Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Φίλε οι 2 κριτικές που έχει η Ναταλί είναι Πέτρου Ερημητη 5 (γκρι) και όχι στο κόκκινο, τελικά ρε παιδιά που δουλεύει η Νάταλι?
Απο οτι έγραφαν εδω ηταν στο 3α αν δεν κάνω λάθος , το οποίο νομίζω πως δεν είναι καταχωρημένο εδω στο σάιτ.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Απο οτι έγραφαν εδω ηταν στο 3α αν δεν κάνω λάθος , το οποίο νομίζω πως δεν είναι καταχωρημένο εδω στο σάιτ.
Υπάρχει 3β που είναι το κόκκινο εκεί που δουλεύει η Ραισα βραδυ και το 5 που είναι το γκρι, δεν έχει άλλα, σε ποιο από τα δύο δουλεύει?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Υπάρχει 3β που είναι το κόκκινο εκεί που δουλεύει η Ραισα βραδυ και το 5 που είναι το γκρι, δεν έχει άλλα, σε ποιο από τα δύο δουλεύει?
Δεν τα ξέρω καλά , έχω να πάω καιρό απο εκείνα τα στούντιο , αν θες δες εδω ενα παλιότερο πόστ μήπως βγάλεις άκρη , απέναντι απο το medusa λέει.

 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Δεν τα ξέρω καλά , έχω να πάω καιρό απο εκείνα τα στούντιο , αν θες δες εδω ενα παλιότερο πόστ μήπως βγάλεις άκρη , απέναντι απο το medusa λέει.

Δεν βγάζεις άκρη λέει απλώς Πέτρου Ερημητη.....
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Τα 2 κολλητα απεναντι απο το μεντουσα... Στο ενα που ειναι κολλητα απο το λας βεγκας δουλεύει η ραϊσα(ελενα) κ στο διπλανο η Ναταλι πρωϊ. Στο ιδιο δουλεύει βραδυ η Καρινα.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Τα 2 κολλητα απεναντι απο το μεντουσα... Στο ενα που ειναι κολλητα απο το λας βεγκας δουλεύει η ραϊσα(ελενα) κ στο διπλανο η Ναταλι πρωϊ. Στο ιδιο δουλεύει βραδυ η Καρινα.
Ευχαριστώ.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
γεια σας μαγκες καινουριος εδω αν και ειχα κανει λιγο πιο παλια το λογαριασμο

χθες εκανα μια μικρη βολτα αλλα η κατασταση ηταν αρκετα κακη και ξενερωσα και εφυγα

βιλα ερωτικα: μονικα και σονια παρτουζα με 50 ειπε η τσα2 αλλα μου φανηκαν σα πρεζακια και οι δυο και δεν μπηκα

επισης πολυ κακη εντυπωση μπαινοντας στο ρδελο μια πολυ κακη μυρωδια ρε μαγκες, μποχα να πουμε

στα paradise ειχε μπιανκα (και καλα ιταλιδα) με την οποια εχω παει και δεν αξιζει το 40αρι που ζηταει

στο super paradise ηταν η βικτωρια που προσωπικα μου αρεσει πολυ και 2 φορες που εχω παει εμεινα πολυ ευχαριστημενος, καλη πιπα και βρωμολογα

στο τριτο δε μπηκα

μετα πηγα στο free house οπου ηταν η ανια, κατι με ξενερωσε πανω της και δεν μπηκα

τελευταιο που επισκεφτηκα ηταν ενα πανω πανω πισω απο το εγκαταλελημενο το κτηριο που καμια φορα παρκαρουν νταλικες μια ιζαμπελα δεν την εχω ξαναδει, στραβοχυμενη αγυμναστη

ηταν και δυο πακια απο κει εξω με ενα μερσεντες με ελληνικες πινακιδες κιολας λεγανε κατι αλαχ ακμπαρ στη γλωσσα τους

αυτα
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Βόλτα πάλι χθες βράδυ,
villa erotica η undead σουζάνα, δεν ξέρω πως είναι στο δωμάτιο αλλά στο σαλόνι με τρομάζει πάντα, ψηλή και λεπτή σαν σκελετός, ηλικία 50+
godiva η πάολα στο δωμάτιο, την είχα ξαναδεί και ήθελα να τη δοκιμάσω όμως 40 για απλό είπε η τσατσά που δε σκοπεύω να δώσω ποτέ
τα 2 της λιλιάνας κλειστά
στο γωνιακό που ήταν παλιά η σάντρα νικηφόρου με μινωταύρου η ίδια αντιπαθητική φεμινίστρια 30 κάτι αντελίνα, λεπτή μέτριο ύψος μακριά σκούρα μαλλιά με γυαλιά
στο από πάνω κολλητά ήταν μία που την ξέχασα με το που βγήκα, και όνομα και εμφάνιση
απέναντι στο βένους η σάρα και η σόνια, έχουν φώτο στο fg
vegas στο απέναντι της μανταλένας ήταν η ίδια μολδαβέζα αλίνα, ξαναέγραψα για αυτή "σωματότυπος μανταλένας ίσως λίγο ψηλότερη με κάπως μεγαλύτερες πλάτες, είχε μερικά ταττού, πρόσωπο αντιγραφή επικόλληση athena faris"
ερημίτη απέναντι από μεντούσα ήταν η έλενα δωμάτιο και στο άλλο μία καρίνα ή κορίνα, κοντή με πιασίματα / καμπύλες, ωραίο σώμα δε μου φάνηκε αφημένο, μακριά σκούρα μαλλιά και μέτριο πρόσωπο, αυτή τη φορά σε κανένα από τα 2 δεν ρώτησαν για εμβόλιο όμως πριν μπω στης κορίνας άκουσα να κάνει ανάκριση η τσατσά στο σαλόνι κάποιον που λογικά ήθελε να μπει και τελικά έφυγε όπως έμπαινα
μεντούσα η γνωστή μιρέλα, όσες φορές πήγα μαζί της δεν είχα παράπονο, η εμφάνιση με χαλάει πλέον λίγο
στο διπλανό μια καινούργια για εμένα ρουμάνα ιζαμπέλα, νέα με μέτριο ύψος και συμπαθητικό πρόσωπο, σκούρα ίσια μέτριου μήκους μαλλιά, νορμάλ σώμα, τουλάχιστον έτσι μου είχε φανεί στο σαλόνι, θα γράψω κριτική κάποια στιγμή, γενικά βαρεμάρα τελείως στο δωμάτιο, σώμα λες και μεταμορφώθηκε στο δωμάτιο, μετρούσα τις δίπλες στην κοιλιά της όσο προσπαθούσε να μου τον σηκώσει και "i don't speak greece", "no english" οπότε μηδέν κουβέντες γιατί δε μιλάω ρουμανικά
πηγα με σουζανα την προηγουμενη εβδομαδα

σωμα γερασμενο σπασμενο με φακιδες

πρεπει οντως να ναι 50 χρονων

ελπιζω να μην κανει κανενας συναγωνιστης το ιδιο λαθος με εμενα αν και ηταν φιλοτιμη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Εγω συναδελφοι ξεκινησα αποχη.
Χαλια η κατασταση και δεν βλεπω να καλυτερευει,ας το σκεφτουν αυτο οι μαγαζατορες και να ψαχτουν να φερουν αξιολογες κοπελες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
ψηλοπουτανε αμα σου κατσει η ζωζω την γαμας??? εγω δεν ξερω για ζωζω αλλα αν μου κατσει η μαρω κοντου της κανω κ γλυφομουνι
Έχω δει στον ύπνο μου γύρω στα 16-17 να κάνω γλειφομούνι στην Μαρία Ιωαννίδου ...επίσης εγκρίνω Μάρω Κοντού και φυσικά Ζωζώ!
Ζούμε ανάμεσα σας ανώριμοι πιπινολατρες....και είμαστε πολλοί!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
αυτη η σονια στο εροτικα λεει τιποτα?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
980
Κριτικές
14
Like
2.013
Πόντοι
496
αυτη η σονια στο εροτικα λεει τιποτα?
Μια φορά πέρασα μαζί της, ίσως έχω γράψει και κριτική, γενικά μέτρια προς καλή αλλά εμένα δεν μου αρέσει σαν εμφάνιση, γενικά δεν είναι ο τύπος μου. Δεν είναι κομοδίνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Η Έλενα η μικρή στο Casa D' Amore αξίζει; Και σε ποιο από τα τρία είναι;
Όχι φίλε δεν αξίζει, πεταμένα λεφτά..... Διάβασε και καμιά κριτική, δυστυχώς δεν το έχει, ούτε γούστα ούτε τίποτα.... Δεν της αρέσει αυτό που κάνει προφανώς...
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Εγω συναδελφοι ξεκινησα αποχη.
Χαλια η κατασταση και δεν βλεπω να καλυτερευει,ας το σκεφτουν αυτο οι μαγαζατορες και να ψαχτουν να φερουν αξιολογες κοπελες.
Κάνε κουράγιο, η Λάρα έρχεται σε 2-3 βδομάδες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Αν κατάλαβα καλά από τους προλαλησαντες η Ναταλί δουλεύει στο γκρι το οποίο ήταν κλειστό στις 1100 που πήγα
Ναι στο γκρι δουλεύει που είναι το 3α αλλά πολλές φορές αναφέρεται σαν 5...δίπλα το κοκκινο είναι το 3
 

Aris 72

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές μετά από πολύ καιρό διάβαζα τα ποστ χωρίς συμμετοχή.... Αυτή την στιγμή τα πέντε καλύτερα ατού τα ξέρουμε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom