Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Πριν ένα μήνα περίπου που την ανακάλυψα είπα ότι αν συνεχίσει έτσι θα της δώσω ευχαρίστως τον τιμητικό τίτλο 'διάδοχος της Ειρήνης'... Σήμερα θα το προχωρήσω λίγο ακόμα και θα της δώσω τον εξίσου τιμητικό τίτλο 'συνεχίστρια της Ρίτας' :cheesy:

Ο λόγος βέβαια για τη ρωσσιδα Ναταλί στο Ερημίτη 3α η οποία η γυναίκα είναι φουλ ανωμαλη,είναι αχορταγη, είναι σεξομανής, κάνει τα πάντα και τα γουστάρει και θα με τρελάνει στο τέλος. Όπως είχα γράψει και τότε μπορεί στο σαλόνι να μην την πιάνει το μάτι αλλά μέσα είναι πύραυλος. Εκεί είναι κάθε μέρα πρωινή μου είπε
Θα συμφωνησω. Δεν θα την ελεγα ανωμαλη αλλα δεν σε αφηνει ανικανοποιητο. Ενταξει δε δοκιμασα να την τυρανησω και περισσοτερο, απλα μια τιμια συνευρεση
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Πριν ένα μήνα περίπου που την ανακάλυψα είπα ότι αν συνεχίσει έτσι θα της δώσω ευχαρίστως τον τιμητικό τίτλο 'διάδοχος της Ειρήνης'... Σήμερα θα το προχωρήσω λίγο ακόμα και θα της δώσω τον εξίσου τιμητικό τίτλο 'συνεχίστρια της Ρίτας' :cheesy:

Ο λόγος βέβαια για τη ρωσσιδα Ναταλί στο Ερημίτη 3α η οποία η γυναίκα είναι φουλ ανωμαλη,είναι αχορταγη, είναι σεξομανής, κάνει τα πάντα και τα γουστάρει και θα με τρελάνει στο τέλος. Όπως είχα γράψει και τότε μπορεί στο σαλόνι να μην την πιάνει το μάτι αλλά μέσα είναι πύραυλος. Εκεί είναι κάθε μέρα πρωινή μου είπε
Και ατελείωτο squirting!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Και ατελείωτο squirting!
Λοιπόν αυτό είπα ας μη το πω και με πουν υπερβολικό αλλά σήμερα πρέπει να έβγαλε μισό λίτρο χύσια. Αφού όταν τελειώσαμε και σηκωθηκα ήμουν πασαλειμενος μέχρι την κωλοτρυπίδα μου γιατί με καβαλούσε από πάνω μισή ώρα
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Φίλοι μπουρδελιαρηδες μετά από καιρό ήρθε η σειρά μου να γκρινιάξω και να σας κολλήσω μιζέρια. Μετά από πολύ καιρό είπα να μην πάρω σιλδεναφιλη και αρχίζω τη μπουρδελοτσαρκα μετά από μια μικρή γύρα μπαίνω στο Βένους (αυτή η Σόνια ήταν στην πιάτσα;) Βγαίνει η Σόνια και παρασυρμένος από το άρωμα της και την ωραία σε γενικές γραμμές παρουσία είπα να μπω. Παίρνω απλό έρχεται μέσα στις Ντάγκλες και να ξύνει τη μύτη της από την πρεζουλα που ρουφηξε , ο πουτσος μου ημιβραστο μακαρόνι μου λέει συνήθως οι σαρανταρηδες το παθαίνουν μου ρθε να την πω κοπελιά δεν είμαι νεκροφιλος να φτιάχνομαι με ψοφίμια τη λέω θα σου δώσω αλλά 10 για γυμνή πίπα μου λέει στα πενήντα τα πίνω καλά λέω δίνω 20 αρχίζει την πίπα καλή ζεστή πίπα μετά αρχίζω το πήδημα κάνα δυο στάσεις μου πέφτει τον βγάζω αρχίζει την πίπα δέκα δευτερόλεπτα και μετά τον παίζει λίγο πριν χύσω τη λέω πάρτο στο στόμα με γράψε στο μουνι της το παλιοτζανκι . Χτύπησα μισή σιλδεναφιλη και κανόνισα με την τίνα από το εσκορτνιους
 

Duster

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπόν αυτό είπα ας μη το πω και με ό λίτρο χύσια. Αφού όταν τελειώσαμε και σηκωθηκα ήμουν πασαλειμενος μέχρι την κωλοτρυπίδα μου γιατί με καβαλούσε από πάνω μισή ώρα

Πριν ένα μήνα περίπου που την ανακάλυψα είπα ότι αν συνεχίσει έτσι θα της δώσω ευχαρίστως τον τιμητικό τίτλο 'διάδοχος της Ειρήνης'... Σήμερα θα το προχωρήσω λίγο ακόμα και θα της δώσω τον εξίσου τιμητικό τίτλο 'συνεχίστρια της Ρίτας' :cheesy:

Ο λόγος βέβαια για τη ρωσσιδα Ναταλί στο Ερημίτη 3α η οποία η γυναίκα είναι φουλ ανωμαλη,είναι αχορταγη, είναι σεξομανής, κάνει τα πάντα και τα γουστάρει και θα με τρελάνει στο τέλος. Όπως είχα γράψει και τότε μπορεί στο σαλόνι να μην την πιάνει το μάτι αλλά μέσα είναι πύραυλος. Εκεί είναι κάθε μέρα πρωινή μου είπε
Λοιπόν αυτό είπα ας μη το πω και με πουν υπερβολικό αλλά σήμερα πρέπει να έβγαλε μισό λίτρο χύσια. Αφού όταν τελειώσαμε και σηκωθηκα ήμουν πασαλειμενος μέχρι την κωλοτρυπίδα μου γιατί με καβαλούσε από πάνω μισή ώρα
Μπορείς να ενημερώσεις Τι βάρδια δουλεύει
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
Επειδή το τελευταίο πέρασμα μου με μανταλίνα ήταν άδοξο και δε τελείωσα λίγο του ότι χρειαζόμουν περιτομή και εν τέλη την έκανα σκέφτομαι να την ξαναεπισκευτώ από όσο θυμάμαι στα προκαταρτικά έκανε κάτι χαζά τύπου γαργαλιέμαι στα βυζιά την ώρα που την εγλυφα πάρα ταύτα ευχάριστη παρουσία και ωραίο κορμί που θα ξανατιμηθεί
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Πριν ένα μήνα περίπου που την ανακάλυψα είπα ότι αν συνεχίσει έτσι θα της δώσω ευχαρίστως τον τιμητικό τίτλο 'διάδοχος της Ειρήνης'... Σήμερα θα το προχωρήσω λίγο ακόμα και θα της δώσω τον εξίσου τιμητικό τίτλο 'συνεχίστρια της Ρίτας' :cheesy:

Ο λόγος βέβαια για τη ρωσσιδα Ναταλί στο Ερημίτη 3α η οποία η γυναίκα είναι φουλ ανωμαλη,είναι αχορταγη, είναι σεξομανής, κάνει τα πάντα και τα γουστάρει και θα με τρελάνει στο τέλος. Όπως είχα γράψει και τότε μπορεί στο σαλόνι να μην την πιάνει το μάτι αλλά μέσα είναι πύραυλος. Εκεί είναι κάθε μέρα πρωινή μου είπε
Al επειδή η Ρίτα ήταν μια όαση που έχουμε καιρό να δούμε στην καημένη πόλη μας, και από εμφάνιση ήταν αρκετά καθώς πρέπει, αν έχεις την διάθεση πες μας πωε είναι αυτή η Ναταλι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Al επειδή η Ρίτα ήταν μια όαση που έχουμε καιρό να δούμε στην καημένη πόλη μας, και από εμφάνιση ήταν αρκετά καθώς πρέπει, αν έχεις την διάθεση πες μας πωε είναι αυτή η Ναταλι
Την είχε περιγράψει λίγο σε παλιότερο πόστ , 40άρα ρωσίδα με κοντό μαλί αν θυμάμαι καλά , εν το μεταξύ ψήνομαι και εγω να δοκιμάσω με αυτά που άκουσα και ειδικά για το squirting που είπαν , σπάνια συναντάς ιερόδουλη να το κάνει αυτό.

Πάντως απο εμφάνιση είχε πει οτι δεν γεμίζει το μάτι αλλά δεν διευκρίνισε αν μιλούσε για πρόσωπο η σώμα :P
 
Τελευταία τροποποίηση:

mead6906

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες κάποια μιλφ που να αξίζει κ να είναι βραδινή υπάρχει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Ξερει κανεις καμια που να κανει προγραμμα με τελειωμα στο προσωπο?
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Εχω δει εναν ηταν με κουστουμι και γελουσα..λογικο βεβαια να φοραει, γιατι ηταν αργα το βραδυ και μαλλον ειχε φυγει απο τα μπουζουκια..αλλα εμενα μου φανηκε αστειο. Οπως το βλεπει ο καθενας..εγω ας πουμε να βαλω επισημο ντυσιμο και να παω στα ρδελα δεν θα το κανω ποτε.
Εγώ ήμουν αδελφούλη αλλά όπως είπες μετά από μπουζούκια.
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Την είχε περιγράψει λίγο σε παλιότερο πόστ , 40άρα ρωσίδα με κοντό μαλί αν θυμάμαι καλά , εν το μεταξύ ψήνομαι και εγω να δοκιμάσω με αυτά που άκουσα και ειδικά για το squirting που είπαν , σπάνια συναντάς ιερόδουλη να το κάνει αυτό.

Πάντως απο εμφάνιση είχε πει οτι δεν γεμίζει το μάτι αλλά δεν διευκρίνισε αν μιλούσε για πρόσωπο η σώμα :P
Ευχαριστώ φίλος... Θα ψάξω κ πιο πίσω αν είναι
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
στο συγκεκριμένο δεν πλησιάζω ούτε απο έξω......σιγά να μην κάνω τον κόπο να ανέβω και τις σκάλες.......μακριά ορισμένα μαγαζιά έχουν αποκλεισμό δια βίου.......
kalispera tupe erwtisei pros tin liza, einai to magazi piso apo to palio kaligoula swsta?episeis einai i tsatsa pou anebokatebazei tin mousiki gia na kanei poio grigora i kopela opws egrapse ena tupos parapanw? genika einai kali mesa exeis perasei? i katathesei me aplo einai 40 opws leei i tsatsa!!!!?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ευχαριστώ φίλος... Θα ψάξω κ πιο πίσω αν είναι
Ευτυχώς το νήμα δεν έχει την κίνηση που είχε παλιότερα και θα το βρείς εύκολα πιστεύω , πρέπει να είναι το πολύ καμιά 30 σελίδες πίσω η κάπου τόσο , αλλά πάνω κάτω αυτά έγραψε ο Αλ γιατί τα είδα και εγω ξανά χτες το βράδυ , τώρα αν θέλει να κάνει και πιό αναλυτική περιγραφή δεν ξέρω.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Από εκείνα τα χρόνια υπήρχαν οι πουτάνες στα βαρέλια (σημερινά μπουρδέλα) απλά ξευγενίστηκαν τώρα, στα σπίτια (σημερινά μασατζίδικα) πιο ξευγενισμένες από τις προηγούμενες, και οι ακριβές πουτάνες που λέγανε( σημερινές city tours βίζιτες) οπότε μην ψάχνουμε γωνία στο δεκάρικο. Όπως ήταν τότε είναι και τώρα με διαφορετικές ονομασίες. Κι όπως πετάχτηκε ένας μαλάκας που κάτι έγραφε για tik tok και μαλακίες κι αμφισβήτησε χωρίς να ξέρει γιατί είναι χθεσινός, είναι και οι κρυφοπουτάνες μην τις ξεχάσω tik tok fb insta κλπ. Οπότε τα ίδια ήταν τότε τα ίδια είναι και τώρα.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
το σπιτι της βασιας ποιο ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom