Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.161
Κριτικές
91
Like
10.835
Πόντοι
25.015
και δε πας Αφροδίτη που είναι και μουναρα και έτσι κι αλλιώς κάθεται και μισάωρο άμα γουστάρει...

Οι Βίλες κάποτε ήταν τα πρώτα ας πούμε κυριλέ μαγαζιά όταν δεν υπήρχαν τα άλλα, που στην ουσία υπήρχε και το Κεφαλληνίας που ήταν μαγαζαρα,αλλά είχαν και εντυπωσιακές γυναίκες τουλάχιστον στο σαλόνι...
Δηλαδή έβλεπες τη Μαντυ και έλεγες τι μουνί είναι αυτό...έβλεπες την Αντριάννα και έλεγες τι θηλυκό είναι αυτό... Είδες την Καντυ και είπες τι άλογο είναι αυτό...είδες για λίγο τη Ζανετ και είπες δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μουνί στη Θεσσαλονίκη...
Τώρα πλέον δυσκολεύομαι να θυμηθώ πότε ήταν η τελευταία φορά που είπα κάτι αντίστοιχο για γυναίκα αυτής της αλυσίδας και συν τοις άλλοις τα μισά μαγαζιά πλέον έχουν και κυριλέ σαλόνια και ωραία δωμάτια οπότε αυτές οι τιμές που ζητάνε στις Βιλες δε δικαιολογουνται από καμία άποψη

Εγω παντως δεν θα ξεχασω ποτε μα ποτε την γερμανιδα τζεσυ που δουλευε στις βιλες. Πιο ωραιο μωρο δεν εχω ξαναδει. Πρωτη φορα που πηγα μπηκα με φουλ προγραμμα και ηταν πολυ καλη τοτε για μενα. Νεος τοτε εγω στο αθλημα τωρα σαφως για να πω οτι καποια μεσα στο δωματιο ειναι τουμπανο πρεπει να ειναι σαν τσαρινα σε υπηρεσιες. Αληθεια καποιοι που την λετε μιλφ ποσο την κανετε? Καλα ασχετα που αυτη λεει οτι ειναι μικρη εγω την κοβω γυρω στα 40. Παντως μιλφ σημαινει οτι η αλλη εχει παιδι και η τσαρινα σιγουρα δεν εχει κανει παιδι. Το σωμα της παντως ειδικα οταν στηνει την κωλαρα στα 4 ειναι πετρα. Κανει και το pole dancing και κρατιεται πολυ καλα η ρουφιανα. Οπως και η αφρο.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.250
Like
1.296
Πόντοι
266
Εγω παντως δεν θα ξεχασω ποτε μα ποτε την γερμανιδα τζεσυ που δουλευε στις βιλες. Πιο ωραιο μωρο δεν εχω ξαναδει. Πρωτη φορα που πηγα μπηκα με φουλ προγραμμα και ηταν πολυ καλη τοτε για μενα. Νεος τοτε εγω στο αθλημα τωρα σαφως για να πω οτι καποια μεσα στο δωματιο ειναι τουμπανο πρεπει να ειναι σαν τσαρινα σε υπηρεσιες. Αληθεια καποιοι που την λετε μιλφ ποσο την κανετε? Καλα ασχετα που αυτη λεει οτι ειναι μικρη εγω την κοβω γυρω στα 40. Παντως μιλφ σημαινει οτι η αλλη εχει παιδι και η τσαρινα σιγουρα δεν εχει κανει παιδι.
αυτη η τζεση που λες αδελφε δουλευε για ενα διαστημα μονη της σε σπιτι στο δρομο θερμης πανοραματος
εχει 2 χρονια που εχω χασει τα ιχνη της
οντως πολυ πολυ μουναρα για να δουλευει στα τριμπουρδελα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.161
Κριτικές
91
Like
10.835
Πόντοι
25.015
αυτη η τζεση που λες αδελφε δουλευε για ενα διαστημα μονη της σε σπιτι στο δρομο θερμης πανοραματος
εχει 2 χρονια που εχω χασει τα ιχνη της
οντως πολυ πολυ μουναρα για να δουλευει στα τριμπουρδελα

Και αλλοι ειχανε αναφερει παλιοτερα οτι την βλεπανε εξω αλλα δεν λεγανε παραπανω. Οταν λες δουλευε μονη τι εννοεις? Βιζιτα? Αν την εχεις χασει εδω και 2 χρονια μαλλον σημαινει μαζεψε χρημα και πηγε πισω στην γερμανια λογικα. Μπορεις να στειλεις πμ με περισοτερο ινφο μιας και με καει πολυ να ξαναβρω την συγκεκριμενη. Παλια παντως εμενα μου εκανε εντυπωση που εσκαγε μυτι με ποδηλατο στις βιλες. Μαλλον θα εμενε καπου εκει κοντα. Δηλαδη την επερνες πριν 2 χρονια σε χωρο της?

Εντωμεταξυ μου θυμιζε παντα αυτην

CherylCole02PA100611.jpg
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Οφείλω να γράψω για να είμαι σωστός. Φίλος πέρασε σήμερα από Ανίτα και Λιάνα Βίλες. Μου είπε ότι πια ξεκινάνε από 40 ευρώ. Αυτό δείχνει μια καλή επιχείρηση που από την μια κρατάει την ταυτότητά της από την άλλη ακούει τους πελάτες και προσαρμόζεται. Παραπάνω προγράμματα δεν ρώτησε (λογικά και εκεί θα έγινε κάποια προσαρμογή) ούτε μπήκε....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.420
Πόντοι
11.585
Στην Λιανα χτες βραδυ στο ισογειο που την πηρα ιδιες τιμες ειχε με την προηγουμενη βδομαδα που την πηρα στον οροφο, 40 το απλο, 50 χαλαρο, 60 γλυψιμο, 70 γυμνο.Ηθελα να παω να δω και στο Φριξου 9, την καινουρια Βικτωρια, αλλα φαγαμε πορτα, δεν ανοιγανε....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Στην Λιανα χτες βραδυ στο ισογειο που την πηρα ιδιες τιμες ειχε με την προηγουμενη βδομαδα που την πηρα στον οροφο, 40 το απλο, 50 χαλαρο, 60 γλυψιμο, 70 γυμνο.Ηθελα να παω να δω και στο Φριξου 9, την καινουρια Βικτωρια, αλλα φαγαμε πορτα, δεν ανοιγανε....
Ήταν πάλι καλή; εγώ σκέφτομαι Ανίτα ....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.420
Πόντοι
11.585
Ήταν πάλι καλή; εγώ σκέφτομαι Ανίτα ....

Ενα κλικ κατω απο την προηγουμενη φορα, αλλα την εκανα οτι γουσταρα χωρις να δυσανασχετισει καθολου, δεν με θυμηθηκε, γενικα ειναι απο τις τοπ μουναρες εμφανησιακα αυτη την στιγμη, το βυζι της δεν παιζετε, το καλυτερο, απλα το σπασιμο ειναι οτι εχει μικροβιοφοβια με το μουνι της και δεν αφηνει δαχτυλα μεσα και χερια πεταχτα, φιλια με τιποτα, σε εμενα τουλαχιστον, το μουνι της πεντακαθαρο παντως, το εφαγα χτες και γενικα το μωρο ειναι περιποιημενο. 7/9 θα φυγει απο οτι εχω καταλαβει, ισως την ξαναπηδιξω αν προλαβω.

Ανιτα απο τις φωτο πολυ αδυνατη την βλεπω, αν ειναι στυλ Ροξυ απο παρανταιζ, γμστα...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ενα κλικ κατω απο την προηγουμενη φορα, αλλα την εκανα οτι γουσταρα χωρις να δυσανασχετισει καθολου, δεν με θυμηθηκε, γενικα ειναι απο τις τοπ μουναρες εμφανησιακα αυτη την στιγμη, το βυζι της δεν παιζετε, το καλυτερο, απλα το σπασιμο ειναι οτι εχει μικροβιοφοβια με το μουνι της και δεν αφηνει δαχτυλα μεσα και χερια πεταχτα, φιλια με τιποτα, σε εμενα τουλαχιστον, το μουνι της πεντακαθαρο παντως, το εφαγα χτες και γενικα το μωρο ειναι περιποιημενο. 7/9 θα φυγει απο οτι εχω καταλαβει, ισως την ξαναπηδιξω αν προλαβω.

Ανιτα απο τις φωτο πολυ αδυνατη την βλεπω, αν ειναι στυλ Ροξυ απο παρανταιζ, γμστα...
Ναι είναι όμορφη για τα γούστα μου ...Και εγώ θέλω να δω την Βικτόρια...Την Ανίτα την είδα βάλε χρόνια και κιλά σε αυτό που βλέπεις, δεν είναι τόσο όμορφη πια αλλά μερικές φορές σου κολλάει κάτι....αλλά τελικά μπορεί να πάω στην Λιάνα ή και στις 2 χαχαχα
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Περασα σημερα κατα τις 2:30 απο Studio Free με στοχο την τσαρινα. Η αριστερη πορτα δεν ειχε αναμενο το OPEN στη δεξια μου ανοιξανε αλλα ητανε μια κοπελα πολυ γεματη για τα γουστα μου! Ειχα διαβασει βεβαια λιγο πριν απο εναν σναγωνιστη οτι τσαρινα ειναι αριστερα και εφυγα! Ξερει κανεις πως μπορω να ξερω ποτε ειναι εκει η πως βρισκω την Αφροδιτη γιατι εχει αρκετες με το ονομα αυτο και εγω θελω να βρω την παλοα την καλη! Η κατι αυτου του επιπεδου!
ΤΗΝΧ
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
270
Πόντοι
290
Περασα σημερα κατα τις 2:30 απο Studio Free με στοχο την τσαρινα. Η αριστερη πορτα δεν ειχε αναμενο το OPEN στη δεξια μου ανοιξανε αλλα ητανε μια κοπελα πολυ γεματη για τα γουστα μου! Ειχα διαβασει βεβαια λιγο πριν απο εναν σναγωνιστη οτι τσαρινα ειναι αριστερα και εφυγα! Ξερει κανεις πως μπορω να ξερω ποτε ειναι εκει η πως βρισκω την Αφροδιτη γιατι εχει αρκετες με το ονομα αυτο και εγω θελω να βρω την παλοα την καλη! Η κατι αυτου του επιπεδου!
ΤΗΝΧ
Για τσαρίνα μόνο με τηλέφωνο (υπάρχει σχετικό topic). Την Αφροδίτη την έχει και στο άλλο site ειναι Δευτέρα ως Τετάρτη πρωινή στο Αφρος Νικηφόρου Ουρανού 1Β.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
Περασα σημερα κατα τις 2:30 απο Studio Free με στοχο την τσαρινα. Η αριστερη πορτα δεν ειχε αναμενο το OPEN στη δεξια μου ανοιξανε αλλα ητανε μια κοπελα πολυ γεματη για τα γουστα μου! Ειχα διαβασει βεβαια λιγο πριν απο εναν σναγωνιστη οτι τσαρινα ειναι αριστερα και εφυγα! Ξερει κανεις πως μπορω να ξερω ποτε ειναι εκει η πως βρισκω την Αφροδιτη γιατι εχει αρκετες με το ονομα αυτο και εγω θελω να βρω την παλοα την καλη! Η κατι αυτου του επιπεδου!
ΤΗΝΧ
η γεμάτη κοπέλα αν ήταν η Νταϊάνα παρτην οπωσδήποτε είναι κορυφή και κάποτε ήταν φιρμάρα

Η Νατάσα νομίζω δε δουλεύει Πέμπτη... Παρασκευή με Δευτέρα δουλεύει
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η Αφρο είναι δευτέρα - Τετάτρτη ...χθες που πέρασα όμως απέξω με το αυτοκίνητο τα φώτα ήταν σβηστά...Νομίζω κάποιος είχε γράψει πως θα πήγαινε διακοπές τέλη Αυγούστου
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
η γεμάτη κοπέλα αν ήταν η Νταϊάνα παρτην οπωσδήποτε είναι κορυφή και κάποτε ήταν φιρμάρα
Οχι δεν ητανε η Νταιανα!Καπως αλλοιως μου την ειπε!Περιεργο ονομα νομιζω απο Κ
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
50
Like
5.807
Πόντοι
7.636
Τσάρκα πριν μερικές μέρες και λίγος κόσμος να περιφέρεται, στα αμπέλια μας!  :sunglasses:

Πέρασα απο ξύλινο Λας Βέγκας, ένα αδύνατο ρουμανάκι, Χριστίνα μάλλον την λένε αν θυμάμαι καλά, στεγνό για πολύ ξύλο, αλλά κάτι με χαλάει σε αυτήν πάντα όταν την βλέπω.

Μετά απέναντι στο κόκκινο μία Βερόνικα, πολύ καλό σώμα, με λίγο μούρη μυτερή, κάτι δεν με έσπρωξε μέσα στο δώμα, αν και τα προγράμματα είναι δελεαστικά.

Βόλτα μετά να δω την Νατάσσα η οποία δεν ήταν στο πόστο της (sex and the city) αν και οι πληροφορίες του άλλου σαιτ γράφαν ότι θα ήταν εκεί.
Φεύγω και πάω απο το στενό δεξιά "Poison" νομίζω το αναφέρουν στο άλλο σαιτ.
Τσουπ την βλέπω και μπαίνω με 50, ακα, 69, χαλαρά!

Το κορμί ειναι δυνατό, τέλεια επιδερμίδα το άτιμο, πολύ καλή οδοντοστοιχία που χαίρεσαι να την βλέπεις να γελάει, πολύ ευγενική, καθαρή, υπέροχο μουνάκι τόσο σε σχήμα, όσο και σε εμφάνιση, πολύ καλή χημεία στο ταίριασμα και πολύ δυνατή πίπα, (δεν μπόρεσε να τον καταπιεί όμως παρόλο που την πίεζα να τον πάρει δεν είχε ποτέ μα και μου)!

Γαργαλιέται τρελά στη περιοχή της κοιλιάς (να ξέρετε) και είχαμε πολύ γέλιο.

Την προτείνω 100%.

Χρόνος στο δώμα σίγουρα 25 λεπτά.

Ξαναπάω άνετα να φάω το ίδιο φαγητό, γτ το σώμα της και το δέρμα της δεν υπάρχει παίδες, επισκευτήτε την και θα με θυμηθείτε!

Μπράβο της!

Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα μάγκες!

Με εκτίμηση
GALLAS
:hi:


 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ποια βρηκες τη Νατασσα που θα επρεπε να ειναι στο Sex and the City?? Και σε ποιο αλλο site? αυτο που αναφερει τη sex and the city δεν εχει καποιο Poison
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
29
Like
4.797
Πόντοι
5.646

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.869
Κριτικές
180
Like
41.189
Πόντοι
21.896
ποια ειναι η μουναρα στο αβαταρ  sir takis?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom