Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
:rolleyes:
Εκτος και απο το Las Vegas καποιο αλλο ξύλινο δεν υπαρχει
Eχει ενα λιγο πιο κατω απο το λας βεγκας συναδελφε.

Περασα εχθες το βραδυ απο το λας βεγκας για μια καταδρομικη στην ιωαννα αλλα δεν ηταν εκει στην θεση της η ντονα, μετα πηγα φριξου στην βικτωρια που ειναι στο στουντιο ενδιαμεσα απο τα φ.13 φ.15 Ηταν πολυ καλη για ακομα μια φορα η κοπελα.Απεναντι στο φριξου 14α ηταν μια παλια γνωστη, η Σοφια που πρωτοεμφανιστηκε στο τσιρκο πριν λιγα χρονια και μετα δουλεψε και σε αρκετα μαγαζια στην α.γεωργιου.Διπλα μια καινουργια ξανθια απο τι ειπε η τσατσα... ηλικιακα γυρω στα τριαντα με καλο σωμα αλλα δεν συγκρατησα το ονομα της.
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Καλησπέρα παιδιά, μια Αλινα (μπορεί και Αλισα) που δούλευε στο Τρίδυμο νο1 πριν από καιρό, μελαχρινή πανύψηλη και πανέμορφη, είναι ακόμη εκεί ή σε άλλο από τα σπίτια; Ευχαριστώ

Έχω ρωτήσει στο forum αλλά μάλλον κανείς δε ξέρει τί απέγινε.
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Καμια προταση για μεγαλα βυζια νταρντανα?
Η Μαρία με μεγάλα  :tits: νεαρή με χαλαρό σώμα. Στο ξύλινο είναι συνήθως. Β επιλογη η Γαλήνη με προσόντα,όχι νταρντανα με με καλύτερο σέρβις..την οποία έχω χάσει τώρα τελευταία..
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Μια ενημέρωση για την Καρμεν (όχι την παλιά την ξανθιά με μεγάλα βυζια) ψηλή,μακρύ φουντο το μαλλι,μικρό βυζι,ονειρεμένο τσουποτο κολλι,σφιχτο κορμί,καλή συμπεριφορα-σερβις.Αξίζει μια δοκιμή.Στα + καλη πιπα!Συνήθως βράδυ δίπλα από ρεντ ντιαμοντ.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Η Μαρία με μεγάλα  :tits: νεαρή με χαλαρό σώμα. Στο ξύλινο είναι συνήθως. Β επιλογη η Γαλήνη με προσόντα,όχι νταρντανα με με καλύτερο σέρβις..την οποία έχω χάσει τώρα τελευταία..
στο site των  βιλλων την δίνει επιστροφή αύριο στο villa prive
 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι του μπου . Χθεσινή τσάρκα στα μπουρδέλα . Η κατάσταση ήταν σχεδόν απογοητευτική γι'αυτό και θα αναφέρω μόνο τα καλά . Εντύπωση μου έκανε μια ξανθιά πανύψηλη κουκλάρα εν'ονόματι Νικόλ στο bad girls . Στο villa prive η Λορένα, ωραίο μωράκι με άπαιχτο κωλαράκι . Στη συνέχεια της τσάρκας πέτυχα ένα άλλο ωραίο μωρό στο μπουρδέλο δίπλα στο red diamond . Αυτή νομίζω την λένε Κάρμεν και είχε πολύ ωραίο κορμί και κωλάρα . Να αναφέρω και την Έμμα που ήταν στο red light district . Δε λέω άπαιχτο μωράκι με πολύ ωραίο κορμί,αλλά ρε παιδιά αυτή ούτε χαμογελάει ούτε καμιά τσαχπινιά δε σου κάνει για να περάσεις στο δωμάτιο . Υπήρχαν άλλες μία δύο καλές απλά δε τις θυμάμαι . Κατά τα άλλα συνάδελφοι οι υπόλοιπες ήταν κάτω του μετρίου για μένα .
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Βλέπω η Ντιάνα από Ταυλάνδη που ήταν το Sex and the City,πήρε μεταγραφή στις βίλες τώρα και απορούσα που ταν χαμένη τόσο καιρό.Δεν την έχω δει,αλλά ως :tits: λάτρης την έχω ακόμα στο στόχαστρο.Αλλά δεν μπορώ να δω τις φώτο.Αυτό μόνο σε μένα γίνεται ή απλώς δεν έχει ανεβάσει ακόμα; Επίσης επέστρεψε η Γαλήνη που ήταν για λίγο καιρό στη Φρίξου και έφυγε η Εμμανουέλα...Και επίσης τι γνώμη έχετε για την Γκαμπριέλα;
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
Καλησπέρα παιδιά. τον τελευταίο καιρό ψάχνω Έφη, Ιωάννα και Τζέση (ξανθιά λεπτή με μια υποψία βυζιού) αλλά δε βλέπω καμία. Έχετε καμιά ενημέρωση. Επίσης η Έφη, αγόρασε το στούντιο που δουλεύει τα τελευταία χρόνια? Πλέον η πινακίδα γράφει 'Στούντιο Έφη'.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Βλέπω η Ντιάνα από Ταυλάνδη που ήταν το Sex and the City,πήρε μεταγραφή στις βίλες τώρα και απορούσα που ταν χαμένη τόσο καιρό.Δεν την έχω δει,αλλά ως :tits: λάτρης την έχω ακόμα στο στόχαστρο.Αλλά δεν μπορώ να δω τις φώτο.Αυτό μόνο σε μένα γίνεται ή απλώς δεν έχει ανεβάσει ακόμα; Επίσης επέστρεψε η Γαλήνη που ήταν για λίγο καιρό στη Φρίξου και έφυγε η Εμμανουέλα...Και επίσης τι γνώμη έχετε για την Γκαμπριέλα;
Δε πρέπει να έχουν βάλει ακόμα φωτογραφίες
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπέρα παιδιά. τον τελευταίο καιρό ψάχνω Έφη, Ιωάννα και Τζέση (ξανθιά λεπτή με μια υποψία βυζιού) αλλά δε βλέπω καμία. Έχετε καμιά ενημέρωση. Επίσης η Έφη, αγόρασε το στούντιο που δουλεύει τα τελευταία χρόνια? Πλέον η πινακίδα γράφει 'Στούντιο Έφη'.
Αυτο το στουντιο συναδελφοι (φριξου.15) καποτε οταν φτιαχνοταν ακομα ηταν να το παρει μια αλλη ιεροδουλη...που τοτε πριν εξαφανιστη κι αυτη δουλευε στο δρομο κοντα στην μπουγατσα,μου διαφευγη τον ονομα της τωρα..μια ψιλη μελαχρινη με ωραιο σωμα,μαλλον ελληνιδα η αλβανιδα που δουλευε και στον βαρδαρη!
Η ιωαννα συναδελφε αν μιλαμε για την ιδια, πριν αρκετες μερρες ηταν στο λας βεγκας.Προσφατα ομως που πηγα δεν την βρηκα εκει.
 

weired

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. τον τελευταίο καιρό ψάχνω Έφη, Ιωάννα και Τζέση (ξανθιά λεπτή με μια υποψία βυζιού) αλλά δε βλέπω καμία. Έχετε καμιά ενημέρωση. Επίσης η Έφη, αγόρασε το στούντιο που δουλεύει τα τελευταία χρόνια? Πλέον η πινακίδα γράφει 'Στούντιο Έφη'.


Για την Έφη δεν ξέρω (κάποιοι συναγωνιστές κάτι ανέφεραν παραπάνω), η Ιωάννα κάπου πήρε το μάτι μου πως είναι στο Las Vegas ενώ η Τζέση είναι πρωινή επίσης στο Las Vegas...
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371

Στο las vegas την έψαξα όσες φορές δε τη βρήκα στο godiva, αλλά ούτε εκεί εμφανίστηκε.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Βλέπω η Ντιάνα από Ταυλάνδη που ήταν το Sex and the City,πήρε μεταγραφή στις βίλες τώρα και απορούσα που ταν χαμένη τόσο καιρό.Δεν την έχω δει,αλλά ως :tits: λάτρης την έχω ακόμα στο στόχαστρο.Αλλά δεν μπορώ να δω τις φώτο.Αυτό μόνο σε μένα γίνεται ή απλώς δεν έχει ανεβάσει ακόμα; Επίσης επέστρεψε η Γαλήνη που ήταν για λίγο καιρό στη Φρίξου και έφυγε η Εμμανουέλα...Και επίσης τι γνώμη έχετε για την Γκαμπριέλα;
εισαι σιγουρος οτι ειναι αυτην η Ντιανα?? αυτη λεει 1,65 και 50 κιλα , δεν φερνει μ αυτην του sex and the city, εκτος αν γραφουν ψεμματα
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
εισαι σιγουρος οτι ειναι αυτην η Ντιανα?? αυτη λεει 1,65 και 50 κιλα , δεν φερνει μ αυτην του sex and the city, εκτος αν γραφουν ψεμματα

Δεν την έχω δει από κοντά,αλλά Ντιάνα από Ταυλάνδη είναι τεράστια σύμπτωση αν δεν είναι αυτή.Αμέσως εκεί πήγε το μυαλό μου πάντως.Κάποιος που έχει πάει στις βίλες ας επιβεβαιώσει-διαψεύσει
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Δεν την έχω δει από κοντά,αλλά Ντιάνα από Ταυλάνδη είναι τεράστια σύμπτωση αν δεν είναι αυτή.Αμέσως εκεί πήγε το μυαλό μου πάντως.Κάποιος που έχει πάει στις βίλες ας επιβεβαιώσει-διαψεύσει
Εβαλε η Ντιανα απο Ταυλανδη βυζια αυτη ητανε πλακα.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Αυτο το στουντιο συναδελφοι (φριξου.15) καποτε οταν φτιαχνοταν ακομα ηταν να το παρει μια αλλη ιεροδουλη...που τοτε πριν εξαφανιστη κι αυτη δουλευε στο δρομο κοντα στην μπουγατσα,μου διαφευγη τον ονομα της τωρα..μια ψιλη μελαχρινη με ωραιο σωμα,μαλλον ελληνιδα η αλβανιδα που δουλευε και στον βαρδαρη!

εννοεις την μαριαννα ξεκινησε στο βαρδαρη το καλοκαιρι του 08.πλεον σταματησε οριστικα  αυτη, εχει χρονια να εμφανιστει.δε ξερω τι παιχτηκε με νταβα και δεν το εχει  στη κατοχη της .ειχε βαλει αρκετο χρημα και αυτη για το συγκεκριμενο  

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ναι σόρρυ,αλλά βάλε και κανένα κώμα..Αν οι φώτο είναι ακριβείς της Έμας,αυτή είναι καλύτερη πιστεύω.Αν και δεν την έχω δει από κοντά.Η Μιρελα ειναι πιο αδυνατη και πιο μοντελέ,ενώ η Έμα έχει αυτό το πρόστυχο που θα θέλες να ξεσκίσεις.Από κει και πέρα δεν έχω δοκιμάσει καμία από τις δυο,ωστόσο για τη Μιρέλα έχω ακούσει ότι είναι γκρινιάρα ώρες ώρες

:2funny: :2funny: :2funny: 2/2 εχει μεχρι τωρα,που θα παει,θα βγαζουμε ακρη με τα χιλια ζορια μαζι του  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom