Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
ψηλη,μακρι μαλλι,ομορφο προσωπο ,αρκετα ασπρη,λιγο χαλαρο σωματακι και βυζι;

Ναι αλλά δεν νομίζω να ήταν χαλαρό το σώμα της.. Η κωλάρα της ήταν πολύ πεταχτή και φαινόταν σφιχτή.. Μάλλον δεν είναι αυτή.. Πάντως πολύ καλό!
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Περάσαμε πριν από λίγο με ένα φιλαράκι από εκεί και μας είπε ότι την κοπέλα τη λένε Μαρίνα. Η τσατσά εκεί μόνο που δεν είχε κοιμηθεί!! Κάποια στιγμή θυμήθηκε να μας πει το μενού!!! Φαίνεται το είδε στον ύπνο της. Όταν πήγαμε πάντως, μόλις είχε μπει μέσα στο δωμάτιο με συναγωνιστή η κοπέλα και έκανε κοντά 20 λεπτά να βγει.

Στη βόλτα (σιγά τη βόλτα!!) που κάναμε έχουμε και λέμε :

Ερημίτη - κλειστό
Κωλέττη - Σάρα
Έρως - Μιλάνα
26ης - Μαρίνα

Υ.Γ. Είχε κινησούλα σήμερα η περιοχή πάντως.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Περάσαμε πριν από λίγο με ένα φιλαράκι από εκεί και μας είπε ότι την κοπέλα τη λένε Μαρίνα. Η τσατσά εκεί μόνο που δεν είχε κοιμηθεί!! Κάποια στιγμή θυμήθηκε να μας πει το μενού!!! Φαίνεται το είδε στον ύπνο της. Όταν πήγαμε πάντως, μόλις είχε μπει μέσα στο δωμάτιο με συναγωνιστή η κοπέλα και έκανε κοντά 20 λεπτά να βγει.

Στη βόλτα (σιγά τη βόλτα!!) που κάναμε έχουμε και λέμε :

Ερημίτη - κλειστό
Κωλέττη - Σάρα
Έρως - Μιλάνα
26ης - Μαρίνα

Υ.Γ. Είχε κινησούλα σήμερα η περιοχή πάντως.
φριξου ηταν ανοιχτο συναγωνιστη?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ναι αλλά δεν νομίζω να ήταν χαλαρό το σώμα της.. Η κωλάρα της ήταν πολύ πεταχτή και φαινόταν σφιχτή.. Μάλλον δεν είναι αυτή.. Πάντως πολύ καλό!
ναι οπως μας ειπε κι ο αλλος συναγωνιστης ηταν αλλη...η μαρινα ...μετα βγηκα και πηγα κι εγω μιλανα...μην ανησυχεις για την κριτικη διαφημιση και καλα...τωρα την διαβασα κι εγω μαζι με την δικη μου που αναρτησαν μολις.  και ενω δημοσιευτηκαν ταυτοχρονα οι κριτικες μας, λεμε τα ιδια...δεν ειναι τυχαιο φιλε...η κοπελα το χει τελεια και παυλα..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Το μονο που μου τη σπαει οποτε παω στη Μιλανα ειναι η τσατσα που αν και μιλαει ομορφα ειναι πολυ πιεστικη με τους πελατες και γενικα με αυτους που βλεπουν την Μιλανα και δεν μπενουν.
Απο τη στιγμη που θα σηκωθουν να φυγουν εως τη πορτα προσπαθει να τους αλαξει γνωμη..ημαρτον!

Αν διαβαζεις τσατσα αυτο ..ΗΜΑΡΤΟΝ! (γιατι σιγουρα μπαινει εδω μεσα μια φορα με ρωτησε αν την ηξερα τη Μιλανα απο το ιντερνετ)
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
φριξου ηταν ανοιχτο συναγωνιστη?

Ανοιχτό ήταν. Βασικά τα μόνα που ήταν κλειστά στην περιοχή του Μύλου ήταν το Ερημίτου και το Κοροβάγκου (εδώ και καιρό, κλασσικά). Τα υπόλοιπα ήταν ανοιχτά. Από Μαντζάρου δεν περάσαμε, δε γνωρίζω.
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το μονο που μου τη σπαει οποτε παω στη Μιλανα ειναι η τσατσα που αν και μιλαει ομορφα ειναι πολυ πιεστικη με τους πελατες και γενικα με αυτους που βλεπουν την Μιλανα και δεν μπενουν.
Απο τη στιγμη που θα σηκωθουν να φυγουν εως τη πορτα προσπαθει να τους αλαξει γνωμη..ημαρτον!

Αν διαβαζεις τσατσα αυτο ..ΗΜΑΡΤΟΝ! (γιατι σιγουρα μπαινει εδω μεσα μια φορα με ρωτησε αν την ηξερα τη Μιλανα απο το ιντερνετ)

Έτσι είναι, όντως. Πολυ σπαστικιά. Το ίδιο έκανε και με εμάς χθες το βράδυ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Έτσι είναι, όντως. Πολυ σπαστικιά. Το ίδιο έκανε και με εμάς χθες το βράδυ.
7 την εβαλα πολυ επιεικως... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παντως εκει που ξερω παω αποφασισμενος γενικα...και αραζω ανετα...εκει που δεν ξερω καθομαι κοντα στην πορτα,ορθιος και την κανω αιλουροειδως καραμαν για να μην με πρηζουν μολις δω το τεμαχιο...καμια φορα βεβαια παιζει εκπληξη,περιμενεις αλλη και βγαινει καμια ρεπατζου οποτε τρως ενα ακυρο και ψαχνεις γρηγορα την εξοδο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Σημερα θα κανω μια καταδρομικη αργα το βραδυ.
Μαλλον στη Σαρα θα ειναι η τυχερη
αλλα θα κανω μια γυρα πριν παω να δω μπας και παιζει τιποτα καινουριο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σημερα θα κανω μια καταδρομικη αργα το βραδυ.
Μαλλον στη Σαρα θα ειναι η τυχερη
αλλα θα κανω μια γυρα πριν παω να δω μπας και παιζει τιποτα καινουριο
κι εγω την πεθυμησα αν ειναι θα παω μονο γιαυτην ...θα ναι ανοιχτα;
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ανοιχτα θα είναι κανονικά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ok θα παω λοιπον...αν μπορεσω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.433
Κριτικές
96
Like
12.060
Πόντοι
25.015
Χμμμ ωστε Μιλανα ε.... χμμμμ... Λεω να δοκιμασω και εγω σημερα! θα δουλευει το βραδυ?? Παω ομως πρωτα μια στα σιγουρα στην αδυναμια μου την Εφαρα :P
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Χμμμ ωστε Μιλανα ε.... χμμμμ... Λεω να δοκιμασω και εγω σημερα! θα δουλευει το βραδυ?? Παω ομως πρωτα μια στα σιγουρα στην αδυναμια μου την Εφαρα :P

Χθες μου είπε ότι θα είναι ανοιχτά (για σήμερα) αλλά αυτή θα έχει ρεπό. Ατύχησες.  :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Η Εφη παντα πρωινη δουλευει?
Απο τη μια καλα ειναι πρωινη
...γιατι αν δουλεψει βραδυ με βλεπω να πιανω και δευτερη δουλεια!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Καλημερα σε ολους
Σαββατο κατα της 1 αφου ειχα φωρτωσει αρκετα σε μια γιορτη που ειχα παει πηγα να ξεφορτωσω! Αν και αργα και με τη σαλονικη αδεια ειχε κινηση αρκετη εξω.

Μαντζαρου 14
Η Μονικα η βουλγαρα απο το Ερως μολις μου το ειπε η τσατσα (απο τις καλητερες τσατσες πιστευω) την εβαλα στη λιστα! Την ειχα στο προγραμμα αλλα δεν ετυχε να παω.

Κατεχακη 13
Μια ξανθια για ρωσιδα την εκοψα, με τα μαλια πιασμενα κοτσο αδυνατο τρελο σωματακι βυζακι μικρο απο φατσα δεν ελεγε και πολλα.
αλλα ψινομουνα!

Οικονόμου K. & Ρούλια Κώττα 
Η Αννα η τσεχα δυνατο γκομενακι αλλα δε γουσταρα σημερα.

26ης Οκτωβρίου 52
Η Μαρινα ωραιο μωρο αλλα....

Κεφαλληνίας 8
Αφου ειχανε τη πορτα ορθανοιχτη μπηκα και αφου με πηρανε χαμπαρι ηρθε ενα ξανθο κοντο ξωβυζο ωραιο βυζακι σωματακι μαγκιωρα -θα περασεις μεσα? Μεγα σπασιμο!

Στο τελος
Νικηφόρου Ουρανού 26
Μαρθα αν το επιασα καλα ξανθο τσοκαρο!
Μου λεει η τσατσα με υφακι και καλα -Τουρμπο η μαρθα θα περασεις καλα, μου ηρθε να της απαντησω
-Τουρμπο?...που στο μυαλο? ...Αρε ξερεις απο Τουρμπο?
Και αφου ειπα ευχαρηστω θα κανω μια βολτα, το ξανθο εμπενε στο δωματιο για δουλεια
η τσατσα πεταξε ενα -Μαλακισμενο που αν με γυρησμενη την πλατη κολησα λιγο δεν ηξερα αν απευθινοταν σε εμενα αλλα πιστευω πως ναι, την εγραψα στα Αρχιδια μου και εφυγα.
Δεν πιστευω πως θα ξαναπατησω σε αυτο το μαγαζι ξανα και σε προηγουμενη βολτα με φιλους η τσατσα ειχε αυτο το υφακι και καλα η γκομενα τα κανει ολα ταχα θα μας επερνε και τους τρεις μαζι παρτουζα και αν θυμαμαι καλα στη πλακα ο φιλος μου απαντησε
-Ρε θεια θα τη στειλουμε στο νοσοκομειο αν την παρουμε παρτουζα?

Στο τελικο εβαλα την Μονικα με τη ξανθια απο κατεχακη.
Το εριξα στο τελος κορωνα γραμμα και βγηκε κατεχακη αλλα ειπα δε γαμιετε θα παω Μονικα
οπου και πηγα και σε γενικες γραμμες καλα περασα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
απο μια συντομη βολτα στα περιξ μυλου μαγαζια δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω σε σχεση με τα χθεσινα γραφομενα απο καραμαν  πλην του οτι η μιλανα ειναι παλι στο ποστο της στο ερως16 και η ναντια ειναι στην ματζαρου 1.κωλετη η σαρα οπου κατεθεσα...
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Κεφαλληνίας 8
Αφου ειχανε τη πορτα ορθανοιχτη μπηκα και αφου με πηρανε χαμπαρι ηρθε ενα ξανθο κοντο ξωβυζο ωραιο βυζακι σωματακι μαγκιωρα -θα περασεις μεσα? Μεγα σπασιμο!

Μου φάνηκε πολύ "φτιαγμένη" αυτή. Όταν μπήκαμε μέσα βγήκε μαζί με την τσατσά, της λέμε "γειά σου" και μας απαντάει κάτι ακαταλαβίστικο με μια ειρωνική φωνή  :uglystupid:, το βλέμμα της ήταν αλλού για αλλού, ήταν topless και σε κάποια φάση σήκωσε τη φούστα, μας έδειξε το μουνί της και έφυγε  :idiot:
Πρέπει να τη μαζέψουν λίγο γιατί ενώ είναι καλή σε εμφάνιση σε ξενερώνει πολύ το στυλάκι της και αμφιβάλλω για το τι υπηρεσίες θα προσφέρει σε τέτοια κατάσταση, άσε που βάζεις και με το μυαλό σου τι μπορεί να έχει πάρει...

ΥΓ. Ο συναγωνιστής κολλητός κατέθεσε στην Αντρέα, Νικηφόρου Ουρανού 1Β και μου είπε ότι ήταν αστέρι. 40 €, πολλές στάσεις και σε κάποια φάση έβγαλε μια κραυγή που την άκουσα μέχρι και εγώ στο σαλόνι. Ξανθό με αρκετά καυλωτική φάτσα

Btw, μήπως ξέρει κανείς εθνικότητα γιατί ξεχάσαμε να ρωτήσουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom