Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (0 μέλη και 93 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Φτουυύυ.
Ουτε καν εσυ την καταφερες Αλ?
Στα υπολοιπα του αγωνα ειχε ορεξη τουλαχιστον?
Και άλλη φορά μετά από πολύμηνη απουσία της δεν έδινε κώλο στην αρχή, αλλά μετά έδωσε. Οπότε λίγο υπομονή πιστεύω...
Στα υπόλοιπα ναι φουλ λυσσάρα όπως πάντα. Κανονικά πρέπει να της γράψω κριτική, έχουν περάσει 3,5 χρόνια από την τελευταία
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Και άλλη φορά μετά από πολύμηνη απουσία της δεν έδινε κώλο στην αρχή, αλλά μετά έδωσε. Οπότε λίγο υπομονή πιστεύω...
Στα υπόλοιπα ναι φουλ λυσσάρα όπως πάντα. Κανονικά πρέπει να της γράψω κριτική, έχουν περάσει 3,5 χρόνια από την τελευταία
Ε,δωσε ντε να αναψουν τα αιματα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Θα συμφωνήσω μαζί σου για την εν λόγω κορασίδα Βερόνικα όπως λες αν και γω πέρασα καλά μαζί της μια φορά που την επισκέφτηκα. Ενδεχομένως να είναι μια έτσι μια αλλιώς να είναι με τις μέρες της. Δεν ξέρω πάντως εγώ δε θα διαφωνήσω μαζί σου. Ετσι είναι. Και δικαίως ξενέρωσες. Όταν όμως λες δεν πλησίασε ούτε ένα νυχάκι την παλιά Βερόνικα του βαρδαριου τι εννοεις; Τι έκανε δηλαδή η βερονικα του βαρδαριου και σας έχει πάρει όλους τα μυαλα; Εκτός από μουναρα δεν θυμαμαι κάτι ιδιαίτερο στο δωμάτιο μαζί της. Απολύτως τίποτα!
Πήρε τα μυαλά σε όσους δεν είχαν απαιτήσεις πέρα από ένα ζμπρωξιμο για να φύγουν τα χοντρά...με την Ήρα έβγαλα χοντρά γούστα...βγαίνοντας έξω μετά την πρώτη μου φορά μαζί της ,άρχισα να χοροπηδάω μέσα στα εορταστικά στολισμένα στενά του Βαρδαρίου σαν να ήμουν σε γύρισμα ταινίας...ήταν 17 Δεκεμβρίου 2008,οι καλές μέρες κυλούσαν ακόμα.... :cry: :lheel:
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Και άλλη φορά μετά από πολύμηνη απουσία της δεν έδινε κώλο στην αρχή, αλλά μετά έδωσε. Οπότε λίγο υπομονή πιστεύω...
Στα υπόλοιπα ναι φουλ λυσσάρα όπως πάντα. Κανονικά πρέπει να της γράψω κριτική, έχουν περάσει 3,5 χρόνια από την τελευταία
Κωλο ειχα ζητησει κ γω πριν αποχωρησει και καλα οριστικα και παλι δεν εδινε.μακαρι ν αναθεωρησει
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Αυτό είπα και γω. Μέσα στο δωμάτιο τίποτα το ιδιαίτερο. Οχι δάχτυλο να της βάλεις ( όπως θα ήθελε ο φίλος για τη σημερινή βερονικα ) ούτε να της το αγγίξεις δεν άφηνε. Έμπαινε μέσα, προφυλακτικό, αερόπιπα της πλάκας, ανοιγε πόδια και ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε! Ο μόνος λόγος για να την επισκεφτεί κάποιος ήταν για την εντυπωσιακη της εμφάνιση και μόνο! Άρα λοιπόν το " δεν την φτάνει ούτε ένα νυχάκι την παλιά Βερόνικα του βαρδαριου " δεν χρειαζόταν εκτός και αν έχει καμιά έκπληξη ο φίλος.....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ξέρετε Ουκρανες σε στούντιο; Αν ξέρετε πείτε τα μαγαζιά και ονόματα

Ευχαριστώ
Η Αλιόνα είναι σίγουρα Ουκρανή απο το άλλο σάιτ , μπορεί να έχει και άλλες αλλά δεν τις ξέρω. Για Αλιόνα δες καλύτερα το πρόγραμμα στο άλλο σάιτ γιατί είναι σε διάφορα μαγαζία της αλυσίδας ανάλογα με την μέρα , βάρδια είναι πάντα πρωινή απο οτι βλέπω.

*Και η Nastia απο το άλο σάιτ Ουκρανή είναι. Αλλά ψάξε και τις υπόλοιπες μήπως είναι καμιά ακόμα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Αυτό είπα και γω. Μέσα στο δωμάτιο τίποτα το ιδιαίτερο. Οχι δάχτυλο να της βάλεις ( όπως θα ήθελε ο φίλος για τη σημερινή βερονικα ) ούτε να της το αγγίξεις δεν άφηνε. Έμπαινε μέσα, προφυλακτικό, αερόπιπα της πλάκας, ανοιγε πόδια και ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε! Ο μόνος λόγος για να την επισκεφτεί κάποιος ήταν για την εντυπωσιακη της εμφάνιση και μόνο! Άρα λοιπόν το " δεν την φτάνει ούτε ένα νυχάκι την παλιά Βερόνικα του βαρδαριου " δεν χρειαζόταν εκτός και αν έχει καμιά έκπληξη ο φίλος.....
Aν παραμιλουσαν με την Βερόνικα φαντάσου τι επίπεδο υπηρεσιών πρόσφεραν και οι ίδιοι ...επίπεδο ανώριμου εφηβου που αρκείται στα ελάχιστα και τίποτα παραπάνω.Προφανως υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι για αυτό και η αποθέωση της....
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Αυτό είπα και γω. Μέσα στο δωμάτιο τίποτα το ιδιαίτερο. Οχι δάχτυλο να της βάλεις ( όπως θα ήθελε ο φίλος για τη σημερινή βερονικα ) ούτε να της το αγγίξεις δεν άφηνε. Έμπαινε μέσα, προφυλακτικό, αερόπιπα της πλάκας, ανοιγε πόδια και ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε! Ο μόνος λόγος για να την επισκεφτεί κάποιος ήταν για την εντυπωσιακη της εμφάνιση και μόνο! Άρα λοιπόν το " δεν την φτάνει ούτε ένα νυχάκι την παλιά Βερόνικα του βαρδαριου " δεν χρειαζόταν εκτός και αν έχει καμιά έκπληξη ο φίλος.....
Για τη Βερονικα του βαρδαρη ενα θα πω ποιο φολα πεθαινεις κομοδινο του κερατα συν τις μαλακιες που ελεγε του στυλ δε μ αφηνει η μαμα μου και τετοιες παπαριες προς τη η αποθεωση ειναι οντος παραξενο
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Aν παραμιλουσαν με την Βερόνικα φαντάσου τι επίπεδο υπηρεσιών πρόσφεραν και οι ίδιοι ...επίπεδο ανώριμου εφηβου που αρκείται στα ελάχιστα και τίποτα παραπάνω.Προφανως υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι για αυτό και η αποθέωση της....
Καλύτερα να μην το αναλύσουμε περισσότερο γιατι το θέμα πάει αλλού όσο γι αυτούς που την αποθέωναν μάλλον το έκαναν για την εντυπωσιακη της εμφάνιση! Εγώ τουλάχιστον οσες φορές πήγα σαυτη πήγα γι αυτό το λόγο. Όπως και στη Νατάσα που ηταν σχεδόν το ίδιο εντυπωσιακή ( κατ εμέ πάντα)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Καλύτερα να μην το αναλύσουμε περισσότερο γιατι το θέμα πάει αλλού όσο γι αυτούς που την αποθέωναν μάλλον το έκαναν για την εντυπωσιακη της εμφάνιση! Εγώ τουλάχιστον οσες φορές πήγα σαυτη πήγα γι αυτό το λόγο. Όπως και στη Νατάσα που ηταν σχεδόν το ίδιο εντυπωσιακή ( κατ εμέ πάντα)
Απλώς η Βερόνικα δεν είχε αυτό το άπιαστο που είχε η Νατάσα ούτε το εξωτικό σλαβικό της Ήρας....
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Για τη Βερονικα του βαρδαρη ενα θα πω ποιο φολα πεθαινεις κομοδινο του κερατα συν τις μαλακιες που ελεγε του στυλ δε μ αφηνει η μαμα μου και τετοιες παπαριες προς τη η αποθεωση ειναι οντος παραξενο
Έτσι όπως τα λες ακριβώς αν και σε μένα δε θυμάμαι να είπε ποτέ τέτοιες μαλακιες. Πήγα 2 φορές μόνο και μόνο γιατί ήταν μούναρος όπως και στη Νατάσα περίπου στο ίδιο διάστημα. Μια μόνο ( κατ εμέ πάντα ) άξιζε αλλά αν αναφερθώ θα ξεφύγουμε και κάποιοι μπορεί βα με πιάσουν απ το λαιμό....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Καλύτερα να μην το αναλύσουμε περισσότερο γιατι το θέμα πάει αλλού όσο γι αυτούς που την αποθέωναν μάλλον το έκαναν για την εντυπωσιακη της εμφάνιση! Εγώ τουλάχιστον οσες φορές πήγα σαυτη πήγα γι αυτό το λόγο. Όπως και στη Νατάσα που ηταν σχεδόν το ίδιο εντυπωσιακή ( κατ εμέ πάντα)
Εγώ πάλι επειδή παλιά δεν παρακολουθούσα το σάιτ , δεν ξέρω καν ποιές είχα πάρει απο τις παλιές ... μπορεί να έλεγε ονόματα η τσατσά αλλά δεν θυμάμαι κανένα :P

Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι πιό συχνά πήγαινα Προμηθέως 25 και Προμηθέως 19 και άλλο ένα νομίζω Προμηθέως με Σαπφούς γωνία ; :confused: Σχεδόν πάντα βράδυ.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Εγώ πάλι επειδή παλιά δεν παρακολουθούσα το σάιτ , δεν ξέρω καν ποιές είχα πάρει απο τις παλιές ... μπορεί να έλεγε ονόματα η τσατσά αλλά δεν θυμάμαι κανένα :P

Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι πιό συχνά πήγαινα Προμηθέως 25 και Προμηθέως 19 και άλλο ένα νομίζω Προμηθέως με Σαπφούς γωνία ; :confused: Σχεδόν πάντα βράδυ.
Μπααα αυτές φίλε μου είναι πολύ πιο παλιές απ το σαιτ. Το σαιτ αν δεν κάνω λάθος έκλεισε 15 χρόνια.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μπααα αυτές φίλε μου είναι πολύ πιο παλιές απ το σαιτ. Το σαιτ αν δεν κάνω λάθος έκλεισε 15 χρόνια.
Όντως , εγω βασικά απο το 2000 η 2001 κάπου εκεί πρέπει να πήγα πρώτη φορά Βαρδάρη λογικά πρέπει να πρόλαβα περίοδο Ηρας και Βερόνικας αλλά δεν ξέρω αν τις πέτυχα στα στούντιο.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Εγώ πάλι επειδή παλιά δεν παρακολουθούσα το σάιτ , δεν ξέρω καν ποιές είχα πάρει απο τις παλιές ... μπορεί να έλεγε ονόματα η τσατσά αλλά δεν θυμάμαι κανένα :P

Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι πιό συχνά πήγαινα Προμηθέως 25 και Προμηθέως 19 και άλλο ένα νομίζω Προμηθέως με Σαπφούς γωνία ; :confused: Σχεδόν πάντα βράδυ.
Για να συμπληρώσω ναι καλά εκανεςς και πήγαινες Προμηθέως 25 είχε κάποιες κοπελες που κάνανε κάποια εξτραδακια
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά φίλε μου αλλά νομιζω ήταν λίγο αργότερα. 2002 με ευρό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Έτσι όπως τα λες ακριβώς αν και σε μένα δε θυμάμαι να είπε ποτέ τέτοιες μαλακιες. Πήγα 2 φορές μόνο και μόνο γιατί ήταν μούναρος όπως και στη Νατάσα περίπου στο ίδιο διάστημα. Μια μόνο ( κατ εμέ πάντα ) άξιζε αλλά αν αναφερθώ θα ξεφύγουμε και κάποιοι μπορεί βα με πιάσουν απ το λαιμό....
Γιατί ρε παικτη;Εkφρασου ελεύθερα..this is bou.!
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Γιατί ρε παικτη;Εkφρασου ελεύθερα..this is bou.!
Στο ίδιο μαγαζι δίπλα στο υπόστεγο. Τζούντι. Σώμα αψεγάδιαστο σαν της βερονικα αλλα λίγο πιο κοντή. Ντροπαλή στο σαλόνι αλλά μέσα λυσσαρα. Και τι δεν έκανε. Καθότανε πάνω και άλλαζε ταχύτητες. Χόρευε σαν τρελή. Τι βιδωτά, τι πλαγιαστα. Έχυνες και πάλι δε σηκωνόταν αμέσως. Στάσεις που μόνο σε τσόντες βλεπεις. Δυστυχώς δεν έμεινε πολύ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Aν παραμιλουσαν με την Βερόνικα φαντάσου τι επίπεδο υπηρεσιών πρόσφεραν και οι ίδιοι ...επίπεδο ανώριμου εφηβου που αρκείται στα ελάχιστα και τίποτα παραπάνω.Προφανως υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι για αυτό και η αποθέωση της....
Δηλαδή με τη δική σου λογική η Αφροδίτη τι παραπάνω έκανε από τη Βερόνικα και την αποθεώσαμε τόσα χρόνια ?Αφού έξτρα δεν έκανε... Ίδια ηλικία, ίδιος σωματότυπος, ίδια καταγωγή, ίδια προγράμματα.

Απλά την εποχή που ήταν φίρμα η Βερόνικα είχε 10 σπίτια στο Βαρδάρη και άλλα 3-4 στον Μύλο οπότε στις 14 κοπέλες πχ που δούλευαν κάθε νύχτα ήταν στις 3 κορυφαίες και ξεχώριζε. Και τελοσπαντων ήταν θυληκο η Βερόνικα
Αν δούλευε κατά το 2013-14 που τα σπίτια έγιναν 35 ας πούμε μπορεί και να μην ήταν τόσο φίρμα.
Δηλαδή η Δανάη,η Μαιρούλα και η Μαρίνα γιατί ήταν φίρμες τότε στο Βαρδάρη ?ούτε έξτρα έκαναν ούτε τίποτα τρομερές μουνάρες ήταν, απλώς ήταν λίγα τα σπίτια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom