Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τετάρτη γύρω στις 23 και κάτι πήγα και εγώ να τσεκάρω τι παίζει με αυτήν την κοπέλα που όλοι έχουν ξετρελαθεί. Δεν μπορώ να πώ πως συγκρίνεται με αφρούλα. Επίπεδο μικρότερο. Κλάιν μάιν βυζί και κώλο. Όντως η πίπα της είναι αρκετά καλή, αλλά από εκεί και πέρα τίποτα το ιδιαίτερο. Ούτε η σούπερ γκόμενα είναι ούτε το σούπερ σέξ κάνει. Δεν μπορώ να πώ ότι με εντυπωσίασε. Δύσκολα θα ξαναπήγαινα. Φυσικά καθένας με τα γούστα του.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα

καλα βρε παιδια τοσο καλη ειναι αυτη η ντιανα τελικα ή μας κανετε πλακα;4 κριτικες σε 4 μερες..λοιπον ε πλην γαμαικανου που ειναι γνωστος στο θρεντ και εξαιρειται,και τα γραψε και οπως ηταν τα πραγματα, ετσι και αντιληφθω οτι οι υπολοιποι μας δουλευετε ,μετα απο προσωπικη δοκιμη φυσικα θα πιασω κι εγω κανα δυο φιλες μου τανες και θα γραφω καθε μερα κριτικη με υμνολογια....δεν βαριεμαι...και θα εχω και δικιο για μερικες....στανταρ.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Τετάρτη γύρω στις 23 και κάτι πήγα και εγώ να τσεκάρω τι παίζει με αυτήν την κοπέλα που όλοι έχουν ξετρελαθεί. Δεν μπορώ να πώ πως συγκρίνεται με αφρούλα. Επίπεδο μικρότερο. Κλάιν μάιν βυζί και κώλο. Όντως η πίπα της είναι αρκετά καλή, αλλά από εκεί και πέρα τίποτα το ιδιαίτερο. Ούτε η σούπερ γκόμενα είναι ούτε το σούπερ σέξ κάνει. Δεν μπορώ να πώ ότι με εντυπωσίασε. Δύσκολα θα ξαναπήγαινα. Φυσικά καθένας με τα γούστα του.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα

καλα βρε παιδια τοσο καλη ειναι αυτη η ντιανα τελικα ή μας κανετε πλακα;4 κριτικες σε 4 μερες..λοιπον ε πλην γαμαικανου που ειναι γνωστος στο θρεντ και εξαιρειται,και τα γραψε και οπως ηταν τα πραγματα, ετσι και αντιληφθω οτι οι υπολοιποι μας δουλευετε ,μετα απο προσωπικη δοκιμη φυσικα θα πιασω κι εγω κανα δυο φιλες μου τανες και θα γραφω καθε μερα κριτικη με υμνολογια....δεν βαριεμαι...και θα εχω και δικιο για μερικες....στανταρ.

Την έχω δοκιμάσει και εγώ την Ντιάνα πριν κάποιες μέρες, γύρω στις 7 η ώρα το πρωί, έχει βάρδια απο 10 το βράδυ εως 8. Από εμφάνιση και στυλ μου θύμησε Παναγιώτα Βλαντή στα "Μαύρα Μεσάνυχτα" ένα πράγμα, στο πιο νέο βέβαια. Είναι πολύ χαλαρή και κοινωνική, καλά ελληνικά, γουστάρει κουβεντούλα και 100% εξυπηρετική, πολύ δύσκολο να μην την συμπαθήσεις. Αυτό που λέει ο κόσμος για την πίπα της ισχύει, με τρέλανε. Αρχίζει πολύ αργά και λες "τι είναι τούτο τώρα" και μετά επιταχύνει και σε στέλνει. Μέχρι και ανάλυση μου έκανε επί του ζητήματος.

All in all, είναι μια δυνατή επιλογή για τα επίπεδα Βαρδαρίου. Δίνει και κώλο, αλλά στα 130ε! 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οκ thanks για τις ειλικρινεις πληροφοριες..θα δοκιμασω λοιπον κι εγω..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οντος μεγαλο ρισκο.
και εαν το διαβασαν αυτο οι τανα και η τσατσα κυριος θα χτυπιουνται ανελεητα, γιατι ο βαρδαρης ειναι βαρδαρης παει και τελειωσε και οι μερες μας δυσκολες!

οπως και να εχει εισαι τυχερος.
επειδη τωρα τα διαβαζω δεν ημουνα εγω ετσι; αποσπασμα κριτικης παρεθεσα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Τελικα εγινε καταθεση σημερα στην Μαρινα. Τι να πω γιαυτο το πλασμα...Με αφησε ακρως ευχαριστημενο και με το παραπανω. Την πηρα στην αρχη με αυτην απο πανω και εσπρωχνε τις βυζαρες της στα μουτρα μου και της τα φιλουσα! χαχα σκετη γκαβλα αυτα τα βυζια!! Με το ζορι την εκανα να φυγει στο τελος γιατι επρεπε να φυγω για δουλεια! χαχα
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Τετάρτη γύρω στις 23 και κάτι πήγα και εγώ να τσεκάρω τι παίζει με αυτήν την κοπέλα που όλοι έχουν ξετρελαθεί. Δεν μπορώ να πώ πως συγκρίνεται με αφρούλα. Επίπεδο μικρότερο. Κλάιν μάιν βυζί και κώλο. Όντως η πίπα της είναι αρκετά καλή, αλλά από εκεί και πέρα τίποτα το ιδιαίτερο. Ούτε η σούπερ γκόμενα είναι ούτε το σούπερ σέξ κάνει. Δεν μπορώ να πώ ότι με εντυπωσίασε. Δύσκολα θα ξαναπήγαινα. Φυσικά καθένας με τα γούστα του.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα

καλα βρε παιδια τοσο καλη ειναι αυτη η ντιανα τελικα ή μας κανετε πλακα;4 κριτικες σε 4 μερες..λοιπον ε πλην γαμαικανου που ειναι γνωστος στο θρεντ και εξαιρειται,και τα γραψε και οπως ηταν τα πραγματα, ετσι και αντιληφθω οτι οι υπολοιποι μας δουλευετε ,μετα απο προσωπικη δοκιμη φυσικα θα πιασω κι εγω κανα δυο φιλες μου τανες και θα γραφω καθε μερα κριτικη με υμνολογια....δεν βαριεμαι...και θα εχω και δικιο για μερικες....στανταρ.

Εϊπαμε, γιαυτήν αξίζει μόνο αν πας με string για δονητή...απλά πράγματα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λοιπον,επειδη λειπω 9 μερες κ επρεπε να διαβασω 15 σελιδες περιπου κ δεν την παλεψα να τις διαβασω ολες γιατι στις περισσοτερες μαλωνατε η λεγατε περι ανεμων κ υδατων,ας μου πει καποιος τι παιζει πλεον το βραδυ στο μυλο κ τι αξιζει.αν ειναι παλια κ οχι καινουρια ας μην μπει στον κοπο να περιγραψει θα την ξερω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπον,επειδη λειπω 9 μερες κ επρεπε να διαβασω 15 σελιδες περιπου κ δεν την παλεψα να τις διαβασω ολες γιατι στις περισσοτερες μαλωνατε η λεγατε περι ανεμων κ υδατων,ας μου πει καποιος τι παιζει πλεον το βραδυ στο μυλο κ τι αξιζει.αν ειναι παλια κ οχι καινουρια ας μην μπει στον κοπο να περιγραψει θα την ξερω
μονο η μαντυ παιζει βραδυ που να αξιζει...αντε κι η μονικα στο ερως...κυριολεκτικα τιποτα αλλο...για μερα τι παιζει εγραψα αναλυτικα χθες...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μονο η μαντυ παιζει βραδυ που να αξιζει...αντε κι η μονικα στο ερως...κυριολεκτικα τιποτα αλλο...για μερα τι παιζει εγραψα αναλυτικα χθες...
σ ευχαριστω φιλε,μερα ετσι κ αλλιως δεν με βολευει.η μαντυ ποτε ηρθε?εγω εφυγα κ ελειπε.τελος οι διακοπες της?κ τιποτα καλο για βαρδαρη εχουμε?αν κ εχω να παω πανω απο 2μηνο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νομιζω απο δευτερα...απο βαρδαρη καμια πληροφορια δεν εχω...παντως λειπουν ακομα καλα τεμαχια....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
α ειναι βραδυ αυτη η ντιανα που μας εχουν ζαλισει τα ουμπαλα...τελευταια. παιζει να ναι καλη deker δεν ξερω...ο γαμαικανος την βρηκε μετρια..οι αλλοι υποπτα ξετρελαμενοι ολοι....μαζι της ,αμα πας  γραψε...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
α ειναι βραδυ αυτη η ντιανα που μας εχουν ζαλισει τα ουμπαλα...τελευταια. παιζει να ναι καλη deker δεν ξερω...ο γαμαικανος την βρηκε μετρια..οι αλλοι υποπτα ξετρελαμενοι ολοι....μαζι της ,αμα πας  γραψε...
που ειναι αυτη?ξερεις?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το μονικακι στο ερως
το εχει φαει κανεις προσφατως;;;;
ακουσα ειναι καλη αρχιδογλυφτρα
λεω  η επομενη κριτικη μου να αφορα η αυτην η την σαρα απο κωλετη η να περιμενω
τον ρωσικυπριακο αγγελο
παντως παιδια προσοχη απολυτη με την υγειηνη και την καθαριοτητα
μην κολησουμε καμια γουρουνογριπη
υγ:να προσθεσω καποια παρελοιπομενα απο την συντομη τσαρκα στον βαρδαρη και την καταληξη στο πρωην αλουμινατο
στο ανορθογραφο παιχτηκε κατι με εναν νταβα....
γιατι ακουσαμε μαζι με εναν φιλαρακο φωνες της τανας και μετα κανουμε να μπουμε και μας λεει τσατσα ''παιδια η κοπελα θα αργησει'' :- :- :-
επισης απεναντι ακριβως απο το ανορθογραφο σε ενα απο τα δυδιμα μπαινουμε μεσα,βλεπουμε την τανα και αμεσως μεταβολη και οπισθεν
και μουρμουριζει η τσατσα''που να μας πηδησει καλε...,αυτος παει για παπας με τετοιο μουσι'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
επιπροσθετως να αναφερω οτι στο ετερο δυδιμο ηταν η μιρελα :rockon:
καλο κοματι και στο ερως του βαρδαριου η κελυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom