Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Νεφέλη;Ξανθιά γύρω στα 40-45;Ενδιαφέρουσα περίπτωση...την θυμάμαι είχα περάσει καλά μαζί της.Απλως μην περιμενετε μαζί της ,όπως με τις πιο πολλές Ελληνίδες,να ζήσετε κάτι απίστευτο όπως με την πλειονότητα των κοριτσιών του Ανατολικού Μπλοκ.Για Ελληνιδα είναι αξιόλογη και περιποιητικη .
Η κατάντια του χώρου είναι τέτοια πλέον που αυτή τη στιγμή δουλεύουν 6-7 Ελληνίδες όπως τις γράφει και στο αλλο σάιτ :cheesy:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Η κατάντια του χώρου είναι τέτοια πλέον που αυτή τη στιγμή δουλεύουν 6-7 Ελληνίδες όπως τις γράφει και στο αλλο σάιτ :cheesy:
Μα δεν έχουν ζήτηση...η ποιότητα των υπηρεσιών τους υστερεί σε σχέση με τον ανταγωνισμό.Απορω που υπάρχουν τόσες ακόμα...η Νεφέλη τουλάχιστον είναι μια τίμια επιλογή με καλό σοσιαλ time.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Μα δεν έχουν ζήτηση...η ποιότητα των υπηρεσιών τους υστερεί σε σχέση με τον ανταγωνισμό.Απορω που υπάρχουν τόσες ακόμα...η Νεφέλη τουλάχιστον είναι μια τίμια επιλογή με καλό σοσιαλ time.
χωρις καμια παρεξηγηση, αλλα η νεφελη ειναι η χοντρη γειτονισσα που θα επρεπε να δινει χαρτζιλικι για να τη γαμησουν...ελεος με τον ιπποποταμο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
χωρις καμια παρεξηγηση, αλλα η νεφελη ειναι η χοντρη γειτονισσα που θα επρεπε να δινει χαρτζιλικι για να τη γαμησουν...ελεος με τον ιπποποταμο
Πριν από 7-8 χρόνια όταν την πρωτογνώρισα δεν ήταν έτσι...έχω γράψει και κριτική για αυτήν.Στην Κεφαλληνίας 8 ήταν,σωστά;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Τελικά πέρασαν πέντε χρόνια από τότε την Νεφέλη .Εκεί που νόμιζα ότι μόνο εγώ πέρασα καλά μαζί της βρήκα θετική κριτική και από τον Μπουχο ο οποίος καλείται ως μάρτυρας υπερασπίσεως της Νεφέλης.Στο θέμα της σωματικής διάπλασης θυμαμαι μια φίλη μου που ήταν μαγνήτης για τα βλέμματα αλλά μετά από μια γυναικολογική επέμβαση "απομαγνητισθηκε" για να το πω κομψά...ίσως κάτι παρόμοιο να συνεβη με την Νεφέλη.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Εμενα η τσατσα πριν κανα 2μηνο που χα παει μου χε πει οτι εκανε παιδι και πρεπει να κανουμε λιγο υπομονη τεσπαντων για την κοντουλα την αγγελικη που δουλευε σε ενα γωνιακο ασπρο ξερεις τπτ? Η τσατσα εκει οταν ρωτησα μου ειπε οτι εφυγε Αγγλια, ισχυει κατι τετοιο?
Η Αγγελικη ζει τον ερωτα της. Εντος Ελλάδας σε γειτονικη πολη.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Χθεσινη βολτα το μεσημερι κατα της 2. Μονο στην Εριμητη πηγα. Απο δεξιά ανοιχτο αυτο διπλα στο λας βεγκας. Μια Βερονικα λεπτη με μαυρο μαλλι συμπαθητικο προσωπο. Θα δοκιμαζα αλλα εφυγα. Καμια εμπειρία καποιος;;
Απεναντι η Μιρελα το γυρισε σε πρωϊ. Διπλα η Λορι. 35+ ισως κ 40αρα, ρουμανα σκυλε προσωπο νορμαλ σωμα με τατουάζ στο πλαϊ απο την μεση μεχρι το μπουτι.
Ωραια πιπα απαλη επιδερμιδα με αφρατο κολαρακι. Περασα καλα. Νομιζω κ παλιοτερα εκανε περασμα απο τα δελα.
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Βόλτα πάλι χθες βράδυ,
villa erotica η undead σουζάνα, δεν ξέρω πως είναι στο δωμάτιο αλλά στο σαλόνι με τρομάζει πάντα, ψηλή και λεπτή σαν σκελετός, ηλικία 50+
godiva η πάολα στο δωμάτιο, την είχα ξαναδεί και ήθελα να τη δοκιμάσω όμως 40 για απλό είπε η τσατσά που δε σκοπεύω να δώσω ποτέ
τα 2 της λιλιάνας κλειστά
στο γωνιακό που ήταν παλιά η σάντρα νικηφόρου με μινωταύρου η ίδια αντιπαθητική φεμινίστρια 30 κάτι αντελίνα, λεπτή μέτριο ύψος μακριά σκούρα μαλλιά με γυαλιά
στο από πάνω κολλητά ήταν μία που την ξέχασα με το που βγήκα, και όνομα και εμφάνιση
απέναντι στο βένους η σάρα και η σόνια, έχουν φώτο στο fg
vegas στο απέναντι της μανταλένας ήταν η ίδια μολδαβέζα αλίνα, ξαναέγραψα για αυτή "σωματότυπος μανταλένας ίσως λίγο ψηλότερη με κάπως μεγαλύτερες πλάτες, είχε μερικά ταττού, πρόσωπο αντιγραφή επικόλληση athena faris"
ερημίτη απέναντι από μεντούσα ήταν η έλενα δωμάτιο και στο άλλο μία καρίνα ή κορίνα, κοντή με πιασίματα / καμπύλες, ωραίο σώμα δε μου φάνηκε αφημένο, μακριά σκούρα μαλλιά και μέτριο πρόσωπο, αυτή τη φορά σε κανένα από τα 2 δεν ρώτησαν για εμβόλιο όμως πριν μπω στης κορίνας άκουσα να κάνει ανάκριση η τσατσά στο σαλόνι κάποιον που λογικά ήθελε να μπει και τελικά έφυγε όπως έμπαινα
μεντούσα η γνωστή μιρέλα, όσες φορές πήγα μαζί της δεν είχα παράπονο, η εμφάνιση με χαλάει πλέον λίγο
στο διπλανό μια καινούργια για εμένα ρουμάνα ιζαμπέλα, νέα με μέτριο ύψος και συμπαθητικό πρόσωπο, σκούρα ίσια μέτριου μήκους μαλλιά, νορμάλ σώμα, τουλάχιστον έτσι μου είχε φανεί στο σαλόνι, θα γράψω κριτική κάποια στιγμή, γενικά βαρεμάρα τελείως στο δωμάτιο, σώμα λες και μεταμορφώθηκε στο δωμάτιο, μετρούσα τις δίπλες στην κοιλιά της όσο προσπαθούσε να μου τον σηκώσει και "i don't speak greece", "no english" οπότε μηδέν κουβέντες γιατί δε μιλάω ρουμανικά
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ενδέχεται να κάνει καμία κρυφή βιζιτα στο σπίτι της Βασιας! Έτσι πήρε το αυτί μου.:cool2:
Εκανε πριν το καλοκαιρι στα δυτικα. Οσο ηταν κλειστα τα μαγαζια. σε ολη την καραντινα δλδη. Τωρα δεν ξερω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Ειχαμε 2 στανταρακια μολδαβεζα και αγγελικη που δεν μετανιωναμε ποτε το 30αρι και μας εφυγαν......γνωμη για Μανταλενα καποιος; Δεν πηγα ακομα μαζι της και το σκεφτομαι σοβαρα..
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
980
Κριτικές
14
Like
2.013
Πόντοι
496
Ειχαμε 2 στανταρακια μολδαβεζα και αγγελικη που δεν μετανιωναμε ποτε το 30αρι και μας εφυγαν......γνωμη για Μανταλενα καποιος; Δεν πηγα ακομα μαζι της και το σκεφτομαι σοβαρα..
Είχα περάσει με Μανταλένα πριν δύο χρόνια, πρέπει να έγραψα κριτική για αυτήν. Δεν θυμάμαι και πολλά, μάλλον δεν λέει και τίποτα στο θέμα σεξ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Είχα περάσει με Μανταλένα πριν δύο χρόνια, πρέπει να έγραψα κριτική για αυτήν. Δεν θυμάμαι και πολλά, μάλλον δεν λέει και τίποτα στο θέμα σεξ
Σε θεμα κριτικης εχει σχετικα καλες κριτικες....
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Βόλτα πάλι χθες βράδυ,
villa erotica η undead σουζάνα, δεν ξέρω πως είναι στο δωμάτιο αλλά στο σαλόνι με τρομάζει πάντα, ψηλή και λεπτή σαν σκελετός, ηλικία 50+
godiva η πάολα στο δωμάτιο, την είχα ξαναδεί και ήθελα να τη δοκιμάσω όμως 40 για απλό είπε η τσατσά που δε σκοπεύω να δώσω ποτέ
τα 2 της λιλιάνας κλειστά
στο γωνιακό που ήταν παλιά η σάντρα νικηφόρου με μινωταύρου η ίδια αντιπαθητική φεμινίστρια 30 κάτι αντελίνα, λεπτή μέτριο ύψος μακριά σκούρα μαλλιά με γυαλιά
στο από πάνω κολλητά ήταν μία που την ξέχασα με το που βγήκα, και όνομα και εμφάνιση
απέναντι στο βένους η σάρα και η σόνια, έχουν φώτο στο fg
vegas στο απέναντι της μανταλένας ήταν η ίδια μολδαβέζα αλίνα, ξαναέγραψα για αυτή "σωματότυπος μανταλένας ίσως λίγο ψηλότερη με κάπως μεγαλύτερες πλάτες, είχε μερικά ταττού, πρόσωπο αντιγραφή επικόλληση athena faris"
ερημίτη απέναντι από μεντούσα ήταν η έλενα δωμάτιο και στο άλλο μία καρίνα ή κορίνα, κοντή με πιασίματα / καμπύλες, ωραίο σώμα δε μου φάνηκε αφημένο, μακριά σκούρα μαλλιά και μέτριο πρόσωπο, αυτή τη φορά σε κανένα από τα 2 δεν ρώτησαν για εμβόλιο όμως πριν μπω στης κορίνας άκουσα να κάνει ανάκριση η τσατσά στο σαλόνι κάποιον που λογικά ήθελε να μπει και τελικά έφυγε όπως έμπαινα
μεντούσα η γνωστή μιρέλα, όσες φορές πήγα μαζί της δεν είχα παράπονο, η εμφάνιση με χαλάει πλέον λίγο
στο διπλανό μια καινούργια για εμένα ρουμάνα ιζαμπέλα, νέα με μέτριο ύψος και συμπαθητικό πρόσωπο, σκούρα ίσια μέτριου μήκους μαλλιά, νορμάλ σώμα, τουλάχιστον έτσι μου είχε φανεί στο σαλόνι, θα γράψω κριτική κάποια στιγμή, γενικά βαρεμάρα τελείως στο δωμάτιο, σώμα λες και μεταμορφώθηκε στο δωμάτιο, μετρούσα τις δίπλες στην κοιλιά της όσο προσπαθούσε να μου τον σηκώσει και "i don't speak greece", "no english" οπότε μηδέν κουβέντες γιατί δε μιλάω ρουμανικά
Έχω περάσει και εγώ με τν Ιζαμπέλα ότι χειρότερο υπάρχει ΜΑΚΡΙΆ
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Χτες ωπος έκανα βόλτες μπήκα Las Vegas το 1ο με το Ορκ σε μια φάση πάω να φύγω πιάνει το χερούλι πόρτας και το παντελόνι μου και λέει 25 τρόμαξα με το ζόρι ξέφυγα παο στο 2ο και πάτησα πλακάκι με έκανε χάλια έλεος, και πριν από αυτό σταμάτησα στην φριξου να τσεκαρο forum εδώ βγαίνει τσα2 και πουτανα από χ και με κοιτάει με ένα βλέμμα και λέει τι κάνει αυτός εδώ και κάτι άλλες μαλακιες έλεγαν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Εχουμε τηλεφωνο απο Las Vegas? Το παλιο το τηλ δεν χτυπαει καν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πριν ένα μήνα περίπου που την ανακάλυψα είπα ότι αν συνεχίσει έτσι θα της δώσω ευχαρίστως τον τιμητικό τίτλο 'διάδοχος της Ειρήνης'... Σήμερα θα το προχωρήσω λίγο ακόμα και θα της δώσω τον εξίσου τιμητικό τίτλο 'συνεχίστρια της Ρίτας' :cheesy:

Ο λόγος βέβαια για τη ρωσσιδα Ναταλί στο Ερημίτη 3α η οποία η γυναίκα είναι φουλ ανωμαλη,είναι αχορταγη, είναι σεξομανής, κάνει τα πάντα και τα γουστάρει και θα με τρελάνει στο τέλος. Όπως είχα γράψει και τότε μπορεί στο σαλόνι να μην την πιάνει το μάτι αλλά μέσα είναι πύραυλος. Εκεί είναι κάθε μέρα πρωινή μου είπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom