Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (3 μέλη και 57 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Μια μικρή βόλτα και απόψε...

Ερημίτη 4.Στεφανια το ξανθό κουκλακι με το βυζακι έξω απόψε φουλ καύλα το μωρό

Ερημίτη 2.Παολα μελαχρινή που μιλούσε σχεδόν άπταιστα ελληνικά, δε μ'αρεσε σαν σύνολο

Ερημίτη 3α.Ελεονωρα μελαχρινή ρουμανα που θυμίζει έντονα την Ειρήνη με κωλαρα κι αυτή

Νικ.Ουρανού 28.Μιρελα η απόλυτη  :kissass:

Φρίξου 13.η Θεία Νικόλ

Φρίξου 15.η Αντζελικα πανέμορφη Ουκρανη κοντουλα

Εμπεδοκλεους.καινουρια Ουκρανη είπε η τσατσα πράγματι όμορφη κοπέλα με ωραίο στήσιμο.ξεχασα το όνομα τώρα

Νικ.Ουρανού 1α.Ελληνιδα μιλφαρα Λίνα πολύ επικοινωνιακή στο σαλόνι

Νικ.Ουρανού 1β.Μπιανκα Ρουμανα η πολύ αδύνατη μελαχρινή που και από τη δική μου εμπειρία είναι μάλλον με τις ώρες της
 

Lex Luthor 69

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2019
Μηνύματα
51
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, αν γνωρίζει κανείς. Λοιπόν πριν κάνα δίμηνο είχα πάει συγκεκριμένα στο sex and the city και ήταν εμβολιμη μια πετιτ κοντή ρωσιδουλα νομίζω όνομα Νατάσα. Έτσι δεν ήταν μόνιμα εκεί πιθανόν ήρθε να αλλάξει άλλη. Ψάχνω την συγκεκριμένη μου κανε κλικ τέλος πάντων. Μου είχε δώσει κάρτα εκεί η τσατσά πήρα τηλ μου λέει δεν είναι εκεί πλέον και δεν ξέρει που είναι. Βλέπω πολλές αναφορές και στο συγκεκριμένο θέμα στο όνομα Νατάσα αλλά είμαι σίγουρος αφορούν μια άλλη μελαχρινή που είναι εκεί στη περιοχή ψηλή αρκετά και όχι αυτή που ψάχνω. Έχω μπερδευτεί κάι λίγο βέβαια. Όποιος έχει κάποια πληροφορία αν την είδε η την πήρε ας ενημερώσει.

Φιλε μου αν λεμε την ιδια ειχα περασει μαζι της καπου τον Σεπτεμβριο  αν θυμαμαι καλα..φοβερα ματια το κοριτσι , πολυ δυνατο στο δωματιο και γενικα περασα απο τις πιο δυνατες gfe ever.

Αμα ξερει κανεις κατι ας με ενημερωσει για στις επομενες 3-4 επισκεψεις που εκανα δεν τη βρηκα...
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
ξερει κανεις γιατι βγαλανε τα paradise studios απο το αλλο site???
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
Φιλε μου αν λεμε την ιδια ειχα περασει μαζι της καπου τον Σεπτεμβριο  αν θυμαμαι καλα..φοβερα ματια το κοριτσι , πολυ δυνατο στο δωματιο και γενικα περασα απο τις πιο δυνατες gfe ever.

Αμα ξερει κανεις κατι ας με ενημερωσει για στις επομενες 3-4 επισκεψεις που εκανα δεν τη βρηκα...



Πήγα προχθές μια τσαρκα και δεν ήταν ρώτησα και στο sex και σε κάνα δυο ακόμα και μου είπαν την έκανε.



Γενικά πάντως έμεινα πολύ δυσαρεστημένος με το επίπεδό μπήκα σε 10, 3 ήταν ωριακα γκιλφ /1 γυφτοφερνει /1πρεζακοφερνει στο κεντρικό με τον όροφο και σε ένα ακόμα φουλ πακια μέσα κάνα δυο δυνατά τεμάχια είδα όλο κάτι όλο. Αυτό με τα πακια να το αναφέρουμε να γίνεται θέμα γιατί είναι μαλακια. Τα στούντιο και τα φρουρού μας μάραναν θυμίζει εποχές
Γιαννιτσών
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Στο venus όπως είδα στο άλλο site ήρθε καινούρια άφιξη ονόματι Vlada από Ουκρανία. Φωτογραφίες δεν έχει για να την δούμε. Αν πάει κάποιος προς τα εκεί ας ρίξει μια ενημέρωση για την κοπέλα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Επίσης είδα ότι στο άλλο site την βγάλαν την εμμανουελα με τον ντόρο που έγινε.  Κρίμα πάντως γιατί ήταν ωραία και μεστή μιλφαρα η εμμανουελα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
Στο venus όπως είδα στο άλλο site ήρθε καινούρια άφιξη ονόματι Vlada από Ουκρανία. Φωτογραφίες δεν έχει για να την δούμε. Αν πάει κάποιος προς τα εκεί ας ρίξει μια ενημέρωση για την κοπέλα
Επιστρέφει και η Βερόνικα από ότι μαθαίνω...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Τι έγινε ρε παιδιά?  Δεν λειτουργεί το άλλο site το φαιντγκερλσ? Δεν με αφήνει να μπω
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Αν μπορεί ας δει κάποιος στο φαιντγκερλσ αν δουλεύουν σήμερα το πρωί η ριινα και η Άντζελα και σε ποιο. Δεν μπορώ να. Μπω να δω το προγραμμα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Αν μπορεί ας δει κάποιος στο φαιντγκερλσ αν δουλεύουν σήμερα το πρωί η ριινα και η Άντζελα και σε ποιο. Δεν μπορώ να. Μπω να δω το προγραμμα
Δε δουλευει το αλλο site τυπε
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Παιδια δεν αντεξε το αλλο σαιτ τους πολλους προμοτορες και επεσε  :tooth:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Ξεχασα να αναφερω..ειχα περασει πριν καιρο να δω την αλιονα!
Ρε παιδια δεν μ'αρεσε καθολου αληθεια και η φωτογραφιες που ειχε το αλλο σαιτ λιγο μακρια απο την πραγματικοτητα.
Αλλο ενα που προσεξα σε γρηγορη βολτα που ειχα κανει..πολλα νεα σπιτακια! εκει που ηταν η εκκλησια 4 τωρα.
στο βενους απο πισω ενα καινουργιο..κι αλλα ειδα.
Επισης σε αυτο που ειναι στη θεση της παλιας εκκλησιας, δεχονται λαθρο..πετυχα εναν μεσα που περιμενε τον φιλο του.Δεν ξερω πια κοπελα ηταν γιατι με ειπε η τσατσα οτι ειναι και σε προγραμμα! :o
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Ξεχασα να αναφερω..ειχα περασει πριν καιρο να δω την αλιονα!
Ρε παιδια δεν μ'αρεσε καθολου αληθεια και η φωτογραφιες που ειχε το αλλο σαιτ λιγο μακρια απο την πραγματικοτητα.
Αλλο ενα που προσεξα σε γρηγορη βολτα που ειχα κανει..πολλα νεα σπιτακια! εκει που ηταν η εκκλησια 4 τωρα.
στο βενους απο πισω ενα καινουργιο..κι αλλα ειδα.
Επισης σε αυτο που ειναι στη θεση της παλιας εκκλησιας, δεχονται λαθρο..πετυχα εναν μεσα που περιμενε τον φιλο του.Δεν ξερω πια κοπελα ηταν γιατι με ειπε η τσατσα οτι ειναι και σε προγραμμα! :o
και εγω ετσι επαθα.μεχρι να ρωτησω και να το επιβεβαιωσω νομιζα ητανε αλλη...στο σαιτ δειχνει τρελο γκομενακι...τωρα μεσα λογο το οτι ειναι θερμη και δεκτικη σε πολλα ,ισοσταθμιζει την εμφανιση...καλη ειναι, αλλα για 1-2 φορες...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
και εγω ετσι επαθα.μεχρι να ρωτησω και να το επιβεβαιωσω νομιζα ητανε αλλη...στο σαιτ δειχνει τρελο γκομενακι...τωρα μεσα λογο το οτι ειναι θερμη και δεκτικη σε πολλα ,ισοσταθμιζει την εμφανιση...καλη ειναι, αλλα για 1-2 φορες...
Μονο την ειδα..δεν ξερω τι κανει μεσα συναδελφε.
Και καμια σχεση με τις φωτο. και πολυ χωριατιλα μου φανηκε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ελενα Ρουμανα με βυζάρες είναι νύχτα στο Φρίξου 14 αλλά ο άλλος έγραψε χθες ότι βρωμουσε ο κώλος της... Και δεν εννοώ τη γνώστη Ελενα με τις ματαρες...


Ναι Αλ την Έλενα με τις ματαρες λέω και τα φυσικά βυζομπαλα.Την πεθυμησα.. Άσε που έχω όρεξη να θυλασω!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom