Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
οχ μη μου λες τετοια και με λουζει κρυος ιδρώτας....
αν σου πω τωρα μου περασε η ιδεα απο το μυαλο γιατι σαν πολυ μικρο μου φανηκε το νινι της...αλλα απο φωνη και αποψη σκελετου δε τραβελοφερνε καθολου και το στηθος φυσικο φαινοταν...συνηθως ορισμενα πραγματα δυσκολα αλλαζουν...
Η Ασιατισες εχουν μικρο μουνι κ μαζεμενα μουνοχειλα. Φιλος μου πηγε σημερα κ ειδε τις 2 απο τις 3.Νικολ κ Κετυ. Μπαζα.. κ χοντρη η μια κ η αλλη κωλο ποντιας.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Φιλε μου ο βασικος μισθος ξερεις ποσο ειναι στην Ταυλανδη;; Στα χωρια απο οπου καταγονται οι περισσότερες γυναικες και ladyboy.;;; Και ladyboy υπαρχουν αρκετα στην Ταυλανδη , στην κουλτούρα τους θεωρουν τριτο φιλο χωρις διακρισεις κοινωνικες σε πολυ μεγάλο βαθμό.Ακομα κ σε τραπεζα να πας πισω απο το ταμειο σε εξυπηρετεί ladyboy. Σε μεγαλο ποσοστο το πουλακι τους το εχουν ακομα. Εκτος αν μαζέψουν απο βιζιτα η εχουν τον σπονσορα τους. Μην γράφετε οτιι ναναι.
Δεν τα ξερεις φιλε τα πραγματα.Καλο θα ηταν να ακους και λιγο.Τους το κοβουν οπως ειπα απο πολυ μικρη ηλικια... Το πουλακι τους ΔΕΝ το εχουν στην συντριπτικη τους πλειοψηφια.Επισης ειναι πολυ δυσκολο να ξεχωρισεις μια κανονικη ταυλανδη απιο ενα ladyboy.Πολυ δυσκολα.Εκτος απο ορισμενες μονο περιπτωσεις.Επισης επειδη τους κοβουν τα αρχιδια απο πολυ μικρη ηλικια δεν αναπτυσσονται τα δευτερογενη χαρακτηριστικα του ανδρικου φυλου.Οπως η τριχοφυια,η μπασα φωνη,η μυικη αναπτυξη κτλ. Διοτι ως γνωστον αυτα οφειλονται κυριως στην ορμονη τεστοστερονη που παραγεται αποκλειστικα και μόνο στους ΟΡΧΕΙΣ. Καλο θα ηταν να ακους και να μαθαινεις και να μην το παιζετε κατευθειαν αυθεντιες.Κατ'εμε δυσκολα να μεταναστευσαν ταυλανδες πουτανες στην Ελλαδα.Δεν λεω οτινειναι απιθανο,αλλα δεν δινω τις περισσοτερες πιθανοτητες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Δεν τα ξερεις φιλε τα πραγματα.Καλο θα ηταν να ακους και λιγο.Τους το κοβουν οπως ειπα απο πολυ μικρη ηλικια... Το πουλακι τους ΔΕΝ το εχουν στην συντριπτικη τους πλειοψηφια.Επισης ειναι πολυ δυσκολο να ξεχωρισεις μια κανονικη ταυλανδη απιο ενα ladyboy.Πολυ δυσκολα.Εκτος απο ορισμενες μονο περιπτωσεις.Επισης επειδη τους κοβουν τα αρχιδια απο πολυ μικρη ηλικια δεν αναπτυσσονται τα δευτερογενη χαρακτηριστικα του ανδρικου φυλου.Οπως η τριχοφυια,η μπασα φωνη,η μυικη αναπτυξη κτλ. Διοτι ως γνωστον αυτα οφειλονται κυριως στην ορμονη τεστοστερονη που παραγεται αποκλειστικα και μόνο στους ΟΡΧΕΙΣ. Καλο θα ηταν να ακους και να μαθαινεις και να μην το παιζετε κατευθειαν αυθεντιες.Κατ'εμε δυσκολα να μεταναστευσαν ταυλανδες πουτανες στην Ελλαδα.Δεν λεω οτινειναι απιθανο,αλλα δεν δινω τις περισσοτερες πιθανοτητες
Τα λες σε καποιον που εχει 15ετιη εμπειριας στην Ταυλανδη κ σχεδον 3 χρονια διαμονής δουλεύοντας κιολας εκεί με γυναίκες. Τεσπα πες οτι θες δεν θα σπαμαρουμε το θρεντ.
 

O_Dikastis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Για την Μανταλένα που δουλεύει στο Las Vegas ποια είναι η άποψή σας? Για 1η φορά αξίζει να πάω εκεί?
Υ.Γ Έχω ακούσει και από άλλους φίλους που την έχουν επισκεφτεί και έχουν πει τα καλύτερα
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μια Αναστασία που φέρανε στα παρανταις μηπως είναι η ουκρανιδα η μικρή που δούλευε στις βίλλες;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Δεν τα ξερεις φιλε τα πραγματα.Καλο θα ηταν να ακους και λιγο.Τους το κοβουν οπως ειπα απο πολυ μικρη ηλικια... Το πουλακι τους ΔΕΝ το εχουν στην συντριπτικη τους πλειοψηφια.Επισης ειναι πολυ δυσκολο να ξεχωρισεις μια κανονικη ταυλανδη απιο ενα ladyboy.Πολυ δυσκολα.Εκτος απο ορισμενες μονο περιπτωσεις.Επισης επειδη τους κοβουν τα αρχιδια απο πολυ μικρη ηλικια δεν αναπτυσσονται τα δευτερογενη χαρακτηριστικα του ανδρικου φυλου.Οπως η τριχοφυια,η μπασα φωνη,η μυικη αναπτυξη κτλ. Διοτι ως γνωστον αυτα οφειλονται κυριως στην ορμονη τεστοστερονη που παραγεται αποκλειστικα και μόνο στους ΟΡΧΕΙΣ. Καλο θα ηταν να ακους και να μαθαινεις και να μην το παιζετε κατευθειαν αυθεντιες.Κατ'εμε δυσκολα να μεταναστευσαν ταυλανδες πουτανες στην Ελλαδα.Δεν λεω οτινειναι απιθανο,αλλα δεν δινω τις περισσοτερες πιθανοτητες
ψάχνοντας στο internet ειδα οτι η νομιμη ηλικια για εγχειρηση αλλαγης φυλλου ειναι τουλαχιστον 18 αρα αυτα που λες αν γινονται ειναι παρανομα...
δεν εχω παει ταϊλανδή αρα δεν εχω προσωπικη γνωση...εσυ εχεις παει?απο που αντλείς αυτες τις πληροφοριες?

τοσο μικρο μουνι εχω δει πρωτη φορα εδω και σε μια αλλη ανεξαρτητη τη μαρκελα
 

Horny30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Ναταλι, Π. Ερημιτη 2 πρωινή βάρδιά πριν το τριήμερο . Βυζί ψευτικο τούμπανο και πέτρα, στεγνό σώμα,35 είπε, 40 και λέω έγω.
60 με κώλο, καθολου βιαστική στην πιπά, σιγά σιγά από κώλο.
Λίγο από μουνί που την πήρα έχυνε ποτάμια, μιλάμε squirt τσόντας. Έτυχε σε κανέναν;
Θα ξαναπαω κάποια στιγμή. Μια χάρα ήτανε.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Μπήκα χθες στο poison με την καινούργια που φέρανε απτό γνωστό σαιτ την μαυρομαλλα

Αρχική τιμή 40
Το μωρό είναι τούμπανο και φάτσα και κωλο και βυζι τούμπανο αλλά ψεύτικο προφανώς
Στα του αγώνα μέτρια προς καλή πιπα με αρκετό σάλιο
Στο γαμηση δυστυχώς τελείωσα απτην 1η στάση μιας και πήγα φουλ καυλωμενος πάντως έδειξε να πονάει λίγο και να το γουστάρει αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουριά αν λέει μη μη και όχι .

Επίσης στο στούντιο έφη φέρανε καινούργια πάλι 40 αρχική κοντούλης πολύ δυνατό μωρό και αυτό η φάτσα της μοιάζει όντως με αντζελινα τζολι όπως λέει και η τσατσα

Γενικά έχει αλλάξει ο προμηθευτής στο στουντιο έφη και βλέπουμε προκοπή επιτέλους εκεί.
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Τους το κοβουν οπως ειπα απο πολυ μικρη ηλικια... Το πουλακι τους ΔΕΝ το εχουν στην συντριπτικη τους πλειοψηφια.Επισης ειναι πολυ δυσκολο να ξεχωρισεις μια κανονικη ταυλανδη απιο ενα ladyboy.Πολυ δυσκολα.Εκτος απο ορισμενες μονο περιπτωσεις.
Βλέπεις δηλαδή γυμνή γυναίκα μπροστά σου και δε μπορείς να ξεχωρίσεις το μουνί από πληγή τσεκουριάς?

Επίσης στο στούντιο έφη φέρανε καινούργια πάλι 40 αρχική κοντούλης πολύ δυνατό μωρό και αυτό η φάτσα της μοιάζει όντως με αντζελινα τζολι όπως λέει και η τσατσα

Γενικά έχει αλλάξει ο προμηθευτής στο στουντιο έφη και βλέπουμε προκοπή επιτέλους εκεί.
Κράτησες όνομα? Μάλλον δε λες την Εύα γιατί ήταν κάπως χοντρούλα με κάτω από νορμάλ πρόσωπο, μήπως την λέγανε Μελίσσα?
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Βλέπεις δηλαδή γυμνή γυναίκα μπροστά σου και δε μπορείς να ξεχωρίσεις το μουνί από πληγή τσεκουριάς?


Κράτησες όνομα? Μάλλον δε λες την Εύα γιατί ήταν κάπως χοντρούλα με κάτω από νορμάλ πρόσωπο, μήπως την λέγανε Μελίσσα?
Στούντιο έφη βραδινή βάρδια ήταν σίγουρα, όνομα δεν κράτησα
Ίσως να την λέγανε μέλισσα δεν θυμάμαι καθόλου
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Αδύνατο ωραιο σώμα όχι κοκκαλιαρικο , ωραίο πρόσωπο αντικειμενικά και μικρό προς ικανοποιητικό μέγεθος αλλά εμαμφανισιμο βυζι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Μπήκα χθες στο poison με την καινούργια που φέρανε απτό γνωστό σαιτ την μαυρομαλλα

Αρχική τιμή 40
Το μωρό είναι τούμπανο και φάτσα και κωλο και βυζι τούμπανο αλλά ψεύτικο προφανώς
Στα του αγώνα μέτρια προς καλή πιπα με αρκετό σάλιο
Στο γαμηση δυστυχώς τελείωσα απτην 1η στάση μιας και πήγα φουλ καυλωμενος πάντως έδειξε να πονάει λίγο και να το γουστάρει αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουριά αν λέει μη μη και όχι .

Επίσης στο στούντιο έφη φέρανε καινούργια πάλι 40 αρχική κοντούλης πολύ δυνατό μωρό και αυτό η φάτσα της μοιάζει όντως με αντζελινα τζολι όπως λέει και η τσατσα

Γενικά έχει αλλάξει ο προμηθευτής στο στουντιο έφη και βλέπουμε προκοπή επιτέλους εκεί.
Δε πα να φερουν και την σκαρλετ γιοχανσεν..τα 40 να τα βαλουν εκει που ξερουν!
Η εφη που ηταν τοπ! το ειχε τοσα χρονια 30 και αυτη φεραν μια ομορφη και αμεσως πανω :confused: δεν βλεπουν τι γινεται γυρω τους, σε λιγο ο κοσμος δεν θα εχει να παρει τα βασικα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Για την Μανταλένα που δουλεύει στο Las Vegas ποια είναι η άποψή σας? Για 1η φορά αξίζει να πάω εκεί?
Υ.Γ Έχω ακούσει και από άλλους φίλους που την έχουν επισκεφτεί και έχουν πει τα καλύτερα
Φιλε αμα σου λενε οι αλλοι φιλοι οτι ειναι καλη.. εμπα μην το σκεφτεσαι καθολου.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Επίσκεψη σήμερα στο Π. Ερημίτη 5 πρωινή βαρδια
Κορασίδα βερονικα... Σε Καμμια περίπτωση ούτε δα στο νυχάκι του ποδιού να πλησίασε την άλλοτε βερονικα του βαρδαριου. Πέρασμα με 50 και 69. Η κοπέλα δεν το γουστάρει, δεν το έχει. Πρώτη φορά σε τανα που ούτε μου σηκώθηκε ότι προσπάθειες κ αν έκανε. Μη δάκτυλο στο μουνι, μη δάκτυλο στην κλειτορίδα. Άνθρωπος είμαι κ κλείδωσα. Στα 15 λεπτά την έδιωξα γιατί εκνευρίστηκα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Δε πα να φερουν και την σκαρλετ γιοχανσεν..τα 40 να τα βαλουν εκει που ξερουν!
Η εφη που ηταν τοπ! το ειχε τοσα χρονια 30 και αυτη φεραν μια ομορφη και αμεσως πανω :confused: δεν βλεπουν τι γινεται γυρω τους, σε λιγο ο κοσμος δεν θα εχει να παρει τα βασικα.
Και λιγα λες,ασε που νομιζουν οτι ολες ειναι πορνοσταρ απο Κολομβια και Ταιλανδη.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Επίσκεψη σήμερα στο Π. Ερημίτη 5 πρωινή βαρδια
Κορασίδα βερονικα... Σε Καμμια περίπτωση ούτε δα στο νυχάκι του ποδιού να πλησίασε την άλλοτε βερονικα του βαρδαριου. Πέρασμα με 50 και 69. Η κοπέλα δεν το γουστάρει, δεν το έχει. Πρώτη φορά σε τανα που ούτε μου σηκώθηκε ότι προσπάθειες κ αν έκανε. Μη δάκτυλο στο μουνι, μη δάκτυλο στην κλειτορίδα. Άνθρωπος είμαι κ κλείδωσα. Στα 15 λεπτά την έδιωξα γιατί εκνευρίστηκα
Θα συμφωνήσω μαζί σου για την εν λόγω κορασίδα Βερόνικα όπως λες αν και γω πέρασα καλά μαζί της μια φορά που την επισκέφτηκα. Ενδεχομένως να είναι μια έτσι μια αλλιώς να είναι με τις μέρες της. Δεν ξέρω πάντως εγώ δε θα διαφωνήσω μαζί σου. Ετσι είναι. Και δικαίως ξενέρωσες. Όταν όμως λες δεν πλησίασε ούτε ένα νυχάκι την παλιά Βερόνικα του βαρδαριου τι εννοεις; Τι έκανε δηλαδή η βερονικα του βαρδαριου και σας έχει πάρει όλους τα μυαλα; Εκτός από μουναρα δεν θυμαμαι κάτι ιδιαίτερο στο δωμάτιο μαζί της. Απολύτως τίποτα!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
Δε πα να φερουν και την σκαρλετ γιοχανσεν..τα 40 να τα βαλουν εκει που ξερουν!
Η εφη που ηταν τοπ! το ειχε τοσα χρονια 30 και αυτη φεραν μια ομορφη και αμεσως πανω :confused: δεν βλεπουν τι γινεται γυρω τους, σε λιγο ο κοσμος δεν θα εχει να παρει τα βασικα.
πολυ σωστα.... ας τους να το βιοσουν.!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
ξερεο καποιος εαν σταματησε η Εμμανουελα μιλφ; στο αλλο site δεν ειναι πλεον.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom