Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
καλησπερα κυριοι! Πως ηταν τα πραγματα μεσα στα δωματια? τηρηθηκαν τα μετρα ? χαχαχαχα
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
γαμηθηκαν να τα τηρουν... περασα και εγω το μεσημερι πηγαινοντας για καλοχωρι λεω δεν περνας να δεις τι γινεται, κινησουλα αρκετη αλλα με το σκεπτικο οτι ημουν εν ωρα εργασιας ειπα να μην μπω καν στο κοπο να γυρισω αν ειναι να περιμενω ουρα
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Τα γύρισα όλα εκτός από το paradise όπου δεν μπήκα . Καμία αλλαγή οι ίδιες που δούλευαν προ καραντινας οι ίδιες ήταν και σήμερα. Εκτός από μια ελενα στα τρίδυμο στο πρώτο καινούρια είπε η υπηρεσία πρώτη μέρα σήμερα ρουμανα μικρη με καλο κορμι αδυνατη χωρίς περιττά κιλά την πενεψε πολύ η υπηρεσία .αν κάποιος φίλος την δοκίμασε ας ενημερώσει.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Τα γύρισα όλα εκτός από το paradise όπου δεν μπήκα . Καμία αλλαγή οι ίδιες που δούλευαν προ καραντινας οι ίδιες ήταν και σήμερα. Εκτός από μια ελενα στα τρίδυμο στο πρώτο καινούρια είπε η υπηρεσία πρώτη μέρα σήμερα ρουμανα μικρη με καλο κορμι αδυνατη χωρίς περιττά κιλά την πενεψε πολύ η υπηρεσία .αν κάποιος φίλος την δοκίμασε ας ενημερώσει.
Και η Denisse στο ερημιτη 2 ειναι καινουργια και μουναρα αυτη που λες μαλακια μου μου δε μπηκα να την δω
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
πολλες φορες κρατιεμαι να μη σχολιασω σε πολλα που λες....ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΠΟΥΤΑΝΑ? (όσο κομπλέ άτομο κι αν ειναι κι οσο σουπερ σεξ κι αν κανει)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε περασμα απο την περιοχη, γινοταν πραγματικα πανικος, ουτε καν δοκιμασα να στανατησω καπου
Oποιος εχει την Αφροδιτη δεν ψαχνει κατι αλλο γιατι οταν αγγιζεις την τελειοτητα ολα τα αλλα υστερουν...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
καλό αγώνα σύντροφοι!!!!!
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
135
Like
158
Πόντοι
1
Oποιος εχει την Αφροδιτη δεν ψαχνει κατι αλλο γιατι οταν αγγιζεις την τελειοτητα ολα τα αλλα υστερουν...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!
Αμα μπορεις να ξεχασεις το παρελθον της και τις 20.000++πουτσες που εχει φαει τοτε θα εισαι ευτυχισμενος με την Αφρο γιατι σαν χαρακτηρας ειναι τελεια για σεξ δεν μιλαω ειναι γνωστα...απο τα καλυτερα στανταρακια....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Αμα μπορεις να ξεχασεις το παρελθον της και τις 20.000++πουτσες που εχει φαει τοτε θα εισαι ευτυχισμενος με την Αφρο γιατι σαν χαρακτηρας ειναι τελεια για σεξ δεν μιλαω ειναι γνωστα...απο τα καλυτερα στανταρακια....
Και 20.000.000 να εχει φαει κλα'ι'ν μα'ι'ν...γιατι μεσα σε αυτες ειναι και η δικια μου!Τι σκατα αισθηματιας ειμαι αν μενω σε οσες εχει φαει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ελπίζω αύριο να έχει πέσει η κίνηση να παμε να γαμισουμε με ησυχία.
μπηκα σε ολα το μεσημερι,
στα μισα η κοπελα ηταν εξω απο δωματιο και περιμενε.
και καποιες ηταν εμφανισιμες ρουμανες κατω των 30 και λεπτες.

ουρα εκαναν σε μια λαρίσσα ελληνιδα και απορω γιατι, γεματουλα και κοντη σε σχεση με αλλες, απλα ειχε καπως προκλητικα πεταχτο κωλο και στηθος. τους καυλωσε φαινεται οτι ειναι ελληνιδα?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Εμφανισιακα η Ρουμανα η Denisse ειναι πολλη καλητερη απο αποδοση δε ξερω
Tην δοκιμασα 1κ4 ιουνιου ερημιτη 2 με μπογιατζη μεσα πριν ανοιξουν κανονικα.Φρεσκαδουρα 21 ετων ,μελαχροινη ρουμανα,χαμογελαστη με τατουαζ,εχει και στο αριστερο βυζι που ερχεται στη χουφτα αρκετα χαλαρο για τα χρονια της το ιδιο και ο πισινος της,μετρια πιπα με σκουφο, μου αφησε ωραια αισθηση το μουνακι της,καλη ως εμπειρια,νομιζω οτι πρεπει να γυμνασθει για να σφιξει.Επισης χαδακια και φιλια χωρις γλωσσα στα 30 ευρω.Αξιζει πιστευω η δοκιμη γιατι προσπαθει να ευχαριστησει τον πελατη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Tην δοκιμασα 1κ4 ιουνιου ερημιτη 2 με μπογιατζη μεσα πριν ανοιξουν κανονικα.Φρεσκαδουρα 21 ετων ,μελαχροινη ρουμανα,χαμογελαστη με τατουαζ,εχει και στο αριστερο βυζι που ερχεται στη χουφτα αρκετα χαλαρο για τα χρονια της το ιδιο και ο πισινος της,μετρια πιπα με σκουφο, μου αφησε ωραια αισθηση το μουνακι της,καλη ως εμπειρια,νομιζω οτι πρεπει να γυμνασθει για να σφιξει.Επισης χαδακια και φιλια χωρις γλωσσα στα 30 ευρω.Αξιζει πιστευω η δοκιμη γιατι προσπαθει να ευχαριστησει τον πελατη.
καλα οτι θα τη δοκιμασω αυτο ειναι σιγουρο απλα σημερα ηθελα το σιγουρο πραμα κι οχι καταδρομικη οποτε πηγα Εβελινα η επομενη ειναι αυτη
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Oποιος εχει την Αφροδιτη δεν ψαχνει κατι αλλο γιατι οταν αγγιζεις την τελειοτητα ολα τα αλλα υστερουν...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!
Εχεις δικιο αγγιζει την τελειοτητα δεν ειναι ηθελε αλλες 5-10.000 και θα ηταν τη διαβαζουμε ρε φιλε :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
καλα οτι θα τη δοκιμασω αυτο ειναι σιγουρο απλα σημερα ηθελα το σιγουρο πραμα κι οχι καταδρομικη οποτε πηγα Εβελινα η επομενη ειναι αυτη
η Εβελινα ειναι η βασικη μου στο ροστερ ,την πηρα 2 φορες σημερα στα 30 ευρω.Καμμια συγκριση φιλε μου .Αν δουλευε την προηγουμενη εβδομαδα σε αυτη θα πηγαινα ,δεν τη χορταινω.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Μανταλενα τσεκαρε κανεις ηρθε? Εκει στα στενά του Las Vegas?
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Πηρε ζωή το νήμα... Επιτέλους... Αυριο λεω να παω Βλαντα...
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Στο γωνιακο στην μινωταυρου ποια ειναι?? Και στο λας Βέγκας???
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Και η Τσαρινα εξαφανισμενη;Και η Τζαστιν και η Νικολ;Σαν τον ΠΑΟ στο ποδοσφαιρο θα καταντησει η στουντιοκατασταση Θεσσαλονικη χωρις ηγετιδες δυναμεις της παλιας φρουρας...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom