Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δεν την έχω δει την αθηνά και δεν ξέρω αν θα περάσω μαζί της απλά απο τις κριτικές που είδα μια στο μινωταύρου 14 και μια στο 16 με πιο πρόσφατη του 16 υπέθεσα οτι μπορεί να δουλεύει ακόμα στο 16.
από τι ξέρω η Αθηνα εδώ και λίγο καιρό δεν δουλεύει και είναι υπεύθυνη των δύο μαγαζιών.
Όμως επειδή η Ντέα Εφυγε εκτάκτως για Ρουμανία μπορεί να κάνει μία βάρδια αναπλήρωσης
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
από τι ξέρω η Αθηνα εδώ και λίγο καιρό δεν δουλεύει και είναι υπεύθυνη των δύο μαγαζιών.
Όμως επειδή η Ντέα Εφυγε εκτάκτως για Ρουμανία μπορεί να κάνει μία βάρδια αναπλήρωσης
Α ωραία οπότε αν γίνει αυτό που λες και πεχτεί αναπλήρωση λογικα θα είναι βραδυνή βάρδια που με βολεύει και περισσότερο. Ευχαριστω για την πληροφορία.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Α ωραία οπότε αν γίνει αυτό που λες και πεχτεί αναπλήρωση λογικα θα είναι βραδυνή βάρδια που με βολεύει και περισσότερο. Ευχαριστω για την πληροφορία.
Κάτσε ρε φίλε μην το δένεις κόμπο...
Αμέσως Α Ωραία
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Δεν την έχω δει την αθηνά και δεν ξέρω αν θα περάσω μαζί της απλά απο τις κριτικές που είδα μια στο μινωταύρου 14 και μια στο 16 με πιο πρόσφατη του 16 υπέθεσα οτι μπορεί να δουλεύει ακόμα στο 16.

Φαντάσου μια αγελάδα με μεγαλα κρεμαστα βυζια  :vomit:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
βολτα πριν απο λιγο με τα πομακια αζαζελ μπουφοσ.τιποτα το αξιοαγαμητο.αν εχει κεφια ο προεδροσ θα κανει αναφορα.Υ.Γ.ΠΡΟΕΔΡΕ τησ γαριδεσ τησ καθαριζουμε..............................
κανε εσυ ολες τις ηξερες! :birdman: :grin: Και ο φιλος σου ο rexona δεν πηγαινε πισω, τις ρουφουσε! :2funny: :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Εσύ με το έτσι θέλω θα κρατήσεις όλα τα Μπαζα εδώ?
Τουλάχιστον παρτες στο σπίτι σου,Εμείς τι φταίμε?
το πληρωσες για να το γαμησεις αυτο το μπαζο που λες! :birdman: Και για να ναι δω κοντα στα 2 χρονια καποιοι ακομα της τα σκανε!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
το πληρωσες για να το γαμησεις αυτο το μπαζο που λες! :birdman: Και για να ναι δω κοντα στα 2 χρονια καποιοι ακομα της τα σκανε!

Ναι Εγώ την πλήρωσα μια και μοναδική φορά,Εσύ ακόμα την πληρώνεις...  :S  :vomit:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ναι Εγώ την πλήρωσα μια και μοναδική φορά,Εσύ ακόμα την πληρώνεις...  :S  :vomit:
Μια περισσοτερη απο σενα! Μονο που εγω με σενα εχω μια διαφορα δεν τα μηδενιζω ολα! :hi:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Πρωινη τσαρκα την περασμενη Κυριακη κατά τις 12.30.Θα σταθω σε ένα περιστατικο εξαισιο.
Οι δρομοι ηταν κλειστοι γιατι ειχε μαραθωνιο και τα σπιτακια ηταν σκετη ερημια.Παω στο las vegas και στην μικρη πρασια που εχει αναμεσα στα δυο σπιτακια,καθεται στο παγκακι ο Τσατσος μαζι μ ένα φιλαρακι του κι εχουν ανοιξει στη μεση δυο ταπερ με ψαρια ,λιγο ψωμι και εχουν κι ένα ουζακι και τσιμπανε και τα τσουζουν.Στο απέναντι παγκακι καθονται οι κοπελες από τα σπιτακια,και οι τρεις μαζι,και καπνιζουν.Φορανε ρομπες μισάνοιχτες κι από μεσα τα ρουχα της δουλειας.
Λεω, καλημέρα στην παρεα,μου λεει ο τσατσος,ο οποιος ηταν ψιλοφτιαγμενος ,αυτες είναι οι κουκλες μας,μου απαριθμεί με λεπτομερειες μασουλώντας όλα τα προγράμματα και μετα μου λεει , αν παρεις φουλ πρόγραμμα περιλαμβανει και σαρδελλιτσα κρυα.Ρωταω,"ξεροσφυρι?"Λεει,μπες εσυ και θα σε κερασουμε κι ένα ουζακι.Πεταγεται μια από τις τρεις απ το άλλο παγκακι."Θα σε ταισουμε,θα σε ποτισουμε,θα μας πηδηξεις κι ολας,τι άλλο θες βρε κουκλε για να περασεις??Γελασαμε ολοι,εκατσα λιγο ακομη αλλα τελικα δεν περασα....
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Πρωινη τσαρκα την περασμενη Κυριακη κατά τις 12.30.Θα σταθω σε ένα περιστατικο εξαισιο.
Οι δρομοι ηταν κλειστοι γιατι ειχε μαραθωνιο και τα σπιτακια ηταν σκετη ερημια.Παω στο las vegas και στην μικρη πρασια που εχει αναμεσα στα δυο σπιτακια,καθεται στο παγκακι ο Τσατσος μαζι μ ένα φιλαρακι του κι εχουν ανοιξει στη μεση δυο ταπερ με ψαρια ,λιγο ψωμι και εχουν κι ένα ουζακι και τσιμπανε και τα τσουζουν.Στο απέναντι παγκακι καθονται οι κοπελες από τα σπιτακια,και οι τρεις μαζι,και καπνιζουν.Φορανε ρομπες μισάνοιχτες κι από μεσα τα ρουχα της δουλειας.
Λεω, καλημέρα στην παρεα,μου λεει ο τσατσος,ο οποιος ηταν ψιλοφτιαγμενος ,αυτες είναι οι κουκλες μας,μου απαριθμεί με λεπτομερειες μασουλώντας όλα τα προγράμματα και μετα μου λεει , αν παρεις φουλ πρόγραμμα περιλαμβανει και σαρδελλιτσα κρυα.Ρωταω,"ξεροσφυρι?"Λεει,μπες εσυ και θα σε κερασουμε κι ένα ουζακι.Πεταγεται μια από τις τρεις απ το άλλο παγκακι."Θα σε ταισουμε,θα σε ποτισουμε,θα μας πηδηξεις κι ολας,τι άλλο θες βρε κουκλε για να περασεις??Γελασαμε ολοι,εκατσα λιγο ακομη αλλα τελικα δεν περασα....
:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γαματο ρε !
Βαλτο κι εδω μυστη να τα εχουμε ολα μαζι
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Βικτωρια?? over and out??
 

thessalonikios_1987

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας συνοδοιπόροι...Ελπίζω να περνάτε καλά και να  :knockinb:   αβέρτα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να δέχεται τελείωμα στο πρόσωπό της(CIF) κατόπιν σχετικού αντιτίμου βεβαίως βεβαίως. (τι να κάνουμε αυτό είναι το βίτσιο μου)
Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom