Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
veros μην ασχολεισαι. o vikings ειναι μεγαλος φελος γενικα  ... κατηγορει οτι δεν μαζευονται μελη στη συναντηση και επειδη απαντας οτι εισαι καχυποπτος στην ολη φαση το παιζει θιγμενος και κανει αναφορες.    
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
veros μην ασχολεισαι. o vikings ειναι μεγαλος φελος γενικα  ... κατηγορει οτι δεν μαζευονται μελη στη συναντηση και επειδη απαντας οτι εισαι καχυποπτος στην ολη φαση το παιζει θιγμενος και κανει αναφορες.    

Μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με τις συναντήσεις λες και είμαστε φόρουμ αυτοκινήτου, και από πάνω φταίνε και τα παλια τα μέλη,που δεν μαζεύουν κόσμο.
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
στην αλλη σελιδα που εχει καποιες κοπελες υπαρχουν καποια κινητα,εαν παρω τηλ θα βγει η ιδια να μιλησει??? ειναι του μαγαζιου που δουλευει??? η παιζει να το σηκωσει κανενας νταβας??? 
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
στην αλλη σελιδα που εχει καποιες κοπελες υπαρχουν καποια κινητα,εαν παρω τηλ θα βγει η ιδια να μιλησει??? ειναι του μαγαζιου που δουλευει??? η παιζει να το σηκωσει κανενας νταβας??? 

οι τσατσαδες απαντανε
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με τις συναντήσεις λες και είμαστε φόρουμ αυτοκινήτου, και από πάνω φταίνε και τα παλια τα μέλη,που δεν μαζεύουν κόσμο.
Δεν μαζευουν κοσμο μεγαλε ..καλα τα λες στο δευτερο σου ατοπημα! Λοιπον εχουμε και λεμε..
Spiler
Vikings
Azazel
Jimiadis
travestolagnos
Alladalla
mpotofilos
blastbeat
Trienas
ΦΑΚΙΡΗΣ
TheRatPack
scorpiosstelios
yorkie
Stefan00
Menathor
pame gia alla

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αν ξεχασα καποιον συγχωρεστε με! :grin:
Το κλεινω εδω το θεμα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Έκανα μια βόλτα βράδυ πριν μερικές μέρες...όταν η πιο εμφανίσιμη (για τα γούστα μου) ήταν η Ντόνα καταλαβαίνεις ότι υπάρχει θέμα. Από τις νέες μόνο η Σάντρα μου τράβηξε κάπως το ενδιαφέρον, ωραίο κωλαράκι, και η Νικόλ στις βίλλες, αλλά αυτήν την έχετε θάψει στις κριτικές. Από 25 τόσα ανοιχτά μαγαζιά θα περίμενες να υπήρχαν περισσότερες επιλογές.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Μετά από καιρό(πολύ καιρό....),στοχευμένη επίσκεψη στη Γαλήνη.
Θα υπάρξει,φυσικά,η προβλεπόμενη αναφορά.
Και σταματήστε τους καυγάδες εδώ μέσα!!!!
Αδερφέ Pacino,που χάθηκες???
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Μολις δοκιμασα την evelyn απο τις βιλλες. Δηστυχως οι φωτο καμια σχεση. Το πισω συστημα εμφανη κυτταριτιδα. Και μεσα αν κ καθαρη κ ευγενικη για μενα θεωρω πολυ τυπικη. Ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε. Ειδα κ την ρομπερτα μια στα γρηγορα. Λεει κατι στο δωματιο? Απο γλωσσοφιλα εκτος απο τη σοφια καποια αλλη??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Η Ρομπερτα μιας και δεν εχει φωτογραφιες αφου την ειδα αλλα δεν μπηκα γιατι βιαζομουν (περασα απο περιεργεια) ειναι ξανθια, αδυνατη, ομορφουλα μου φανηκε, με καλο μαλλον φτιαγμενο βυζακι, τωρα μεσα στα σκοταδια μαλλον 25+ εμενα μ αρεσε αλλα μ αρεσουν τετοιο στυλ γυναικες , οποιος θελει να εχουν πιασηματα δυσκολα θα του αρεσει
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μεσημεριανή βόλτα μέσα στο λιοπύρι μετά από πολύ καιρό. Εντελώς γκάου επιλογή ώρας γύρω στις 1-2, αλλά τουλάχιστον είχα όλα τα μαγαζιά στη διάθεσή μου χωρίς αναμονές. Μέτρησα τουλάχιστον άλλα νέα 5 που στήνονται. Πάμε να γράψουμε μια τσάρκα όπως παλιά:

-Κοροβάγκου 5. Ρομπέρτα, την είχα πάρει όταν δούλευε Α. Γεωργίου. Για να φύγουν τα χοντρά είναι οκ, από κει και πέρα τίποτα ιδιαίτερο.
-Κοροβάγκου 7. Τόνια,  μελαχρινή καινούργια κοπέλα με πολύ καλά ελληνικά. Στις φωτογραφίες στο άλλο site φαίνεται για τα δικά μου γούστα πολύ λαχταριστή , δια ζώσης μου φάνηκε ..αχλαδοκώλα; Η μαγεία του photoshop.
-Κωλέττη. Η Γκρέτα πρέπει να ήταν λογικά, δεν μπήκα.
-Ν. Ουρανού 6. Μέρση. Κάπου δεν πιστεύω ότι είναι η Μέρση η οποία ήταν παλιά στο Βαρδάρη, η αλλαγή στην εμφάνιση είναι πολύ μεγάλη.
-Φρίξου 9. Το photoshop ξαναχτυπάει. Μόνικα, μόνο που καμία σχέση δεν έχει με την γκομενάρα των φώτο.
-Δίπλα. Τα ίδια πράγματα. Έβελυν, αρκετά ζαμποναρισμένη σε σχέση με τις φωτογραφίες. Τα σέβη μου στον μάγο του photoshop που τις βγάζει όλες θεές.
-Φρίξου 13. Μιραμπέλα. Η αυθεντική.
-Φρίξου 13α. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14α. Αφροδίτη. Έχει δύο μελαχρινές Αφροδίτες στη γύρα, αυτή είναι η κοντή με το τατού στον κώλο.
-Φρίξου 14. Άννα, μελαχρινή. Χρόνια εκεί πρωινή κατά περιόδους. Μάλλον η ιδιοκτήτρια; Δεν την έχω δει να δουλεύει πουθενά αλλού.
-Φρίξου 15. Η Μόνικα από το Περού (λέμε τώρα). Η Έφη θα δουλεύει κανονικά το Σ/Κ.
-Τρίδυμο 1. Η μελαχρινή Κάρλα, ωραίο κοριτσάκι, αλλά μόνο αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμο 2. Η ξανθιά Κάρλα  :)
-Τρίδυμο 3. Η ελληνίδα Νίκη.
-Ν. Ουρανού 20. Η ξανθιά ουκρανή Τζέσι από τις βίλλες. Σέξυ γυναίκα, στα υπόψην. Από 40ε.
-Ν. Ουρανού 22. Άννα, καστανή λεπτή κοπελίτσα. Την βρήκα όμορφη και γλυκούλα. Στο τέλος της βόλτας κατέθεσα εκεί. Αξίζει μια δοκιμή κατά τη γνώμη μου.
-Ν. Ουρανού 26. Ειρήνη. Κάπως αδυνατισμένη την είδα.
-Ν. Ουρανού 28. Σάντρα, αυτήν την εβδομάδα θα είναι πρωινή.
-Αχελώου 10. Εεε, δεν μπήκα.  ;) Πάντως εκεί είναι η καλύτερη επιλογή της πρωινής βάρδιας κατά τη γνώμη μου.
-Μινωταύρου 14. Καρίνα.
-Μινωταύρου 16. Η παχουλή Σουζάνα που δίνει κώλο στα 50ε.
-Las Vegas 1. Η παλιά καραβάνα μιλφ (mature καλύτερα) ξανθιά ρωσίδα Μαρίνα με το μεγάλο στήθος. Είχα γράψει παλιότερα ότι στα νιάτα της πρέπει να ήταν πολύ δυνατή εμφανισιακά. Εξεπλάγην που την βρήκα να δουλεύει ακόμα.
-Las Vegas 2. Άλλη κλασσική μιλφ, Χριστίνα.
-Las Vegas 3. Κλείνει το τρίο των μιλφς με την πρόστυχη Αναστασία.
-Π. Ερημίτη 2. Τζουλιάνα, μελαχρινό μελανούρι, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά.
-Π. Ερημίτη 3. Λουίζα.

 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Μεσημεριανή βόλτα μέσα στο λιοπύρι μετά από πολύ καιρό...

Πάμε να γράψουμε μια τσάρκα όπως παλιά:

Επιτέλους ένα πόστ που περιμέναμε να διαβάσουμε.

Οι υπόλοιποι να ηρεμήσουν λίγο αλλιώς θα αναγκαστούμε να πάρουμε θέση..
:coffee:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.080
Πόντοι
34.538

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μεσημεριανή βόλτα μέσα στο λιοπύρι μετά από πολύ καιρό. Εντελώς γκάου επιλογή ώρας γύρω στις 1-2, αλλά τουλάχιστον είχα όλα τα μαγαζιά στη διάθεσή μου χωρίς αναμονές. Μέτρησα τουλάχιστον άλλα νέα 5 που στήνονται. Πάμε να γράψουμε μια τσάρκα όπως παλιά:

-Κοροβάγκου 5. Ρομπέρτα, την είχα πάρει όταν δούλευε Α. Γεωργίου. Για να φύγουν τα χοντρά είναι οκ, από κει και πέρα τίποτα ιδιαίτερο.
-Κοροβάγκου 7. Τόνια,  μελαχρινή καινούργια κοπέλα με πολύ καλά ελληνικά. Στις φωτογραφίες στο άλλο site φαίνεται για τα δικά μου γούστα πολύ λαχταριστή , δια ζώσης μου φάνηκε ..αχλαδοκώλα; Η μαγεία του photoshop.
-Κωλέττη. Η Γκρέτα πρέπει να ήταν λογικά, δεν μπήκα.
-Ν. Ουρανού 6. Μέρση. Κάπου δεν πιστεύω ότι είναι η Μέρση η οποία ήταν παλιά στο Βαρδάρη, η αλλαγή στην εμφάνιση είναι πολύ μεγάλη.
-Φρίξου 9. Το photoshop ξαναχτυπάει. Μόνικα, μόνο που καμία σχέση δεν έχει με την γκομενάρα των φώτο.
-Δίπλα. Τα ίδια πράγματα. Έβελυν, αρκετά ζαμποναρισμένη σε σχέση με τις φωτογραφίες. Τα σέβη μου στον μάγο του photoshop που τις βγάζει όλες θεές.
-Φρίξου 13. Μιραμπέλα. Η αυθεντική.
-Φρίξου 13α. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14α. Αφροδίτη. Έχει δύο μελαχρινές Αφροδίτες στη γύρα, αυτή είναι η κοντή με το τατού στον κώλο.
-Φρίξου 14. Άννα, μελαχρινή. Χρόνια εκεί πρωινή κατά περιόδους. Μάλλον η ιδιοκτήτρια; Δεν την έχω δει να δουλεύει πουθενά αλλού.
-Φρίξου 15. Η Μόνικα από το Περού (λέμε τώρα). Η Έφη θα δουλεύει κανονικά το Σ/Κ.
-Τρίδυμο 1. Η μελαχρινή Κάρλα, ωραίο κοριτσάκι, αλλά μόνο αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμο 2. Η ξανθιά Κάρλα  :)
-Τρίδυμο 3. Η ελληνίδα Νίκη.
-Ν. Ουρανού 20. Η ξανθιά ουκρανή Τζέσι από τις βίλλες. Σέξυ γυναίκα, στα υπόψην. Από 40ε.
-Ν. Ουρανού 22. Άννα, καστανή λεπτή κοπελίτσα. Την βρήκα όμορφη και γλυκούλα. Στο τέλος της βόλτας κατέθεσα εκεί. Αξίζει μια δοκιμή κατά τη γνώμη μου.
-Ν. Ουρανού 26. Ειρήνη. Κάπως αδυνατισμένη την είδα.
-Ν. Ουρανού 28. Σάντρα, αυτήν την εβδομάδα θα είναι πρωινή.
-Αχελώου 10. Εεε, δεν μπήκα.  ;) Πάντως εκεί είναι η καλύτερη επιλογή της πρωινής βάρδιας κατά τη γνώμη μου.
-Μινωταύρου 14. Καρίνα.
-Μινωταύρου 16. Η παχουλή Σουζάνα που δίνει κώλο στα 50ε.
-Las Vegas 1. Η παλιά καραβάνα μιλφ (mature καλύτερα) ξανθιά ρωσίδα Μαρίνα με το μεγάλο στήθος. Είχα γράψει παλιότερα ότι στα νιάτα της πρέπει να ήταν πολύ δυνατή εμφανισιακά. Εξεπλάγην που την βρήκα να δουλεύει ακόμα.
-Las Vegas 2. Άλλη κλασσική μιλφ, Χριστίνα.
-Las Vegas 3. Κλείνει το τρίο των μιλφς με την πρόστυχη Αναστασία.
-Π. Ερημίτη 2. Τζουλιάνα, μελαχρινό μελανούρι, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά.
-Π. Ερημίτη 3. Λουίζα.
η ξανθια gιlf μαρινα π λες ειναι αυτη π δουλευε πριν 5 χρονια κατεχακη ???
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Vikings βασει ποιας ιδιοτητας σου εδω μεσα γραφεις τετοια πραματα και ζητας και παρεμβαση του αντισθενη?Η μονη σοβαρη και ουσιαστικη παρεμβαση που πρεπει να κανει ο αντισθενης εδω μεσα ειναι να σε διαγραψει για να γλυτωσουμε απο τις μαλακιες που γραφεις
Αυτό ακριβώς έγινε. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Μεσημεριανή βόλτα μέσα στο λιοπύρι μετά από πολύ καιρό. Εντελώς γκάου επιλογή ώρας γύρω στις 1-2, αλλά τουλάχιστον είχα όλα τα μαγαζιά στη διάθεσή μου χωρίς αναμονές. Μέτρησα τουλάχιστον άλλα νέα 5 που στήνονται. Πάμε να γράψουμε μια τσάρκα όπως παλιά:

-Κοροβάγκου 5. Ρομπέρτα, την είχα πάρει όταν δούλευε Α. Γεωργίου. Για να φύγουν τα χοντρά είναι οκ, από κει και πέρα τίποτα ιδιαίτερο.
-Κοροβάγκου 7. Τόνια,  μελαχρινή καινούργια κοπέλα με πολύ καλά ελληνικά. Στις φωτογραφίες στο άλλο site φαίνεται για τα δικά μου γούστα πολύ λαχταριστή , δια ζώσης μου φάνηκε ..αχλαδοκώλα; Η μαγεία του photoshop.
-Κωλέττη. Η Γκρέτα πρέπει να ήταν λογικά, δεν μπήκα.
-Ν. Ουρανού 6. Μέρση. Κάπου δεν πιστεύω ότι είναι η Μέρση η οποία ήταν παλιά στο Βαρδάρη, η αλλαγή στην εμφάνιση είναι πολύ μεγάλη.
-Φρίξου 9. Το photoshop ξαναχτυπάει. Μόνικα, μόνο που καμία σχέση δεν έχει με την γκομενάρα των φώτο.
-Δίπλα. Τα ίδια πράγματα. Έβελυν, αρκετά ζαμποναρισμένη σε σχέση με τις φωτογραφίες. Τα σέβη μου στον μάγο του photoshop που τις βγάζει όλες θεές.
-Φρίξου 13. Μιραμπέλα. Η αυθεντική.
-Φρίξου 13α. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14α. Αφροδίτη. Έχει δύο μελαχρινές Αφροδίτες στη γύρα, αυτή είναι η κοντή με το τατού στον κώλο.
-Φρίξου 14. Άννα, μελαχρινή. Χρόνια εκεί πρωινή κατά περιόδους. Μάλλον η ιδιοκτήτρια; Δεν την έχω δει να δουλεύει πουθενά αλλού.
-Φρίξου 15. Η Μόνικα από το Περού (λέμε τώρα). Η Έφη θα δουλεύει κανονικά το Σ/Κ.
-Τρίδυμο 1. Η μελαχρινή Κάρλα, ωραίο κοριτσάκι, αλλά μόνο αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμο 2. Η ξανθιά Κάρλα  :)
-Τρίδυμο 3. Η ελληνίδα Νίκη.
-Ν. Ουρανού 20. Η ξανθιά ουκρανή Τζέσι από τις βίλλες. Σέξυ γυναίκα, στα υπόψην. Από 40ε.
-Ν. Ουρανού 22. Άννα, καστανή λεπτή κοπελίτσα. Την βρήκα όμορφη και γλυκούλα. Στο τέλος της βόλτας κατέθεσα εκεί. Αξίζει μια δοκιμή κατά τη γνώμη μου.
-Ν. Ουρανού 26. Ειρήνη. Κάπως αδυνατισμένη την είδα.
-Ν. Ουρανού 28. Σάντρα, αυτήν την εβδομάδα θα είναι πρωινή.
-Αχελώου 10. Εεε, δεν μπήκα.  ;) Πάντως εκεί είναι η καλύτερη επιλογή της πρωινής βάρδιας κατά τη γνώμη μου.
-Μινωταύρου 14. Καρίνα.
-Μινωταύρου 16. Η παχουλή Σουζάνα που δίνει κώλο στα 50ε.
-Las Vegas 1. Η παλιά καραβάνα μιλφ (mature καλύτερα) ξανθιά ρωσίδα Μαρίνα με το μεγάλο στήθος. Είχα γράψει παλιότερα ότι στα νιάτα της πρέπει να ήταν πολύ δυνατή εμφανισιακά. Εξεπλάγην που την βρήκα να δουλεύει ακόμα.
-Las Vegas 2. Άλλη κλασσική μιλφ, Χριστίνα.
-Las Vegas 3. Κλείνει το τρίο των μιλφς με την πρόστυχη Αναστασία.
-Π. Ερημίτη 2. Τζουλιάνα, μελαχρινό μελανούρι, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά.
-Π. Ερημίτη 3. Λουίζα.

Σουπερ, εχεις πμ.!!  :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Αδερφέ Pacino,που χάθηκες???
εδώ είμαι δε χάθηκα ποτέ, ενεργός όπως πάντα απλά έχω λίγο αποστασιοποιηθει συνειδητά από το γράψιμο...
Όταν όμως διαβάζω μαλακιες πρέπει να απαντήσω


Πριν λίγο ξεκωλιασα την Ειρηνούλα για πολύ ώρα,είναι σκυλί του πολέμου η γυναίκα και τόσα χρόνια κρατάει ψηλά το επίπεδο της πρωινης βαρδιας και των μιλφ που δυστυχώς πλέον έχουν εξαφανιστεί... Διότι με Μαρίνα και Χριστίνα δε λέει
Παρεμπιπτόντως πολύ ωραία αναφορά του Απολλο

Είχα λίγο και την τσαρινα στο νου μου αλλά περνώντας έξω από το Godiva δεν είδα το αμάξι της οπότε πηγα κατευθείαν Ειρήνη η οποία αύριο φεύγει για μερικές βδομάδες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Για όσους ρωτάνε για τη Μόνικα, επειδή τώρα μίλησα μαζί της από 10 του μηνός θα εμφανίζεται στην Κοζάνη λέει. Οπότε για λίγο καιρό την ξεχνάμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom