Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Να πω δημοσια τον εκνευρισμο μου ως προς την υπηρεσια του Βιλλα Πριβε. Σκαω μυτι λοιπον κατα τις 715 παρασκευη απογευμα και οπως γνωριζουμε ολοι οι παλιοι στο αθλημα οι κοπελες εχουν ωραριο μεχρι τις 8! μου λεει λοιπον η υπηρεσια στις 715 οτι η κοπελα ειναι σε αλλαγη βαρδιας και οτι δεν μπορει να με δει και να περασω αυριο. Βρε ουστ λεω εγω. Ειμαι ενας απο τους καλυτερους σου πελατες και μου ριχνεις ακυρο μες τα μουτρα μου ενω ξερω οτι μπορουσε ανετα να με δεχτει η κοπελα. Τι να πω, ντροπη τους. Ειναι στα υποψιν αυτη η Σοφια αλλα ολη την εβδομαδα δεν δουλευει ε αν δεν δουλευει ουτε την αλλη εβδομαδα δεν προκειται να την δω ποτε ετσι οπως παει. ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ!
Μηπως ρε φιλε ειχε παρει ο Συναγωνιστης που ηταν μεσα κανα προγραμμα με Τζακουζι μεσα και θα εκανε κανα μισαωρο,και μιας και εισαι καλος πελατης οπως λες δεν θα ειχε τοσο Ανεση χρονου για σενα;;Λεω τωρα χωρις να κανω τον Δικηγορο τους :idiot: :idiot:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ξερει κανεις η Τσαρινα ποιες μερες δουλευει συνηθως ?? επισης η Θεια Μονικα υπαρχει ακομα??

αμα ξερει κανεις ας μου πει γτ σας επρηξα τον πουτσο  :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.078
Πόντοι
34.538
Ξερει κανεις η Τσαρινα ποιες μερες δουλευει συνηθως ?? επισης η Θεια Μονικα υπαρχει ακομα??

αμα ξερει κανεις ας μου πει γτ σας επρηξα τον πουτσο  :2funny:
Aν πας 2-3 σελιδες πισω,φιλοι απαντανε και στα δυο ερωτηματα σου...
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
η πιο ακριβη μεταγραφη ειναι απο Αθηνα η Ελενα που τωρα τη λενε Εμμανουελα,εαν αρχιζαμε να φτιαξουμε το top3 στην πρωτη θεση βαζω αυτην,γενικα μονο οι βιλες φερνουν φιρμες της πιατσας..............ειδα φωτογραφιες τζαστιν και δε μπορω να περιμενω,θελω να τη συναντησω!!!!!!!!!!!!!!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
+1

Διαβαζοντας και εγω την κριτικη του, δεν μου εδωσε να ενοηθει οτι γραφει παπατζες οπως υποθηκαν εδω μεσα, τα οποια γραφτηκαν ποιο πολυ για τρολαρισμα να περναει η ωρα, οπως και γινετε εδω μεσα το τελευταιο καιρο, η μπουρδελοκατασταση εχει γινει τρολοκατασταση...
Γαμησετα.... παρακμη!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Γαμησετα.... παρακμη!
Ειχα την ευτυχια να ζησω την περιοδο που μελη θρύλοι όπως gl, karaman, Deker,Jo 135 και kikas διναν ρεσιταλ σε αυτό το νήμα. Τωρα κατι καινουρια παιδια προσπαθουν να κανουν κατι και αυτοί εξαφανιστηκαν.. Λογικο ειναι βεβαια αλλοι θα παντρευτηκαν αλλοι θα βαρεθηκαν και αλλοι οπως ισως ο kikas  :'( :'( μας αφησαν  :think:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.292
Like
1.340
Πόντοι
266
Ειχα την ευτυχια να ζησω την περιοδο που μελη θρύλοι όπως gl, karaman, Deker,Jo 135 και kikas διναν ρεσιταλ σε αυτό το νήμα. Τωρα κατι καινουρια παιδια προσπαθουν να κανουν κατι και αυτοί εξαφανιστηκαν.. Λογικο ειναι βεβαια αλλοι θα παντρευτηκαν αλλοι θα βαρεθηκαν και αλλοι οπως ισως ο kikas  :'( :'( μας αφησαν  :think:
τι επαθε ο κικας;
 

italaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλημερες,θα μπορουσε καποιος να με ενημερωσει σχετικα με τιμες-προγραμματα που παιζουν στις βιλλες?
Μετα απο μακροχρονια αποχη ειπα σημερα το βραδυ να νυχτοπερπατησω,αλλα εχω μεινει στην εποχη προβιλλων...
Ευχαριστω
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Παιδες καλημερες,θα μπορουσε καποιος να με ενημερωσει σχετικα με τιμες-προγραμματα που παιζουν στις βιλλες?
Μετα απο μακροχρονια αποχη ειπα σημερα το βραδυ να νυχτοπερπατησω,αλλα εχω μεινει στην εποχη προβιλλων...
Ευχαριστω
40 απλο
50 χαλαρο η γλυφομουνι η πιπα ακαποτη
και σε μερικες βιλες τα 2 τελευταια με 60 ευρω....
80 μπανακιι με τον γκομενακι..
100 οσες δινουνε κωλο..η διπλη εκτονωση..120-150 πανε τα τζακουζια με φουλ προγραμμα 40-50 λεπτα!!
 

italaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Thanks jimiadis,για prive με εμμανουελα με κοβω,πιστευω να αξιζει...
Ξες αν δινει κωλο και αν παιζει cim ή cif???
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

italaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ειδα στο prive το βραδυ δουλευει και η Ιζαμπελε,γνωριζει κανεις τα extra που κανει,αν κανει βεβαια.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Μηπως ρε φιλε ειχε παρει ο Συναγωνιστης που ηταν μεσα κανα προγραμμα με Τζακουζι μεσα και θα εκανε κανα μισαωρο,και μιας και εισαι καλος πελατης οπως λες δεν θα ειχε τοσο Ανεση χρονου για σενα;;Λεω τωρα χωρις να κανω τον Δικηγορο τους :idiot: :idiot:

εχω στηθεί με το αμάξι έξω απο τις βίλλες να δω την αλλαγή φρουράς στις 8 και κατάλαβα οτι έρχεται ένας τύπος με το αμάξι αφήνει τις βράδυνες και παίρνει τις πρωινές. λογικά αν μια κοπέλα αργήσει να βγει θα περιμένουν 2-3 ακόμα κοπέλες στο αμάξι και ο οδηγός. λογικά γιαυτό θέλουν να τηρούν τα ωράρια 
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Ειδα στο prive το βραδυ δουλευει και η Ιζαμπελε,γνωριζει κανεις τα extra που κανει,αν κανει βεβαια.
θα σου συνηστουσα από εμπειρία και μόνο να πάρεις πρώτα απλό να δεις αν σου αρέσει και μετά πρόγραμμα
 

italaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Jimiadis ευχαριστω για τις συμβουλες σου για απλο δοκιμαστικο παω απλα ρωταω γιατι η εμπειρια μου στις βιλλες ειναι ανυπαρκτη,στα δελα που πηγαιναμε πιτσιρικαδες ολα ηταν στανταρ
 

italaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Anyway το κουρασα,για εμμανουελα παω απλα αν δεν εχω ανεση χρονου να παρω Ιζαμπελε ή δεν αξιζει ουτε τα σαραντα???
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Jimiadis ευχαριστω για τις συμβουλες σου για απλο δοκιμαστικο παω απλα ρωταω γιατι η εμπειρια μου στις βιλλες ειναι ανυπαρκτη,στα δελα που πηγαιναμε πιτσιρικαδες ολα ηταν στανταρ
να ξεκινήσεις με την Νατάσα στις βίλες τότε και με καμιά άλλη! Οι υπόλοιπες δεν είναι αξίες προσδοκιών!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom