Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
deker περιμενε για εφαρα :)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οντως ειχα φυγει.λοιπον,συντομη βολτα....
ενα μελαχροινο ρουμανακι με απιστευτο πατο στο γνωστο σημειο κ ενα ξανθο επισης δυνατο πιο κατω κοντα στο φαναρι στο city gate γινοταν ουρες οποτε μονο απο μακρυα τα ειδα.δυο τρανς προς σφαγεια,δεν ειναι του γουστου μου οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη.στα στουντιακια μας τωρα.απεναντι απο jumbo,μαυρο καλο με ωραιο βυζακι κ ωραιο κωλαρακι στα 40ε.
λα φαμ,μελαχροινο μικροκαμομενο με ωραιο κωλαρακι αβυζο εντελως στα 40ε.
εκκλησια,μαυρη ασχημη ψηλη.....
φριξου,η γνωστη σε ολους μαντυ
τερμα κατω η ξανθια μιλφ με τις δυνατες βυζαρες
το καινουριο απεναντυ απο μπουτικ εχει φωτορυθμικα οποτε θυμιζει πολυ ντισκο κ ειχε την τονια,κοντη,λεπτουλα με μικρο βυζακι,εμενα δεν μου πολυαρεσε,το θετικο ειναι τα 30ε
κ κωλεττη η επισης γνωστη σε ολους σαρα.
στην περιοχη του βαρδαρη δεν μπηκα καν στον κοπο να παω
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
ενα απο τα δυδιμα μπαινουμε μεσα,βλεπουμε την τανα και αμεσως μεταβολη και οπισθεν
και μουρμουριζει η τσατσα''που να μας πηδησει καλε...,αυτος παει για παπας με τετοιο μουσι'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: αυτα ειναι πρεπει να το προσθεσεις στο θεμα αστειες ιστοριες απο μπουρδελοτσαρκες στην θεσσαλονικη
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
κανας που να πηρε την ειρηνουλα απο σαπφους 7 υπαρχει?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλή η πρώτη εντύπωση,δεν μπορώ να πω.Δίνω τα λεφτά περνώντας το πρόγραμμα τον 130 ευρώ αφού το κωλαράκι της μου γυάλιζε.Δεν γαμήετε λέω,δεν τυχαίνει να βρούμε κώλο συνάχια στο Βαρδάρη έκτος από τα πουστράκια που κάθονται στης γωνίες λολ.

παραθεση τμηματος νεας κριτικης για ντιανα .τα σχολια δικα σας...τι καταλαβαινετε;;πειτε και σε μενα τον αγραμματο..
το πληρες απολαυστικο κειμενο  ΥΓ1 απο αυριο ξεκιναω αυτο που ελεγα...
ΥΓ2 μηπως να ανοιξουμε θρεντ ντιανα;
ΥΓ3 πολυ ECDL πλακωσε στα μπουρδελα...και ολοι γραφουν...με ενα λαπτοπ στο χερι
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά μου τυχε η εξής φάση. πάνω στην πράξη έσπασε η καπότα - ευτυχώς το πήρε αμέσως πρέφα η κορασίδα - γυρνάει όμως και μου λέει ότι δεν έχει άλλη μαζί και οτι δε πέζει με τίποτα να βγεί να φέρει άλλη γιατι θα την δόυν οι άλλοι, με συνέπεια απλα να μου τον παίξει. τι λέτε? πέζει όντως θέμα ή βρήκε ευκαιρία για τρελή ξεπέτα?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδιά μου τυχε η εξής φάση. πάνω στην πράξη έσπασε η καπότα - ευτυχώς το πήρε αμέσως πρέφα η κορασίδα - γυρνάει όμως και μου λέει ότι δεν έχει άλλη μαζί και οτι δε πέζει με τίποτα να βγεί να φέρει άλλη γιατι θα την δόυν οι άλλοι, με συνέπεια απλα να μου τον παίξει. τι λέτε? πέζει όντως θέμα ή βρήκε ευκαιρία για τρελή ξεπέτα?
ο ρε φιλε καλα την γλιτωσες,που το επαθες αυτο?το εχω δει πολλες φορες αυτο να γινεται με αλλους την ωρα που περιμενα στο σαλονι και η γκομενα παντα εβγαινε εξαλλη και γινοταν χαμος.μαλιστα μια φορα φοναξαν και νταβατζη γιατι εσπασε η καποτα και ο αλλος εχυσε μεσα.αυτη που λες μαλλον το εκανε για να καλυψει το θεμα και να μην υπαρξει φασαρια.
καμια παλια ηταν?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οντως ειχα φυγει.λοιπον,συντομη βολτα....
ενα μελαχροινο ρουμανακι με απιστευτο πατο στο γνωστο σημειο κ ενα ξανθο επισης δυνατο πιο κατω κοντα στο φαναρι στο city gate γινοταν ουρες οποτε μονο απο μακρυα τα ειδα.δυο τρανς προς σφαγεια,δεν ειναι του γουστου μου οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη.στα στουντιακια μας τωρα.απεναντι απο jumbo,μαυρο καλο με ωραιο βυζακι κ ωραιο κωλαρακι στα 40ε.
λα φαμ,μελαχροινο μικροκαμομενο με ωραιο κωλαρακι αβυζο εντελως στα 40ε.
εκκλησια,μαυρη ασχημη ψηλη.....
φριξου,η γνωστη σε ολους μαντυ
τερμα κατω η ξανθια μιλφ με τις δυνατες βυζαρες
το καινουριο απεναντυ απο μπουτικ εχει φωτορυθμικα οποτε θυμιζει πολυ ντισκο κ ειχε την τονια,κοντη,λεπτουλα με μικρο βυζακι,εμενα δεν μου πολυαρεσε,το θετικο ειναι τα 30ε
κ κωλεττη η επισης γνωστη σε ολους σαρα.
στην περιοχη του βαρδαρη δεν μπηκα καν στον κοπο να παω
γεια σου ρε φιλε!που χαθηκες?
βλεπω ακομα δεν γυρισες εκανες ντου κανονικα
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
η τσατσα μου ειπε οτι βερονικα σταματαει γτ ειχε κατι οικογενειακα προβληματα στην πατριδα της,δυστυχως ειναι αληθεια η συγκεκριμενη τσατσα ειναι αξιοπιστη πηγη καθως μου ειπε οτι μιλησανε κ απο το τηλεφωνο :'(
σιγουρα ειχε οικογενειακα η επιασε καμια αρρωστια και αποσυρθηκε?
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ο ρε φιλε καλα την γλιτωσες,που το επαθες αυτο?το εχω δει πολλες φορες αυτο να γινεται με αλλους την ωρα που περιμενα στο σαλονι και η γκομενα παντα εβγαινε εξαλλη και γινοταν χαμος.μαλιστα μια φορα φοναξαν και νταβατζη γιατι εσπασε η καποτα και ο αλλος εχυσε μεσα.αυτη που λες μαλλον το εκανε για να καλυψει το θεμα και να μην υπαρξει φασαρια.
καμια παλια ηταν?

έγινε στο έρως στον μύλο. πιτσιρίκα ρουμάνα η γκόμενα και απο αυτά που λες μάλλον και πολυ σωστή.
 

fermosifonas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η εφη που δουλευει? ειναι μια γεματη με κοντο μαλλι?
 

Επισκέπτης
μετα απο πολυ διαβασμα ξεχωρισα 2 3 καλες οπως αφρουλα χριστινα και σαρα αυτη η μιρελα ειναι μια ξανθια προστυχοφατσα?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μετα απο πολυ διαβασμα ξεχωρισα 2 3 καλες οπως αφρουλα χριστινα και σαρα αυτη η μιρελα ειναι μια ξανθια προστυχοφατσα?
οχι η μιρελα
ειναι σε ενα απο τα δυδιμα στον βαρδαρη
αρκετα καλη
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
πως ειναι εμφανησιακα για να την ξεχωρισω ξερεις?
μελαχρινη,πιασμενο πισω το μαλλι
με μια ελιτσα στο χειλος
αξιζει μια καταθεση
δουλευει βραδινη βαρδια στο δυδιμο το γειτνιαζον προς το γυαλινο καφε
 

Επισκέπτης
μελαχρινη,πιασμενο πισω το μαλλι
με μια ελιτσα στο χειλος
αξιζει μια καταθεση
δουλευει βραδινη βαρδια στο δυδιμο το γειτνιαζον προς το γυαλινο καφε
λεω να την χτυπησω το βραδακι αφου χτυπησω μερικές μπυριτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom