Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
Ασχετο αλλα μια βαλια που εχει το αλλο σαιτ και φαινεται τουμπανακι, εχει παρει κανεις?
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Ασχετο αλλα μια βαλια που εχει το αλλο σαιτ και φαινεται τουμπανακι, εχει παρει κανεις?
Την είδα από κοντά μόνο, ήταν λίγο γεματούλα και λιγότερο εντυπωσιακή από τις φωτογραφίες με μέτριο πρόσωπο. Ψιλοαπογοητεύτηκα σε σχέση με αυτό που είχα στο μυαλό μου από πριν και δεν μπήκα. Για το πώς είναι μέσα δεν ξέρω, πάντως για την εμφάνιση γούστα είναι αυτά, πάνε να την δεις και εσύ μπορεί να έχεις διαφορετική γνώμη.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
επαναληπτικη σημερα πρωι:πηγα ειδα σοφια βιλλες,μπηκε στο καταστημα με ενα εφαρμοστο ολοσωμο ασπρο,θετικη παρουσια με ατελειες στο σωμα βεβαια (λιγο ακωλη για τα γουστα μου),περιμενε ενας παππους 90 χρονων να ντυθει (ξε-ντυθει για την ακριβεια) και να περασει στο δωματιο,μου εκανε επισης κλικ η αγγελικη η ελληνιδα στο μινωταυρου το ασπρο,πολυ πολυ θετικη αυρα η κοπελλα,ακομπλεξαριστη,χυσιμο στομα με 40ε,αν ηταν λιγο πιο ψηλη γαμωτο,αλλα και ετσι την εβαλα σοβαρα στα υποψην,ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ:Πετρου εριμητη 2,μια που ειδα πρωτη φορα,ξενη,μελαχρινη,ψηλη,30αρα+ την εκοψα,ωραιο σωμα,με κατι απιστευτα μεγαλα 3αρια ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΤΑ βυζομπαλα,ξερει καποιος κατι?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ασχετο αλλα μια βαλια που εχει το αλλο σαιτ και φαινεται τουμπανακι, εχει παρει κανεις?

Mακριά απο Βάλια.....ετσι απλά....η κοπέλα εκτός απο απάισια συμπεριφορά ,νομίζει ο,τι ειναι κάποια....Καβαλημένο καλάμι .Η αλυσίδα έχει τόσα καλά κορίτσια....

Εψαχνα κατι άλλο και επεσε το μάτι μου σε αυτό το σχόλιο , νομιζω απαντάει στο ερωτημά σου.
 

HardcoreGr

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Ενημέρωση σχετικά με την δήθεν βιζιτα, μόλις την είδα στο paradise2, πρώτον δεν είναι αυτή είναι άλλη που είναι +30 κιλά απο αυτήν, δεύτερον η γνήσια που είναι στις Φωτο αυτή τη στιγμή είναι στη Μύκονο και για του λόγου το αληθές επικοινώνησα τηλεφωνικά και με την ίδια και με το γραφείο που δουλεύει στη Μύκονο, μην τρώτε παπά εδώ στη Θεσσαλονίκη με τους κάθε απατεώνες που προσπαθούν να πλουτίσουν εις βάρος σας
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.289
Like
1.336
Πόντοι
266
Ενημέρωση σχετικά με την δήθεν βιζιτα, μόλις την είδα στο paradise2, πρώτον δεν είναι αυτή είναι άλλη που είναι +30 κιλά απο αυτήν, δεύτερον η γνήσια που είναι στις Φωτο αυτή τη στιγμή είναι στη Μύκονο και για του λόγου το αληθές επικοινώνησα τηλεφωνικά και με την ίδια και με το γραφείο που δουλεύει στη Μύκονο, μην τρώτε παπά εδώ στη Θεσσαλονίκη με τους κάθε απατεώνες που προσπαθούν να πλουτίσουν εις βάρος σας
το χα φανταστει
να σαι καλα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Νομίζω πως αυτές οι φώτο αφαιρέθηκαν
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Τζάμπα χαρήκαμε και είχαμε υψηλές προσδοκίες... Πάλι η Αγία Σοφία θα μας σώσει όπως πάντα  :happy:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Τζάμπα χαρήκαμε και είχαμε υψηλές προσδοκίες... Πάλι η Αγία Σοφία θα μας σώσει όπως πάντα  :happy:
Εμφανισιακά η Σοφία χάνει πολύ άσχετα αν στο δωμάτιο έχει καλή απόδοση.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Σοφία ρε παίδες...
Δείτε την στη παραλία (που είναι και μότο της εποχής) και βάλτε την δίπλα σε κάτι πιτσιρίκες να δείτε ότι η γυναίκα είναι πολύ πιο μπροστά...!
Σοφάκι μάγκες...guaranty!! VFM
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Ενημέρωση σχετικά με την δήθεν βιζιτα, μόλις την είδα στο paradise2, πρώτον δεν είναι αυτή είναι άλλη που είναι +30 κιλά απο αυτήν, δεύτερον η γνήσια που είναι στις Φωτο αυτή τη στιγμή είναι στη Μύκονο και για του λόγου το αληθές επικοινώνησα τηλεφωνικά και με την ίδια και με το γραφείο που δουλεύει στη Μύκονο, μην τρώτε παπά εδώ στη Θεσσαλονίκη με τους κάθε απατεώνες που προσπαθούν να πλουτίσουν εις βάρος σας

Ψεύτικες φωτογραφίες δηλαδή; Πρώτη φορά νομίζω είναι που βάλανε ψεύτικες στο site, επεξεργασμένες ή παλιές μπορεί αλλά από άλλη κοπέλα πρέπει να είναι πρώτη φορά.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ψεύτικες φωτογραφίες δηλαδή; Πρώτη φορά νομίζω είναι που βάλανε ψεύτικες στο site, επεξεργασμένες ή παλιές μπορεί αλλά από άλλη κοπέλα πρέπει να είναι πρώτη φορά.
,Νομίζω πως και η Ξένια είναι ψεύτικες , εγώ την είδα κάνα 20 κιλά πάνω από τις φώτο
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Σοφία ρε παίδες...
Δείτε την στη παραλία (που είναι και μότο της εποχής) και βάλτε την δίπλα σε κάτι πιτσιρίκες να δείτε ότι η γυναίκα είναι πολύ πιο μπροστά...!
Σοφάκι μάγκες...guaranty!! VFM
Mπορεί να μου πείτε που είναι η σοφία και καμιά πληροφορία παραπάνω?  σας ευχαριστώ
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
Πω ρε τι δουλεμα τρωμε. Ευτυχως δεν μασαμε και δεν προκειται να πεσουμε στις παγιδες τους.

Χθες πρωι εκανα μια γυρα. Μπηκα να δω μια τυπισσα στο πετρου ερημιτη νομιζω. Στο σαλονι ειχε ταμπελα παρακαλω περιμενετε η κοπελα ειναι στο δωματιο χαχαχαχα. Βγηκε η τυπισσα μετα απο κανα 15λεπτο και δεν μου αρεσε και την εκανα. Και εκει που ελεγα δεν υπαρχει σωτηρια τσουπ βλεπω το αμαξι της τσαρινας παρκαρισμενο. Εδω ειμαστε λεω. Τωρα τελευταια με φτιαχνει πολυ το πουτανακι αφου χαμουρευομαστε πριν καν πληρωσο. Αρχισα της εγλυφα το λαιμο αυτη μου επιανε την πουτσα πανω απο το τζιν μου και το ολο σκηνικο με ειχε καταγκαυλωσει. Με πηγε στον νιπτηρα μου τον εβγαλε μου τον επλυνε και αρχισε να με τσιμπουκωνει. Μετα τουρλωνει την κωλαρα της και μου λεει πεσε κατω και γλυψε με. Τρελα σκηνικα λολ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Μια πολύ δυνατή επιλογή για όσους βγαίνουν τα πρωινά είναι η Μόνικα η Ρουμανα στα Τριδυμα την οποία επισκέφθηκα πάλι πριν λίγες μέρες και κάθε φορά με εκπλησει ευχάριστα... Δουλεύει χρόνια αλλά έχει αναφερθεί ελάχιστες φορές εδώ μέσα και αυτό μου κάνει εντύπωση
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Απο το Στουντιο που δουλευει η Μιρελα εχει κανεις τηλεφωνο; Ψηνομαι για ενα repeat γιατι μαρεσε την τελευταια φορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom