Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (7 μέλη και 51 επισκέπτες)

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Γνωρίζει κανείς αν η Αφροδίτη από την Κωλέττη δουλεύει ακόμη και αν ναι που. Θα ήμουν πολύ ευγνώμων αν κάποιος είχε μια απάντηση είτε θετική είτε αρνητική. Λειπω χρόνια από την Ελλάδα και πολλά έχουν αλλάξει, αλλά η Αφροδίτη είναι η μόνη στο χώρο που θα ήθελα να την ξανά δω αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει ακομα. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Γνωρίζει κανείς αν η Αφροδίτη από την Κωλέττη δουλεύει ακόμη και αν ναι που. Θα ήμουν πολύ ευγνώμων αν κάποιος είχε μια απάντηση είτε θετική είτε αρνητική. Λειπω χρόνια από την Ελλάδα και πολλά έχουν αλλάξει, αλλά η Αφροδίτη είναι η μόνη στο χώρο που θα ήθελα να την ξανά δω αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει ακομα. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Έχει αποσυρθεί πλέον... κάποιοι κιόλας είπαν ότι βρήκε και μόνιμη σχέση και δεν ασχολείται ούτε με το επάγγελμα...
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Έχει αποσυρθεί πλέον... κάποιοι κιόλας είπαν ότι βρήκε και μόνιμη σχέση και δεν ασχολείται ούτε με το επάγγελμα...
Ευχαριστώ για την απάντηση. Χαίρομαι για την κατάληψη της, αυτή και Νατάσα η Ρωσίδα ήταν πάντα στο τοπ 10 της Θεσσαλονίκης για πολλά χρόνια.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Χθεσινή βιαστική βόλτα στην περιοχή, πέρασα από τρίδυμα και είδα επιτέλους την πιτσιρίκα την Άννα στο δεύτερο. Σιγά την όμορφη, από πρωσοπο πολύ χάλια και είχε ένα βλεμα ξενερας....από σώμα καλή με πολύ γλυκά βιζακια. Μόλις την είδα έφυγα κατευθείαν. Έψαχνα Λάρα ή Αφροδίτη αλλά και οι δύο λοιπουν.Η κοπέλα που δουλεύει στην θέση της Λάρας τι λέει; Έχει κανένας εμπειρία μαζί της;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Ευχαριστώ για την απάντηση. Χαίρομαι για την κατάληψη της, αυτή και Νατάσα η Ρωσίδα ήταν πάντα στο τοπ 10 της Θεσσαλονίκης για πολλά χρόνια.
Η Νατασσα για μενα ακομα ειναι τοπ. τοπ3 οχι τοπ10.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκεςςςςς.......ξερει κανεις αν γυρισε η ιωαννα η η αγγελικη?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Γνωρίζει κάποιος αν επέστρεψε η Νταϊάνα ή η Τσαρινα στο φριχαουζ;
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Πέρασμα πριν καμία βδομάδα στην Νικόλ. Είχα να την δω κανένα χρόνο. Κάθε φορά περνάω καλύτερα μαζί της η γυναίκα δεν παίζεται.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Πέρασμα με:
Έλενα από τρίδυμα, συμφωνώ και επαυξάνω είναι κομοδίνο. Συμπαθητικό πρόσωπο και σφιχτό σώμα. Δεν θα ξανά προτιμηθεί

Αφροδίτη δύο φορές σε μια εβδομάδα και για την δεύτερη φορά έφαγε κίτρινη. Διεκπεραιωτικη και ξεπετα.

Μιρελα το στανταρακι μου μέχρι τώρα. Κορμάρα, με καλό σοσιαλ και άνω της βάσης πρόγραμμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297
Πέρασμα πριν καμία βδομάδα στην Νικόλ. Είχα να την δω κανένα χρόνο. Κάθε φορά περνάω καλύτερα μαζί της η γυναίκα δεν παίζεται.
Πες τα και εσυ μεγαλε..."γιατι εγω τα λεω, τα γραφω και δεν με πιστευουν"...νομιζω ο Αναστοπουλος ο αλενατορε τα ελεγε αυτα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.492
Πόντοι
34.538
Δεν ειπε κανεις οτι δεν κανει καλο σερβις η λεγαμενη..
Στην ηλικια υπαρχει θεμα..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297
Το θεμα το εχουν οι πιπινολατρες...εγω θελω να σπασω το ρεκορ μου που τωρα ειναι στα 53.Υπαρχει περιπτωση να το εσπασα με την Νικοle;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.492
Πόντοι
34.538
Αν οχι ακομα,θα το σπασεις στο μελλον..με την ιδια..
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Περασα καλα με την Ευα την καινουργια στο βενους,παχουλη 30 αρα ρωσιδα ωραια φυσικα βυζια 3αρια,πισινος σουπερ,δυνατο σερβις,ευδιαθετη,θα την ξαναδω. Για οσους δεν προβληματιζονται με λιγο βαρος παραπανω.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Μόλις γύρισα από Ρίτα Βένους νο2. Από εμφάνιση δεν λέει και πολλά, από σεξ αρκετά καλή αν και προσπαθούσε να με τελειώσει γρήγορα αλλά μετά από τόσα χρόνια εξάσκηση είναι δύσκολο αυτό. Γενικά μετάνιωσα που πήγα, περίμενα φάση σαν Λιλιάνα αλλά απέχει πολύ. Πάντως φαίνεται καλή γυναίκα, μου είπε μερικές φορές ότι είμαι πολύ όμορφος και ότι έχω πολύ όμορφα μάτια, έτσι με χαιρέτισε και στο τέλος, για σου όμορφα μάτια, φυσικά ο διάλογος ήταν στα ρωσικά, δεν ξέρει ελληνικά ούτε αγγλικά. Θα ανεβάσω σύντομα κριτική. Καλά γαμισια!!
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Πες τα και εσυ μεγαλε..."γιατι εγω τα λεω, τα γραφω και δεν με πιστευουν"...νομιζω ο Αναστοπουλος ο αλενατορε τα ελεγε αυτα.
Εγώ λέω προσωπική μου άποψη. Πήρα πολλά γλωσσόφιλα και γλύψιμο τις βυζάρες της λες και ήταν η κανονική μου κοπέλα. Και γώ μαζί σου
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Εγώ λέω προσωπική μου άποψη. Πήρα πολλά γλωσσόφιλα και γλύψιμο τις βυζάρες της λες και ήταν η κανονική μου κοπέλα. Και γώ μαζί σου
Πάντως πάνω που αποφάσισα να πάω να δω Αφροδίτη την βγάλανε από το άλλο σάιτ. Μάλλον ξεκινάνε καλοκαιρινές διακοπές
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297
Εγώ λέω προσωπική μου άποψη. Πήρα πολλά γλωσσόφιλα και γλύψιμο τις βυζάρες της λες και ήταν η κανονική μου κοπέλα. Και γώ μαζί σου
Αυτα να τα βλεπουν κατι πιπινολατρες που διαρκως σε κομοδινα πεφτουν και γεμιζουν καρουμπαλα...περαστικα τους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom