Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Kαι απο την πρωτη φορα κιολας η Εφη γλωσσοφιλα και με 30  :think: :think: :think: :think:
ρε καρντεσια τι στο διαολο δεν διαβαζετε καλα τις κριτικες? που εγραψα -γαμωβ την πουτανα μου οοτι με εκανε γλωσσοφιλα??????????????????????????
θα με τρελλανεται  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
το να σε πνιγει στο φιλια ημαινει στο κορμι και πουτσον λλα την λεξη γλωσσοφιλα που την εγραψα???
καθως και επισης που γραψα για γυμνο τσιμπουκι??μεγαλη φαντασια εχουν μερικοι!!!!!!!!!επισης κατι εγραψα οτι η εφη μαλλον μπερδεψε τα δωματια με τα προγραμματα
καλο ειναι μερικοι να διαβαζουν μια κριτικη κ μετα να γραφουν διτι παιζεται σπασμενο τηλεφωνο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
δλδ ρε μαγκα ποια ειναι η παπατζα ????που δεν ειμαι σαλονικιος κ φυσικα δεν ηξερα την εφη!!!βλεπειες δεν ειναι διασημη city oyr στην ευρωπη!!
Ελα ρε Φιλαρακι μην Τρελαινεσαι...Ολα Καλα!!Δεν το ειπα Αποκλειστικα για Σενα!!!Γενικα για Πολλους που λενε Μεγαλες Παπατζες..Ξερουν Αυτοι!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Ελα ρε Φιλαρακι μην Τρελαινεσαι...Ολα Καλα!!Δεν το ειπα Αποκλειστικα για Σενα!!!Γενικα για Πολλους που λενε Μεγαλες Παπατζες..Ξερουν Αυτοι!!
τρελλαινομαι διοτι πολλοι παραφραζουν τις κριτικες για να δημιουργουν ντορο κ στο τελος το μονο που καταφερνουν ειναι οι παραπληροφορηγση στο κοινο που διαβαζει το σαητ οπως εγω που δεν διαμενω σαλονικη κ το μονο εργαλειο που εχω εκτος απο φιλους μπουρδελιαρηδες ειναι το σαιτ μας για να ενημερωνομαι σε ποια κοπελα θα παω οποτε αυτο οι παραπληροφοριοδοτες δεν εχουν καμια θεση αναμεσα μας :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
τρελλαινομαι διοτι πολλοι παραφραζουν τις κριτικες για να δημιουργουν ντορο κ στο τελος το μονο που καταφερνουν ειναι οι παραπληροφορηγση στο κοινο που διαβαζει το σαητ οπως εγω που δεν διαμενω σαλονικη κ το μονο εργαλειο που εχω εκτος απο φιλους μπουρδελιαρηδες ειναι το σαιτ μας για να ενημερωνομαι σε ποια κοπελα θα παω οποτε αυτο οι παραπληροφοριοδοτες δεν εχουν καμια θεση αναμεσα μας :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Πειτε ρε μαγκες τι ονοματα παιζουν αυτη την εποχη που αξιζει να παμε ?? καλα μια ειναι η Τσαρινα σιγουρα απο τις υπολοιπες ποιες αξιζουν-δεν ειναι κομοδινα ?? θα το εκτιμουσα πολυ αμα μου εκανε καποιος ενα TOP-5 !!  :cheesy:
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
στη σαλονικα η κατασταση εχει μεινει στη δεκαετια του 60',εφοσον οπως λενε ολα τα σπιτακια εχουν αδειοδοτησεις και οι κοπελες ειναι γραμμενες κτλπ κτλπ γιατι το καθε στουντιο δε δημιουργει δικη του σελιδα με τα κοριτσια και τις βαρδιες τους???? στην Αθηνα που υποτιθεται οτι ειναι ολα παρανομα ετσι εχω ακουσει ολα τα καλα στουντιο εχουν σελιδες τακτικης ενημερωσης και μαλιστα φωτογραφιες αποκαλυπτικες για την καθε κοπελα,υπαρχει καποια δυσκολια στο θεμα αυτο οσο αναφορα τη Θεσσαλονικη??? αντε καθε φορα που κατεβαινω στο μυλο να κανω τσαρκα οπως καναν οι παλιοι το 60' τοτε δεν υπηρχε και η σημερινη τεχνολογια,τωρα που υπαρχει το ιντερνετ να αναγκαζομαι να χτυπαω πορτες για να βρω αυτο που μου αρεσει...δεν ειναι λιγο off side????......θελεις μια ωρα να τα γυρισεις ολα,να γινω Αθηναιος δε μπορω δυστυχως....τελος αυτη η τζαστιν που δουλευει???? ξερει κανεις η πρεπει να κανω καμια τσαρκα μηπως και την πετυχω...αντε τωρα να τη βρεις,θεσσαλονικη εισαι πολυ πισω σε ολα τα μπουρδελοθεματα...επισης απο παλια που μπαινω εδω μεσα καποια ατομα της Θεσσαλονικης ενημερωναν τακτικα για τις κοπελες που δουλευαν σε ολα τα σπιτακια για καθε βαρδια,δηλαδη πηγαιναν καθημερινα απο σπιτι σε σπιτι και κρατουσαν σημειωσεις,αξιος ο κοπος τους,εστω κι ετσι ειχες μια ενημερωση πανω κατω και τους ευχαριστω!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
στη σαλονικα η κατασταση εχει μεινει στη δεκαετια του 60',εφοσον οπως λενε ολα τα σπιτακια εχουν αδειοδοτησεις και οι κοπελες ειναι γραμμενες κτλπ κτλπ γιατι το καθε στουντιο δε δημιουργει δικη του σελιδα με τα κοριτσια και τις βαρδιες τους???? στην Αθηνα που υποτιθεται οτι ειναι ολα παρανομα ετσι εχω ακουσει ολα τα καλα στουντιο εχουν σελιδες τακτικης ενημερωσης και μαλιστα φωτογραφιες αποκαλυπτικες για την καθε κοπελα,υπαρχει καποια δυσκολια στο θεμα αυτο οσο αναφορα τη Θεσσαλονικη??? αντε καθε φορα που κατεβαινω στο μυλο να κανω τσαρκα οπως καναν οι παλιοι το 60' τοτε δεν υπηρχε και η σημερινη τεχνολογια,τωρα που υπαρχει το ιντερνετ να αναγκαζομαι να χτυπαω πορτες για να βρω αυτο που μου αρεσει...δεν ειναι λιγο off side????......θελεις μια ωρα να τα γυρισεις ολα,να γινω Αθηναιος δε μπορω δυστυχως....τελος αυτη η τζαστιν που δουλευει???? ξερει κανεις η πρεπει να κανω καμια τσαρκα μηπως και την πετυχω...αντε τωρα να τη βρεις,θεσσαλονικη εισαι πολυ πισω σε ολα τα μπουρδελοθεματα...επισης απο παλια που μπαινω εδω μεσα καποια ατομα της Θεσσαλονικης ενημερωναν τακτικα για τις κοπελες που δουλευαν σε ολα τα σπιτακια για καθε βαρδια,δηλαδη πηγαιναν καθημερινα απο σπιτι σε σπιτι και κρατουσαν σημειωσεις,αξιος ο κοπος τους,εστω κι ετσι ειχες μια ενημερωση πανω κατω και τους ευχαριστω!!!!
Αρχη της ΑΝ.Γεωργιου στο Lux στο αριστερο σου χερι οπως στριβεις απο Κωλεττη..Βραδυ δουλευει!!
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Πρωτη φορα που πηγα σε σπιτακι ηταν στην Αθηνα το 2011,πηγα στην πατριτσια μια λατινα απο βενεζουελα δουλευει απο οτι βλεπω μεχρι και σημερα,απο φατσα δεν ελεγε αλλα ηταν πολυ γλυκια και υπομονετικη,εδωσα 50€ για το απλο,με το που μπηκα μεσα στο δωματιο με επιασε ενα αγχος,μπαινει η κοπελα μεσα με καταλαβε μου λεει ολα τα κοριτσια που δουλευουν σε σπιτακια κανουν εξετασεις,μου τα ειπε με καθε λεπτομερεια,ειναι καλη αλλα οχι και δυναμιτης,ερχομαι θεσσαλονικη κατεβαινω στο μυλο αφου γυρισα μερικα σπιτακια βαριομουνα να τα δω ολα πετυχα την Αναστασια μια ρωσο-ουκρανιδα ξανθια παντα εβγαινε γυμνοστηθη και ειπα εδω ειμαστε,την αλλη μερα ξαναπαω μπαινω μεσα στο σπιτακι που εμοιαζε με εκκλησια,περασα μεσα στο δωματιο,ακουω σε μια φαση γελια και ιστοριες απο διπλα,λεω τωρα την κατσαμε,εγινε μαλακια,μπαινει μεσα σαν σιφουνας με ενα μαγκικο υφακι ξεντυσου βγαλτα ολα μου λεει και πεσε στο κρεβατι,πηγε να μου παρει πιπα,μου κανε τη ζωη δυσκολη,με πονεσε,μου ανεβασε την πιεση,εκνευριστηκα δε μπορεσα να λειτουργησω,μου στησε τον κολο της για πισωκολλητο της λεω δε μου βγαινει αυτο παμε για ιεραποστολικο,παω να μπω μεσα της στασου μου λεει θα φυγει η καποτα,σηκωνομαι μου λεει αστο τραβα μαλακια καλυτερα,ουτε μαλακια δε μπορουσα να τραβηξω,μιλαμε για την ξεπετα της χρονιας,εφυγα ξενερωμενος,γυναικαρα αλλα απο μυαλο αστα να πανε,τωρα ψαχνω κατι καλο στο μυλο κι ελπιζω να το βρω..ντεπορτιβο thanks για την ενημερωση και εγω λα κορουνια υποστηριζω!!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
τρελλαινομαι διοτι πολλοι παραφραζουν τις κριτικες για να δημιουργουν ντορο κ στο τελος το μονο που καταφερνουν ειναι οι παραπληροφορηγση στο κοινο που διαβαζει το σαητ οπως εγω που δεν διαμενω σαλονικη κ το μονο εργαλειο που εχω εκτος απο φιλους μπουρδελιαρηδες ειναι το σαιτ μας για να ενημερωνομαι σε ποια κοπελα θα παω οποτε αυτο οι παραπληροφοριοδοτες δεν εχουν καμια θεση αναμεσα μας :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Τυπε καλα θα κανεις πριν γραψεις εδω να διαβαζεις και τις κριτικες σου για να θυμηθεις τι γραφεις εκει. ;)

Λες στην κριτικη σου: αν και εμπειος στο χωο με πανω απο 20 χρονια και σιγουρα 800 ιεροδουλες η εφη ειναι κατι μοναδικο

και ξανα λες παρακατω:σεβομενος τους κανονισμους αποφασισα να γραψω λιγα πραγματα για το κοριτσι που λεγεται εφη και αν και εχω παει με πανω απο 800 ιεροδουλες αυτη η εφη παει σιγουρ ΤΕΛΙΚΟ

Πουθενα ομως δεν αναφερεις οτι αυτα τα 20 χρονια πειρας στο χωρο και 800 τοσες ιεροδουλες ειναι στο εξωτερικο η τελος παντον οι περισσοτερες εκτος θεσσαλονικης.Και σου λεω εγω πως ενας που δεν σε ξερει οτι μενεις στο εξωτερικο και διαβασει αυτη την κριτικη σου πεσμου τι θα καταλαβει  ;) εγω παντος καταλαβα διαβαζοντας την κριτικη σου και επειδεις δεν σε ξερω καθολου οτι εχεις πολλα χρονια πειρα στις ιεροδουλες γενικα αρα και στης θεσσαλονικης και εχεις παει με παρα πολλες (800 οπως λες ειναι μεγαλος αριθμος)αρα δεν γινεται τοσα χρονια να μην γνωριζεις την εφη!  ;) Εσυ ομως τι κανεις τωρα, εμφανιζεσαι μετα την κριτικη σου και το γυρνας και λες οτι οι πειρα σου στο χωρο εχει να κανει με το εξωτερικο και οχι θεσσαλονικη  :think: δλδ σκεψου λιγο πριν απαντησεις στον αλλον γιατι εσυ μαλλον μπερδευτηκες στην κριτικη σου η οντως ηταν παπατζα οσα εγρταψες.Ξαναδιαβασε την κριτικη σου.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Τυπε καλα θα κανεις πριν γραψεις εδω να διαβαζεις και τις κριτικες σου για να θυμηθεις τι γραφεις εκει. ;)

Λες στην κριτικη σου: αν και εμπειος στο χωο με πανω απο 20 χρονια και σιγουρα 800 ιεροδουλες η εφη ειναι κατι μοναδικο

και ξανα λες παρακατω:σεβομενος τους κανονισμους αποφασισα να γραψω λιγα πραγματα για το κοριτσι που λεγεται εφη και αν και εχω παει με πανω απο 800 ιεροδουλες αυτη η εφη παει σιγουρ ΤΕΛΙΚΟ

Πουθενα ομως δεν αναφερεις οτι αυτα τα 20 χρονια πειρας στο χωρο και 800 τοσες ιεροδουλες ειναι στο εξωτερικο η τελος παντον οι περισσοτερες εκτος θεσσαλονικης.Και σου λεω εγω πως ενας που δεν σε ξερει οτι μενεις στο εξωτερικο και διαβασει αυτη την κριτικη σου πεσμου τι θα καταλαβει  ;) εγω παντος καταλαβα διαβαζοντας την κριτικη σου και επειδεις δεν σε ξερω καθολου οτι εχεις πολλα χρονια πειρα στις ιεροδουλες γενικα αρα και στης θεσσαλονικης και εχεις παει με παρα πολλες (800 οπως λες ειναι μεγαλος αριθμος)αρα δεν γινεται τοσα χρονια να μην γνωριζεις την εφη!  ;) Εσυ ομως τι κανεις τωρα, εμφανιζεσαι μετα την κριτικη σου και το γυρνας και λες οτι οι πειρα σου στο χωρο εχει να κανει με το εξωτερικο και οχι θεσσαλονικη  :think: δλδ σκεψου λιγο πριν απαντησεις στον αλλον γιατι εσυ μαλλον μπερδευτηκες στην κριτικη σου η οντως ηταν παπατζα οσα εγρταψες.Ξαναδιαβασε την κριτικη σου.
ενταξει εχεις δικιο,,,,

  ελλαδα και μπουρδελα ειναι μονο θσσαλονικη!!!!

φιλε αν ηταν θα εγραφα 20 χρνια στο χωρ της θεσσαλονικης αλλα εγραψα γενικα στο χωρο
και κατ τελευτιο καλα ειναι οταν κριτικαρετε τυς αλους να ανεβαζετε και εσεισ καμια κριτικη που κ που ;) ;) ;) ;)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ενταξει εχεις δικιο,,,,

  ελλαδα και μπουρδελα ειναι μονο θσσαλονικη!!!!

φιλε αν ηταν θα εγραφα 20 χρνια στο χωρ της θεσσαλονικης αλλα εγραψα γενικα στο χωρο
και κατ τελευτιο καλα ειναι οταν κριτικαρετε τυς αλους να ανεβαζετε και εσεισ καμια κριτικη που κ που ;) ;) ;) ;)
Τυπε για συγκεκριμενη ιεροδουλη μιλαμε που ειναι στην θεσσαλονικη και για αυτην αναφερεσε στην κριτικη σου.

Και κατι τελευταιο,καλυτερα κανεις να μην γραφει κριτικες παρα να γραφει παπατζες κριτικες. ;)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Τυπε για συγκεκριμενη ιεροδουλη μιλαμε που ειναι στην θεσσαλονικη και για αυτην αναφερεσε στην κριτικη σου.

Και κατι τελευταιο,καλυτερα κανεις να μην γραφει κριτικες παρα να γραφει παπατζες κριτικες. ;)
κ ποια ειναι η παπατζα ρε φιλε????????
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
κ ποια ειναι η παπατζα ρε φιλε????????
Σε απαντησα γενικα σε κατι που ειπες για ατομα που δεν γραφουν κριτικες.Τωρα ο καθενας διαβαζει τις κριτικες που υπαρχουν και βγαζει τα συμπερασματα του  ;)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Σε απαντησα γενικα σε κατι που ειπες για ατομα που δεν γραφουν κριτικες.Τωρα ο καθενας διαβαζει τις κριτικες που υπαρχουν και βγαζει τα συμπερασματα του  ;)
και εγω σου μιλω προσωπικα οτι δεν εχεις καμια κριτικη και καλυτερα να γραφεις κ να κριθις απο τν κοσμο αν λες παπατζες 'η οχι
διοτι μην γραφωντας κριτικη εστω κ παπατζα τοτε δεν βοηθας τους αναγνωστς του σαητ παρα να καθεσε και να παραφραζεις ειτε απο μη διεκρυνισμενη κριτικη ειτε απο εμπαθεια σε αλλους που γραφουν εστω κ μια κριτικη
για αυτο ασε τα μπουρ μπουρ κ γραφε και εσυ καμια κριτικη εστω και παπατζα και θα το κρινει ο κοσμος
                           
                                                      με αγαπη ο παπατζης sex volcano
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
και εγω σου μιλω προσωπικα οτι δεν εχεις καμια κριτικη και καλυτερα να γραφεις κ να κριθις απο τν κοσμο αν λες παπατζες 'η οχι
διοτι μην γραφωντας κριτικη εστω κ παπατζα τοτε δεν βοηθας τους αναγνωστς του σαητ παρα να καθεσε και να παραφραζεις ειτε απο μη διεκρυνισμενη κριτικη ειτε απο εμπαθεια σε αλλους που γραφουν εστω κ μια κριτικη
για αυτο ασε τα μπουρ μπουρ κ γραφε και εσυ καμια κριτικη εστω και παπατζα και θα το κρινει ο κοσμος
                             
                                                      με αγαπη ο παπατζης sex volcano
Οχι φιλε κανεις μεγαλο λαθος, κριτικες παπατζες γραφονται πολλες κατα καιρους εδω περα..εμεις προσπαθουμαι να της βγαζουμε στην φορα ωστε να μην παραπληροφοριται ο κοσμος.

Τωρα για μενα που λες με αυτο το νικ οντως δεν εχω γιατι πολυ απλα δεν παω και αν παω ειναι μια στο τοσο και αυτες εχουν αρκετο καιρο πριν.Συμμετεχω ομως σε διαφορες τσαρκες που γινονται και ετσι ενημερωνουμαι παντα τι παιζει στα σπιτακια και σε μια φαση που βλεπεις οτι δεν εχει πολυ ενημερωσει το θρεντ αυτο. ;) Κριτικες πολλες εχω με παλια νικ και υπαρχουν και μπορω να στις δειξω..οπως και πολλες αναφορες παλιοτερα..αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια (ετσι κι αλλιως δεν με ξερεις) και θελει καποια ωρα ωστε να τις βρουμε ολες. :)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
εγω παντως σε συμβουλευω να γραφεις κριτικες διοτι τσι βοηθας τους φιλους που ειναι να πανε σε ντελα- και ας κρινουν αυτοι αν υπαρχει προμοτορας ή παπατζα
και αφου μονο μερικοι γραφουν στο θρεντ μπουρδελοκατασταση σαλονικης οταν παιρνουν μια κριτικη απο εναν κ την ανεβαζουν καλο ειναι να διαβαζουν κ να γνωριζουν το ιστορικο του καθε μελους για να εχουν μια περισσοτερο σωστη με εμβαθυνση κριτικη ς προς το μελος κ την συνεδρια του με αλλη κοπελ
αλλα επαναλαμβανω εδω ειμαστε και για να γραφουε κριτικες διτι πχ αν εγω σα ξενος ερθω θεσσαλονικη το μονο εργαλειο που εχω ειναι οι κριτικες ιας κοπελας και καποιοι φιλοι απο σαλονικοι αλλιως διχως να γραφει ακνεις κριτικες τοτε παως θα αποφυγω τις ναρκες-φολες??
για αυτο -γνωμη μου-αφιερωνε 3 λεπτα απο το χρονο σου και γραφε κριτικες ή ανερτησε ξανα τις παλιες σου κριτικες με το νεο σου νικ ναιμ οπως λες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Μετα τον επαναπατρισμο μου απο τα αγια χωματα της Μολδαβιας και Ουκρανιας  :grin: εκανα μια γυρα να δω τι παιζει στην νυχτερινη βαρδια των μαγαζιων μας,κοσμος λιγος αλλα τα περισσοτερα ανοιχτα. Πολλες μετριες και μετρημενες στα δαχτυλα οι καλες,δυο που αξιζαν και εγινε καταθεση η μαρια η μολδαβη με κωλαρα και πλαστικα βυζια και μια τσεχα καστανοξανθη με μπλε ματια και μοντελε σωμα. Και οι δυο αξιολογες στο δωματιο με καλη συμμετοχη,απο μια πηραμε εγω και ο φιλος μου στο προγγραμα των σαραντα ευρω. Στο Λας Βεγκας στο πρωτο και τριτο σπιτακι ητανε. Οι ουκρανες στις Βιλλες ειχαν καλο πισω συστημα αλλα ελαφρως κοντες για τα γουστα μου,ενω οι αλλες δυο ητανε ρουμανες(λορενα και εμμα) οχι κατι το ιδιαιτερο.
Poka  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom