Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι αυτή η Άνια στο free house τι κωλάρι στύλ έχει σαν της λάρας πχ η μιλάμε για κωλάρα χοντρή με κυτταρίτιδα  :kissass2:
Σύντροφε, πιο γεμάτο από της Λαρας Αλλά απολύτως σφαιροειδές και άνευ κυτταρίτιδως
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Μακρυαααα!τσάμπα το 30αρι,καλύτερα σουβλάκια
τι λες βρε;που πετάχτηκες με 6 μυνήματα και 0 κριτικές να πεις (μακρια)...το κορίτσι αξίζει πολλά άλλα δεν έχει την εμφάνιση=Ο όρος που τη χαρακτηριζει
 

taz_dev

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Καμία κοπελα που να κάνει γλυφοκωλι εχει να προτείνει κάποιος;
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Μόλις επέστρεψα απο επιτυχημένη κατάθεση στην Άνια στο free house(Μινωταύρου 10(1)) . Θα ανέβει κριτική. Οποιος δεν έχει πάει να πάει, αξίζει
 

sikatinavra

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανεις τιποτα σχετικα με Ιζαμπελα απο Villa Erotica ;
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
238
Like
194
Πόντοι
1
Kαλησπερα παιδια,δεν γνωριζω καθολου απο μπουρδελα κλπ θα παω για πρωτη φορα οποτε αν εχετε να προτεινε καποιο (ειτε εδω ειτε μηνυμα καλοδεχουμενο..)Να πω οτι ψαχνω αυταρχικο strapon κλπ κλπ απλα δεν ξερω αν τωρα η κατασταση γενικα ειναι καλη,αναφερομενα στην καθαριοτητα και οχι στην εμφανιση των κοριτσιων.Εχω σταμπαρει τις βιλες (villa erotica villa prive) που εδω κανουν καθημερινη ενημερωση αλλα δεν ξερω αν οι φωτο που ανεβαζουν ειναι ρεαλιστικες,εχω δει καποιες κριτικες βεβαια.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Kαλησπερα παιδια,δεν γνωριζω καθολου απο μπουρδελα κλπ θα παω για πρωτη φορα οποτε αν εχετε να προτεινε καποιο (ειτε εδω ειτε μηνυμα καλοδεχουμενο..)Να πω οτι ψαχνω αυταρχικο strapon κλπ κλπ απλα δεν ξερω αν τωρα η κατασταση γενικα ειναι καλη,αναφερομενα στην καθαριοτητα και οχι στην εμφανιση των κοριτσιων.Εχω σταμπαρει τις βιλες (villa erotica villa prive) που εδω κανουν καθημερινη ενημερωση αλλα δεν ξερω αν οι φωτο που ανεβαζουν ειναι ρεαλιστικες,εχω δει καποιες κριτικες βεβαια.
Επισης παρτουζες γινοντα  στα σπιτακια...; (με το καταλληλο οικονομικο αντιτιμο φυσικα)
Καλησπέρα , για αυταρχικό που ρωτάς παρόλο που δεν έχω κάνει αλλά απο κριτικές που έχω διαβάσει ξέρω οτι κάνουν σίγουρα η εβελίνα και η λορένα. Απο οτι βλέπω όμως η λορένα δεν φένεται στο άλλο σάιτ οπότε μάλλον απουσιάζει. Λογικά κάνουν κι άλλες οπότε πας και ρωτάς (αν δεν κάνει αυταρχικό και δεν σου αρέσει κάποια κοπέλα θα έχεις και δικαιολογία για να φύγεις :P)

Για παρτούζα που λες νομίζω οι πιο πολλές κάνουν αν πας εσυ με εναν φίλο σου , εγω δεν έχω κάνει οπότε δεν ξέρω αν κάποια κάνει σίγουρα ... τωρα αν εννοείς εσυ με δυο κοπέλες εκεί δυσκολεύουν τα πράγματα , μάλλον θα πρέπει να κατέβεις αθήνα μεριά. Εδω έχουν μόνο μια κοπέλα ανα σπιτάκι.

Πάντως για κάποιον που θα πάει πρωτη φορά είναι λίγο περίεργα αυτά που ψάχνεις , οταν λες πρωτη φορα θα πας στα μπουρδέλα εννοείς πρωτη φορά γενικά , πρωτη φορα στην θεσσαλονίκη ;
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
παιζει κατι αξιοπρεπες κι εγγυημενο για βυζολάτρεις?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
παιζει κατι αξιοπρεπες κι εγγυημενο για βυζολάτρεις?

Θα πρότεινα Τζούλια από βίλες. Αν και κάποιοι την βρίσκουν διεκπεραιωτική, προσωπικά έμεινα αρκετά ευχαριστημένος, ακόμα και με το απλό πρόγραμμα που είχα πάρει!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ετοιμαζονται καρτελες για τα 5 νεα στουντιο της πολης που δεν ειναι καταχωρημενα,αντε να δουμε θα γραψει κανεις?
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Γεια σας παιδια!

Αυτη η Βαλεντινα τι φαση ειναι, εχει καποιο ταλεντο? Κατι που κανει πολυ καλα? Λιγο την ειδα, μπηκε μεσα με πελατη και ειχε αλλους 3 να περιμενουν να μπουν. Ημουν πολυ περιεργος να μπω αλλα δεν θα περιμενα τοσο πολυ.

Τελικα πηγα στην Ελενα που ειχα ξανα παει και με ειχε αρεσει!

Επισης μια μικρουλα, Χριστινα αν δεν κανω λαθος, μελαχρινη, δεν ηξερε καθολου ελληνικα, ειχε το πιο ωραιο προσωπο απο ολες και καλο σωμα, ομως μου φανηκε πολυ ήσυχη, υπερβολικα.. και δεν την προτιμησα. Αξιζει?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Γεια σας παιδια!

Αυτη η Βαλεντινα τι φαση ειναι, εχει καποιο ταλεντο? Κατι που κανει πολυ καλα? Λιγο την ειδα, μπηκε μεσα με πελατη και ειχε αλλους 3 να περιμενουν να μπουν. Ημουν πολυ περιεργος να μπω αλλα δεν θα περιμενα τοσο πολυ.

Τελικα πηγα στην Ελενα που ειχα ξανα παει και με ειχε αρεσει!

Επισης μια μικρουλα, Χριστινα αν δεν κανω λαθος, μελαχρινη, δεν ηξερε καθολου ελληνικα, ειχε το πιο ωραιο προσωπο απο ολες και καλο σωμα, ομως μου φανηκε πολυ ήσυχη, υπερβολικα.. και δεν την προτιμησα. Αξιζει?
Αυτή η Χριστινα που λες , σε ποιο μαγαζί είναι; πρωί ή βράδυ?
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
^

Δεν ειμαι σιγουρος αν ονομαζεται ετσι, χθες ηταν κατα τις 3 το πρωι σε ενα απο τα 3 του "Λας Βεγκας"

Για την Βαλεντινα τι αποψη εχεις?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
δες σελίδα 3806 του νήματος
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
δες σελίδα 3806 του νήματος

Στην Βαλεντινα περιμεναν 3-4 ατομα να μπουν και λεω πως θα αξιζει πολυ! Εμφανισιακα μαρεσε! κοντουλα με κοντο μαλλι αλλα δεν προλαβα να την δω οπως ηθελα γιατι μπηκε με εναν τυπο.

Η Χριστινα (αν την λενε ετσι) καταλαβες ποια λεω? Φανηκε πολυ δυνατη αλλα πολυ ησυχη..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Στην Βαλεντινα περιμεναν 3-4 ατομα να μπουν και λεω πως θα αξιζει πολυ! Εμφανισιακα μαρεσε! κοντουλα με κοντο μαλλι αλλα δεν προλαβα να την δω οπως ηθελα γιατι μπηκε με εναν τυπο.

Η Χριστινα (αν την λενε ετσι) καταλαβες ποια λεω? Φανηκε πολυ δυνατη αλλα πολυ ησυχη..
όχι δεν κατάλαβα, μήπως είναι καινούρια;;
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
^

Ετσι φανηκε σαν νεα, ενας τυπας απλα ρωτησε ''η ταδε κοπελα ειναι μεσα?'' και μπηκε κατευθειαν χωρις να την δει, γιατι την ηξερε προφανως και λογικα θα την ειχε ξανα παρει. Πολυ ωραιο προσωπο και καλο σωμα αλλα πολυ ντροπαλη.. ας πουμε μια ματια εριχνε σε μας και μετα κοιτουσε το πατωμα και εριχνε καμια κρυφη ματια μετα. Δεν μιλουσε καθολου ελληνικα παντως.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ετοιμαζονται καρτελες για τα 5 νεα στουντιο της πολης που δεν ειναι καταχωρημενα,αντε να δουμε θα γραψει κανεις?

Αυτά που δεν καταχωρήθηκαν ακόμα είναι το Bella Dona και το άλλο πίσω από το sex and the city,στις ράγες.Και το Paradise,για το οποίο αν θυμάμαι καλά έγινε καρτέλα και σβήστηκε.Είχε ανεβεί και κριτική νομίζω..Άνοιξαν και αλλά;
 
  • Like
Αντιδράσεις: obunat

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom