Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η Ειρήνη gl αν λέμε την ίδια είναι μια ξανθιά ελληνίδα όχι ιδιαίτερα μεγάλη σε ηλικία 25-30 νομίζω, ξανθιά με ωραίο σώμα στρογγυλό κωλαράκι γαμάτο και μέτρια σε μέγεθος στητά βυζάκια έχει και ένα τατουαζάκι στο κωλομέρι της. Την είχα πετύχει βραδινή απέναντι από το Ανορθόγραφο. Είναι πολύ τσαμπουκάς όμως και μαγκίορα γκόμενα και εγώ κολλάω λίγο μ'αυτές.. και δεν έχω δοκιμάσει πως είναι μέσα. 40Ε είναι το απλό.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Η Ειρήνη gl αν λέμε την ίδια είναι μια ξανθιά ελληνίδα όχι ιδιαίτερα μεγάλη σε ηλικία 25-30 νομίζω, ξανθιά με ωραίο σώμα στρογγυλό κωλαράκι γαμάτο και μέτρια σε μέγεθος στητά βυζάκια έχει και ένα τατουαζάκι στο κωλομέρι της. Την είχα πετύχει βραδινή απέναντι από το Ανορθόγραφο. Είναι πολύ τσαμπουκάς όμως και μαγκίορα γκόμενα και εγώ κολλάω λίγο μ'αυτές.. και δεν έχω δοκιμάσει πως είναι μέσα. 40Ε είναι το απλό.
α ενταξει ρε συ την ξερω λιγο, απεξω μονο...οχι ακουσα ρηνουλα και μπερδευτηκα νομισα ηταν καμια καινουρια....
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδια αυριο βραδυ στη φριξοθ ειναι η μαντυ??και στην κωλετη ποια ειναι αυριο βραδυ αν ξερει καποιος?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδια αυριο βραδυ στη φριξοθ ειναι η μαντυ??και στην κωλετη ποια ειναι αυριο βραδυ αν ξερει καποιος?
για μαντυ ξερω σιγουρα για σημερα αλλα φανταζομαι και αυριο βραδυ θαναι οπως και μεχρι τελος βδομαδας γενικα...για το δευτερο ρωτα στο τηλεφωνο αν θα ναι η σαρα δεν λεω τιποτα σιγουρο ...τα τηλ δεν τα χεις;μπες στο αντιστοιχο θρεντ...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
η ειρηνη ειναι ακομα απεναντυ απο ανορθογραφο κ θα ειναι καθε βραδυ πλεον,ετσι μουμ ειπε η τσατσα πριν καμια βδομαδα.ειναι πολυ ομορφη γκομενα αλλα απ οσα εχω ακουσει δεν θα εμπαινα μεσα.ειναι λιγο τρελαρα,κατι σαν τρελοτζενη ενα πραγμα.κ επισης τα 40ε στο βαρδαρη δεν τα εδινα με τιποτα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
gl δεν πηγα πουθενα φιλε.η απαντηση ειναι για την ερωτηση στο αλλο θεμα.πως περασες?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
gl δεν πηγα πουθενα φιλε.η απαντηση ειναι για την ερωτηση στο αλλο θεμα.πως περασες?
καλα ,λιγο τρεξιμο με δουλειες και λιγο το χομπι...για την ειρηνη συμφωνω για την μαγκια και δεν μπαινω...απλα ειπε ρηνουλα καποιος και μπερδευτηκα μην ειναι κανα καινουριο...εργο....
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλα ,λιγο τρεξιμο με δουλειες και λιγο το χομπι...για την ειρηνη συμφωνω για την μαγκια και δεν μπαινω...απλα ειπε ρηνουλα καποιος και μπερδευτηκα μην ειναι κανα καινουριο...εργο....
σε πιανω....
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
πρωτη εντυπωση απο εφη .....μπορω να πω οτι ειναι οτι μπορει να ονειρευτει ενας μπουρδελοφιλος ...ωραιο σωμα με πιασιματα οσο χρειαζεται ..υπεροχη εξυπνη φατσουλα και πολυ ορεξατη ..αλλαξαμε 4-5 στασεις ...με το πασο της ....πρεπει να καναμε πανω απο 20 λεπτα ...τελειως gfe χωρις γλωσσοφιλα....
παντως για μενα παραμενει το τοπ μου η βερονικα ...ειναι πιο αληθηνη ...για οποιον μπορει να καταλαβει ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πρωτη εντυπωση απο εφη .....μπορω να πω οτι ειναι οτι μπορει να ονειρευτει ενας μπουρδελοφιλος ...ωραιο σωμα με πιασιματα οσο χρειαζεται ..υπεροχη εξυπνη φατσουλα και πολυ ορεξατη ..αλλαξαμε 4-5 στασεις ...με το πασο της ....πρεπει να καναμε πανω απο 20 λεπτα ...τελειως gfe χωρις γλωσσοφιλα....
παντως για μενα παραμενει το τοπ μου η βερονικα ...ειναι πιο αληθηνη ...για οποιον μπορει να καταλαβει ...
μου φαινεται την περιμεναμε πως και πως ολοι να παμε...παρελαση πρεπει να γινε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κανενας απο τους συνδεδεμενους πηγε βολτα;εσυ φιλε μπηκες ειρηνη τελικα;
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έκανα και εγώ μια βόλτα σήμερα το βραδάκι κατά της 21:00 στο μύλο. Πήγα μία από La femme για να δώ και απο κοντά τη Λούσι αλλά τελικά μέσα δούλευε μια Κατερίνα ή Κορίνα, ξανθιά 1.70 περίπου με ωραίο σωματάκι αλλά μούτρα ως το πάτωμα...ε και ξενέρωσα.
Μετά πήγα στο Έρως 16 και είδα την Μιλάνα όπου έγινε και η κατάθεση.Η Μιλάνα είναι ξανθιά, με μετρίου μεγέθους φυσικό βυζάκι και με γαλανό μάτι. Είναι από Ρωσία και μιλάει πολύ καλά ελληνικά οπότε βγαίνει και εύκολα συνεννόηση.
Πέρασα μαζί της καταπληκτικά παιδιά και πραγματικά τέτοιο gfe είχα πολύ καιρό να κάνω...
Στα αρνητικά το γεγονός ότι θέλουν 200 e για να κάνεις φουλ πρόγραμμα τα οποία βρίσκω πάρα πολλά!
Εγώ πάντως σίγουρα θα την ξανά επισκεφθώ στο μέλλον. :smitten:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Έκανα και εγώ μια βόλτα σήμερα το βραδάκι κατά της 21:00 στο μύλο. Πήγα μία από La femme για να δώ και απο κοντά τη Λούσι αλλά τελικά μέσα δούλευε μια Κατερίνα ή Κορίνα, ξανθιά 1.70 περίπου με ωραίο σωματάκι αλλά μούτρα ως το πάτωμα...ε και ξενέρωσα.
Μετά πήγα στο Έρως 16 και είδα την Μιλάνα όπου έγινε και η κατάθεση.Η Μιλάνα είναι ξανθιά, με μετρίου μεγέθους φυσικό βυζάκι και με γαλανό μάτι. Είναι από Ρωσία και μιλάει πολύ καλά ελληνικά οπότε βγαίνει και εύκολα συνεννόηση.
Πέρασα μαζί της καταπληκτικά παιδιά και πραγματικά τέτοιο gfe είχα πολύ καιρό να κάνω...
Στα αρνητικά το γεγονός ότι θέλουν 200 e για να κάνεις φουλ πρόγραμμα τα οποία βρίσκω πάρα πολλά!
Εγώ πάντως σίγουρα θα την ξανά επισκεφθώ στο μέλλον. :smitten:
ωραια η μιλανα...για το αλλο ειναι ακριβα φιλε... αθηνα με 100 το φουλ ακαποτο τσιμπουκι,μασαζ ή σεξσοου,69 ολα μαζι και με καλα μουνια...αλλα και η μιλανα λεει..
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
φιλε επαιζε γυναικα σημερα και δεν πηγα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom