Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάω καυλωμένος στην Άνια...ότι έχουν γράψει όλοι στις κριτικές...πραγματικά, η καλύτερη κατάθεση του 18 για μένα.
Δεν περιγράφω τίποτα, καθώς είναι όπως ακριβώς στις κριτικές.
Άξιο πορνοκαυλίδιο.
Αφού έριξα μια ματιά στα πέριξ και τα 3 στανταράκακια μου έλειπαν λέω δεν ρίνω μια ματιά στο bou, και διαβαζω τις παραπάνω γραμμές, και λέω ας πάω που ξέρεις, μιλάμε η γυναίκα δεν παίζεται, υπερπαραγωγή λέμε, thanks gagarin  :rockon: :rockon:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Αφού έριξα μια ματιά στα πέριξ και τα 3 στανταράκακια μου έλειπαν λέω δεν ρίνω μια ματιά στο bou, και διαβαζω τις παραπάνω γραμμές, και λέω ας πάω που ξέρεις, μιλάμε η γυναίκα δεν παίζεται, υπερπαραγωγή λέμε, thanks gagarin  :rockon: :rockon:
Φιλε μου η Ανια εκπαιδευτηκε απο τον Scorpiostelio για αυτο ειναι τοσο καλη.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
την ξεσκισατε την αννια ρε μαλακες
αφηστε και κατι σε εμας
πουσταραδες
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
την ξεσκισατε την αννια ρε μαλακες
αφηστε και κατι σε εμας
πουσταραδες
Οχι όλοι μας , εγω παράδειγμα την πηρα μια φορά μόνο κατα νοεμβριο δεκεμβριο νομίζω και δεν ξαναπήγα .... είδες πως σας σκέφτομαι ; :P
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

ενα μεγαλο μειον που εχει η μπουρδελοκατασταση στην θεσσαλονικη ειναι οτι οι περισσοτερες κορασιδες ειναι ξεπετες με ελαχιστες ως μηδαμηδες υπηρεσιες, αν κρινεις οτι πολλες κορασιδες δεν φιλανε καθουλου  ειναι κομοδινα και ολα τα κανουν με τυποποιοημενο και μηχανικο τροπο.

οι κορασιδες που βγαζουν γουστα μεσα στο δωματιο εχουν μαζεψει και ολο το χαρτι και παντα στο σαλονι υπαρχει ουρα αν δεις, οπως η τσαρινα για παραδειγμα ή Σοφια η ρουμανα και καποιες λιγες ακομη.

τωρα για την Ανια ακουστηκαν πολλά καλα λογια και απο τιμημενα μελη εδω στο site. μια καταδρομικη επισκεψη για εμας που δεν την εχουμε παρει θα πρεπει να γινει ωστε να διαπιστωθει αν η κοπελα αξιζει. και αν ναι τοτε  θα μπει στη λιστα με τα στανταρακια

Υ.Γ. ξεχασα να αναφερω και ενα καλο στανταρακι την Βαλερια την Ρωσιδα με τα πολλα tatto και μια Χριστινα οκρανεζα που πλεον δεν δουλευει εχει σταματησει.

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538
ενα μεγαλο μειον που εχει η μπουρδελοκατασταση στην θεσσαλονικη ειναι οτι οι περισσοτερες κορασιδες ειναι ξεπετες με ελαχιστες ως μηδαμηδες υπηρεσιες, αν κρινεις οτι πολλες κορασιδες δεν φιλανε καθουλου  ειναι κομοδινα και ολα τα κανουν με τυποποιοημενο και μηχανικο τροπο.

οι κορασιδες που βγαζουν γουστα μεσα στο δωματιο εχουν μαζεψει και ολο το χαρτι και παντα στο σαλονι υπαρχει ουρα αν δεις, οπως η τσαρινα για παραδειγμα ή Σοφια η ρουμανα και καποιες λιγες ακομη.

τωρα για την Ανια ακουστηκαν πολλά καλα λογια και απο τιμημενα μελη εδω στο site. μια καταδρομικη επισκεψη για εμας που δεν την εχουμε παρει θα πρεπει να γινει ωστε να διαπιστωθει αν η κοπελα αξιζει. και αν ναι τοτε  θα μπει στη λιστα με τα στανταρακια

Υ.Γ. ξεχασα να αναφερω και ενα καλο στανταρακι την Βαλερια την Ρωσιδα με τα πολλα tatto και μια Χριστινα οκρανεζα που πλεον δεν δουλευει εχει σταματησει.
Oχι και Ρωσιδα η Βαλερια ρε συ ΠΑΠΑ..
Θα πεσει το ταβανι του Κρεμλινου,να μας πλακωσει..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Oχι και Ρωσιδα η Βαλερια ρε συ ΠΑΠΑ..
Θα πεσει το ταβανι του Κρεμλινου,να μας πλακωσει..

σλαβικης καταγωγης ειναι βαλερια αυτο ειναι αναμφισβιτητο, διοτι την μιλησα ρωσικα και απαντουσε μια χαρα στα ρωσικα διαλογο κανονικο για να τσεκαρω διοτι πολλες αυτοπαρουσιαζονται ρωσιδες και στο τελος δεν ειναι ρωσιδες  :dunno:.

τωρα αν ειναι βουλγαρα και το παιζει ρωσιδα τι να σου πω ρε φακιρη δεν ζητησα και διαβατηριο  :2funny:

γιατι πολλες βουλγαρες ξερουν ρωσικα λογο συγγενικης γλωσσας  :hi:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538
σλαβικης καταγωγης ειναι βαλερια αυτο ειναι αναμφισβιτητο, διοτι την μιλησα ρωσικα και απαντουσε μια χαρα στα ρωσικα διαλογο κανονικο για να τσεκαρω διοτι πολλες αυτοπαρουσιαζονται ρωσιδες και στο τελος δεν ειναι ρωσιδες  :dunno:.

τωρα αν ειναι βουλγαρα και το παιζει ρωσιδα τι να σου πω ρε φακιρη δεν ζητησα και διαβατηριο  :2funny:

γιατι πολλες βουλγαρες ξερουν ρωσικα λογο συγγενικης γλωσσας  :hi:
Γυφτισα ειναι ..τωρα απο που,δεν ξερω..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Κοίτα , εγώ δεν ενθουσιάστηκα ίσως να φταίει που είχαν γράψει στις κριτικές ότι φιλούσε αλλα με μένα δεν το έκανε , ίσως έδινε μόνο στις αρχές και τα κόψε μετά , δεν ξέρω .. ήταν και η επικοινωνία λίγο δύσκολη λογικά τώρα  πιστεύω θα χει βελτιώσει κάπως τα ελληνικά. Και επειδή και η εμφάνιση δεν είναι το δυνατό σημείο της (θα μου πεις γούστα είναι αυτά) για αυτούς τους δύο λόγους δεν ξαναπήγα ίσως και τρεις αν βάλεις και την δυσκολία επικοινωνίας μέσα.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πήγα να ποια είναι αυτή 50€ Julia και η τσάτσα μου λέει για να την δω πρέπει να περάσω μέσα lol στο τέλος βγήκε να την δω και φαίνεται γκαυλα αν και δεν βγήκε αρκετά και με χαμηλό φωτισμό δεν είδα αρκετά...

Έφαγα ένα δίωρο βόλτα και δεν κατέληξα σε τίποτα ... 
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ερωτηση,μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα,εχω παει 4-5 φορες στα μπουρδελα,αλλα ποτε δεν αρνηθηκα κοπελα που ειδα,ποτε δεν ειπα δηλαδη οτι δε μου αρεσει καποια.Δεν ετυχε μεχρι στιγμης.Αν τυχει και καποια δεν μου αρεσει,ποιος ειναι ο πιο ευγενικος τροπος να αρνηθω?Να πω ξερω γω οτι θα κοιταξω και αλλου η ακουγεται καπως απαξιωτικο?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ερωτηση,μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα,εχω παει 4-5 φορες στα μπουρδελα,αλλα ποτε δεν αρνηθηκα κοπελα που ειδα,ποτε δεν ειπα δηλαδη οτι δε μου αρεσει καποια.Δεν ετυχε μεχρι στιγμης.Αν τυχει και καποια δεν μου αρεσει,ποιος ειναι ο πιο ευγενικος τροπος να αρνηθω?Να πω ξερω γω οτι θα κοιταξω και αλλου η ακουγεται καπως απαξιωτικο?
γιατί ρε φιλαράκι φοβάσαι μη χαλάσει ο αρραβώνας ή ο γάμος ....δεν μας πληρώνουν αυτές
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Ερωτηση,μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα,εχω παει 4-5 φορες στα μπουρδελα,αλλα ποτε δεν αρνηθηκα κοπελα που ειδα,ποτε δεν ειπα δηλαδη οτι δε μου αρεσει καποια.Δεν ετυχε μεχρι στιγμης.Αν τυχει και καποια δεν μου αρεσει,ποιος ειναι ο πιο ευγενικος τροπος να αρνηθω?Να πω ξερω γω οτι θα κοιταξω και αλλου η ακουγεται καπως απαξιωτικο?

Την είδες ωραία άκουσες πρόγραμμα δεν σε βολεύει και φεύγεις λες θα περάσω αργότερα ευχαριστώ , μπορεί να σου ρίξει και καλύτερη τιμή κατά 5-10€ κιόλας
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ερωτηση,μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα,εχω παει 4-5 φορες στα μπουρδελα,αλλα ποτε δεν αρνηθηκα κοπελα που ειδα,ποτε δεν ειπα δηλαδη οτι δε μου αρεσει καποια.Δεν ετυχε μεχρι στιγμης.Αν τυχει και καποια δεν μου αρεσει,ποιος ειναι ο πιο ευγενικος τροπος να αρνηθω?Να πω ξερω γω οτι θα κοιταξω και αλλου η ακουγεται καπως απαξιωτικο?
Ειχα διαβάσει πριν λίγο καιρό (για κάποιο μπουρδέλο στην αθήνα αν θυμάμαι καλά) που κάποιον ήθελαν να τον βάλουν με το ζόρι στο δωμάτιο , και του είχαν απαντήσει οτι το καλύτερο που μπορεί να κάνει σε τέτοια περίπτωση είναι να πει οτι πάει στο αμάξι να πάρει τα λεφτά και επιστρέφει. :P
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538
Ειχα διαβάσει πριν λίγο καιρό (για κάποιο μπουρδέλο στην αθήνα αν θυμάμαι καλά) που κάποιον ήθελαν να τον βάλουν με το ζόρι στο δωμάτιο , και του είχαν απαντήσει οτι το καλύτερο που μπορεί να κάνει σε τέτοια περίπτωση είναι να πει οτι πάει στο αμάξι να πάρει τα λεφτά και επιστρέφει. :P
Κοιταξε,μπορεις και να περιμενεις να δεις τη κοπελα,
ακριβως διπλα στη πορτα...οποτε μολις βγει η κοπελα,
αρχιζεις και τρεχεις..που να σε προλαβει με τα τακουνια..
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Κοιταξε,μπορεις και να περιμενεις να δεις τη κοπελα,
ακριβως διπλα στη πορτα...οποτε μολις βγει η κοπελα,
αρχιζεις και τρεχεις..που να σε προλαβει με τα τακουνια..
Εψαξα λίγο και το βρήκα το νήμα για το οποίο έλεγα πιο πρίν :P

 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Κοιταξε,μπορεις και να περιμενεις να δεις τη κοπελα,
ακριβως διπλα στη πορτα...οποτε μολις βγει η κοπελα,
αρχιζεις και τρεχεις..που να σε προλαβει με τα τακουνια..

Η Περιμένεις να έρθει και κάποιος άλλος και μόλις την δεις τον παράτας και φεύγεις
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.666
Πόντοι
10.326
Μεσημεριαννη ολιγολεπτη τσαρκα με ελαφρυ ψιλοβροχο να πεφτει! :grin:

Πετρου Ερημιτη 2: Νεφελη. Ξανθια ελληνιδα μιλφ με καρρε μαλλακι κ πεσμενες βυζαρες! (:tits: ) Θα μπορουσα να την χαρακτηρισω κ ως η Κυρια της γειτονιας μας! :grin:
Πετρου Ερημιτη 2Α: Νατασσα. Φοβερο τσουβαλακι στο σαλοναρισμα! :kissass: Μεσα ομως ειναι για κλωτσιες! :s&m_1:
Las vegas: Λιλλυ ( :boobies:) - Ντονα ( :kissass:) - Βαλεντινα
Μινωταυρου με Νικ. Ουρανου(Ασπρο): Σαρα.
Φοιτητρια απο την Πολωνια! Εχει ωραιο σωμα το μωρο...θα μπορουσα να πω πως Μιρελλιζει εντονα! :grin:
Νικ.28: Σονια. Γυφτορουμανακι μελαμψο! :-*
Τριδυμα... Νο1: Νικη.( :tits:) -Νο2: Γκαμπριελλα. Επεστρεψε στο παλιο της μπουρδελακι το μωρο! :grin:
-Νο3: Κλαουντια. :grin:
Φριξου 13: Τανια. Σκουπιζε η γιαγιακα τον διαδρομο κ τα βυζια ακουμπουσαν το πατωμα!
Φριξου 13Β: Βικτωρια. Ενα στανταρακι που εχω να το φαω χρονια! :grin:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon: Τα Ιταλικα μωρα στην πιατσα πιο ενδιαφερον εχουν! :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom