Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (3 μέλη και 70 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Αν και ειχα 3 απο τις 4 καλες συνευρεσεις δε ρισκαρω ξανα με αυτην εγω
ραπτορ εμπερδευθεις δεν είπα για την Νατάσα
αλλά 2/3 μαγαζιά πιο πάνω από αυτήν
Τέρμα πάνω το τελευταίο της Φρίξου αριστερά
από Ουκρανία κ αυτή Αννα
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
Καλησπέρα συναγωνιστές, αν γνωρίζει κανείς. Λοιπόν πριν κάνα δίμηνο είχα πάει συγκεκριμένα στο sex and the city και ήταν εμβολιμη μια πετιτ κοντή ρωσιδουλα νομίζω όνομα Νατάσα. Έτσι δεν ήταν μόνιμα εκεί πιθανόν ήρθε να αλλάξει άλλη. Ψάχνω την συγκεκριμένη μου κανε κλικ τέλος πάντων. Μου είχε δώσει κάρτα εκεί η τσατσά πήρα τηλ μου λέει δεν είναι εκεί πλέον και δεν ξέρει που είναι. Βλέπω πολλές αναφορές και στο συγκεκριμένο θέμα στο όνομα Νατάσα αλλά είμαι σίγουρος αφορούν μια άλλη μελαχρινή που είναι εκεί στη περιοχή ψηλή αρκετά και όχι αυτή που ψάχνω. Έχω μπερδευτεί κάι λίγο βέβαια. Όποιος έχει κάποια πληροφορία αν την είδε η την πήρε ας ενημερώσει.
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, αν γνωρίζει κανείς. Λοιπόν πριν κάνα δίμηνο είχα πάει συγκεκριμένα στο sex and the city και ήταν εμβολιμη μια πετιτ κοντή ρωσιδουλα νομίζω όνομα Νατάσα. Έτσι δεν ήταν μόνιμα εκεί πιθανόν ήρθε να αλλάξει άλλη. Ψάχνω την συγκεκριμένη μου κανε κλικ τέλος πάντων. Μου είχε δώσει κάρτα εκεί η τσατσά πήρα τηλ μου λέει δεν είναι εκεί πλέον και δεν ξέρει που είναι. Βλέπω πολλές αναφορές και στο συγκεκριμένο θέμα στο όνομα Νατάσα αλλά είμαι σίγουρος αφορούν μια άλλη μελαχρινή που είναι εκεί στη περιοχή ψηλή αρκετά και όχι αυτή που ψάχνω. Έχω μπερδευτεί κάι λίγο βέβαια. Όποιος έχει κάποια πληροφορία αν την είδε η την πήρε ας ενημερώσει.

Βραδυνή βάρδια , όπως περνάς το Sex and the city στρίβεις δεξιά . Το πρώτο που βλέπεις , εκεί θα την βρεις
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
Βραδυνή βάρδια , όπως περνάς το Sex and the city στρίβεις δεξιά . Το πρώτο που βλέπεις , εκεί θα την βρεις



Αχα θενκς μαν θα πάω καμία φορά. Ονομαστικά ποιο είναι. Το sex and the city είναι γωνία δεξί μεριά. Άρα μετά το δρόμο δεξιά
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095
Αχα θενκς μαν θα πάω καμία φορά. Ονομαστικά ποιο είναι. Το sex and the city είναι γωνία δεξί μεριά. Άρα μετά το δρόμο δεξιά
ειναι ιδια αλυσιδα...απλα δεν εχουν προγραμμα στο αλλο σαιτ
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλημέρα. Έχει κάνα δυο εβδομάδες που λείπει η Εμμανουέλα η Ρουμάνα η κοκκινομάλλα από τις βίλες. Άδεια πήρε; Γνωρίζει κανείς πότε επιστρέφει;
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Μάγκες καλημέρα η Λιλιάνα που δουλεύει τελικά?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Βλεπω βρε παιδια στο διπλα σαιτ οτι γυρισε η γνωστη σοφια.Διαβαζω παρα πολλα θετικα σχολια κι οταν ελειπε και τωρα.
Εδω ομως σχεδον τιποτα.
Κι επειδης το διπλα σαιτ δεν το εχω πολυ εμπιστοσυνη απο θεμα νικ νειμ.. Μιας και ο οπιοδηποτε μπορει να κανει οσα  διαφορετικα θελει και να γραφει με αυτα..χωρις να υπαρχει καμια δυνατοτητα εγγραφης σε αυτο το σαιτ..καθομαι και σκεφτομαι και λεω..μηπως παιζει πολυ προμοταρισμα εκει;; 
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Βλεπω βρε παιδια στο διπλα σαιτ οτι γυρισε η γνωστη σοφια.Διαβαζω παρα πολλα θετικα σχολια κι οταν ελειπε και τωρα.
Εδω ομως σχεδον τιποτα.
Κι επειδης το διπλα σαιτ δεν το εχω πολυ εμπιστοσυνη απο θεμα νικ νειμ.. Μιας και ο οπιοδηποτε μπορει να κανει οσα  διαφορετικα θελει και να γραφει με αυτα..χωρις να υπαρχει καμια δυνατοτητα εγγραφης σε αυτο το σαιτ..καθομαι και σκεφτομαι και λεω..μηπως παιζει πολυ προμοταρισμα εκει;; 
Εδώ πέρα έχει πάνω από 20 κριτικές και όλες θετικές.. Αυτό δεν αρκεί? Είναι τοπ επιλογή η Σοφία για όσους βέβαια ψάχνουν για Milf
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Εδώ πέρα έχει πάνω από 20 κριτικές και όλες θετικές.. Αυτό δεν αρκεί? Είναι τοπ επιλογή η Σοφία για όσους βέβαια ψάχνουν για Milf
Δεν με καταλαβες παλι..Η σοφια ειναι απο της καλυτερες τα τελευταια χρονια σε θεμα υπηρεσιων..
Αλλο λεω εγω..δεν σε κανει εσενα εντυπωση οτι διπλα γραφουν τοσο καιρο για αυτη και θετικα σχολια..και εδω τιποτα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εδώ ρε φίλε τα έχουμε πει χίλιες φορές τα ξέρουμε δεν χρειάζεται να πούμε πράγματα που είναι δεδομένα.. Αλλιώς θα λέγαμε για άλλες δεδομένες.. Μιρελα Εβελινα Αφροδίτη κλπ.. Στο προφίλ στο σαιτ έχει πολλούς φανατικούς και καλά κάνει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Εδώ ρε φίλε τα έχουμε πει χίλιες φορές τα ξέρουμε δεν χρειάζεται να πούμε πράγματα που είναι δεδομένα.. Αλλιώς θα λέγαμε για άλλες δεδομένες.. Μιρελα Εβελινα Αφροδίτη κλπ.. Στο προφίλ στο σαιτ έχει πολλούς φανατικούς και καλά κάνει.
Βρε καλα κανει..εγω σου ειπα οτι δεν εχω εμπιστοσυνη το αλλο σαιτ.
Μπορω ευκολα και τωρα να κανω καποια νικ και να προμοταρω οποια κοπελα θελω.
Τεσπα αστο γιατι θα νομιζουν μερικοι οτι εχω θεμα με την κοπελα..


 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Ρε παιδιά θα με ενημερώσετε τελικά που είναι η Λιλιάνα?? Πήγα χθες στ Μινώταυρου βράδυ π υποτίθεται δουλεύει αλλα ήταν κλειστό!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom