Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
98
Like
12.248
Πόντοι
25.165
Αξιζει ομως? η κομοδινακι ?
Ξερεις πολλα κομοδινα που να δινουν γλωσσοφιλα?? Ειχα την εντυπωση πως τα κομοδινα ειναι αυτες που απλα καθονται σε κοιτανε με αυτο το ηλιθιο υφος αγελαδας και απλα ειναι σαν να πηδας πτωμα..
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ρε μαγκες το la femme εκλεισε???
Εδω και κανα τριμηνο, μπορει και παραπανω.

Περασα εχθες το βραδυ περισσοτερο για να δω αυτην τι τζοανα που λετε αλλα και κανα δυο ακομα,δεν την πετυχα τελικα στην θεση της στο ερημιτη ηταν μια μοιρα,πηγα και στο φριξου 14 το καινουργιο για να δω οντως αν μοιζει λιγο με τραβελι μια που εχουν και εχω να πω οτι μοιζει πολυ και φυσικα κανει μπαμ που και καλα την συστηνουν ως ελληνοβραζιλιανα χαχα καρφωνονται μονοι τους.Εμφανισιακα η μελανυ απο αυτες που ειδα αλλα δεν περασα ημουν ξενερωμενως απο το ματς και εφυγα γρηγορα, τελος στο φριξου 13 η τζουλια και διπλα στο 15 η αλλη τζουλια η γυφτισα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
έτσι ακριβώς
τα σέβη μου κ. yorkie, long time no see, ελπίζω να περνάτε καλά  :hi:

Δυστυχώς το thread έχει όντως παρακμάσει...

Συνδυασμός προσωπικών παραγόντων, μονοτονίας στην εικόνα της πόλης, και (σε μεγάλο βαθμό, για κάποια σημαντικά μέλη) κούρασης και απογοήτευσης από ανούσιες προσωπικές επιθέσεις, αμφισβήτηση και τάσεις αχαριστίας και έλλειψης διάθεσης ανταπόδοσης από άλλα μέλη
Μερικους πρεπει να σας κανουν ενα ξεχωριστο θρεντ "παραπονων" να τα γραφετε εκει αυτα.

Μαλλον δεν εχεις προσεξει οτι τα τελευταια χρονια ολο το σαιτ εχει παρακμασει λες το θρεντ της θεσσαλονικης να γλυτωνε..και πως κρατιεται παλι καλα να λες..αν και πιστευω οτι δεν θα παει και πολλα χρονια ακομη το σαιτ..νταξει, μακαρι να διαψευστω αλλα ετσι δειχνουν τα πραγματα.

Για ενα παλιο μελος που σταματαει σιγα,σιγα να γραφει παιζουν πολλα ρολο και σιγουρα καποια ειναι αυτα που λες,Αλλα δεν συμφωνω στην ανταποδοση ετσι οπως γινεται εδω περα, δεν λεω οχι στην ανταποδοση γιατι αυτο ειναι το σωστο αλλα πεσμου πως εγω θα πω το ελαχιστο ενα ευχαριστω και μετα θα ανταποδοσω με οσο μπορω σε μια αναφορα του η μια κριτικη του ενα ατομο που αρνειται να εμφανιστει για να τον γνωρισω και να καταλαβω εγω οτι αυτο που κανει δεν το κανει για προσωπικα οφελη. ;)
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Aν πας 2-3 σελιδες πισω,φιλοι απαντανε και στα δυο ερωτηματα σου...

Fuckίρη, για την τσαρίνα υπαρχουν πληροφορίες, όχι για τη θεία Μόνικα.

Επομένως το (μέγα) ερώτημα παραμένει:

Ξέρει κάποιος που μπορούμε να βρουμε τη θεία Μόνικα (υπέρτατε Αλ, μπορείς να βοηθήσεις;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
98
Like
12.248
Πόντοι
25.165
Και πανω που ειχα χαρει οτι θα φαω σημερα στις 4 την σοφια που εχουν γραψει ολοι βλεπω τωρα οτι την βγαλανε απο το προγραμμα. οποτε τωρα μενουν 3 επιλογες. μονικα. τονια. εβελιν. ολες ειναι στο αλλο σιτε. η μονικα ειναι η ιδια που εχει ηδη κριτικες?? μαγκες ποια λετε να δοκιμασω. η εβελιν φαινεται δυνατο αν και τα σιλικονατα με ενοχλουν γενικα σε μια γυναικα. η τονια απο την αλλη δεν ξερει κανεις τιποτα και εχει δυνατο στηθος αλλα φοβαμαι μην ειναι φολα. η μονικα φαινεται δυνατο αλλα και η εβελιν το ιδιο... αααα ρε σοφια τι μου κανεις μεσημεριατικα.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Fuckίρη, για την τσαρίνα υπαρχουν πληροφορίες, όχι για τη θεία Μόνικα.

Επομένως το (μέγα) ερώτημα παραμένει:

Ξέρει κάποιος που μπορούμε να βρουμε τη θεία Μόνικα (υπέρτατε Αλ, μπορείς να βοηθήσεις;)

Ασε φιλε..και εγω τη ψαχνω απ το Τελος Ιουνιου ..αλλα ακομα δεν την εντοπισε κανενας ..
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Μερικους πρεπει να σας κανουν ενα ξεχωριστο θρεντ "παραπονων" να τα γραφετε εκει αυτα.

Μαλλον δεν εχεις προσεξει οτι τα τελευταια χρονια ολο το σαιτ εχει παρακμασει λες το θρεντ της θεσσαλονικης να γλυτωνε..και πως κρατιεται παλι καλα να λες..αν και πιστευω οτι δεν θα παει και πολλα χρονια ακομη το σαιτ..νταξει, μακαρι να διαψευστω αλλα ετσι δειχνουν τα πραγματα.

Για ενα παλιο μελος που σταματαει σιγα,σιγα να γραφει παιζουν πολλα ρολο και σιγουρα καποια ειναι αυτα που λες,Αλλα δεν συμφωνω στην ανταποδοση ετσι οπως γινεται εδω περα, δεν λεω οχι στην ανταποδοση γιατι αυτο ειναι το σωστο αλλα πεσμου πως εγω θα πω το ελαχιστο ενα ευχαριστω και μετα θα ανταποδοσω με οσο μπορω σε μια αναφορα του η μια κριτικη του ενα ατομο που αρνειται να εμφανιστει για να τον γνωρισω και να καταλαβω εγω οτι αυτο που κανει δεν το κανει για προσωπικα οφελη. ;)

Η άλλη όψη του νομίσματος, ποιος μου εγγυάται ότι εσύ δεν είσαι τσιράκι των νταβατζηδων και δεν φακελωνεις νικς και πρόσωπα; Πολύ ζόρι τραβάς να γνωρίσεις άτομα από ένα σαιτ για πουτάνες.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Η άλλη όψη του νομίσματος, ποιος μου εγγυάται ότι εσύ δεν είσαι τσιράκι των νταβατζηδων και δεν φακελωνεις νικς και πρόσωπα; Πολύ ζόρι τραβάς να γνωρίσεις άτομα από ένα σαιτ για πουτάνες.
με εχει φακελωσει ο μλκ μου! Και δεν τσαρκαρουμε πλεον! :grin:
Ρε τι αλλο θα ακουσουμε ακομα!
 

Natascha

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Touk touk :cheesy:

Kalimera palikaria  :) Ego metakomisa sto GODIVA. Par.sav.kur. deut. 11-20.
:-* :-* :-*
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
με εχει φακελωσει ο μλκ μου! Και δεν τσαρκαρουμε πλεον! :grin:
Ρε τι αλλο θα ακουσουμε ακομα!
Κάνεις και τσάρκες με τους υπόλοιπους.....έχεις έναν φάκελλο ΝΑ (με το συμπάθειο)!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

TrasLias

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η άλλη όψη του νομίσματος, ποιος μου εγγυάται ότι εσύ δεν είσαι τσιράκι των νταβατζηδων και δεν φακελωνεις νικς και πρόσωπα; Πολύ ζόρι τραβάς να γνωρίσεις άτομα από ένα σαιτ για πουτάνες.

καλα τον ειπες  :2funny: :2funny: :2funny:


Touk touk :cheesy:

Kalimera palikaria  :) Ego metakomisa sto GODIVA. Par.sav.kur. deut. 11-20.
:-* :-* :-*


Αυτα ειναι νεα οχι οι βλακιες λενε τοσες σελιδες . θα σε ερθω τρελομωρο μου  :fuck2: :knockinb: :erection:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Πήγα είδα την Έλενα τη καινούρια μιλφ μουναρα στο Φρίξου 14 που αναφέρουν εδώ μεσα, μη τρελαθούμε ότι ειναι όμορφη, νταντάνα ναι, σφιχτό βυζι ναι, σώμα ας το δεχτώ, αλλα αυτή πρέπει να ήταν άντρας πριν. Δηλαδή η Βίκυ που ανάφερθηκε εδώ πέρα απο τις villes ότι ήταν Βίκος ειναι πράγματι πιο μουναρα και πιο γυναίκα, η φωνή της Ελενας ειναι χοντρή και σίγουρα πρέπει να ήταν άντρας πριν.

Γράψανε κριτική 3 μέλη που την πήραν,τα 2 μέλη θελουν να θεωρούνται αξιόπιστοι!!!
Ειναι δυνατόν να εισαι μέλος σ'αυτο το σαιτ με τόσα χιλιόμετρα και να μην μπορεις να ξεχωρίσεις εναν πρώην άντρα με 12 κλουβες περιστέρια ???
Εγω θα πω οτι απλα είστε άσχετοι εσεις οι δυο,παντε για κυνήγι ποκεμον καλυτερα!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Περιμενοντας τη Μιρελα  :grin:
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Nαι το ιδιο μπορουμε να πουμε για οπιοδηποτε αλλον αρκει να εχουμε στοιχεια,εσυ ομως τωρα κανεις ενα σοβαρο λαθος που νομιζω σηκωνει παρεμβασει απο τον αντισθενη.Πρωτον εγω δεν ανεφερα κανενα νικ απλα ειπα καποιοι παλιοι ουτε φωτογραφισα καποιον για να μπουνε υποψιες για αυτον...γιατι πολυ απλα δεν εχω στοιχεια αν ειχα δεν θα ειχα προβλημα να πω το ονομα του στον αερα.Εσυ ομως δημοσια λες οτι μπορει να ειμαι τσιρακι νταβατζηδων και σου λεω οτι αν δεν βγαλεις στοιχεια για αυτο που λες η θα ζητησεις συγνωμη και θα το παρεις πισω η θα στειλω οπως ειναι αυτο το μνμ στην διαχειριση του σαιτ να κανει αυτη οτι καταλαβαινει.

Δευτερον, δεν τραβαω κανα ζορι με το ποιος θα ερθει στις συναντησεις, οσοι ηρθαν και με γνωρισαν εκει ξερουν ποιος ειμαι και τι κανω εδω περα...εμενα τυπε με εχουν δει απο κοντα τουλαχιστον 15 μελη απο εδω μεσα δυο χρονια τωρα που γινονται συναντησεις,με μερικους απο αυτους εχω παει για καφε, εχω παει στο γηπεδο,μεχρι και σε μπλοκο αγροτων! βρεθηκα με καποιο μελος οποτε αραξε αμα δεν ξερεις η τελος παντως καλυτερα να μασας που λενε παρα να μιλας. ;)

Πρώτα να ζητήσεις εσύ συγνώμη από την υπόθεση που έκανες ότι οποίο παλιό μέλος δεν έρχεται να τον γνωρίσεις έχει προσωπικά οφέλη και μετά και εγώ θα σου ζητήσω συγνώμη για την υπόθεση που έκανα.

Τέλος δεν με ενδιαφέρει πόσους έχεις γνωρίσει από εδώ μέσα και με πόσους έχεις κάνει τι και πως, εγώ και πολλοί άλλοι μπενουν εδώ μέσα να ενημερωθούν για να ρίξουν κάνα πουτσο, αν εσύ μπενεις για να κάνεις καινούριους φίλους ίσως βρίσκεσαι σε λάθος φόρουμ;
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Για ενα παλιο μελος που σταματαει σιγα,σιγα να γραφει παιζουν πολλα ρολο και σιγουρα καποια ειναι αυτα που λες,Αλλα δεν συμφωνω στην ανταποδοση ετσι οπως γινεται εδω περα, δεν λεω οχι στην ανταποδοση γιατι αυτο ειναι το σωστο αλλα πεσμου πως εγω θα πω το ελαχιστο ενα ευχαριστω και μετα θα ανταποδοσω με οσο μπορω σε μια αναφορα του η μια κριτικη του ενα ατομο που αρνειται να εμφανιστει για να τον γνωρισω και να καταλαβω εγω οτι αυτο που κανει δεν το κανει για προσωπικα οφελη. ;)

Εμένα γιατί μου φαίνεται αν και λες ότι όταν ένα μελος δεν έρχεται, χωρίς να λες νικ, δηλαδή το γενικεύεις, ότι με αυτό το τρόπο βάζεις όλα τα παλιά μέλη μέσα στο ίδιο τσουβάλι;

Στοιχεία δεν έχω, όπως έκανες εσύ μια υπόθεση, έτσι κάνω και εγώ. Πέρα από αυτού όπως είπες,υπάρχει το κουμπί αναφοράς.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ελλειψα αρκετες μερες και επιστρεφοντας μπηκα να διαβασω πολλες σελιδες μαζεμενες για να ενημερωθω κι εγω λιγο απο τα νεα αστερια του σαϊτ για το τι γινεται εδω στην πολη μας...
Αυτο που διαβαζω ειναι μια συνεχης και ατελειωτη μαλακια με ανουσιες συζητησεις-απαντησεις που μονο σελιδες γεμιζουν χωρις νοημα

Εχω αποστασιοποιηθει απο το σαϊτ και το τελευταιο που με ενδιαφερει πλεον ειναι να ξαναμπλεξω με προσωπικες αντιπαραθεσεις οπως εκανα παλια αλλα με αυτα που διαβαζω πραγματικα απορω...
Το μελος Vikings εχει γραφτει 6,5 χρονια μετα απο μενα στο σαϊτ και εχει 1300 μηνυματα παραπανω απο μενα χωρις να λεει τιποτα ουσιαστικο...παρα μονο εξυπναδες,ειρωνιες,υποδειξεις προς τα νεα μελη και τωρα διαβαζω και το απιστευτο οτι και καποια παλια μελη ειναι και λιγο υποπτα αν δε καταδεχτουν να συναντηθουν μαζι του και με τα κολληταρια του

Vikings βασει ποιας ιδιοτητας σου εδω μεσα γραφεις τετοια πραματα και ζητας και παρεμβαση του αντισθενη?Η μονη σοβαρη και ουσιαστικη παρεμβαση που πρεπει να κανει ο αντισθενης εδω μεσα ειναι να σε διαγραψει για να γλυτωσουμε απο τις μαλακιες που γραφεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom