Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους,καμια καλη προταση με παρα πολυ μεγαλο στηθος,γνωριζεις κανενας κατι καλο?
ευχαριστω.
Η Γαληνη εχει απο τα μεγαλυτερα  :tits: που κυκλοφορουν,μετα τις Νικολ,αλλα πολυ καλυτερα!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Al pacino λεγε ρε. Εισαι ο Pierre woodman της μπουρδελοκαταστασης Θεσνικης. Οι κριτικες σου ειναι αξιεπαινες. Θελω κριτικες σου για Βαλια και για Εφη. Αν θυμασαι εγω σε ειχα παροτρυνει για Αλινα και νομιζω εκανες ενα απ τα καλυτερα σου γαμισια. Πανε και Βάλια και αναμενουμε..
:2funny: :2funny:...δεν ειμαι σε φορμα αυτη την εποχη,δεν εχω κεφια και εμπνευση
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
882
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
παιδια τι θα πει cim???
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
Έκανα μια μεσημεριανή βόλτα απόλυτα στοχευμένη ψάχνωντας να βρω Τζέσσυ ή Ιωάννα, μετά από πληροφορία συναγωνιστή ότι δουλεύουν αμφότερες στο las vegas. Τζίφος. Στα 3 ξύλινα σπιτάκια που υπάρχουν στο las vegas, στο απομονωμένο ήταν μια, λίγο πιο στενή από φορτηγό μπύρας. στα άλλα 2 μια μιλφ ρωσσίδα και μια νεαρά μελαχροινή ομορφούλα.  Στο διπλανό από τα 3 σπιτάκια δε μου άνοιξαν, και στα 2 απέναντι κάτι άσχετες και αδιάφορες. αυτά.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Έκανα μια μεσημεριανή βόλτα απόλυτα στοχευμένη ψάχνωντας να βρω Τζέσσυ ή Ιωάννα, μετά από πληροφορία συναγωνιστή ότι δουλεύουν αμφότερες στο las vegas. Τζίφος. Στα 3 ξύλινα σπιτάκια που υπάρχουν στο las vegas, στο απομονωμένο ήταν μια, λίγο πιο στενή από φορτηγό μπύρας. στα άλλα 2 μια μιλφ ρωσσίδα και μια νεαρά μελαχροινή ομορφούλα.  Στο διπλανό από τα 3 σπιτάκια δε μου άνοιξαν, και στα 2 απέναντι κάτι άσχετες και αδιάφορες. αυτά.

η νεαρη μελαχροινη ομορφουλα που αναφερεις στα 3 ξυλινα πιθανως ειναι η καρλα .επειδη προφανως δεν ξερεις ειναι πολυ μεγαλη φολα .αν και στο σαλονι εμφανιζεται χαμογελαστη στο δωματιο ειναι τελειως ανεκφραστη και δεν αντεχει δυνατο γαμησι καθως ποναει αρκετα
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Κώδικας:
:2funny: :2funny:...δεν ειμαι σε φορμα αυτη την εποχη,δεν εχω κεφια και εμπνευση

Τεράστιε Αλ, η Νατάσσα παίζει ακόμα στο Godiva τα πρωϊνά;
Επίσης, η (θεία) Μόνικα ακόμα δεν επέστρεψε απο Κοζάνη;

Ότι και να έχεις, περαστικά να είναι παικταρά μου...
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
ευχαριστώ πιτσιλιάρη, όχι ότι θα πήγαινα μαζί της αλλά ας υπάρχει η γνώση.
 

kostastsiou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Καμιά καλή για πρωινή βαρδια έχουμε ρε παιδιά.εκτος από βίλλες και βαλια.
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
η νεαρη μελαχροινη ομορφουλα που αναφερεις στα 3 ξυλινα πιθανως ειναι η καρλα .επειδη προφανως δεν ξερεις ειναι πολυ μεγαλη φολα .αν και στο σαλονι εμφανιζεται χαμογελαστη στο δωματιο ειναι τελειως ανεκφραστη και δεν αντεχει δυνατο γαμησι καθως ποναει αρκετα

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Καμιά καλή για πρωινή βαρδια έχουμε ρε παιδιά.εκτος από βίλλες και βαλια.
Μετα από καιρο εκανα μεσημεριανη βολτα...ΑΗΔΙΑ...τιποτα..χαλια...

Εψαχνα μηπως και βρω Νικολ,αλλα τιποτα...Τελικα,πριν τα παρατησω,πηγα στο  Α2  (ετσι δεν λεγεται,στην Ν.Ουρανου,το πρωτο αριστερα).Ηταν μια σαπια milf /gilf....Αλλα ειχε κατι μασταρια..τεραστια...
Οποτε,μπηκα,μου κανε ενα ισπανικο (χαλια ηταν αλλα στα βυζια αυτα θολωσα) και την εχευσα στα βυζια διχως να τη γαμησω...Σιγα μην τη γαμουσα κιολας...
Αυτα..
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Βραδυνη Τσαρκα με τον Μπακαγιοκο Viking ! :rockon: Τι λεει μλκ μου μας ελειψες! :grin:

Villa prive: Βερα. Αρκετα επικοινωνιακο το μωρο στο σαλοναρισμα και καλουτσικη παρουσια! Αμα δεν ηταν Γερμανιδα θα μπαινα! :grin:
Bad girls: Νικολ. Αυτη μουνεψε αρκετα απο τις αρχες που την πρωτοειδα και με αλλον αερα βγαινει στο σαλοναρισμα! :kissass2:
Εδω σε αυτην την περιοχη προσεξτε τα σκυλια ! Κυνηγουσαν τον μλκ μου και ηθελε να ανεβει πανω στην οροφη ενος παρκαρισμενου! :2funny:
Studio lux Νικ.1α: Ελενη. Το ουκρανακι με τις ξανθιες ανταυγειες! Σε κοιταει επιμονα και στα χαμενα!( :o) .Για μια φορα λεει το μωρο! :kissass:
Red diamond: Βικτωρια. Με ξανθο μακρυ μαλλι extesion ολο αυτο και στα πλαγια ξυρισμενο. Αρκετα αδυνατισμενη και πολυ μαυρισμενη! :boobies: Γκομενακι Κορδελιου εγινε το μουνετο! :grin:
Νικ.8: Καρμεν. Την εχει δει Ντιβα το μωρο..ανεβαζει εντασεις στο ραδιο και σαλοναρισμα πολυ προσχαρο! :kissass2:
Φριξου 13: Μιρελλα. Με ισιο το μαλλακι και την κωλαρα της ακομα να κοιταει το ταβανι! :wanker:
Φριξου 13Α: Βικτωρια. Το ξανθο βουλγαρακι προμιλφ που ειναι τιμια επιλογη! :hi:
Ηρθε και μια νταλικα και αραδειαζε πραμματεια κινεζικη! Λες και καναν Μετακομιση τα πομακια! :grin:
Φριξου 14Β (inside): Βανεσσα. Απο κανα χωριο της Ρουμανιας μας ηρθε..καρρε μαλλι,προστυχοφατσα ,βυζακια καλουτσικα για μιλφ και αφρατο κωλαρακι! Τσατσα: το μωρο μου δεν το χει φαει κανεις 2 βδομαδες,εντελως καινουργιο κομματι! :2funny:
Φριξου 14: Σοφια. Το ξανθο ουκρανικο μιλφ με το ωραιο σωμα! :-*
Τριδυμα: Φλωριτα.   :grin: - Χριστινα. Η μικροκαμωμενη. -Καρινα. Η ρουμανα με την χοντροκωλαρα της( :s&m_1:)
Godiva: Σαμπρινα. Εχει μια προστυχοφατσα το γυφτακι αλλα δεν! :grin:
Red light: Σοφια. Το υπερμιλφ της Ρουμανιας! Αν ειχε πιο ωραια φατσα θα μπαινα! :grin:
Villa Erotika: Λορενα. Αυτο το τσουβαλακι φορουσε ενα μαυρο κορδονακι και με καταγκαβλωσε! :erection:
Νικ.20(Vis9): Γκαμπριελλα. Αυτη την ξενερωτη την ξαναφερανε! :jerking:
Καποτε ηταν και ωραιο μωρο( :boobies:)..τωρα δεν! :S
Νικ.24: Ντεα. Βγηκε το μωρο με τα γυαλακια της και το μαλλι το εβαλε στην τρεσσα και ηταν γκαβλα!( :tits:)
Νικ.26: Ντεζυ. Αυτη δουλευε καποτε στην αλυσιδα των Βιλλων και παρουσιαζοταν ως Τσεχα. Καλη για μια φορα. Εχει ωραια βυζακια το μπαμπατσικο μωρο! :grin:
Νικ.28: Χριστινα. Το βουλγαρακι που ειναι αρκετα μαυρισμενο ,λεπτο που εχει ωραιο πισω συστημα,μικρα βυζακια πεσμενα,αλλα το προσωπακι της θελει ενα..( :2on1:)
Μινωταυρου 3: Ρεγγινα. Καινουργιο ουκρανικο μωρακι μαυρομαλικο ,ντροπαλο με πεταχτα βυζακια και ωραιο κωλαρακι! Τον ελεγα τον μλκ μου μπες εδω να δοκιμασεις κατι νεο! :grin:
Μινωταυρου 14: Αθηνα. ....( :tits:) τα υπολοιπα no comment! :grin:
Μινωταυρου 16: Τονια. Καθημερινη κοπελιτσα που αξιζει εστω και ενα!  :wanker:
Καλα ρε μλκ εσεις που διαχειριζεται αυτη την μαγαζαρα,εχουν πεσει και λεφτα ..το σαλονι το ζεσταινεται πλεον με σομπιτσα Κεροζαν??!( :jerking:) :grin:
Las vegas: Καρλα. Χαιρετησε τον viking! :think:
Las vegas: Μαρια. Βγηκε με τα γοβακια της το μωρο ετοιμο για εξοδο( :lheel:) ... :kissass2:
Las vegas: Μαριζα. Ολογυμνο το μωρο!( :tits:)... :wanker: Αλλα ειναι κομοδινακι! :grin:
Πετρου Ερημιτη 1: Τζαστιν. Το ξανθο ολλανδικο μιλφ.( :kissass:) καλα που η τσατσα ηταν αρρωστη και δεν μας τα ζαλισε! :2funny:
Πετρου Ερημιτη 2: Μιρα. Βγηκε απο το δωματιο ολογυμνη και.. :kneel:
Ο ΠΑΤΟΣΣΣ ΛΕΜΕ!( :kissass2:... :boobies:)

Υ.γ.: Αυτη η μερα δεν ηταν τυχαια! Ειναι η ημερα που γεννησε τις Θρυλικες Συναντησεις! :rockon: :rockon:

Stade bordelais Mπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon: Ενα βραδυνο All- in ετσι για να γουσταρουμε! :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
1ον : επιστροφη στις αναφορες του μεγαλου ρεπορτερ Μπουχου....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 2ον : Βερα κανονικα πραγματα αλλα εχει καταγωγη απο Ρουμανια (δεν ειναι γερμανιδα) οποτε αν ειναι μπες 3ον: για extension μας εγραψες για τρεσσες μας εγραψες με κομμώτρια βγαινεις;; :grin:  
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
1ον : επιστροφη στις αναφορες του μεγαλου ρεπορτερ Μπουχου....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 2ον : Βερα κανονικα πραγματα αλλα εχει καταγωγη απο Ρουμανια (δεν ειναι γερμανιδα) οποτε αν ειναι μπες 3ον: για extension μας εγραψες για τρεσσες μας εγραψες με κομμώτρια βγαινεις;; :grin:  
με μαλακες βγαινω! :2funny: .. Αλλα αυτα ειναι τα βασικα! :grin:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
nakayama για εξηγησε λιγο που θεωρεις οτι γραφω μαλακιες  

malakes.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom