Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Αυτά που δεν καταχωρήθηκαν ακόμα είναι το Bella Dona και το άλλο πίσω από το sex and the city,στις ράγες.Και το Paradise,για το οποίο αν θυμάμαι καλά έγινε καρτέλα και σβήστηκε.Είχε ανεβεί και κριτική νομίζω..Άνοιξαν και αλλά;

Ειναι τα 2 παρανταις και αυτα τα 3 (bella-donna,red-diamond,golden-lips-2)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ειναι τα 2 παρανταις και αυτα τα 3 (bella-donna,red-diamond,golden-lips-2)
Στην κριτικη σου για βάλια που λες για κριτικές απο αθήνα , είχα βρει κι εγω κατι κριτικες της απο αθηνα και τις είχα βάλει εδω στην μπουρδελο-κατασταση , αλλά όπως είχα πει και εκει δεν ημουν και 100% σιγουρος αν είναι η ίδια.

 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
αλλη μια ωραια καταθεση σημερα με την Τσαρινα. αντε να κερδισει και η Γαλλια να γουσταρουμε.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Μετα την απογοητευση που μας εδωσε η Κροατια επρεπε καπως να ξεδωσουμε, οποτε μαζι με τον μποτομυστη κυλισαμε στον βουρκο της αγοραιας ηδονης.

Τριδυμο 1 => Ινα, μελαχρινο, καυκασιο μωρο. Νταρντανε οχι χοντρη αλλα στα πολυ καλα σταδια του νταρντανε. Η χαρα του ελληνα...

Τριδυμο 2 => Εβελινα fully booked.

Τριδυμο 3 => Ρεγγινα, μελαχρινη μιλφ σχετικα οκ σωματικα αλλα πολυ ξινη στο σαλονι.

Φρίξου 13Α => Ελενα, ομορφο, ξανθο ουκρανικο μωρο.

Νικηφόρου Ουρανού 8 => Ινα, νταρντανε, μελαχρινη καβλαρα με ακραιο πορνοβραζιλιανικο μαυρισμα και φετιχιστικο body stocking. Βγηκε χαμογελαστη και πολλα υποσχομενη αλλα οχι για 40 ευρω.

Καπου εκει χαθηκαμε με τον μυστη και συνεχισαμε ατομικη πορνοτσαρκα για λιγο, οποτε ας μας γραψει ο μυστης εντυπωσεις απο αυτα που πηγε.

Πέτρου Ερημίτη 5 => Ξανθια, λεπτη, ξερακιανη μιλφ, καβλαντιζε κατι μυστες στο σαλονι. Μπορουμε να πουμε οτι ειναι η μιλφ της διπλανης πορτας.

Πέτρου Ερημίτη 3 => Ομορφη, ξανθια, τσουβαλα. Για 10 - 15 (το πολυ) ευρω ναι, για 30 με τιποτα. Τσατσα η γνωστη ξανθια απο τον Βαρδαρη που μιλαει για εγγυηση επιστροφης χρηματων. Με τετοια παπατζα πως και δεν την εντοπισε ο Τσιμπλας τοσα χρονια να συμπληρωσει το κυβερνητικο σχημα?  :huh: :huh:

Μινωταυρου 14 => Ρωξανη, μελαχρινη τσιγγανοτσουβαλα, ισχυει οτι και παραπανω για 10-15 ευρω αλλα σε αυτη την περιπτωση να μας πληρωσει αυτη για να την γαμησουμε...για 5 λεπτα.

Free house δεξια => Ανια, μετριας εμφανισης, αδυνατο μωρο με παρα πολυ δυνατη αποδοση στο δωματιο.

Free house αριστερα στα πορνοFM => Tζαστιν, κι αυτη μαυρισμενη σε ακραιο επιπεδο καβλας οπου εγινε και η καταθεση.  :fuck1:


 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
Τσαρινα αφρο λαρα δεν δουλευαν σημερα το πρωι οποτε κατεληξα στην Τζουλια. Μελαχροινη ψιλη ωραια γκομενα αλλα εχω τις αποριες μου μηπως ηταν αντρας παλια αυτη. Το μειον οτι ζητανε 50 για απλο. Καλα περασα γενικα. Οταν βρω χρονο θα ριξω κριτικη
 

Paparos88

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα ειμαι απο κοζανη ..ειχα ερθει στα εκει μπουρδελα πριν κατι μηνες ..εψαχνα για μια θεια...ειχα βρει μια ξανθια θειτσα σε ενα σπιτακι,πρεπει να ηταν στην οδο εμπεδοκλαιους καπως ετσι ,ηταν δυο σπιτακια κολητα...studio 3 kati tetoio..θαλω να μ πειτε αν εκει φερνει παντα μεγαλες σ ηλικιες...κ που μπορω να βρω θειες πανω των 45 πχ

ευχαριστω!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Βαζεις την Νεφελη στις 3 τοπ ή καταλαβα λαθος.??
Πηγα στην Νεφελη πριν καμια βδομαδα, στο σκοταδι του σαλονιου ναι, την βλεπεις μουναρα, αλλα μεσα στο δωματιο με περισοτερο φως, σκεφτεσαι αν εισαι πιωμενος ή οντως νημφαλιος, η γκομενα ειναι τιγκα στην σιλικονη. Σιλικονη στα βυζια, σιλικονη στα κολωμερια, σιλικονη στα χειλια που μοιαζει με παπια, σε μια δοση με τοση σιλικονη μπερδευτηκα και νωμιζα οτι πηδαω αντιπροσωπο της bison και οχι ιεροδουλη...εν τελη δεν μπορεσα να μπω σε κατασταση για να χυσω και εφυγα αχιστος...κριμα για την κοπελα που εχει καταντησει ετσι την εμφανηση της, προσπαθησα να την φανταστω χωρις τις πλαστικες και πρεπει να ηταν πραγματικα ωραιο μουνακι παλια, τωρα.???
Οσο για το αν ειναι πρωην αγορακι οπως ειπωθηκε απο καποιους σε προηγουμενα ποστ, απο την φωνη της δεν βγενει αυτο το συμπερασμα, το μουνι της δεν το ειδα καθαρα στο φως, αλλα εχει μουνοχειλα και στα 4αρα τσιμουχαρει καλα γυρω απο το πουτσο, απο αισθηση, ηταν λιγο στενη στην εισοδο, αλλα δεν μπορεσα να το δω καθαρα, γνωμη μου σαν 1η επαφη την κοβω για γυναικα...

Η Νεφελη πριν χρονια οταν την πρωτογνωρισα ηταν η πιο ομορφη γυναικα, που εχω παει, δεκαρι με τονο..!
Τωρα εχουν περασει αρκετα χρονια κι ακομα περισοστερες πλαστικες επεμβασεις...
Εχει αλλαξει αρκετα, που δεν την αναγνωρισα με την πρωτη ματια, αλλα παραμενει πολλη ομορφη για τα γουστα μου, αν κι ισως το ΄χει παρακανει με τις πλαστικες...
Τελευταια φορα την ειδα τον Δεκεμβρη και δεν ξερω αν εχει αλλαξει κι αλλο απο τοτε...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Η Νεφελη πριν χρονια οταν την πρωτογνωρισα ηταν η πιο ομορφη γυναικα, που εχω παει, δεκαρι με τονο..!
Τωρα εχουν περασει αρκετα χρονια κι ακομα περισοστερες πλαστικες επεμβασεις...
Εχει αλλαξει αρκετα, που δεν την αναγνωρισα με την πρωτη ματια, αλλα παραμενει πολλη ομορφη για τα γουστα μου, αν κι ισως το ΄χει παρακανει με τις πλαστικες...
Τελευταια φορα την ειδα τον Δεκεμβρη και δεν ξερω αν εχει αλλαξει κι αλλο απο τοτε...

Μας έχεις ζαλίσει τα @@ με το τραβελι σου,σ'αρέσει πάνε γαματο,γράψε και κριτική,μην προσπαθείς να προσελκύσεις  κι άλλους...
Η υπομονή σ'αυτά που γράφεις για την εν λόγω έχει και όρια!!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Μας έχεις ζαλίσει τα @@ με το τραβελι σου,σ'αρέσει πάνε γαματο,γράψε και κριτική,μην προσπαθείς να προσελκύσεις  κι άλλους...
Η υπομονή σ'αυτά που γράφεις για την εν λόγω έχει και όρια!!!

Στα γραψα στο θρεντ του Βιλα Πριβε, τα γραφω κι εδω για να τα δουν ολοι:

Ε ρε, εχε χαρη που δεν μπορω να μιλησω κ να πω ποια ειναι...
Γιατι εκτιθεσαι μ΄αυτα που λες για τη Νεφελη...
Σ΄ενημερωνω οτι εχει κανει ηδη μεγαλη καριερα κ τωρα κολλαει τα τελευταια ενσημα μαλλον...
Οπως ο Ριβαλντο στον Ολυμπιακο να πουμε...!

ΥΓ: Κι απλα να πω οτι υπαρχει ειδικο θρεντ εδω περα για αυτην με πανω απο 50 σελιδες..!
Ε, δεν μπορει τοσοι κ τοσοι που εγραφαν σ΄αυτο να ΄ναι ολοι στραβοι κ να μην καταλαβαν οτι ειναι τραβεστι οπως λες..!
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Στα γραψα στο θρεντ του Βιλα Πριβε, τα γραφω κι εδω για να τα δουν ολοι:

Ε ρε, εχε χαρη που δεν μπορω να μιλησω κ να πω ποια ειναι...
Γιατι εκτιθεσαι μ΄αυτα που λες για τη Νεφελη...
Σ΄ενημερωνω οτι εχει κανει ηδη μεγαλη καριερα κ τωρα κολλαει τα τελευταια ενσημα μαλλον...
Οπως ο Ριβαλντο στον Ολυμπιακο να πουμε...!

ΥΓ: Κι απλα να πω οτι υπαρχει ειδικο θρεντ εδω περα για αυτην με πανω απο 50 σελιδες..!
Ε, δεν μπορει τοσοι κ τοσοι που εγραφαν σ΄αυτο να ΄ναι ολοι στραβοι κ να μην καταλαβαν οτι ειναι τραβεστι οπως λες..!
και τι ασχολησε ωρε τυπε με των τυπο.αυτος κολλαη ενσημα στο μπου για να βγει στην συνταξη. :happy:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Τσαρινα αφρο λαρα δεν δουλευαν σημερα το πρωι οποτε κατεληξα στην Τζουλια. Μελαχροινη ψιλη ωραια γκομενα αλλα εχω τις αποριες μου μηπως ηταν αντρας παλια αυτη. Το μειον οτι ζητανε 50 για απλο. Καλα περασα γενικα. Οταν βρω χρονο θα ριξω κριτικη
άντρας;ούτε για πλάκα...Την ξέρω από τα 19 της..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στα γραψα στο θρεντ του Βιλα Πριβε, τα γραφω κι εδω για να τα δουν ολοι:

Ε ρε, εχε χαρη που δεν μπορω να μιλησω κ να πω ποια ειναι...
Γιατι εκτιθεσαι μ΄αυτα που λες για τη Νεφελη...
Σ΄ενημερωνω οτι εχει κανει ηδη μεγαλη καριερα κ τωρα κολλαει τα τελευταια ενσημα μαλλον...
Οπως ο Ριβαλντο στον Ολυμπιακο να πουμε...!

ΥΓ: Κι απλα να πω οτι υπαρχει ειδικο θρεντ εδω περα για αυτην με πανω απο 50 σελιδες..!
Ε, δεν μπορει τοσοι κ τοσοι που εγραφαν σ΄αυτο να ΄ναι ολοι στραβοι κ να μην καταλαβαν οτι ειναι τραβεστι οπως λες..!
ποια είναι ρε τυπε, καμμια διασημη που βγηκε 5 λεπτα στην τηλεοραση ή εχει 100.000 ακολουθους στο ινσταγκραμ?
αν είναι κατι τετοιο διασημη δεν είναι.

μια ιεροδουλος που δουλευε με άλλο ψευδωνυμο καποτε και άλλο τωρα μαλλον κακο δειχνει παρα καλο, ότι δεν θελει να την ξερουν για τα παλια της.
τωρα γιατι τετοια μυστικοπαθεια?

πες μας τελικα ποια είναι και γιατι τοσο μυστηριο χωρις λογο.


εγω που πηγα κορυφαια εμφανιση, αλλα σιγουρα διασημη δεν είναι, πρωτη φορα την ειδα στην ζωη μου.

εγω πχ ειχα δωσει πρωτος ενημερωση για την βουλα βαβατση ότι δουλευε στην πολη μας.

και είναι εστεμενη σε καλλιστεία, πορνοσταρ, η βαβατση που βγηκε σε θεμο και άλλες αρκετες εκπομπες. όχι η νεφελη που δεν την ξερω ουτε εγω ουτε το 99,99999% των ανδρων
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
ποια είναι ρε τυπε, καμμια διασημη που βγηκε 5 λεπτα στην τηλεοραση ή εχει 100.000 ακολουθους στο ινσταγκραμ?
αν είναι κατι τετοιο διασημη δεν είναι.

μια ιεροδουλος που δουλευε με άλλο ψευδωνυμο καποτε και άλλο τωρα μαλλον κακο δειχνει παρα καλο, ότι δεν θελει να την ξερουν για τα παλια της.
τωρα γιατι τετοια μυστικοπαθεια?

πες μας τελικα ποια είναι και γιατι τοσο μυστηριο χωρις λογο.


εγω που πηγα κορυφαια εμφανιση, αλλα σιγουρα διασημη δεν είναι, πρωτη φορα την ειδα στην ζωη μου.

εγω πχ ειχα δωσει πρωτος ενημερωση για την βουλα βαβατση ότι δουλευε στην πολη μας.

και είναι εστεμενη η βαβατση που βγηκε σε θεμο και άλλες αρκετες εκπομπες. όχι η νεφελη που δεν την ξερω ουτε εγω λουτε το 99,99999% των ανδρων
το καλυτερο γαμησι μου
την ειχα προλαβει
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
το καλυτερο γαμησι μου
την ειχα προλαβει
Κ αι εγώ για την βαβατση θα έλεγα... Ότι είναι αν και δεν την συνάντησα από κοντά την νεφέλη....

Όσο για την Τζούλια είναι εξαιρετική..... Πολύ καλό τσιμπουκι.... Γενικά καλή στο γαμησι.... Και κορμαρα.. Στο πρόσωπο έχει τις ατέλειες της αλλά σε γενικές γραμμές είναι άψογη....
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
3
Like
124
Πόντοι
1
Καλημερα στη παρεα. Τη πεθυμησα την Ιωάννα που ηταν στο Λας Βεγκας, καποιος ειχε γραψει γι αυτην πριν μερικες σελιδες εδω στο thread, ξερει κανεις αν δουλευει ακομα μηπως?

Αλλιως εχετε καμια αλλη να προτεινετε?
 

paylos73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2018
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλημερα στη παρεα. Τη πεθυμησα την Ιωάννα που ηταν στο Λας Βεγκας, καποιος ειχε γραψει γι αυτην πριν μερικες σελιδες εδω στο thread, ξερει κανεις αν δουλευει ακομα μηπως?

Αλλιως εχετε καμια αλλη να προτεινετε?

Παίχτη,ωραίο μουνί δισεύρετη δε,σπάνια εμφανιζετε,εγω εχω το κινητό της και μου στέλνει μήνυμα όταν δουλεύει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Χθες η Ιωάννα ήταν σε ένα από την κάτω πλευρά του Νικηφόρου Ουρανού, στο γκοντιβα μου φαίνεται. Εκεί κατά τις 20:00 την ώρα της αλλαγής οπότε δεν ξέρω τι βάρδια δουλευε
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Μετα απο αρκετους μηνες κατεβηκα στα μαγαζιά. Επιτελους εστω και μια μικρη ανανεωση εγινε. Ειχε μερικες αξιαγαμητες. Τελευταια φορα ηταν τιγκα στα γυφτακια
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom