Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (0 μέλη και 93 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Νοε 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα, ψάχνω μια κόπελα σερβα δεν μιλουσε ουτε αγγλικα ουτε ελληνικα πανω 30 χρονών petite στυλ που δούλευε στο στούντιο πίσω από του πέτρου ερημίτη 2α που μπαίνεις από το πλάι και αντί για τσατσά δούλευε ένας κύριος...την ψάχνω απεγνωσμένα σώστε με !!! :buck2:
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλημέρα η άποψη σας για Έμμα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Απεναντι απο το las vegas που ειναι μονο του τερμα κατω δουλευε μια μελαχρινη μιλφαρα 40+ που δινε κωλο, ξερει κανεις αμα δουλευει ακομα?
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Πέρασε κάνεις με αυτό το τουμπανο την αλινα που ήρθε αυτές τις μέρες;
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Ποια κοπελα θα λέγατε ειναι η ομορφότερη πρόσωπο ή εχει το καλύτερο σύνολο σε σώμα και ομορφιά προσώπου αυτη την περίοδο στα μπου;
εξαιρούνται οι τίμιες εργατικές που ειναι αντικειμενικά όχι εμφανισιμες
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Συναντηση με βλαντα χθες στο βενους2..νταξει η τυπισσα εχει διδακτορικό στην πιπα και μεταπτυχιακο στο κωλογαμησι..εδωσα 70 για πρωκτικο,με τσιμπουκωνε κανα 20(απιστευτο τσιμπουκι) και την εσκιζα το κωλαρακι για κανα δεκαλεπτο.συστηνεται για μιλφακιδες..
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
εκτος απο godiva,paradise και find ----girls υπαρχει καποια αλλη σελιδα για τους υπολοιπους οικους ανοχης της Θεσσαλονικης????
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Δε βγαζω ακρη με το προγραμμα εκει venus villa erotica venus 2 αλλες παω αλλες βλεπω ενα μπερδεμα γενικα , πηγα σημερα να βρω αυτη τη μονικα ηταν η εμανουελα η μονικα εφευγε ενω ειχε αλλες ωρες στο αλλο σιτε , την αλλη φορα εψαχνα τη σονια να τη δω ειχε αλλες δυο , που τη μια τη ψιλη τη πετυχα στο villa με τη σονια dueto , μπερδεμα γενικα με τα ονοματα διαβαζω κιεδω μετα και δε μπορω να καταλαβω ποιες λετε .
Τελος παντων πηγα σαυτη τη liza στο hotlady που ειναι σιγουρα αυτη , σε σχεση με το το σαλοναρισμα η τις φωτος , μεσα χανει αυτο το εντυπωσιακο , αλλα και παλι ειναι καλη περιπτωση δε ξερω με εφτιαξε , οκ ειναι νταρντανε αλλα σφηχτο κορμι με οκ επιδερμιδα δε με χαλασε καν και βυζαρες και κολος μια χαρα καλοσχηματισμενος , αρχικο 40 πηρα το 50 χαλαρα .
Αλαγη διαφορων στασεων τον παιρνει ολο μεσα , ευχαριστη παρουσια γενικα , προσπαθεια για επικοινωνια στην αρχη απο μερους της , δε τελειωνα με τιποτα και μου προσφερε τα βυζια της να τελειωσω πανω , δε ξερω αν το εκανε στο 50αρικο η αν το κανε χαριστικα γιανα τελειωσω καποτε , δε με χαλασε παντος μου ζητησε και σορρυ που ηταν κουρασμενη , κανενα προβλημα της λεω αποζημειωθηκα με το παραπανω .
Δωστε κανα ρεπο στη κοπελα αμα διαβαζετε την εχετε ταραξει ουτε σεασον στη μυκονο δε δουλευουν τοσο ρε μαγκες εγω της βγαζω το καπελο με τοση δουλεια αν ειναι ετσι ευχαριστη με ολους .
Παντος ενω το κοριτσι ειναι κομπλε και μαζευει χαρτι ο χωρος πολυ βρομικος απο τους χειροτερους που εχω παει σε θεμα καθαριοτητας , και ισως γιαυτο δε θα ξαναπαω , βαλτε κανα σαπουνι η κανα μωρομαντηλο , αλαξτε το πατακι απο το δωματειο που βρωμαγε ποδαριλα μεχρι το κρεβατι και μαζεφτε την απλωστρα με τα ρουχα μεσα απο το διπλα δωματειο που φαινεται αμα θελετε 40αρια και 80αρια . Αυτα να στε καλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Παίδες την Σόνια την έχει πάρει κάποιος?

Την πήρα πριν καμια ώρα.πολυ φιλική αλλά πουτσος στο μουνι δεν μπήκε...υπήρχε ένα μεγάλο ζόρι ...."είμαι στενομούνα"...

2η φορά μου τυχαίνει να μην μπαίνει καν...ε...τα σκοτάδια...ε το δόρυ στο έκοψε...μήπως τον καρφώνουν πουθενά αλλού (κόλπο) και νομίζουμε άλλα?
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Καλημερα μαγκες , η σοφια εχουμε ινφο αν γυρισει πριν απο χριστουγεννα? πολλες απουσιες γραφει ...
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Κάνε κουράγιο, η Λάρα έρχεται σε 2-3 βδομάδες.
Σιγα μη κατσω να την περιμενω και στην εξωπορτα.. Συναδελφε ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη.
4-5 επρεπε να ειχε σαν αυτην η πολη..ωστε να εχεις επιλογες οταν λειπουν καποιες για αρκετο καιρο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Δε βγαζω ακρη με το προγραμμα εκει venus villa erotica venus 2 αλλες παω αλλες βλεπω ενα μπερδεμα γενικα , πηγα σημερα να βρω αυτη τη μονικα ηταν η εμανουελα η μονικα εφευγε ενω ειχε αλλες ωρες στο αλλο σιτε , την αλλη φορα εψαχνα τη σονια να τη δω ειχε αλλες δυο , που τη μια τη ψιλη τη πετυχα στο villa με τη σονια dueto , μπερδεμα γενικα με τα ονοματα διαβαζω κιεδω μετα και δε μπορω να καταλαβω ποιες λετε .
Τελος παντων πηγα σαυτη τη liza στο hotlady που ειναι σιγουρα αυτη , σε σχεση με το το σαλοναρισμα η τις φωτος , μεσα χανει αυτο το εντυπωσιακο , αλλα και παλι ειναι καλη περιπτωση δε ξερω με εφτιαξε , οκ ειναι νταρντανε αλλα σφηχτο κορμι με οκ επιδερμιδα δε με χαλασε καν και βυζαρες και κολος μια χαρα καλοσχηματισμενος , αρχικο 40 πηρα το 50 χαλαρα .
Αλαγη διαφορων στασεων τον παιρνει ολο μεσα , ευχαριστη παρουσια γενικα , προσπαθεια για επικοινωνια στην αρχη απο μερους της , δε τελειωνα με τιποτα και μου προσφερε τα βυζια της να τελειωσω πανω , δε ξερω αν το εκανε στο 50αρικο η αν το κανε χαριστικα γιανα τελειωσω καποτε , δε με χαλασε παντος μου ζητησε και σορρυ που ηταν κουρασμενη , κανενα προβλημα της λεω αποζημειωθηκα με το παραπανω .
Δωστε κανα ρεπο στη κοπελα αμα διαβαζετε την εχετε ταραξει ουτε σεασον στη μυκονο δε δουλευουν τοσο ρε μαγκες εγω της βγαζω το καπελο με τοση δουλεια αν ειναι ετσι ευχαριστη με ολους .
Παντος ενω το κοριτσι ειναι κομπλε και μαζευει χαρτι ο χωρος πολυ βρομικος απο τους χειροτερους που εχω παει σε θεμα καθαριοτητας , και ισως γιαυτο δε θα ξαναπαω , βαλτε κανα σαπουνι η κανα μωρομαντηλο , αλαξτε το πατακι απο το δωματειο που βρωμαγε ποδαριλα μεχρι το κρεβατι και μαζεφτε την απλωστρα με τα ρουχα μεσα απο το διπλα δωματειο που φαινεται αμα θελετε 40αρια και 80αρια . Αυτα να στε καλα
Εχουν θεμα με την καθαριοτητα απο τι καταλαβα.. στο βενους 2 που ειχα παει με ριτα, ουτε τα βασικα δεν ειχαν μεσα..
παλι καλα που ειχαν κρεβατι και δεν το καναμε στα ορθια..λες και δεν βγαζουν λεφτα να βαλουν μεσα 3-4 πραγματακια και μια γυναικα να καθαριζει τα πρωινα. Αυτα ομως να τα βλεπουν μερικοι που γραφουν κατα καιρους, οτι εσυ αν πας λιγο βρωμικος η κοπελα δυσανασχετει και δεν θα ειναι καλη μαζι σου..μλκιες πας καθαρος και εκει βρωμαει ο τοπος, αλλα φταις εσυ ομως. :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom