Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (7 μέλη και 21 επισκέπτες)

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
εχω καιρο να παω βολτα χρονια ...
τι τιμες παιζουν για απλο προγραμμα;
στα 30ευρω υπαρχει τιποτα;;;
μηπως 25;;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Μετα απο αρκετους μηνες κατεβηκα στα μαγαζιά. Επιτελους εστω και μια μικρη ανανεωση εγινε. Ειχε μερικες αξιαγαμητες. Τελευταια φορα ηταν τιγκα στα γυφτακια
φίλος μιλάς για Βραδυνή βάρδια??
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Περασμα απο Νικ ουρανου 28 στην Κορινα με 30 ευρω. Μικρο και ομορφο με μεγαλα βυζια σωματακι τελειο (για τα γουστα μου) συνενοηση στα αγγλικα. Στον αγωνα τωρα πιπα καλη χωρις κατι το ιδιαιτερο αλλα προσπαθει και 2 στασεις αυτη απο κατω οπου παιρνει μια σταση να μη μπαινεις ολος μεσα και στα τεσσερα οπου σε αυτη τη σταση αξιζει να την παρεις και σε παιρνει ματι ολο απο τον καθρεφτη. Τελειωσα και της λεω να σου δωσω 40 για ενα  δευτερο γυρο και να σε γλειψω; Βγαινει και σε 5 λεπτα ξαναερχεται εγλειψα τις φυσικες της βυζαρες το μουνακι της και το κωλαρακι της (οπου γυρισε στα 4 για να το ευχαριστηθω)το οποιο στα 4 ανοιγει και φαινεται το εντερακι της. Πεντακαθαρο εφαγε και τα μπατσακια της την εγλειφα 10 λεπτα χωρις να πει σταματα παιζει να με αφηνε και αλλο τοσο αν δε σταματουσα! Το μονο αρνητικο που μπορω να γραψω ειναι οτι ειναι βουβη και οτι με κοιτουσε απ τον καθρεφτη (εγω αυτο το γουσταρα). Στο γαμησι την εβαλα να καθισει πανω μου και μετα στα τεσσερα οπου και τελειωσα μπροστα στον καθρεφτη χουφτωνοντας τις βυζαρες της! Συμπερασμα... περασα μαζι της 15 συν 30 συνολο 45 λεπτα με 70 ευρω χωρις μη και οχι την εκανα οτι ηθελα και τη συστηνω! Δεν ξερω αν δινει κωλαρακι αλλα μαλλον δινει αν κρινω απο το τουνελ και σιγουρα θα ξαναπαω και θα της το ζητησω!!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
986
Κριτικές
14
Like
2.032
Πόντοι
496
Στην Κορινα πρότεινα 100 ευρώ για κωλαράκι αλλά μου είπε ότι δεν κάνει.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Δεν δινει λεει αλλα το κωλαρακι της στα τεσσερα ηταν ορθανοιχτο το εντερο φαινεται μεσα!
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
Μετα απο αρκετους μηνες κατεβηκα στα μαγαζιά. Επιτελους εστω και μια μικρη ανανεωση εγινε. Ειχε μερικες αξιαγαμητες. Τελευταια φορα ηταν τιγκα στα γυφτακια

δυστυχώς τα σπιτάκια του < ΜΥΛΟΥ > Είναι χάλια κατα 90%
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Aλλο ενα καταπληκτικο δευτεριατικο μεσημεριανο γαμησι με την Εβελινα στο νο2 τριδυμα,23-7-2018.Τελικα εχει ομορφιες η πολη μας.Νασαι καλα κοριτσαρε!
 

ppappppas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή λείπω τον τελευταίο καιρό από την πόλη ξέρει κανείς που βρίσκετε η μιλφάρα η Νικόλ;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Πήγα τώρα καρφωτος στο Πέτρου ερημίτη 2 για μελινα milf και ξενέρωσα  :headbang:. Αντί για μελινα πέτυχα μια Angela Bella την είπε κάτι σε Bella πάντως, όμορφη μελαχροινή δηλαδή έξω δε περνάει καθόλου απαρατήρητη, αλλά εγώ τρελαίνομαι για milf. Ξέρει κανείς κάτι να με βοηθήσει?  :think:
 

obunat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2018
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
BELLA DONNA, συνηθως βραδινες ωρες.
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Μετα την απογοητευση που μας εδωσε η Κροατια επρεπε καπως να ξεδωσουμε, οποτε μαζι με τον μποτομυστη κυλισαμε στον βουρκο της αγοραιας ηδονης.

Τριδυμο 1 => Ινα, μελαχρινο, καυκασιο μωρο. Νταρντανε οχι χοντρη αλλα στα πολυ καλα σταδια του νταρντανε. Η χαρα του ελληνα...

Τριδυμο 2 => Εβελινα fully booked.

Τριδυμο 3 => Ρεγγινα, μελαχρινη μιλφ σχετικα οκ σωματικα αλλα πολυ ξινη στο σαλονι.

Φρίξου 13Α => Ελενα, ομορφο, ξανθο ουκρανικο μωρο.

Νικηφόρου Ουρανού 8 => Ινα, νταρντανε, μελαχρινη καβλαρα με ακραιο πορνοβραζιλιανικο μαυρισμα και φετιχιστικο body stocking. Βγηκε χαμογελαστη και πολλα υποσχομενη αλλα οχι για 40 ευρω.

Καπου εκει χαθηκαμε με τον μυστη και συνεχισαμε ατομικη πορνοτσαρκα για λιγο, οποτε ας μας γραψει ο μυστης εντυπωσεις απο αυτα που πηγε.

Πέτρου Ερημίτη 5 => Ξανθια, λεπτη, ξερακιανη μιλφ, καβλαντιζε κατι μυστες στο σαλονι. Μπορουμε να πουμε οτι ειναι η μιλφ της διπλανης πορτας.

Πέτρου Ερημίτη 3 => Ομορφη, ξανθια, τσουβαλα. Για 10 - 15 (το πολυ) ευρω ναι, για 30 με τιποτα. Τσατσα η γνωστη ξανθια απο τον Βαρδαρη που μιλαει για εγγυηση επιστροφης χρηματων. Με τετοια παπατζα πως και δεν την εντοπισε ο Τσιμπλας τοσα χρονια να συμπληρωσει το κυβερνητικο σχημα?  :huh: :huh:

Μινωταυρου 14 => Ρωξανη, μελαχρινη τσιγγανοτσουβαλα, ισχυει οτι και παραπανω για 10-15 ευρω αλλα σε αυτη την περιπτωση να μας πληρωσει αυτη για να την γαμησουμε...για 5 λεπτα.

Free house δεξια => Ανια, μετριας εμφανισης, αδυνατο μωρο με παρα πολυ δυνατη αποδοση στο δωματιο.

Free house αριστερα στα πορνοFM => Tζαστιν, κι αυτη μαυρισμενη σε ακραιο επιπεδο καβλας οπου εγινε και η καταθεση.  :fuck1:






Η μιλφ στου πετρου ερημιτη ειχε ωραιο προσωπο?Τι ηλικια περιπου?Οταν λεμε μιλφ της διπλανης πορτας τι ενοουμε περιπου ετσι να παρω μια ιδεα?Ξερακιανη οπως λεμε αδυνατη,η με ρυτιδες?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Η μιλφ στου πετρου ερημιτη ειχε ωραιο προσωπο?Τι ηλικια περιπου?Οταν λεμε μιλφ της διπλανης πορτας τι ενοουμε περιπου ετσι να παρω μια ιδεα?Ξερακιανη οπως λεμε αδυνατη,η με ρυτιδες?

Mυστη μου το πρωτο που ρωτας ειναι αρκετα υποκειμενικο, γιατι σε αλλον αρεσουν οι σκυλοφατσες και σε αλλον τα αθωα πορνοπροσωπα. Αυτη ηταν καπως ενας συνδιασμος σκυλομιλφ δεκαετιας 90 αλλα και κομμουνιστριας που εχει γραψει χιλιομετρα σε πορειες.
Ηλικια 40 και κατι, μπορει και οχι.
Για την μιλφ της διπλανης πορτας εννοω αυτη την αδυνατη μιλφ που θα δεις στον φουρνο η στο σουπερ μαρκετ και θα πεις ε ενταξει της το εδινα για μια φορα γιατι οχι.
Ξερακιανη, αδυνατη, για ρυτιδες κλπ δεν προσεξα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τις τελευταίες μέρες έφαγα τη δεύτερη μόντα τέτοιου τύπου στην πορνοκαριέρα μου...
κατέβηκα κυριακή...είδα στο ν.ουρανου 28 την κορίνα...είπα να μπω, την πήρε σε πρόγραμμα άλλος.
όταν την έψαξα μέσα στη βδομάδα, άλλη τσατσά μου είπε τέλος η κορίνα πήγε στη χώρα της.
αυτό το έπαθα και με άννα σέρβα...έμεινα με την επιθυμία.
πάω λοιπόν χθες godiva...πετυχαίνω μια μαρία, αλλά μου λέει η τσατσά έλα 8 για ιωάννα.
έχω ακούσει πολλά καλά σχόλια, κάνω μια γύρα και πετυχαίνω στο δρόμο ένα πορνίδιο καυτό...λέω αυτή στάνταρ δουλεύει...πραγματικά δουλεύει και είναι η Άνια.
Περιμένω να δω Ιωάννα...τη βλέπω κατεβαίνει από ταξί, δε μου κάνει κλικ.
Πάω καυλωμένος στην Άνια...ότι έχουν γράψει όλοι στις κριτικές...πραγματικά, η καλύτερη κατάθεση του 18 για μένα.
Δεν περιγράφω τίποτα, καθώς είναι όπως ακριβώς στις κριτικές.
Άξιο πορνοκαυλίδιο.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Τις τελευταίες μέρες έφαγα τη δεύτερη μόντα τέτοιου τύπου στην πορνοκαριέρα μου...
κατέβηκα κυριακή...είδα στο ν.ουρανου 28 την κορίνα...είπα να μπω, την πήρε σε πρόγραμμα άλλος.
όταν την έψαξα μέσα στη βδομάδα, άλλη τσατσά μου είπε τέλος η κορίνα πήγε στη χώρα της.
αυτό το έπαθα και με άννα σέρβα...έμεινα με την επιθυμία.
πάω λοιπόν χθες godiva...πετυχαίνω μια μαρία, αλλά μου λέει η τσατσά έλα 8 για ιωάννα.
έχω ακούσει πολλά καλά σχόλια, κάνω μια γύρα και πετυχαίνω στο δρόμο ένα πορνίδιο καυτό...λέω αυτή στάνταρ δουλεύει...πραγματικά δουλεύει και είναι η Άνια.
Περιμένω να δω Ιωάννα...τη βλέπω κατεβαίνει από ταξί, δε μου κάνει κλικ.
Πάω καυλωμένος στην Άνια...ότι έχουν γράψει όλοι στις κριτικές...πραγματικά, η καλύτερη κατάθεση του 18 για μένα.
Δεν περιγράφω τίποτα, καθώς είναι όπως ακριβώς στις κριτικές.
Άξιο πορνοκαυλίδιο.

σε πιο δουλευει η Άνια;;;;
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Περασα σημερα απο το red light και πηρα την Αναστασια.Πολυ καλη στο δωματιο εκατσε αρκετη ωρα και χωρις ιχνος βιασυνης.Θα ανεβει κριτικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom