Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Για μια Ραμονα που αναφερθηκε καπου..Μηπως ειναι η παλια Λεμονα η΄ Ραμονα που δουλευε Βαρδαρη πριν 15 χρονια; :think:Οι περιγραφες παντως που εχω ακουσει Συνηγορουν σε ολα οτι ειναι Αυτη!! :erection:
Και γω θέλω info γι αυτήν. Η κατάσταση μάλλον παραμένει η ίδια απ ότι φαίνεται γι αυτό δε γράφει κανείς αναφορά. Από μεταγραφές τίποτα?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
τι γινεται με την εφη ρε παικταραδες μου? την ειδα στον υπνο μου  :helpplea:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Αυτην η Deea την ειδα , δεν μπηκα, δεν μ'αρεσε απο εμφανιση, σαν αποτυχημενη σκυλου και με λιγο κοιλιτσα , ξερω εγω...πατε και δειτε
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Δεν την έχω δει από κοντά,αλλά Ντιάνα από Ταυλάνδη είναι τεράστια σύμπτωση αν δεν είναι αυτή.Αμέσως εκεί πήγε το μυαλό μου πάντως.Κάποιος που έχει πάει στις βίλες ας επιβεβαιώσει-διαψεύσει
τωρα που βλεπω τις φωτογραφιες , μαλλον αυτη απο το sex and the city ειναι
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Έλενα η Ρουμάνα η όμορφη με τις πράσινες ματαρες της τι έγινε? Που δουλεύει η σταμάτησε?
 

PerfectBalance

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Για την μαρισα απο βουλγαρια εχουμε τιποτα πληροφοριες για αυτην??
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
δεν το καταλαβα την πρωτη φορα και δεν ειχε ακουστει τοτε αυτο! Περασα καλα...θα στο πω και παλι ειναι top σε υπηρεσιες! :hi:

Ελληνοβραζιλιάνα εννοείτε την Βίκυ από Βίλλες ή κάποια άλλη?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
Περασμα απο τριδυμα χθες βραδυ..
Στο ενα ηταν η Ρωξανη...Δεν θυμομουν κριτικες,σκεφτηκα να μπω,
αλλα ηταν ενας Βρωμολαθρομεταναστης που περιμενε το φιλο του που γαμουσε.
οποτε δεν υπηρχε περιπτωση...
Πηγα διπλα στην ΕΛΕΝΑ την Ελληνομπραζιλ κλπ...ολα καλα με τη τσουβαλα!!!!

:knockinb: :knockinb:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
Δεν την έχω δει από κοντά,αλλά Ντιάνα από Ταυλάνδη είναι τεράστια σύμπτωση αν δεν είναι αυτή.Αμέσως εκεί πήγε το μυαλό μου πάντως.Κάποιος που έχει πάει στις βίλες ας επιβεβαιώσει-διαψεύσει

:grin: :grin: :grin: na ξεκαθαρισουμε πρωτα οτι η νταιανα η ταυλανδεζα ασφαλως και δεν ειναι ταυλανδεζα αλλα ρωσσιδα απο την απω ανατολη ;)
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
:grin: :grin: :grin: na ξεκαθαρισουμε πρωτα οτι η νταιανα η ταυλανδεζα ασφαλως και δεν ειναι ταυλανδεζα αλλα ρωσσιδα απο την απω ανατολη ;)
λογικό, είναι πολύ νταρντάνα για Ταϊλανδή, εχει γονιδια ξυλοκόπου Σιβηριας  :grin: :grin: :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
βαρεθηκα να ακουω η ταυλαδη και η ταυλανδη :grin: :grin: :grin:σε αυτο το κμυλο πολα βαπτισια γινονται και ευκοα δινονατια τα διαβατηρια :grin:
Οοοοοο καλα να σαι.οπως εχουμε απειρες ιταλιδες μεξικανες βραζιλιανες ελληνοβραζιλιανες ισπανιδες ''ελληνιδες''   κυπριες γαλλιδες κτλ κτλ... αστα να πανε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
Οοοοοο καλα να σαι.οπως εχουμε απειρες ιταλιδες μεξικανες βραζιλιανες ελληνοβραζιλιανες ισπανιδες ''ελληνιδες''   κυπριες γαλλιδες κτλ κτλ... αστα να πανε
πραγματικο τημα διαβατηριου ειναι ο μυλος που μονο απο ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ δεν εχουμε ακουσει καταγωγης κοπελας :grin:
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους,καμια καλη προταση με παρα πολυ μεγαλο στηθος,γνωριζεις κανενας κατι καλο?
ευχαριστω.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι.Πρωινη επισκεψη εχθες στην βαλια (φριξου 14α)Ειχα πει οτι θα περνουσα μετα απο λιγο καιρο για να δω αν θα αλλαζε η συμπεριφορα της.Τελικα ηταν ελαφρως πεσμενη απο την προηγουμενη φορα..ισως φταιει που την εχουν τεντωσει στην κυριολεξια την κοπελα ισως κατι αλλο.Παντως επιμενω αν φτιαξει λιγο το σωμα της θα γινει τοπ!
Πηγα και απεναντι στο φ.15 για να μαθω νεα για την εφη μιας και βλεπω οτι πολυ ενδιαφερονται.Η τσατσα με ειπε οτι μπορει να ειναι αυτη την δευτερα αλλα καλυτερα παρε τηλ. πρωτα,δεν ηταν πολυ σιγουρη.Τελος να πω στους νεους (γιατι οι παλιοι δεν το κανουν αυτο)μην δω μετα απο δυο-τρεις σελιδες να ρωτατε αν εχουμε νεα για την εφη,καντε τον κοπο και κοιταξτε λιγες σελιδες πιο πισω κι αν δεν βρισκετε αυτο που ψαχνετε μετα ρωτηστε...ξερετε ειναι καπως να γραφουμε για μια κοπελα εδω περα και μετα απο μια δυο σελιδες να ρωτατε για αυτην.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Για την εν λογο αγγελια γνωριζετε τιποτα?


Εχω ψειθει αρκετα να κανω μια επισκεψη.
πρωην μοντελο με αποτυχημενη πλαστικη στα χειλη...κανει απιστευτη πιπα και στο κρεβατι καλη...απλα ειναι μιλφ!!δεν θα τα κλαψεις εκτος να προτιμας πιπινια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom