Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Βλεποντας τα δυο σαιτ.. το φαινt και το παρανταις, εχει πολυ καλυτερες κοπελες το δευτερο.
στις φωτο τουλαχιστον, απο κοντα δεν της εχω δει ολες.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Δεν εβαλαν ακομα φωτο στο σαιτ του παρανταις..
παντως αυτο το δινω στα 50 ευρω γλωσσοφιλα..ειναι σαν να σου λεει οτι το εχει σαν προγραμμα.
αρα πρεπει να το ανακοινωνη η τσατσα στην υποδοχη, για καποιον που θελει να το κανει.. και οχι να λεγε γενικα οτι τα κανει.
Oπως γνωριζεις αυτα γινονται και δεν ανακοινωνονται,η τσατσα δεν μου ειπε για γλωσσοφιλα,προσωπικα τα ψαχνω στη διαρκεια,αλλες δινουν,αλλες οχι,η νανσυ εδωσε.Πραγματικο μπιμπελο,αν ειχε και λιγο παραπανω βυζι......Επισης ακα το λεει 60,αλλα κατεβηκε στο 50αρι ,μολις εστριψα...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Oπως γνωριζεις αυτα γινονται και δεν ανακοινωνονται,η τσατσα δεν μου ειπε για γλωσσοφιλα,προσωπικα τα ψαχνω στη διαρκεια,αλλες δινουν,αλλες οχι,η νανσυ εδωσε.Πραγματικο μπιμπελο,αν ειχε και λιγο παραπανω βυζι......Επισης ακα το λεει 60,αλλα κατεβηκε στο 50αρι ,μολις εστριψα...
Ολοι ετσι κανουν συναδελφε..απλα σχολιασα, το δινει γλωσσοφιλα στα 50
αν ριχνει την τιμη οπως λες..αρα μπορει να κανει και στο απλο γλωσσοφιλα για οσους θελουν.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ολοι ετσι κανουν συναδελφε..απλα σχολιασα, το δινει γλωσσοφιλα στα 50
αν ριχνει την τιμη οπως λες..αρα μπορει να κανει και στο απλο γλωσσοφιλα για οσους θελουν.
Συμφωνουμε οτι μπορει να γινεται και αυτο,επισης συνεννοηση αγγλικα για οσους ξερουν,αλλοιως νοηματικη....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Διπλή κατάθεση σήμερα, κάτι που είχε χρόνια να συμβεί, λόγω μειωμένων ερωτικών αντιστάσεων :grin:
Και τι εννοώ...

Πάω πρώτα Ερημίτη για τη Ναταλίτσα μου και την πετυχαίνω διαθέσιμη επιτέλους. Εννοείται μπαίνω, είδα επιτέλους και τα καινούργια βυζια που της δίνουν μια δυναμική από μπροστά... Βεβαίως έχω δει και καλύτερα
Στα του αγώνα τα γνωστά, γυρίσαμε τσόντα πάλι.Αυτη η γυναίκα δε χορταίνει με τίποτα, τέτοια λυσσάρα εγώ δε θυμάμαι στα μπουρδελα.
Επίσης πλέον κουβαλάει και ένα δεύτερο σεντόνι στο δωμάτιο το οποίο βάζει κάτω από το μουνί της γιατί είναι δεδομένο ότι θα έρθει η πλημμύρα.
Πάνω στην πάλη όμως και γυρνώντας μια από δω και μια από κει το σεντόνι μας ξέφυγε. Οπότε όταν με ξεκαβάλησε επιτέλους και έχοντας νιώσει σαν να μου αδειασαν ένα κουβά νερό στα αρχίδια κοιτάω από κάτω μου και βλέπω μια σταμπα χυσιματος ρε παιδιά σε μέγεθος και διάμετρο πίτσας. Οικογενειακή, όχι γίγας...πραγματικά θα'θελα να δω τη φάτσα της τσατσάς όταν μπήκε μετά να καθαρίσει.
Η Νάταλι τα'χουμε ξαναπεί πολλές φορές, δεν παίζεται στο κρεβάτι είναι περίπτωση

Φεύγω από κει δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου καλά καλά, λέω τσάρκα δεν έχει σήμερα. Πως περνάω έξω από το villa erotica λέω για να δω αν υπάρχει η Βλάντα...
Μπαίνω και μου βγαίνουν στο σαλόνι Σουζάνα, Βλάντα και Εμμανουέλα... Ωω να σου γαμησω λέω....Η Εμμανουέλα έχει σπάσει πολύ πλέον αλλά εξακολουθεί και βγαίνει γυμνή στο σαλόνι.
Ε δε μπόρεσα να αντισταθώ στη Βλάντα, ήταν και πολύ όμορφη σήμερα οπότε μπήκα πιο πολύ για το παιχνίδι γιατί δεν πίστευα ότι θα ξαναχυσω τόσο γρήγορα. Όμως η άτιμη με κατάφερε και όπως είχα πει και την άλλη φορά η πίπα της είναι η καλύτερη. Δεν είχε τόσο τρίχα στο μουνί σήμερα αλλά είναι χορταστική γυναίκα.... Να τη φιλάς, να τη γλείφεις τον κώλο, να την αγκαλιάζεις... Το δέρμα της είναι σαν μετάξι. Είναι πολύ γλυκιά γυναίκα η Βλάντα και χαίρεσαι να είσαι κοντά της.

Ε και κάπως έτσι είχα μια ευχάριστη μέρα σήμερα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Διπλή κατάθεση σήμερα, κάτι που είχε χρόνια να συμβεί, λόγω μειωμένων ερωτικών αντιστάσεων :grin:
Και τι εννοώ...

Πάω πρώτα Ερημίτη για τη Ναταλίτσα μου και την πετυχαίνω διαθέσιμη επιτέλους. Εννοείται μπαίνω, είδα επιτέλους και τα καινούργια βυζια που της δίνουν μια δυναμική από μπροστά... Βεβαίως έχω δει και καλύτερα
Στα του αγώνα τα γνωστά, γυρίσαμε τσόντα πάλι.Αυτη η γυναίκα δε χορταίνει με τίποτα, τέτοια λυσσάρα εγώ δε θυμάμαι στα μπουρδελα.
Επίσης πλέον κουβαλάει και ένα δεύτερο σεντόνι στο δωμάτιο το οποίο βάζει κάτω από το μουνί της γιατί είναι δεδομένο ότι θα έρθει η πλημμύρα.
Πάνω στην πάλη όμως και γυρνώντας μια από δω και μια από κει το σεντόνι μας ξέφυγε. Οπότε όταν με ξεκαβάλησε επιτέλους και έχοντας νιώσει σαν να μου αδειασαν ένα κουβά νερό στα αρχίδια κοιτάω από κάτω μου και βλέπω μια σταμπα χυσιματος ρε παιδιά σε μέγεθος και διάμετρο πίτσας. Οικογενειακή, όχι γίγας...πραγματικά θα'θελα να δω τη φάτσα της τσατσάς όταν μπήκε μετά να καθαρίσει.
Η Νάταλι τα'χουμε ξαναπεί πολλές φορές, δεν παίζεται στο κρεβάτι είναι περίπτωση

Φεύγω από κει δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου καλά καλά, λέω τσάρκα δεν έχει σήμερα. Πως περνάω έξω από το villa erotica λέω για να δω αν υπάρχει η Βλάντα...
Μπαίνω και μου βγαίνουν στο σαλόνι Σουζάνα, Βλάντα και Εμμανουέλα... Ωω να σου γαμησω λέω....Η Εμμανουέλα έχει σπάσει πολύ πλέον αλλά εξακολουθεί και βγαίνει γυμνή στο σαλόνι.
Ε δε μπόρεσα να αντισταθώ στη Βλάντα, ήταν και πολύ όμορφη σήμερα οπότε μπήκα πιο πολύ για το παιχνίδι γιατί δεν πίστευα ότι θα ξαναχυσω τόσο γρήγορα. Όμως η άτιμη με κατάφερε και όπως είχα πει και την άλλη φορά η πίπα της είναι η καλύτερη. Δεν είχε τόσο τρίχα στο μουνί σήμερα αλλά είναι χορταστική γυναίκα.... Να τη φιλάς, να τη γλείφεις τον κώλο, να την αγκαλιάζεις... Το δέρμα της είναι σαν μετάξι. Είναι πολύ γλυκιά γυναίκα η Βλάντα και χαίρεσαι να είσαι κοντά της.

Ε και κάπως έτσι είχα μια ευχάριστη μέρα σήμερα
Πολύ καλές επιλογές και κατατοπιστικότατος ! :hi:
Αυτό με τη πίτσα την οικογενειακή όλα τα λεφτά... :2funny: :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.226
Πόντοι
25.165
Παιδες μηπως ειδε κανεις απο κοντα μια ναταλι που εχει το αλλο σαιτ? Και βλεπω καλα? Λεει 60ε αρχιζει το απλο...?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Παιδες μηπως ειδε κανεις απο κοντα μια ναταλι που εχει το αλλο σαιτ? Και βλεπω καλα? Λεει 60ε αρχιζει το απλο...?
Ωραιο σωμα..αλλα δεν βλεπουμε προσωπο, ενω η αλλη καινουργια που θα φερουν η σια, δειχνει πολυ δυνατη!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.665
Κριτικές
62
Like
45.407
Πόντοι
9.297
Διπλή κατάθεση σήμερα, κάτι που είχε χρόνια να συμβεί, λόγω μειωμένων ερωτικών αντιστάσεων :grin:
Και τι εννοώ...

Πάω πρώτα Ερημίτη για τη Ναταλίτσα μου και την πετυχαίνω διαθέσιμη επιτέλους. Εννοείται μπαίνω, είδα επιτέλους και τα καινούργια βυζια που της δίνουν μια δυναμική από μπροστά... Βεβαίως έχω δει και καλύτερα
Στα του αγώνα τα γνωστά, γυρίσαμε τσόντα πάλι.Αυτη η γυναίκα δε χορταίνει με τίποτα, τέτοια λυσσάρα εγώ δε θυμάμαι στα μπουρδελα.
Επίσης πλέον κουβαλάει και ένα δεύτερο σεντόνι στο δωμάτιο το οποίο βάζει κάτω από το μουνί της γιατί είναι δεδομένο ότι θα έρθει η πλημμύρα.
Πάνω στην πάλη όμως και γυρνώντας μια από δω και μια από κει το σεντόνι μας ξέφυγε. Οπότε όταν με ξεκαβάλησε επιτέλους και έχοντας νιώσει σαν να μου αδειασαν ένα κουβά νερό στα αρχίδια κοιτάω από κάτω μου και βλέπω μια σταμπα χυσιματος ρε παιδιά σε μέγεθος και διάμετρο πίτσας. Οικογενειακή, όχι γίγας...πραγματικά θα'θελα να δω τη φάτσα της τσατσάς όταν μπήκε μετά να καθαρίσει.
Η Νάταλι τα'χουμε ξαναπεί πολλές φορές, δεν παίζεται στο κρεβάτι είναι περίπτωση

Φεύγω από κει δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου καλά καλά, λέω τσάρκα δεν έχει σήμερα. Πως περνάω έξω από το villa erotica λέω για να δω αν υπάρχει η Βλάντα...
Μπαίνω και μου βγαίνουν στο σαλόνι Σουζάνα, Βλάντα και Εμμανουέλα... Ωω να σου γαμησω λέω....Η Εμμανουέλα έχει σπάσει πολύ πλέον αλλά εξακολουθεί και βγαίνει γυμνή στο σαλόνι.
Ε δε μπόρεσα να αντισταθώ στη Βλάντα, ήταν και πολύ όμορφη σήμερα οπότε μπήκα πιο πολύ για το παιχνίδι γιατί δεν πίστευα ότι θα ξαναχυσω τόσο γρήγορα. Όμως η άτιμη με κατάφερε και όπως είχα πει και την άλλη φορά η πίπα της είναι η καλύτερη. Δεν είχε τόσο τρίχα στο μουνί σήμερα αλλά είναι χορταστική γυναίκα.... Να τη φιλάς, να τη γλείφεις τον κώλο, να την αγκαλιάζεις... Το δέρμα της είναι σαν μετάξι. Είναι πολύ γλυκιά γυναίκα η Βλάντα και χαίρεσαι να είσαι κοντά της.

Ε και κάπως έτσι είχα μια ευχάριστη μέρα σήμερα
Πάντα τέτοια...ευ γέ!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Σαν να την εχω ξαναδει καπου αυτη τη Σια .. μηπως δουλευε σε καποιο γραφειο?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
H Eλενιτσα απο τριδυμα εβαλες ωραιες φωτο!
Αυτη αν δουλεψει σωστα..εχει τα φοντα να γινει η καινουργια Λαρα η να κανει το δικο της μεγαλο ονομα στην πολη!
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Ξερει κανεις ποια δουλευει στο belarus αποψε βραδυ?
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Γνωρίζει κανεις τι απέγινε η Έλενα που δούλευε καλοκαίρι Venous? Αναφέρομαι σε ένα μελαχρινό μωρό , αδύνατο με τατουάζ ..
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
708
Like
1.798
Πόντοι
206
Πέρασμα απογευματινό από Εβελίνα! Σταθερή σταθερότατη αξία! VFM 100%. Η κοπέλα είναι κούκλα και στο δωματίο είναι όλα τα λεφτά! Όποτε την επισκέφτηκα πάντα έφυγα ευχαριστημένος. Έχει καθιερωθεί στανταρακι!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.226
Πόντοι
25.165
H Eλενιτσα απο τριδυμα εβαλες ωραιες φωτο!
Αυτη αν δουλεψει σωστα..εχει τα φοντα να γινει η καινουργια Λαρα η να κανει το δικο της μεγαλο ονομα στην πολη!
Δυστηχως μεσα στο δωματιο δεν λεει τιποτα.
Οσο για την Σια ποια σου θυμιζει? εμενα καμμια...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Δυστηχως μεσα στο δωματιο δεν λεει τιποτα.
Οσο για την Σια ποια σου θυμιζει? εμενα καμμια...
Αν θυμασαι και η Λαρα τα πρωτα χρονια..δεν ηταν καλη μεσα και ουτε Ελληνικα μιλουσε στην αρχη.
Δεν μπορω να θυμηθω που ειχα δει παλιοτερα φωτο της Σιας.. και εγραψα αν δουλευε σε γραφειο παλιοτερα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Βλεπω διπλα εσκασε και μια Βικτωρια απο ουκρανια! :embarrased: η αλλη στο βενους, ξεχασα και το ονομα της ποτε θα ρθει; :grin:
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα,γνωρίζει μήπως κανείς άμα το πρόγραμμα της Νικόλ είναι μέχρι τις 5 όπως λέει το πρόγραμμα της στο άλλο site η άμα κάθεται παραπάνω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom