Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αν κρινω απο αυτο καλα εγκλιματιστηκε η μαντυ στην πολη μας....(και νωρις)
και τσεπωσε και κατοσταρικο...μωρε καλα εκανα εγω και πηγα στην μαρια....που την ξερω και με ξερει...

Εγώ δεν θα λάμβανα υπόψιν την κριτική αυτή gl... πρόσεξε λίγο τις λεπτομέριες..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:pipa3:
Εγώ δεν θα λάμβανα υπόψιν την κριτική αυτή gl... πρόσεξε λίγο τις λεπτομέριες..
εχεις δικιο  :thumbsup:τωρα το ειδα ειναι αλλος, ρε τους πουστηδες...καλα εγραφα εγω χθες οτι παιζει ανταγωνισμος και ειναι βαλτοι...να γραφουν κριτικες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω τις δικες σου κριτικες τις εκτιμω και παντα τις διαβαζω αλλα υπαρχει κλωνος;λειπει το s σαν τα μαιμου προιοντα....καλα δεν συζηταμε απο συνταξη και ορθογραφια,εσυ γραφεις καλα...κι ειπα να πω σουρωμενος τα γραφε;φιλε αμα αρχισαμε ετσι ξερεις εγω ποσες τετοιες μπορω να γραφω καθε μερα θετικες και αρνητικες;ελεος...τι να πεις;
 

Επισκέπτης
Θέλουν να κόψουν κόσμο από την Μάντυ που είναι μουνάρα κ να τον οδήγήσουν στην Νταϊάνα πού είναι μπάζο χαχα.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Θέλουν να κόψουν κόσμο από την Μάντυ που είναι μουνάρα κ να τον οδήγήσουν στην Νταϊάνα πού είναι μπάζο χαχα.

χθες που πηγες στν μαντυ δεν σε αρεσε δλδ?....οταν δινεις 100 σου ερχονται μετα απο τεταρτο και λενε να τελειωσεις?απατει!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
χθες που πηγες στν μαντυ δεν σε αρεσε δλδ?....οταν δινεις 100 σου ερχονται μετα απο τεταρτο και λενε να τελειωσεις?απατει!
kiri μην βιαζεσαι διαβασε παραπανω ηταν αλλος λεμε και υπεκλεψε το nickname με μια αλλαγη ανεπαισθητη στο γρηγορο βλεμμα...στημενη ειναι η κριτικη...εγω τα λεγα προχθες οταν εγραψαν  3 αγνωστοι υμνους πχ για την ντιανα...μπηκαν ολοι στο πνευμα και αρχισαν να διαφημιζονται εδω...αλλα και να δυσφημιζουν;αυτο ειναι απαραδεκτο και αν κυριαρχησει θα γινει μπαχαλο με τις κριτικες...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
kiri μην βιαζεσαι διαβασε παραπανω ηταν αλλος λεμε και υπεκλεψε το nickname με μια αλλαγη ανεπαισθητη στο γρηγορο βλεμμα...στημενη ειναι η κριτικη...εγω τα λεγα προχθες οταν εγραψαν  3 αγνωστοι υμνους πχ για την ντιανα...μπηκαν ολοι στο πνευμα και αρχισαν να διαφημιζονται εδω...αλλα και να δυσφημιζουν;αυτο ειναι απαραδεκτο και αν κυριαρχησει θα γινει μπαχαλο με τις κριτικες...

τωρα το επιασα....γιατι να γινεται αυτο?μαλλον ατομα με συμφεροντα θα ειναι....αρα να παω να της πω ενα hallo :2funny:

δουλευει σημερα?
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καταθεση χ8ες στη μαιρη  ολα μια χαρα οπως παντα ,,τελευταια μερα δουλευε απο 1/8 παει σκιαθο διακοπες και επιστρεφει 23/8
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα συναγωνιστες.
τι γινεται εδω?κατι για διαφημισεις και δυσφημισεις ακουω.
και απο οτι καταλαβα το κανουν και με ψευτικο νικ,οποιος γουσταρει να διαφημιζει γκομενες ας βγαινει να το λεει τουλαχιστον καθαρα οχι στα πουστικα με κριτικες.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Δε ξερω ρε παιδια προχθες περασα απο φριξου να δω απο κοντα τη μαντυ γιατι στο site τους μου φενοταν λιγο ποιο milf κατασταση, απο κοντα φενεται ποιο μικρη αλλα δεν μου γεμισε το ματι εμφανισιακα. Σημερα θα ξανακανω μια καταδρομικη αλλα το σκεφτομαι για μαντυ.
Τι λετε να παω η οχι?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δε ξερω ρε παιδια προχθες περασα απο φριξου να δω απο κοντα τη μαντυ γιατι στο site τους μου φενοταν λιγο ποιο milf κατασταση, απο κοντα φενεται ποιο μικρη αλλα δεν μου γεμισε το ματι εμφανισιακα. Σημερα θα ξανακανω μια καταδρομικη αλλα το σκεφτομαι για μαντυ.
Τι λετε να παω η οχι?
εγω λεω οτι το τεστ ντραιβ πρεπει να γινεται παντα εστω και αν βγει αρνητικο.
η παριμια λεει θα την παθεις για να μαθεις.αλλα μπορει να σου βγει και σουπερ η γκομενα ποτε δεν ξερεις.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
εγω λεω οτι το τεστ ντραιβ πρεπει να γινεται παντα εστω και αν βγει αρνητικο.
η παριμια λεει θα την παθεις για να μαθεις.αλλα μπορει να σου βγει και σουπερ η γκομενα ποτε δεν ξερεις.

μετα απο τοσες ερωτησεις που εκανα,λεω να παω και εγω στην μαντυ σημερα...καλυτερη ωρα να παω  και να ειναι ησυχα και οχι κοσμοσυροει ειναι νυχτερινες ωρες?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
εγω λεω οτι το τεστ ντραιβ πρεπει να γινεται παντα εστω και αν βγει αρνητικο.
η παριμια λεει θα την παθεις για να μαθεις.αλλα μπορει να σου βγει και σουπερ η γκομενα ποτε δεν ξερεις.
Δικιο εχεις  ...ψινομαι
ετσι και αλλιως δεν παιζει και τιποτα καλο τελευταια αρα κατα μεγαλο ποσοστο εκει θα γινει η καταθεση σημερα.
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

Ημουν σίγουρος πως θα σχολιασθεί η συγκεκριμένη κριτική..
Και εγω όταν την διάβασα κουφαθηκα..
Τοσο πολύ την επηρέασαν οι διακοπες , σκέφτηκα…
Μα τι λεω ;;
Εδώ η εικονα που περιγράφονταν δεν ειχε καμια ,μα καμια σχεση με αυτό που συνάντησα τις τρεις φορες  που εχω επισκεφτεί το συγκεκριμένο στούντιο  για την Μαντυ και άλλη μια για την Μονικα ( συνολο τέσσερις φορες)

Κοιτουσα τις υπόλοιπες κριτικές ( παντα το κανω ) του Maanekyggen που μεν γνωστό ονομα μου είναι στο site και βλεπω πως εχει γράψει μονο μια  την στιγμή που εχω διαβάσει ουκ ολιγες κριτικές του και μαλιστα σε μια από αυτές που αφορούσε την Μονικα ( παλι στο ιδιο στουντιο στην Φριξου) η αποψη μου συνέπεφτε απολυτα με την δικη του…
Τελικα ο Fake Maanekyggen (  ένα γράμμα διαφορα από τον πραγματικό Maaneskyggen) δεν μπορουσε να διαφημίσει περισσότερο την Μαντυ…
Κατι τετοια  δεν μπορούν να μας ξεγελάσουν .
Καλο θα ηταν παντως είναι οι διαχειριστές του site να προβούν σε αμεση διαγραφή του συγκεκριμένου μελους όπως και της παραπλανητικής του κριτικής
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μετα απο τοσες ερωτησεις που εκανα,λεω να παω και εγω στην μαντυ σημερα...καλυτερη ωρα να παω  και να ειναι ησυχα και οχι κοσμοσυροει ειναι νυχτερινες ωρες?
σημερα οτι ωρα και να πας 3 κι ο κουκος θαναι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τελικα ο Fake Maanekyggen (  ένα γράμμα διαφορα από τον πραγματικό Maaneskyggen) δεν μπορουσε να διαφημίσει περισσότερο την Μαντυ…
Κατι τετοια  δεν μπορούν να μας ξεγελάσουν .
γι αυτο εγω ειμαι gl .....
οσο για το αν μπορουν εγω την πατησα πρωτος και αν δεν παρενεβαινε ο original θα ειχα παρασυρει κι αλλους...τεσπα ευτυχως που το εθεσα αρχικα και αποκαλυφθηκε η καλα στημενη απατη...τωρα να τον διαγραψουν δεν παιζει μαλλον αλλα ηταν η τελευταια κριτικη που θα δεις απο τον συγκεκριμενο και δεν καταφερε αυτο που ηθελε εν τελει
πρωτον λογω της δικης μου αφελους αλλα τελικα ωφελιμης κινησης μου να  βαλω την κριτικη του στην συζητηση μας και της εγκαιρης παρεμβασσης του μαανεσκιγκεν του γνησιου...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
γι αυτο εγω ειμαι gl .....
οσο για το αν μπορουν εγω την πατησα πρωτος και αν δεν παρενεβαινε ο original θα ειχα παρασυρει κι αλλους...τεσπα ευτυχως που το εθεσα αρχικα και αποκαλυφθηκε η καλα στημενη απατη...τωρα να τον διαγραψουν δεν παιζει μαλλον αλλα ηταν η τελευταια κριτικη που θα δεις απο τον συγκεκριμενο και δεν καταφερε αυτο που ηθελε εν τελει
πρωτον λογω της δικης μου αφελους αλλα τελικα ωφελιμης κινησης μου να  βαλω την κριτικη του στην συζητηση μας και της εγκαιρης παρεμβασσης του μαανεσκιγκεν υου γνησιου...

και αν τελικα,ασχετα αν παραπλανει τον κοσμο με το fake ονομα, περασε ασχημα χθες?μηπως πρεπει να το λαβουμε υποψει?
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
και αν τελικα,ασχετα αν παραπλανει τον κοσμο με το fake ονομα, περασε ασχημα χθες?μηπως πρεπει να το λαβουμε υποψει?
Δεν είναι το fake όνομα το πρωταρχικό θεμα της παραπλάνησης.
Αυτό ειναι ένα μερος αυτης που ειχε ομως σκοπο την παραπλάνηση του στούντιο της Φριξου (η καλύτερα της Μαντυ) .
Μα καλα πιστευεις πως υπάρχει καποιος Maaneskyggen που χτες  πηγε στην Μαντυ;;;
Αρχιζω να πιστευω πως τελικα ο τυπος εχει πετύχει τον σκοπο του σε ένα ποσοστό…

Μιλαμε για φαντασμα  και εγω το μονο φάντασμα που ξερω  που ηθελε να πηδήξει είναι ο Patrick Swayze στο Ghost
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom