Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Η Λαρα και σε μένα όταν πήγα έβγαζε φωνές αλλά σε φυσιολογικό βαθμό για χθες ξεπερνούσε κατά πολύ την υπερβολή
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Η Λαρα και σε μένα όταν πήγα έβγαζε φωνές αλλά σε φυσιολογικό βαθμό για χθες ξεπερνούσε κατά πολύ την υπερβολή
την είδα που λες όπως την περιγράφεις ....πιπινοειδες τσιαγγανοειδες κοράσιο ...τώρα δεν μπήκα άλλα από το στυλ της παρουσίασης έδειχνε έτοιμη να ''δουλέψει'' και άρα να ''φωνάξει'' ...ε δεν είναι καλό αλλά από το μούγκα είναι καλύτερο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
Τι τηλεφωνο να παρει ρε παιχτη. 3-4 φορες που ηθελα να επισκεφτώ πηρα καμια 47274858282848674826264848φορες κ δεν απάντησαν ποτε

τυπε αμα χτυπαει και δεν ειναι απενεργοποιημενο σημαινει οτι ειναι εκει.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κύριοι στις Βίλες για ένα 3λεπτό και αν, του τέταρτου που έχεις, γυμνής αποστειρωμένης πίπας στα 70 ευρώ δείτε το λίγο ...Εντάξει άμα θες μπαίνεις αλλά λογικά οικονομικά ξέρετε ....δεν σημαίνει πως ανεβάζοντας τις τιμές ανεβαίνει και ο τζίρος ....Και μάλιστα όταν κάποιες από τις κοπέλες σας την έχουν δει Δημ. Υπάλληλοι . Αυτή είναι φιλική άποψη, εννοείτε δεν με αναγκάζεται να μπω, αλλά στα Χοτέλια ας πούμε πληρώνεις ας πούμε 150 άλλα η πίπα δεν είναι 3λεπτο ούτε το πήδημα 5λεπτο άρα μου φαίνονται συμφερότερα από εσάς που έχω και το άγχος του ''end of time''  ...σας χαιρετώ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κύριοι στις Βίλες για ένα 3λεπτό και αν, του τέταρτου που έχεις, γυμνής αποστειρωμένης πίπας στα 70 ευρώ δείτε το λίγο ...Εντάξει άμα θες μπαίνεις αλλά λογικά οικονομικά ξέρετε ....δεν σημαίνει πως ανεβάζοντας τις τιμές ανεβαίνει και ο τζίρος ....Και μάλιστα όταν κάποιες από τις κοπέλες σας την έχουν δει Δημ. Υπάλληλοι . Αυτή είναι φιλική άποψη, εννοείτε δεν με αναγκάζεται να μπω, αλλά στα Χοτέλια ας πούμε πληρώνεις ας πούμε 150 άλλα η πίπα δεν είναι 3λεπτο ούτε το πήδημα 5λεπτο άρα μου φαίνονται συμφερότερα από εσάς που έχω και το άγχος του ''end of time''  ...σας χαιρετώ
άσε που εκεί αν πάρεις μισάωρο στα 90-100 ευρώ μισή ώρα, κάνεις ότι θες (από τα συμφωνημένα) . Ίσως κάποιες έχουν καβαλήσει καλάμι ...ας ξεκαβαλήσουν ή αν ζητάνε αυτά τα λεφτά να τα δουλεύουν σε χρόνο και τρόπο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Κύριοι στις Βίλες για ένα 3λεπτό και αν, του τέταρτου που έχεις, γυμνής αποστειρωμένης πίπας στα 70 ευρώ δείτε το λίγο ...Εντάξει άμα θες μπαίνεις αλλά λογικά οικονομικά ξέρετε ....δεν σημαίνει πως ανεβάζοντας τις τιμές ανεβαίνει και ο τζίρος ....Και μάλιστα όταν κάποιες από τις κοπέλες σας την έχουν δει Δημ. Υπάλληλοι . Αυτή είναι φιλική άποψη, εννοείτε δεν με αναγκάζεται να μπω, αλλά στα Χοτέλια ας πούμε πληρώνεις ας πούμε 150 άλλα η πίπα δεν είναι 3λεπτο ούτε το πήδημα 5λεπτο άρα μου φαίνονται συμφερότερα από εσάς που έχω και το άγχος του ''end of time''  ...σας χαιρετώ

Σε ποια πηγες.?? Πες ονοματα να ξερουμε, μην βρεθουμε απροετοιμαστοι...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Σε ποια πηγες.?? Πες ονοματα να ξερουμε, μην βρεθουμε απροετοιμαστοι...
φίλε ρώτησα για Λιάνα και Ανίτα...σόρρυ δεν μπαίνω στα 70 3λεπτου γυμνού ...πρώτη φορά θα είναι ...αυτό λέω κάνουν συμφερότερο τα 90 μισάωρο στο Χοτέλι, ας κάνουν ότι θέλουν μια άποψη έχω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Κύριοι στις Βίλες για ένα 3λεπτό και αν, του τέταρτου που έχεις, γυμνής αποστειρωμένης πίπας στα 70 ευρώ δείτε το λίγο ...Εντάξει άμα θες μπαίνεις αλλά λογικά οικονομικά ξέρετε ....δεν σημαίνει πως ανεβάζοντας τις τιμές ανεβαίνει και ο τζίρος ....Και μάλιστα όταν κάποιες από τις κοπέλες σας την έχουν δει Δημ. Υπάλληλοι . Αυτή είναι φιλική άποψη, εννοείτε δεν με αναγκάζεται να μπω, αλλά στα Χοτέλια ας πούμε πληρώνεις ας πούμε 150 άλλα η πίπα δεν είναι 3λεπτο ούτε το πήδημα 5λεπτο άρα μου φαίνονται συμφερότερα από εσάς που έχω και το άγχος του ''end of time''  ...σας χαιρετώ
και 60ευρώ γλειφομουνι για το αξυριστο μουνί της Γαληνης η οποία πιστεύει ότι σου κάνει και χάρη.
Η ιστορία με τη συγκεκριμένη αλυσίδα έχει καταντήσει κοροϊδία πιστεύω
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
και 60ευρώ γλειφομουνι για το αξυριστο μουνί της Γαληνης η οποία πιστεύει ότι σου κάνει και χάρη.
Η ιστορία με τη συγκεκριμένη αλυσίδα έχει καταντήσει κοροϊδία πιστεύω
Ρε φίλε ήθελα ειλικρινά να πάω σε αυτές τις 2, αλλά σε αυτές τις τιμές θα πάω σε χοτέλι να απολαύσω το μισάωρο ....
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Πάντως από περιέργεια κοιτούσα τις εσκορτς σήμερα στην Θεσσαλονίκη και έχουμε μια χοντρούλα Vika που ζητάει 100 ευρώ το μισάωρο! Γνώμη μου είναι πάντως ότι και στις εσκορτς υπάρχουν φόλες, και αν τυχόν πέσεις σε άσχημη περίπτωση θα πρέπει άσχετα αν τρέξεις τζάμπα και μείνεις με το πουλί στο χέρι να έχεις το θάρρος να κάνεις μεταβολή με το καλημέρα. Τα λεφτά είναι πολλά για δοκιμές εκεί, εκτός και αν σου τρέχουν από τα μπατζάκια η μεταβολή επιβάλλεται.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
φίλε ρώτησα για Λιάνα και Ανίτα...σόρρυ δεν μπαίνω στα 70 3λεπτου γυμνού ...πρώτη φορά θα είναι ...αυτό λέω κάνουν συμφερότερο τα 90 μισάωρο στο Χοτέλι, ας κάνουν ότι θέλουν μια άποψη έχω

Και εγω ελεγα να παω στην Λιανα ξανα, θα περασω παντως να δω, σημερα την εχει κατω στο 8, στο αθλιο ισογειο, δεν το γουσταρω καθολου το μαγαζι...
Αλλιως που να πας να χωσεις.??? δεν εχει τιποτα καλο...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Και εγω ελεγα να παω στην Λιανα ξανα, θα περασω παντως να δω, σημερα την εχει κατω στο 8, στο αθλιο ισογειο, δεν το γουσταρω καθολου το μαγαζι...
Αλλιως που να πας να χωσεις.??? δεν εχει τιποτα καλο...
τι να σου πω ρε φίλος ....για αυτό λέω θα πάω μισάωρο σε χοτέλι ...Βέβαια για να μην θεωρηθεί ότι έχω κάτι με τις Βίλες υπάρχουν κοπέλες που ναι μεν είναι ακριβούτσικες άλλα είναι όμορφες και δοκιμασμένες και τιμούν τα λεφτά π.χ. Λάρα, Αμαρυλλίς. Από εκεί και πέρα ο καθένας βάζει τα λεφτά του όπου γουστάρει και απλά λέω οι τιμές στις 2 νέες είναι για μένα όχι.
Ομορφούτσικο τσιγγανοπιπινι ουκρανίδι είναι και αυτό στο Playboy, άλλα να ξέρεις άκουσα τιμές Βίλλες 40 , 50 κλπ . Αυτήν δεν την αποκλείω   
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Για την κ. Ανίτα να πω ότι η τιμή που άκουσα χθες για γυμνό είναι 80 ευρώ ...μάλλον θέλει να ξεχρεώσει σύντομα την σιλικόνη ή ότι βάζουν στα πρησμένα χείλια 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ρε φίλε ήθελα ειλικρινά να πάω σε αυτές τις 2, αλλά σε αυτές τις τιμές θα πάω σε χοτέλι να απολαύσω το μισάωρο ....
και δε πας Αφροδίτη που είναι και μουναρα και έτσι κι αλλιώς κάθεται και μισάωρο άμα γουστάρει...

Οι Βίλες κάποτε ήταν τα πρώτα ας πούμε κυριλέ μαγαζιά όταν δεν υπήρχαν τα άλλα, που στην ουσία υπήρχε και το Κεφαλληνίας που ήταν μαγαζαρα,αλλά είχαν και εντυπωσιακές γυναίκες τουλάχιστον στο σαλόνι...
Δηλαδή έβλεπες τη Μαντυ και έλεγες τι μουνί είναι αυτό...έβλεπες την Αντριάννα και έλεγες τι θηλυκό είναι αυτό... Είδες την Καντυ και είπες τι άλογο είναι αυτό...είδες για λίγο τη Ζανετ και είπες δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μουνί στη Θεσσαλονίκη...
Τώρα πλέον δυσκολεύομαι να θυμηθώ πότε ήταν η τελευταία φορά που είπα κάτι αντίστοιχο για γυναίκα αυτής της αλυσίδας και συν τοις άλλοις τα μισά μαγαζιά πλέον έχουν και κυριλέ σαλόνια και ωραία δωμάτια οπότε αυτές οι τιμές που ζητάνε στις Βιλες δε δικαιολογουνται από καμία άποψη
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ξέρεις τι νομίζω ρε φίλος, τα κορίτσια που μένουν εδώ θέλουν να κάνουν πελάτες, για αυτό έχουν λίγο καλύτερες τιμές αλλά και απόδοση, τα κορίτσια που έρχονται 10ημερα κομήτες την έχουν δει μάλλον αρπαχτή για αυτό τέτοιες τιμές.
Μου θυμίζουν τον τραγουδιστή ψιλο-όνομα που πάει το πανηγύρι του χωρίου και ζητά ότι να ναι.
Τώρα ως άνθρωπος θες να δοκιμάσεις κάτι νέο από την άλλη αντιλαμβάνεσαι την αρπαχτή....δεν είμαι στα ταμεία να ξέρω τι κερδίζει
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Εχετε να μου προτείνετε κάτι για Πέμπτη πρωί? Μην πετάω πάλι τα λεφτά μου
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Η Νατασα η τσαρινα ειναι αυτη???? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom