Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
χεχε,!! επιτηδες το εκανα! λοιπον...ειναι μια αρκετα ομορφη, η οποία εχει βυζια που κανουν μπαμ οτι ειναι σιλικονάτα αλλα δεν ειναι!! μου τα εδειχνε που δεν ειχαν σημάδι σιλικόνης!! σχετικά καλο τσιμπούκι, και ωραια κωλαρα οταν την μαμας στα τεσσερά. Επισης συμαντικό (γιατι δεν το κανουν ολες) ανεβαινει απο πανω .
Δεν την βάζω 10 αλλα ενα 7 και κατι το παιρνει.
Ισως γουσταρα γιατι ειχα και μεγαλες καβλες.
Δοκιμάστε την να ακουσω και την δικη σας αποψη.
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
πρωι-βραδυ-μεσημερι?
ποτε δουλευει η λαουρα?
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
ολες τις φορές την πέτυχα βράδυ.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Χαιρετε συναγωνιστες,μολις επεστρεψα απο Θεσσαλονικη.Με μεγαλη μου χαρα μολις μπηκα στο φορουμ ειδα το ποστ του κικας Λαουρα Προμηθεως 14 κατι το οποιο συνοψιζει το αποτελεσμα και της δικιας μου τσαρκας στο Βαρδαρη.Παμε λοιπον.

Παρασκευη βραδυ.
Εντυπωση μου προκαλεσε το γεγονος οτι στα περισσοτερα σπιτια ειχε μουναρες σε στυλ στριπτιζογκομενας,οποτε πιστευω πως αυτο τα λεει ολα .Αυτα τα οποια δεν ειχαν και τοσο καλα κομματια ηταν στην Προμηθεως το τελευταιο πανω(μια κατασπρη  :2funny: που στο παρελθον φορουσε μποτες ;) ) και αυτο διπλα απο το 14(δεν θυμαμαι αριθμο,αλλα η κοπελα ειχε και ενα εξτρα προγραμμα με 50 ευρω νομιζω δινει κωλο).
Στο ερος στην Τανταλου υπηρχε μια ξανθια ψηλη γυρω στα 35 με αρκετα καλο σωμα.Δεν μου εκανε εντυπωση απλα την αναφερω επειδη φορουσε ΜΠΟΤΕΣ.
Επισης στο αλουμινατο υπηρχε μια ψηλη πιο νεα που θα δοκιμαζα αν υπηρχε λιγοτερος κοσμος.
Στο προτελευταιο σπιτι της Τανταλου η ταριφα πηγε 40 ευρω.Ας ελπισουμε να μην συνεχιστει αυτη η κατασταση.
Η καταθεση μετα απο μια τσαρκα ηταν φυσικα στην λαουρα την οποια ειχα θεσει στοχο να επισκεφτω παρ' ολο που παλιοτερα με ειχε ξενερωσει η φατσα της.
Οπως ανεφερε και ο κικας μετρια πιπα,φοβερο στησιμο στα τεσσερα με καμπυλωτη,ευλυγιστη μεση(τι γραφω γμτ) κατι το οποιο δεν μπορεις να αντιληφθεις ευκολα οταν την παρουσιαζει ο τσατσος.
Να προσθεσω επισης οτι οταν ανεβαινει απο πανω δεν καθεται τελειως πανω σου αλλα στηριζεται στα ποδια της,κατι που μπορει να ξενερωσει μερικους.Εμενα οταν με κοιταξε με τις ματαρες την ωρα που ηταν αυτη απο πανω κοντεψα να χυσω και της ειπα να γυρισει στα τεσσερα.
Tip:Δεν το εκανα εγω αλλα καπιοι φιλοι μου της ζητησαν footjob.Mου ειπαν οτι κανει φανταστικο και ειπε οτι γουσταρει να καυλωνει τους αντρες ετσι κατι στο οποιο βοηθανε και τα φοβερα της ποδια.

Υ.Γ.Οτι θελετε ρωτηστε,θα επανελθω αργοτερα με μερικες ακομη πληροφοριες και μια ρεπορτ της Σαββατιατικης τσαρκας.
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Βλέπω ότι αρκετοί συναθλούμενοι αναφέρουν τη Λάουρα για την οποία είχα πρωτομιλήσει το καλοκαίρι και συγκεκριμένα τέλη Ιουλίου.Δεν την ξαναπέτυχα και μου έχει μείνει απωθημένο.Ελπίζω μόνο να μιλάμε για την ίδια.Ας επιβεβαιώσει λοιπόν κάποιος.Μιλάμε για την ψηλή,μελαχρινή(με μακρύ μαλλί),νταρντάνα,(με κάποια έξτρα κιλά) και μεγάλες βυζάρες????Αν ναι στην επόμενη επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη πρέπει να καταφέρω να βρεθώ βράδυ γιατί οφείλω να την τιμήσω!!!Όταν λέμε βράδυ φαντάζομαι εννοούμε την αλλαγή που γίνεται στις 9 το βράδυ ως τις 1-2 το ξημέρωμα,έτσι?Παρακαλώ συνάδελφοι, τα φώτα σας!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Φιλε νοτνοτ δεν ειναι αυτη η κοπελα που περιεγραψες.Η λαουρα που λεμε εμεις ειναι ξανθια,λεπτη με φυσικες ΒΥΖΑΡΕΣ και καυλιαρικη φατσα.Δουλευει βραδυ στο Προμηθεως 14.Εννοειται πως λεγοντας βραδυ εννοουμε αυτο που περιεγραψες.
Εγω προσωπικα την πετυχα 1 το βραδυ και τις 2 μερες.
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
τωρα με αναψατε...θελω να την ξαναπαρωωωω!!! θα παω αυριο!!! για φουττσοπμ!!!!
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Κανει  footjob???? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
ε ρε γλεντια την επομενη φορα που θα κατεβω στην πολη δεν το χανω αυτο
μονο βραδυα παιζει ρε γαμωτο?γιατι συνηθως πρωινα μπορω να κατεβω κατω το πρωι τι παιζει σε εκεινο το σπιτι?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Nαι συναγωνιστες κανει.Εχει φοβερα ποδια για αυτη τη δουλεια.Εγω μονο βραδυ την εχω πετυχει.
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
δηλαδή για να καταλάβω...επειδη δεν το εχω ζητήσει ποτε αυτο σε κοπελα..
αντι για πιπα σου κανει footjob? η και τα δυο??
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Αρχικα θα ξεκινησει με πιπα για να σου βαλει την καποτα.Οποτε μολις σου σηκωθει λιγο πες της να στον παιξει με τα ποδια.
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ρε αμα η πουτανα ειναι οκ και της μιλησεις σωστα σου κανει πολλες χαρες
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Σαββατο.Η τσαρκα εγινε 1-2 το βραδυ.

Ιδια κατασταση με Παρασκευη,δηλαδη πολυ καλες γκομενες στα περισσοτερα σπιτια.
Ηθελα να καταθεσω στην γκομενα στο αλουμινατο αλλα ειχε πολυ κοσμο και εφυγα.Η καταθεση εγινε στο ανορθογραφο οπου δουλευε η Ελενα απο Ουκρανια.
Την συγκεκριμενη γκομενα ειχα σταμπαρει απο παλιοτερα αλλα επειδη ειχε γινει ενα επεισοδιο στο ρδελο εκεινη την μερα ηταν νευριασμενη οποτε δεν ειχα μπει.
Εμφανιση.Γυρω στο 1.70 υψος.καστανα μαλια,μικρο σχετικα στηθος,κωλαρα και ομορφη φατσα.Στο δωματιο μετρια αν και κανει καλη πιπα,επισης καθεται κοντα οποτε ειχα την ευκαιρια να χουφτωνω την κωλαρα.Της ζητησα να ανεβει απο πανω αλλα λεει δεν το κανει,παω να της τον χωσω απο μπροστα και δεν καθοταν καλα οποτε λογω υψους δυσκολευομουν.Παω να της ανοιξω κι αλλο τα ποδια και μου απανταει "ελα ελα τελειωνε,καλυτερα να γυρισω για πισοκωλητο".Οκ της απανταω και εννοειται την εσκισα οπως κανω με καθε καριολα που το παιζει υπερανω.
Καταλαβαινα οτι ποναγε και δυσκολευοταν απο τις κινησεις των χεριων της και του κορμου ενω η πουτσα μου ξεσκιζε τα σωθικα της ;).Η ταχυτητα,η πιεση,το νευρο σε συνδιασμο με την κωλαρα που χουφτωνα κθ'ολη τη διαρκεια του γαμισιου με εκαναν να χυσω.Η γκομενα με κοιταξε απο τον καθρεφτη που ηταν μπροστα με ενα βλεμμα που ελεγε "Εισαι τελειως ανωμαλος".Την ωρα που εφευγα ηταν εξω και καπνιζε με την τσατσα οποτε χερεταω και μου κανει "Γεια σου αγαπη μου" :idiot:

Funny moments

1.Σ'αυτο με το ηχητικο εφε περιμεναμε 25 ατομα οποτε οταν βγηκε η πουτανα σηκωθηκαμε και φυγαμε ολοι.Βαραγε το σημα σαν συναγερμος και πριν αποχωρησουμε και οι τελευταιοι 2-3 λεει η τσατσα."Αντε δεν θα περασει κανενας?Δεν ηρθατε να αγορασετε ρετιρε,για γαμησακι ηρθατε" :2funny:

2.Στο 14 που δουλευει η λαουρα την στιγμη που βγαινει το πορνιδιο να παρουσιαστει μπαινει ενας στην εισοδο και λεει."Αυτη ειναι η κοπελα?".Απανταει η Λαουρα δειχνοντας τον τσατσο."Οχι αυτη ειναι η κοπελα". :2funny:
Κοιταζει νευριασμενος ο τυπας και φευγει


 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Οκ της απανταω και εννοειται την εσκισα οπως κανω με καθε καριολα που το παιζει υπερανω.
Καταλαβαινα οτι ποναγε και δυσκολευοταν απο τις κινησεις των χεριων της και του κορμου ενω η πουτσα μου ξεσκιζε τα σωθικα της ;).Η ταχυτητα,η πιεση,το νευρο σε συνδιασμο με την κωλαρα που χουφτωνα κθ'ολη τη διαρκεια του γαμισιου με εκαναν να χυσω.Η γκομενα με κοιταξε απο τον καθρεφτη που ηταν μπροστα με ενα βλεμμα που ελεγε "Εισαι τελειως ανωμαλος".
Μπράβο ρε συνάδελφοι.Εξαιρετικά reports.H Λάουρα είδη μπήκε και στο δικό μου wish list.
Αν δείτε και καμμιά στρουμπουλή νταρντανα απλως κάντε μια αναφορά.Τα υπόλοιπα αφήστε τα σε μένα και στον Notnot.
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
σαρα....ρωσιδα.....δίπλα απο το αλουμινάτο.....
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
η λαουρα ειναι στο ρδελο με τον τσατσο!!!!θελω κριτικες απο αυτη
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Φιλε gio διαβασε τις τελευταιες 2 σελιδες του θρεντ.Παντως αυτο που θα σου συνιστουσα ειναι να πας να τσεκαρεις απο μονος σου,δεν θα μεινεις απογοητευμενος.
Κικας βραδυ δουλευει η σαρα?
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
ναι παιδια, η σαρα δουλευει βράδυ.Εχει απιστευρο κωλο!!!!μεγαλο και αφρατο...κανει πλαφ πλαφ στον πουτσο σας.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Απο συμπεριφορα στο δωματιο τι λεει?Συμμετεχει,βιαζεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom