Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ο σχοινοβατης τι τραβηξε ρε ο ανθρωπος ψες;τα δε ολα.εγω αυτα με τα προ-χυσια το χω παθει με την ρενατα που σας ελεγα γιατι πηγα πολυ γεματος απο μερες αγαμιας παλια...και μετα επεσε το βρισιματακι στα ουγγαρεζοιταλιανικα...αλλα με το ζορι επεσε δευτερος γυρος με τσαμπουκα δικο μου που μου περασε ευτυχως...τοτε.εστω και με δυσανασχετηση εκ μερους της
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
γεια σας παιχτες...καλα;κανα τζακουζι θα πηρε ο μαγκας...θελω κι εγω να τριφτω μαζι της ... :2funny: :2funny: :2funny:
μπα και τζακουζι να πηρε
δεν φτανει τοσα
ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε γουστα ανωμαλα :2on1: :2on1: :2on1:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η μαλακια με τα προγραμμα των πολλων ευρω ειναι οτι αμα τελιωσει σε κανα τζακουζι μεσα η σε κανα σοου μετα τον παιρνεις παραμασχαλα και δρομο.....και μουνι δεν εχεις φαει!!!

 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
η μαλακια με τα προγραμμα των πολλων ευρω ειναι οτι αμα τελιωσει σε κανα τζακουζι μεσα η σε κανα σοου μετα τον παιρνεις παραμασχαλα και δρομο.....και μουνι δεν εχεις φαει!!!
ε....για αυτο εκει πανε μονο τα μεγαλα και εμπειρα παλικαρια :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτο το πηρα μια φορα που λετε...αλλα αφου πληρωνω απο δω και μπρος θα αρχισω να ζηταω γυμνες εκτονωσεις και θα προτασσω το πορτοφολι...θελω να δω ποια θα ενδωσει...πιθανες υποψηφιες η χριστινα η μιλφ και η μαρια η τσεχα-σλοβακα...αυτες παιζει να δεχτουν με μενα....
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η μαλακια με τα προγραμμα των πολλων ευρω ειναι οτι αμα τελιωσει σε κανα τζακουζι μεσα η σε κανα σοου μετα τον παιρνεις παραμασχαλα και δρομο.....και μουνι δεν εχεις φαει!!!

Risk of the trade. Άμα γίνει έγινε. Χαλάλι τα λεφτά άμα η γκόμενα αξίζει και κάνει καλώ τρίψιμο και  :knockinb:
Προσωπική άποψη πάντα.
Η κάνεις πρόγραμμα με 2 εκτονώσεις και είσαι jet ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Risk of the trade. Άμα γίνει έγινε. Χαλάλι τα λεφτά άμα η γκόμενα αξίζει και κάνει καλώ τρίψιμο και  :knockinb:
Προσωπική άποψη πάντα.
Η κάνεις πρόγραμμα με 2 εκτονώσεις και είσαι jet ;)
ελα μην νομιζεις δεν ειναι επικινδυνο το τζακουζι...λιγο τριψιμο θα πεσει και κανα φιλακι ή χαδακι..πιπουλα μετα στα ορθια ή στο κρεβατι...α ρε τι μου θυμισατε...την αννα μαρια να με τσιμπουκωνει στα ορθια μπροστα στον καθρεφτη-επιπλο στην κοροβαγκου με λεοπαρδαλε εσωρουχα και γυαλακια....καυλιαρα και μετα παιχνιδι με τον δονητη στην μουναρα της  και γαμησι στα ορθια πισοκολλητο..με θεα απο τον καθτρεφτη...παλιες καυλες εποχες....και γαμησια αξεχαστα....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε gl λεω να παω επιτελους στη φιλη μας την μαντυ για ενα  :s&m_1:...μια που εχουν φυγει ολοι σημερα πιστευω να μην εχει πιεση χρονου
μονο μην φυγει κι αυτη....ελπιζω :2funny: :2funny:
αντε καλο βολι...και περιμενουμε νεα...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
χαλαρα ...μπορει να το διαπραγμετευτεις κιολας ....μερικες παιζουν φθηνοτερα δες το το θεμα

οπως και νανε τη μαντυ θελω να δοκιμασο...ευχομαι να το κανει και με 100,παραπανω δινω αν μεινω καμια ωρα στο δωματιο.δεν ξερω βεβαια ποσο εφικτο ειναι αυτο
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Για δύο ώρες δεν ξέρω αν έχει... εδώ τζακούζι δεν έχουν. Αν είχαν τζακουζάκι ψηνόμουνα.

Πάντως από την πρώτη δοκιμή και αυτής και της αδερφής της Χριστίνας μπορώ να πω ότι ο μπαμπάς τους έκανε καλή δουλειά!!! ;-)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Για δύο ώρες δεν ξέρω αν έχει... εδώ τζακούζι δεν έχουν. Αν είχαν τζακουζάκι ψηνόμουνα.

Πάντως από την πρώτη δοκιμή και αυτής και της αδερφής της Χριστίνας μπορώ να πω ότι ο μπαμπάς τους έκανε καλή δουλειά!!! ;-)
ο kiri θελει αλλα γουστα φιλε...γιαυτα μιλαμε... :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom