Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
οι νταβαδες της β ελλαδος βρισκουν και πατανε και μας φορτωνουν σαπακια αφου εμεις τον ξινουμε!!
τωρα τελευταια κατεβηκα δυο επανοτες φορες σαλονικη και εκανα 4-5 τσαρκες και πραγματικα μου ερχοταν εμμετος με τα μπαζα που εχουμε!!και φυσικα τ σπιτια αδεια ----ειδικα στι; βιλλες που παιρνουν 40αρια ειναι μετριες κπελες των 20 ευρω στην αθηνα!!
θελει κραξιμο απο το σαητ μας ιοτι πιστεψτε με ολοι οι μπουρδελαρχες διαβαζουν το σαητ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
ασ το...αυτη η δικαιολογια δεν πιανει που το λετε και το ξαναλετε...δηλαδη οι παλιες πως δεν κλεινανε μπουτι??candy για παραδειγμα...το εχω πει και θα το ξαναπω...κοσμο εχουμε, γαμανε και οι διπλανοι νομοι...απλα εχουμε ζωα νταβαδες!!οταν ειχαμε ποιοτικες πουτανες μπουτι δεν κλεινανε...για αυτο και σταματουσανε νωρις..δεν αντεχανε...αυτο οτι πιστευετε,οτι αν φερουνε 10 πουτανες μουναρες και με καλες υπηρεσιες δεν θα εχουνε δουλεια δεν ισχυει. με ΤΙΠΟΤΑ!!
φιλε τζιμι πως να διαφωνήσει κανεις σ'αυτα που λες;;; αλλα δεν τους εχω τοσο χαζους τους νταβαδες ...μαλλον ειναι δυσκολο να βρουν μουναρες γιατι οι περισσοτερες απο αυτες βρισκουν δουλειές ή αρσενικα χορηγους ζωης κλπ κλπ...παγκοσμιώς...αφου το δυνατο μουνι ολοι το κυνηγανε - το ζητανε. Τι λες δεν θα ηθελαν να εχουν ολοι μουναρες και γκαυλιαρες να φορτωνουν φραγκα ;;;
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Λοιπόν για να λήξει εδώ πέρα το θέμα.

Τον sex volcano δεν τον γνωρίζω προσωπικά,το μισό και φόρουμ όμως ξέρει ότι δεν μένει Ελλάδα ο τύπος.

Εδώ και χρόνια έχει βοηθήσει με κριτικές(ούκ ολίγες) από εξωτερικό.

Όπως και έχει συμβάλλει και σε διάφορα θρέντ επίσης με αρκετές χρήσιμες πληροφορίες,πάντα για έξω.
Καταρχην, δεν χρειαζεται δικηγορο απαντησε και μονο του αλλα ουτε και τον δικαζουμε..απλα ασχοληθηκαμε με κατι που εγραψε σε μια κριτικη του και οχι στο τι εχει κανει σε ολοι του την πορεια στο σαιτ αυτο.Οποτε αφηστε της γενικευσεις  ;) Δευτερον, εμεις που ανηκουμε στο αλλο μισο του φορουμ και δεν γνωριζουμε κατι για αυτον ειχαμε καποιες αποριες για το πως ενα ατομο με τοσο μεγαλη εμπειρια σε ιεροδουλες(οπως εγραψε αυτος) δεν γνωριζε την νο.1 της πολης και ετσι καπως ξεκινησε η ιστορια,βεβαια μετα το γυρισε και ειπε οτι μενει στο εξωτερικο και οτι δεν επισκεπτεται συχνα την πολη μας,κατι βεβαια που δεν το ειχε γραψει στην κριτικη του και νομιζω αν το ειχε κανει δεν θα γινοταν το παραμικρο θεμα τωρα. ;)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
οι νταβαδες της β ελλαδος βρισκουν και πατανε και μας φορτωνουν σαπακια αφου εμεις τον ξινουμε!!
τωρα τελευταια κατεβηκα δυο επανοτες φορες σαλονικη και εκανα 4-5 τσαρκες και πραγματικα μου ερχοταν εμμετος με τα μπαζα που εχουμε!!και φυσικα τ σπιτια αδεια ----ειδικα στι; βιλλες που παιρνουν 40αρια ειναι μετριες κπελες των 20 ευρω στην αθηνα!!
θελει κραξιμο απο το σαητ μας ιοτι πιστεψτε με ολοι οι μπουρδελαρχες διαβαζουν το σαητ
Ασε τυπε,οταν καναμε θεμα εδω μεσα για ποιοτητα γυναικων στα στουντιο και για τιμες,μερικοι απο δω μεσα μας κραξανε λεγοντας μαλιστα συνεχεια τα ιδια και τα ιδια θα λεμε  :o (ειναι και παλιοι) ;) δεν ξερω τι ρολο βαρανε αυτοι αλλα ειναι τα ιδια ατομα που οποτε τους εγινε προσκληση να εμφανιστουνε σε καποια συναντηση μελων αρνηθηκαν λεγοντας οτι ντρεπονται να κανουν τσαρκα με αλλους  :2funny: τωρα τι μπορει να παιζει με αυτους και ενω τοσα χρονια γραφουν για τα παντα στην θεσσαλονικη και ξερουν τα παντα δεν θελουν να εμφανιστους σε εμας που στην ουσια για εμας ολους δλδ που γυρναμε τα γραφουν δεν ξερω,βεβαια με παει το μυαλο μου στο πονηρο αλλα χωρις να εχω αποδηξεις δεν λεω τιποτα για κανενα. :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Oποτε ερχομαι σαλονικα και πάω τσάρκα, 1-2 ειναι αξιογάμητες
Και τα γυριζω όλα τα σπιτάκια :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ασε τυπε,οταν καναμε θεμα εδω μεσα για ποιοτητα γυναικων στα στουντιο και για τιμες,μερικοι απο δω μεσα μας κραξανε λεγοντας μαλιστα συνεχεια τα ιδια και τα ιδια θα λεμε  :o (ειναι και παλιοι) ;) δεν ξερω τι ρολο βαρανε αυτοι αλλα ειναι τα ιδια ατομα που οποτε τους εγινε προσκληση να εμφανιστουνε σε καποια συναντηση μελων αρνηθηκαν λεγοντας οτι ντρεπονται να κανουν τσαρκα με αλλους  :2funny: τωρα τι μπορει να παιζει με αυτους και ενω τοσα χρονια γραφουν για τα παντα στην θεσσαλονικη και ξερουν τα παντα δεν θελουν να εμφανιστους σε εμας που στην ουσια για εμας ολους δλδ που γυρναμε τα γραφουν δεν ξερω,βεβαια με παει το μυαλο μου στο πονηρο αλλα χωρις να εχω αποδηξεις δεν λεω τιποτα για κανενα. :grin:
Nτρεποντε να κανουν τσαρκα με τους αλλους τη καινουργια μαλακια ειναι τουτη παλι?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Nτρεποντε να κανουν τσαρκα με τους αλλους τη καινουργια μαλακια ειναι τουτη παλι?
Ναι μωρε και καλα οτι μετα θα τους αναγνωρισουν εξω και μπορει μετα να φωναζει ο αλλος μες στον κοσμο δειχνοντας εναν απο αυτους οτι γυρναει στα μπουρδελα  :grin: Κατι τετοιες δικαιολογιες/μλκ λενε...αυτοι και καλα θελουν να γυρνανε μονοι τους,δεν λεω δικαιωμα τους να το κανουν...οταν ομως μπλεκεις στα παντα γραφεις τα παντα και ξερεις τα παντα εδω μεσα και φυσικα παιρνεις θεση για τα παντα.Ε τοτε οταν ενας που εχει διαφωνιες για σενα και σε καλει σε συναντηση να ξεκαθαρισεις ποιος εισαι δεν κρυβεσαι με αστειες δικαιολογιες ερχεσαι και λες ν;α  ειμαι αυτος...γιατι αλλιως μπαινει σε ολους η υποψια οτι κατι παιζει με αυτον  ;) δεν ξερω αμα με πιανεις.. γιατι θελω να φυγω κι ολας φιλτατε ερπετο  :grin:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
χθεσινοβραδινή βόλτα πήγαινα για τζάστιν ολλανδέζα,αλλα κοντοστάθηκα στο απέναντι με την τσούλια...και στο τελος κατέληξα στην καινουρια τζοάνα στην εριμήτη
Μινωτραυρου 3.Χριστινα Ρουμανα κλασσική επιστροφή
Ν.Ουρανου 1Α. Τζαστιν, (συζητώντας με συναθλητή)

Μινωταυρου ξύλινο.Αθηνά με τις βυζάρες ελληνίδα..... :jerking:
Μινωτάυρου venus angels..η ρουμάνα Καρίνα απο το Λας βέγκας
.Ερημίτη 1. η Χριστίνα ρουμάνα που δούλεψε και βίλλες και γενικά στην περιοχή του Μύλου,γκόλντεν σταρς....πολύ ωραίο κορμί φορούσε και ενα διχτυωτό που φαινόντουσαν τα ωραία βυζάκια της.... :fuck1:
Ερημίτη 2 εδω έγινε και η κατάθεση Τζοάνα ,μικρή Ισπανίδα μελαχρινή με σπαστό μακρί μαλλί ομορφο προσωπο,ωραίο κορμί,πολύ καλή κωλάρα ,μαυρισμένη,άπειρη αλλα πολύ θετική....

Νικ ουρανού 22 η ομορφούλα Αννα που εχουν γραφτει και κριτικές ...ομορφουλα λεπτη,φαίνεται ψαρωμένη ..

Απο βίλλες πήγα να δω μόνο στο Villa erotica ειδα την λεπτούλα Ρομπέρτα, δεν τρελάθηκα απο εμφάνιση
είδα ,ξανθιά λεπτούλα με ωραία βυζάκια ψιλοφτιαγμένα μου φάνηκαν και στην φριξου εκτος απο το 13 που υπεθεσα θα ειναι η Μιρέλα
φρίξου 13α είδα την παλιά πλεον μικρη ρουμανα Τζουλια....ημουν ετοιμος να μπώ αλλα λιγο η κάπως ξινή φατσα της με εδιωξε να συνεχίσω την βόλτα μου...ωραίο κωλαράκι μαυρισμένο σώμα...ωραίο προσωπάκι....αλλά με οσους φιλους που την ειχαν πάρει απο ανδ.γεωργίου το πράσινο εχω ακουσει τα χειρότερα....
φρίξου 15 μια μελαχρινή νταρντάνα τζούλια και αυτή...δεν ....και οπως ειπε καποιος φίλος..πολύ μαγκιά....
απέναντι πήγα να δω
φριξου 14α που ηταν η καινουρια ελληνοβραζιλιάνα ελενα ,νταρντάνα και αυτή αλλα δεν μου άρεσε ..αν και εχω τάσεις για νταρντάνες....δεν ξέρω δεν μου άρεσε καθόλου....
φρίξου 14β
η Νικόλ η γαλλίδα....παλία στο χώρο.....



 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Ναι μωρε και καλα οτι μετα θα τους αναγνωρισουν εξω και μπορει μετα να φωναζει ο αλλος μες στον κοσμο δειχνοντας εναν απο αυτους οτι γυρναει στα μπουρδελα  :grin: Κατι τετοιες δικαιολογιες/μλκ λενε...αυτοι και καλα θελουν να γυρνανε μονοι τους,δεν λεω δικαιωμα τους να το κανουν...οταν ομως μπλεκεις στα παντα γραφεις τα παντα και ξερεις τα παντα εδω μεσα και φυσικα παιρνεις θεση για τα παντα.Ε τοτε οταν ενας που εχει διαφωνιες για σενα και σε καλει σε συναντηση να ξεκαθαρισεις ποιος εισαι δεν κρυβεσαι με αστειες δικαιολογιες ερχεσαι και λες ν;α  ειμαι αυτος...γιατι αλλιως μπαινει σε ολους η υποψια οτι κατι παιζει με αυτον  ;) δεν ξερω αμα με πιανεις.. γιατι θελω να φυγω κι ολας φιλτατε ερπετο  :grin:
Δηλαδή γιά νά καταλάβουμε καί μείς ...γιά νά μπορούμε νά πούμε τήν αποψή μας στό σάιτ πρέπει νά κάνουμε βόλτα καί όλοι μαζί? Μήπως νά κάνουμε καί παρτούζες γιά νά πιστεύουν οί υπόλοιποι αυτά πού γράφονται?Αν είναι έτσι μήν συνεχίζετε μέσα στό σάιτ και φτιάχτε ένα σύλλογο μπουρδελιάρηδων νά τελειώνει η ιστορία......
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
επιβεβαιωνω kassler για τζοανα....γλυκο κοριτσι , εχει απειρια , 23χρονο ειπε, μετρημενη στα προκαταρκτικα αλλα σ αφηνει να παιξεις , πιπα ...ενταξει... αλλα το πηδημα δειχνει να το γουσταρει πολυ το νοιωθεις με το που τον βαζεις...λιγο γεματουλα σε κοιλια μεση αλλα οχι ασχημα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Καταθεση πριν λιγο στην Ελενα την ΕλληνοΒραζιλιανα στη Φριξου 14 στο 'Sex and the city'!!Πολυ καλες Εντυπωσεις...Ακολουθει σε λιγο κριτικη!!
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Πρώτα να φτιαξουν ενημερωτικα site με ολο το ροστερ κοριτσιων που εχουν και μετα συζηταμε για την ποιοτητα και την ποσοτητα,ζηλευω την Αθηνα ωρες ωρες,στη Θεσσαλονικη για να βρεις αυτο που θελεις πρεπει να ιδρωσεις καθως το ιντερνετ δε σου φτανει,πριν 3 χρονια που κατεβαινα συχνα εβλεπα μια-δυο και οι αλλες ουτε για τον πουτσο δεν ηταν,κατι γυφτακια με αχλαδοδομη σωματος που σε κοιτουσαν με ενα αχανες βλεμα,στην Αθηνα εχει ενα στουντιο 25 κοριτσια και οι 20 ειναι μουναρες,δε ξερεις ποια να πρωτογαμησεις,στη θεσσαλονικη το απολυτο μηδεν,μιζερια,να σε παρακαλανε οι τσατσαδες να πεφτουν στα ποδια σου και να μην μπαινεις...
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
βραδυνη βαρδια απο ποτε αρχιζει???
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δηλαδή γιά νά καταλάβουμε καί μείς ...γιά νά μπορούμε νά πούμε τήν αποψή μας στό σάιτ πρέπει νά κάνουμε βόλτα καί όλοι μαζί? Μήπως νά κάνουμε καί παρτούζες γιά νά πιστεύουν οί υπόλοιποι αυτά πού γράφονται?Αν είναι έτσι μήν συνεχίζετε μέσα στό σάιτ και φτιάχτε ένα σύλλογο μπουρδελιάρηδων νά τελειώνει η ιστορία......
Τωρα τζαμπα σε απανταω γιατι μαλλον εισαι κλωνος καποιου που δεν εχει τα κοτσια να μπει με το κανονικο του νικ.  :) αλλα τι να κανουμε εδω περα πρεπει να ασχολουμαστε και με κλωνους,αν κανω λαθος τοτε σορρυ.

Ολοι εδω περα εννοειται λενε την αποψη τους και κανουν τις τσαρκες τους οπως γουσταρουν(ειτε μονοι τους,ειτε με παρεα)Κανεις σε κανενα δεν απαγορευει τιποτα.Αυτο που εγραψα και εκανες παραθεση αφορα συγκεκριμενα παλια μελη λιγα στον αριθμο και κανεναν αλλον.Θελεις εσυ αν εισαι κανονικο νικ  :grin: να κανεις την τσαρκα σου μονο σου να γραψεις οτι θελεις εδω περα και γενικα να κανεις οτι θελεις εδω μεσα σεβομενος παντα τους κανονισμους ειναι δικαιωμα σου. ;)
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
εγω δεν κατεβαινω νυχτα οποτε χλωμο το κοβω για τζαστιν,δεν υπαρχει καμια μερα που δουλευει πρωινη??? μια φορα που πηγα νυχτα γυρω στις 10 εμπαινε ενας φαλακρος μεσα σε ενα σπιτακι πρεπει να ηταν καποιος ανθρωπος ασφαλειας των σπιτιων εκει,μαλιστα τον καταλαβα(παλι καλα που ηταν των σπιτιων και δεν ηταν τιποτα αλλος) και τον ρωτησα στα 5 μετρα φιλε εαν επιτρεπεται,ναι μου λεει ελα μεσα,μπηκε μεσα μπηκα κι εγω κατι πηγε να δωσει στη τσατσα προχωρησε μεσα στο βαθος εγω περιμενα να δω την κοπελα,τελικα η κοπελα ηταν για τα μπαζα και αποχωρησα,κατσε να θημηθω το σπιτακι,ασε που το βραδυ μπορει να σου τη βγει κανεις γυφτος,αλβανος οτιδηποτε τρελος σε εκεινη την ερημια,να σου βγαλει κανα μαχαιρι, να σου ζητησει φραγκα κι αντε να ξεμπλεξεις μετα,οποτε νυχτα μονος δε το ξαναρισκαρω..
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Oποτε ερχομαι σαλονικα και πάω τσάρκα, 1-2 ειναι αξιογάμητες
Και τα γυριζω όλα τα σπιτάκια :grin:

Έτσι είναι. Εγώ έχω πάψει να ενδιαφέρομαι, έχω μήνες να κάνω τσάρκα. Και αυτές που θεωρούνται "αξιογάμητες" πλέον είναι είτε κάποιες που τις έχουμε πάρει ήδη 500 φορές, είτε κάποιες που πριν μερικά χρόνια θα τις θεωρούσαμε απλά β΄ διαλογής.
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Να σου απαντησω με τη σειρα μου λοιπον οτι και κλωνος δεν ειμαι και σεβομαι και τους κανονες του σαιτ και την αποψη μου θα πω, οπως ειναι και δικαιωμα μου αλλωστε.Κανενας δε χρειαζεται να αποδειξει κατι σε κανεναν, πολυ περισσοτερο να το κανει και κατ ιδιαν.Αυτο το σκοπο εξυπηρετει αλλωστε και το ιντερνετ- την ανωνυμη και απομακρυσμενη επικοινωνια οταν αυτο θελουμε.Αυτο ισχυει για ολους τους χρηστες παλιους και νεους.Και φυσικα δε ξεχωριζω μελη εδω μεσα σε κατηγοριες....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
εγω δεν κατεβαινω νυχτα οποτε χλωμο το κοβω για τζαστιν,δεν υπαρχει καμια μερα που δουλευει πρωινη??? μια φορα που πηγα νυχτα γυρω στις 10 εμπαινε ενας φαλακρος μεσα σε ενα σπιτακι πρεπει να ηταν καποιος ανθρωπος ασφαλειας των σπιτιων εκει,μαλιστα τον καταλαβα(παλι καλα που ηταν των σπιτιων και δεν ηταν τιποτα αλλος) και τον ρωτησα στα 5 μετρα φιλε εαν επιτρεπεται,ναι μου λεει ελα μεσα,μπηκε μεσα μπηκα κι εγω κατι πηγε να δωσει στη τσατσα προχωρησε μεσα στο βαθος εγω περιμενα να δω την κοπελα,τελικα η κοπελα ηταν για τα μπαζα και αποχωρησα,κατσε να θημηθω το σπιτακι,ασε που το βραδυ μπορει να σου τη βγει κανεις γυφτος,αλβανος οτιδηποτε τρελος σε εκεινη την ερημια,να σου βγαλει κανα μαχαιρι, να σου ζητησει φραγκα κι αντε να ξεμπλεξεις μετα,οποτε νυχτα μονος δε το ξαναρισκαρω..
Θεσσαλονικη να σου την Πεσουνε..δεν παιζει!!Οι Νταβαδες που καθονται εκει απο εξω στη Φριξου για αυτο το λογο ειναι.Εγω παντα παρκαρω εκει μπροστα τους το αμαξι γιατι ξερω πως δεν θα περασει κανα Ζακι να μου το σπασει ουτε θα μου την πεσει κανεις να μου παρει λεφτα κινητα ασε που δεν τον παιρνει Γιατι θα  Φαει κατι Μαπες που θα φωναζει τους Νταβαδες να τον Σωσουν :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom