Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Σε λιγο θα πεις οτι επειδη σε εμαθε καλα σε εκανε και ακαποτο  :pipa1:
Ριχνεις αδεια να πιασεις γεματα ε? Αμα κανανε Εφη και Αφροδιτη ακαποτα πιπα τα υπολοιπα μπουρδελα θα χανε κλεισει.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Μαν να σου πω την αληθεια ο μονος λογος που σταματησα να πηγαινω Εφη αν και μου αρεζε σαν μουνι και ειναι και πολλη καλη στο δωματιο ειναι το οτι δεν εκανε εξτραδακια καθολου
Ερπετα δεν φιλαει στο στομα η Εφη :grin: :P
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Αυτή η Σάντρα τόσο καλό κώλο έχει; Είναι αδύνατη πολυ;
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Μαγκες αυτη τη στιγμη ποια εχει τον μεγαλυτερο κολο??? πειτε μου τανα,σπιτακι και ωρες βαρδιας που δουλευει..
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Θες βαρύγδουπο κώλο τύπε? Πάνε ή Τζαστιν ή χριστίνα ρομάνα. Η Ντιάνα η Μολδαβεζα δουλευει ακομα? Κι αυτη ειχε. Επισης Γαλήνη..
φιλε τζαστιν που δουλευει και τι βαρδια??? ξερει καλα Ελληνικα???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ο αλλος μετα απο 20 χρονια πειρας οπως λεει στα μπουρδελα και εκατονταδες ιεροδουλες,μολις προσφατα ανακαλυψε την εφη! και φυσικα περασε τελεια..  :o :2funny: Νταξει, πιστευω οτι προσφατα θα ανακαλυψε οτι υπαρχει και το ηλεκτρικο ρευμα.  :grin:
H Παπατζα παει συννεφο.. :2funny: :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
εαν παω στο μυλο σε καποιο σπιτακι και απαιτησω απο τη τσατσα να μου δειξει το βιβλιαριο υγειας της κοπελας κι αν περνα απο εξετασεις θα δεχτει η θα με κοιτανε σαν εξωγηινο????παιζει να στραβωσουν??? το μονο που θελω ειναι να γαμησω χωρις αγχος για την υγεια μου,επειδη εχω δει κατι ατομα οτι να ναι να μπαινουν μεσα και θελω να ειμαι σιγουρος,ειναι καθαρες οι κοπελες η παιζω την υγεια μου κορωνα γραμματα??  μια φορα που πηγα ειχαν και προφυλακτικα της πλακας,στο σπιτακι που μοιαζει σαν εκκλησια,υπαρχει ακομα η εκλεισε???
ΑΝτε και στο εδειξε οτι εχει αριστες εξετασεις πριν 2-3 μερες!Αντε και εισαι και γιατρος και τις καταλαβες!ΠΟΣΟΙ και ΠΟΙΟΙ και ΠΩΣ τη γαμησανε απο τοτε μεχρι τωρα ξερεις??ΟΧΙ!! Αρα προσεχε ετσι κι αλλοιως κι αν φοβασαι τοσο μαλλον βρες μια σταθερη μονογαμικη γκομενα!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Ο αλλος μετα απο 20 χρονια πειρας οπως λεει στα μπουρδελα και εκατονταδες ιεροδουλες,μολις προσφατα ανακαλυψε την εφη! και φυσικα περασε τελεια..  :o :2funny: Νταξει, πιστευω οτι προσφατα θα ανακαλυψε οτι υπαρχει και το ηλεκτρικο ρευμα.  :grin:
φιλε δεν ειμαι σαλονικιος οποτε πρωτου γραψεις βουτα τη γλωσσα στον εγκεφαλο
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μη σου προκαλει εντυπωση μαν μερικες γουσταρουν αμα εισε περιποιημενος κ δεν εισαι μαλακας σου κανουν εξτραδακια,εδω εκανα γλωσσοφιλα με φλωριτα τι να λεμε τωρα? δεν εχω αντιπαλο !!! χαχαχαχα!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μη σου προκαλει εντυπωση μαν μερικες γουσταρουν αμα εισε περιποιημενος κ δεν εισαι μαλακας σου κανουν εξτραδακια,εδω εκανα γλωσσοφιλα με φλωριτα τι να λεμε τωρα? δεν εχω αντιπαλο !!! χαχαχαχα!!!

Πρέπει να 'σαι και ομορφονιος τύπε :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ε ναι ενταξει αμα εισαι κ λιγο ωραιος φερεσαι και νορμαλ πιστευω κερδιζεις καποια εξτραδακια που σε αλλη περιπτωση θα κοιτουσε να σε αποφυγει απο ολες τις πλευρες,

κοιτα εγω δεν δεχομαι η αλλη να ειναι επιλεκτικη σε κανεναν, απ'τη στιγμη που ειναι επαγγελματιας θα πρεπει να περνεις οτι πληρωνεις αλλα αμα ειναι ο αλλος απλυτος βρωμιαρης, αξεστος, τσομπανοτραβολτας, λογικο ειναι η κοπελα να δυσανασχετησει καπως παραπανω, δεν μου φενεται υπερβολη δλδ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom