Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω πηγα εφη το πρωι,τα γραψα σε κριτικη να μην κουραζω εδω,τα πε κι ο καραμαν7..οποιος δεν δοκιμασε να παει..λεει
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω χτες στη Μιλανα ( σε λιγο αναβαίνει review)
Μου ζητησε να δωσω χαιρετίσματα σε καποια καλοπαιδα του Site ( το νου σας ρεμαλια)
Ειχε έναν τυπο που με εκανε να περιμένω αρκετη ωρα καθως ειχε παρει βαρβάτο πρόγραμμα σαν των διακοσίων ευρω που αναφέρεται παραπανω…
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και εγω χτες στη Μιλανα ( σε λιγο αναβαίνει review)
Μου ζητησε να δωσω χαιρετίσματα σε καποια καλοπαιδα του Site ( το νου σας ρεμαλια)
Ειχε έναν τυπο που με εκανε να περιμένω αρκετη ωρα καθως ειχε παρει βαρβάτο πρόγραμμα σαν των διακοσίων ευρω που αναφέρεται παραπανω…
τα χαιρετισματα παν στον γαμαικανο μαλλον που πηγε αφου του σφυριξα την ειδηση οτι εμφανιστηκε στο ερως και εγραψε καλη κριτικη...δεν θα ακουει τωρα ο μπαγασας ομως...θα τα δει αυριο...
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Δημήτρης και Κώστας …
Οποίος είναι να σηκώσει το χερι…
:cheesy:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα διάβαζα τις κριτικές σας για τι Μιλάνα στο σχετικό Thread και μπορώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα... η κοπέλα απλά προσφέρει τρομερές υπηρεσίες στο θέμα gfe και η πίπα της είναι άψογη!. Οι έρωτες μου στην περιοχή με χρονολογική σειρά είναι Ελίνα στη κοροβάγκου αρκετά χρόνια πριν...Έπειτα είχα κόλλημα με την Χριστήνα από κοροβάγκου μετά Μάντυ και τώρα μου πείρε τα μυαλά (ή τα λεφτά καλύτερα) το Μιλανάκι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τώρα διάβαζα τις κριτικές σας για τι Μιλάνα στο σχετικό Thread και μπορώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα... η κοπέλα απλά προσφέρει τρομερές υπηρεσίες στο θέμα gfe και η πίπα της είναι άψογη!. Οι έρωτες μου στην περιοχή με χρονολογική σειρά είναι Ελίνα στη κοροβάγκου αρκετά χρόνια πριν...Έπειτα είχα κόλλημα με την Χριστήνα από κοροβάγκου μετά Μάντυ και τώρα μου πείρε τα μυαλά (ή τα λεφτά καλύτερα) το Μιλανάκι.
η ελινα φιλε ηταν μια γερμανιδα ξανθια για θυμισε μου λιγο...;καλα οι αλλες που λες ολες τοπ γαμησια..
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η ελινα φιλε ηταν μια γερμανιδα ξανθια για θυμισε μου λιγο...;καλα οι αλλες που λες ολες τοπ γαμησια..
Όχι φίλε μου. Η Ελίνα είναι 170-175 μελαχρινή με καταπληκτικό 3αρι στητό βυζάκι από Πολωνία. Στο πρόσωπο δεν έλεγε πολλά αλλά στο κρεβάτι τα έσπαγε! Που να χάθηκε αυτή άραγε?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλα ρε δεν ντρεπεστε?ακομα μεσα ειστε κ μιλατε για πουτανες?αντε για υπνο....
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
696
Πόντοι
96
οκ καλυτερα μωρε...υπαρχει χρονος....  :dancing:
πηγα αποψε πρωτη φορα φριξου στη μαντυ(μεντυ)....ειναι παρα πολυ καλη αναστενει και πεθαμενο...μακρια απο δω.επαγγελματιας πολυ χαλαρη θετικο ατομο με ζωντανια πρωτη φορα μουχει τυχει μακαρι να υπαρχουν και αλλες σαν και αυτη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Όχι φίλε μου. Η Ελίνα είναι 170-175 μελαχρινή με καταπληκτικό 3αρι στητό βυζάκι από Πολωνία. Στο πρόσωπο δεν έλεγε πολλά αλλά στο κρεβάτι τα έσπαγε! Που να χάθηκε αυτή άραγε?
μπα δεν την ειχα φαει αυτην που λες...αυτη που ελεγα ηταν μια ψιλομαλακο γερμανιδα στην κοροβαγκου μεσα του 07. τεσπα. θα την εκανε η δικια σου....τι βγαζει ρε πουστη μου αυτη η πολωνια; :rockon:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Γενικά το ανατολικό block τι βγάζει. Έχω έρωτα με αυτές τι να κάνω ρε γαμώτο  :helpplea: :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Γενικά το ανατολικό block τι βγάζει. Έχω έρωτα με αυτές τι να κάνω ρε γαμώτο  :helpplea: :cheesy:
πολωνια-τσεχια ιδιως φιλε,ρωσια εχει και τελειες εχει και εντελως ηλιθιες,ρουμανια γενικα καλες αλλα του χρηματος πολυ...κατι ουκρανες που περασαν ηταν τελειες(νικη,ελενα)...πολωνες τσεχες γαμιουνται για το κεφι τους....ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ γενικα αξιοπρεπεις παρουσιες απο επιδοσεις...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλα η κριτικη του σχοινοβατη για την μαντυ ειναι ο΄΄εφιαλτης ΄΄στον δρομο της φριξου...με μπολικο χιουμορ παντα...διαβαστε την...αξιζει
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
696
Πόντοι
96
πωπω τι επαθε ο ανθρωπος καλα μιλαμε τα ειδε ολα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλησπερα ,καλα;τι λεει ειχαμε καμια τσαρκα βραδινη σημερα;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε σεις αυτος που πηρε προγραμμα 200 ευρω με την μιλανα
τι στο διαολο περιλαμβανε
α..ρε πουστη μου ξεχασα να της πως οτι ειμαι απο το σαιτ :headbang:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Φιλαρακι του συστησα να παει χθες στην Μαντυ την οποια εγω δεν εχω παρει ακομα και εχω ενοχες οχι γιατι δεν του αρεσε αλλα γιατι ετσι οπως τον ειδα σαν να βγηκε απο τον παραδεισο θα του φυγουν τα χρηματα στη γερμανιδα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Φιλαρακι του συστησα να παει χθες στην Μαντυ την οποια εγω δεν εχω παρει ακομα και εχω ενοχες οχι γιατι δεν του αρεσε αλλα γιατι ετσι οπως τον ειδα σαν να βγηκε απο τον παραδεισο θα του φυγουν τα χρηματα στη γερμανιδα
που σαι τσακαλε
εφαγα μιλανα
σουπερ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε σεις αυτος που πηρε προγραμμα 200 ευρω με την μιλανα
τι στο διαολο περιλαμβανε
α..ρε πουστη μου ξεχασα να της πως οτι ειμαι απο το σαιτ :headbang:
γεια σας παιχτες...καλα;κανα τζακουζι θα πηρε ο μαγκας...θελω κι εγω να τριφτω μαζι της ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom