε, πολύ άγρια φάτσα και μεγάλος κώλος με μπούτια, δε μου έκανε κλικ

Πάω μετά Ερημίτη 3 να ξαναδώ τη Ρεμπεκα μπας και μπω... Αλλά είναι τόσο ίδια με το πρωτότυπο που είπα ας κρατηθώ και ας πάω άλλη μέρα με το πρωτότυπο καλυτερα :cheesy:

Είχε καλή κίνηση όμως χθες και για Δευτέρα νύχτα
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Περασμα με λορρετα στο σαλονι μπορω να πω μαρεσε αρκετα οταν μπηκε μεσα στο δωματιο οταν εβγαλε τα τακουνια και το εσωρουχο που φορουσε δεν ηταν τοσο εντυπωσιακη και ηταν σαν να κανει αγκαρια ειδικα συην πιπα ισα ισα που τον εβαζε μεσα. Και αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι με το που βγηκε απο εμενα μπηκε κατευθιαν στο απεναντι δωματιο χωρις να πλυθει
Δεν είναι η μόνη σ αυτό το μαγαζάκι στούντιο που πάνε κατευθείαν στον αλλο πελάτη. Όλες οι μητέρες πλέον αγγαρεία κάνουν.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Πάω χθες τη νύχτα Villa prive να δω αυτή τη Τζένη που βάλανε στο άλλο σάιτ...Μπροστά της η Ερατώ από τους Ψιθυρους Καρδιάς μοιάζει Σουηδέζα.Μιλάμε για πολύ γυφτια ρε παιδιά και θέλει και 40 ευρώ

Πάω μετα Red Diamond να δω την Ίνα που τόσο καλά της γράφουν στο άλλο σάιτ. Πολύ μπόχα το κτίριο μέχρι να φτάσεις πάνω... Η Ίνα δε μου άρεσε, πολύ άγρια φάτσα και μεγάλος κώλος με μπούτια, δε μου έκανε κλικ

Πάω μετά Ερημίτη 3 να ξαναδώ τη Ρεμπεκα μπας και μπω... Αλλά είναι τόσο ίδια με το πρωτότυπο που είπα ας κρατηθώ και ας πάω άλλη μέρα με το πρωτότυπο καλυτερα :cheesy:

Είχε καλή κίνηση όμως χθες και για Δευτέρα νύχτα
Έκλαψα με το Ερατώ από τους ψιθύρους καρδιάς :cheesy:
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Ρε παιδιά ξέρουμε αν υπάρχει καμία κοπέλα αυτή την περίοδο που να κάνει rimjob;
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους.πριν από λίγο περασμα από venus 2 με την Rosario,η ,roza όπως συστήνεται.νεανικη παρουσία ,κορμί όχι μοντέλες μεπιασηματα κ μεγάλα βυζιά.στα του αγώνα συμπαθητική φιλότιμη προσπάθεια,με ωραία αίσθηση στο μουνι.30 το παράβολο για απλό,νομίζω αξίζει μια επίσκεψη.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Περασμα με λορρετα στο σαλονι μπορω να πω μαρεσε αρκετα οταν μπηκε μεσα στο δωματιο οταν εβγαλε τα τακουνια και το εσωρουχο που φορουσε δεν ηταν τοσο εντυπωσιακη και ηταν σαν να κανει αγκαρια ειδικα συην πιπα ισα ισα που τον εβαζε μεσα. Και αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι με το που βγηκε απο εμενα μπηκε κατευθιαν στο απεναντι δωματιο χωρις να πλυθει
Δυστυχως εχει αρκετες ετσι…εχω τυχει και περιπτωση που η εργαζωμενη απλα βρεχει το μουνι της στον νιπτηρα , σκουπισμα, και βουρ στον επομενο πουτσο….
 

mankot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα , μια Narda που ηταν στο Godiva ξερουμε που ειναι τωρα ?
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
135
Like
158
Πόντοι
1
Εκανα βολτα πριν λιγο στα σπιτακια τελειως παρακμη....!!!!!
τσαμπα η βενζινη που εκαψα
Να δουμε ποτε θα ερθει η Λαρα.....
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπερα, ξερουμε τπτ για τις κοπέλες που είναι στο Venus? Από Ταϊλάνδη λέει είναι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Κάποιοι συντηρητικοί δεν το θέλουν...όμως από την στιγμή που το κάνουμε εμείς στην γυναίκες γιατί να μην το απολαμβάνουμε και από κάποιες που ξεφεύγουν από τον μέσο όρο και είναι πρόθυμες να δώσουν πολύ πιο δυνατές συγκινήσεις;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Δοκιμασα χθες μια καινουργια αρτι αφιχθεισα απο Ουκρανια μπιμπελο ,ξανθο,στηθος μικρο,με πεταχτη ρογα,τα υπολοιπα φωτια που καιει,ΝΑΝΣΥ στο ονομα,στο BAD GIRLS,γλωσσοφιλα δινει στα 50 ευρω και πιπα ακα.Επισης περασα με την κολομβιανη ALISIA στο SEX and the CITY,γεματουλα με εκπληκτικο στηθος και πισινο,με διαθεση να με ικανοποιησει στα 30 ευρω. Ολη τη βδομαδα αισθανομαι υπεροχα πηδωντας δυο νεες κοπελες .Το να κλαιμε δεν βοηθα την κατασταση.
Εκανα βολτα πριν λιγο στα σπιτακια τελειως παρακμη....!!!!!
τσαμπα η βενζινη που εκαψα
Να δουμε ποτε θα ερθει η Λαρα.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Δοκιμασα χθες μια καινουργια αρτι αφιχθεισα απο Ουκρανια μπιμπελο ,ξανθο,στηθος μικρο,με πεταχτη ρογα,τα υπολοιπα φωτια που καιει,ΝΑΝΣΥ στο ονομα,στο BAD GIRLS,γλωσσοφιλα δινει στα 50 ευρω και πιπα ακα.Επισης περασα με την κολομβιανη ALISIA στο SEX and the CITY,γεματουλα με εκπληκτικο στηθος και πισινο,με διαθεση να με ικανοποιησει στα 30 ευρω. Ολη τη βδομαδα αισθανομαι υπεροχα πηδωντας δυο νεες κοπελες .Το να κλαιμε δεν βοηθα την κατασταση.
Το τι συναντάς στην ζωή αλλά και στα ιδρύματα είναι θέμα τύχης αλλά και υπομονής....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Δοκιμασα χθες μια καινουργια αρτι αφιχθεισα απο Ουκρανια μπιμπελο ,ξανθο,στηθος μικρο,με πεταχτη ρογα,τα υπολοιπα φωτια που καιει,ΝΑΝΣΥ στο ονομα,στο BAD GIRLS,γλωσσοφιλα δινει στα 50 ευρω και πιπα ακα.
Δεν εβαλαν ακομα φωτο στο σαιτ του παρανταις..
παντως αυτο το δινω στα 50 ευρω γλωσσοφιλα..ειναι σαν να σου λεει οτι το εχει σαν προγραμμα.
αρα πρεπει να το ανακοινωνη η τσατσα στην υποδοχη, για καποιον που θελει να το κανει.. και οχι να λεγε γενικα οτι τα κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom