Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
:hi: -Κοροβάγκου 5. Ρομπέρτα, την είχα πάρει όταν δούλευε Α. Γεωργίου. Για να φύγουν τα χοντρά είναι οκ, από κει και πέρα τίποτα ιδιαίτερο. ....α αυτη ειναι ;; και λεω σαν μου μοιαζει με καποια, αλλα δεν την καταλαβα πιο ομορφη μου φανηκε
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Για όσους ρωτάνε για τη Μόνικα, επειδή τώρα μίλησα μαζί της από 10 του μηνός θα εμφανίζεται στην Κοζάνη λέει. Οπότε για λίγο καιρό την ξεχνάμε
κανονικα σε ποιο σπιτακι εμφανιζεται θεσσ για την θεια μονικα μιλαμε
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
Για όσους ρωτάνε για τη Μόνικα, επειδή τώρα μίλησα μαζί της από 10 του μηνός θα εμφανίζεται στην Κοζάνη λέει. Οπότε για λίγο καιρό την ξεχνάμε
Σορρυ αλλά δεν χάνουμε και τίποτα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Μεσημεριανή βόλτα μέσα στο λιοπύρι μετά από πολύ καιρό. Εντελώς γκάου επιλογή ώρας γύρω στις 1-2, αλλά τουλάχιστον είχα όλα τα μαγαζιά στη διάθεσή μου χωρίς αναμονές. Μέτρησα τουλάχιστον άλλα νέα 5 που στήνονται. Πάμε να γράψουμε μια τσάρκα όπως παλιά:

-Κοροβάγκου 5. Ρομπέρτα, την είχα πάρει όταν δούλευε Α. Γεωργίου. Για να φύγουν τα χοντρά είναι οκ, από κει και πέρα τίποτα ιδιαίτερο.
-Κοροβάγκου 7. Τόνια,  μελαχρινή καινούργια κοπέλα με πολύ καλά ελληνικά. Στις φωτογραφίες στο άλλο site φαίνεται για τα δικά μου γούστα πολύ λαχταριστή , δια ζώσης μου φάνηκε ..αχλαδοκώλα; Η μαγεία του photoshop.
-Κωλέττη. Η Γκρέτα πρέπει να ήταν λογικά, δεν μπήκα.
-Ν. Ουρανού 6. Μέρση. Κάπου δεν πιστεύω ότι είναι η Μέρση η οποία ήταν παλιά στο Βαρδάρη, η αλλαγή στην εμφάνιση είναι πολύ μεγάλη.
-Φρίξου 9. Το photoshop ξαναχτυπάει. Μόνικα, μόνο που καμία σχέση δεν έχει με την γκομενάρα των φώτο.
-Δίπλα. Τα ίδια πράγματα. Έβελυν, αρκετά ζαμποναρισμένη σε σχέση με τις φωτογραφίες. Τα σέβη μου στον μάγο του photoshop που τις βγάζει όλες θεές.
-Φρίξου 13. Μιραμπέλα. Η αυθεντική.
-Φρίξου 13α. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14α. Αφροδίτη. Έχει δύο μελαχρινές Αφροδίτες στη γύρα, αυτή είναι η κοντή με το τατού στον κώλο.
-Φρίξου 14. Άννα, μελαχρινή. Χρόνια εκεί πρωινή κατά περιόδους. Μάλλον η ιδιοκτήτρια; Δεν την έχω δει να δουλεύει πουθενά αλλού.
-Φρίξου 15. Η Μόνικα από το Περού (λέμε τώρα). Η Έφη θα δουλεύει κανονικά το Σ/Κ.
-Τρίδυμο 1. Η μελαχρινή Κάρλα, ωραίο κοριτσάκι, αλλά μόνο αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμο 2. Η ξανθιά Κάρλα  :)
-Τρίδυμο 3. Η ελληνίδα Νίκη.
-Ν. Ουρανού 20. Η ξανθιά ουκρανή Τζέσι από τις βίλλες. Σέξυ γυναίκα, στα υπόψην. Από 40ε.
-Ν. Ουρανού 22. Άννα, καστανή λεπτή κοπελίτσα. Την βρήκα όμορφη και γλυκούλα. Στο τέλος της βόλτας κατέθεσα εκεί. Αξίζει μια δοκιμή κατά τη γνώμη μου.
-Ν. Ουρανού 26. Ειρήνη. Κάπως αδυνατισμένη την είδα.
-Ν. Ουρανού 28. Σάντρα, αυτήν την εβδομάδα θα είναι πρωινή.
-Αχελώου 10. Εεε, δεν μπήκα.  ;) Πάντως εκεί είναι η καλύτερη επιλογή της πρωινής βάρδιας κατά τη γνώμη μου.
-Μινωταύρου 14. Καρίνα.
-Μινωταύρου 16. Η παχουλή Σουζάνα που δίνει κώλο στα 50ε.
-Las Vegas 1. Η παλιά καραβάνα μιλφ (mature καλύτερα) ξανθιά ρωσίδα Μαρίνα με το μεγάλο στήθος. Είχα γράψει παλιότερα ότι στα νιάτα της πρέπει να ήταν πολύ δυνατή εμφανισιακά. Εξεπλάγην που την βρήκα να δουλεύει ακόμα.
-Las Vegas 2. Άλλη κλασσική μιλφ, Χριστίνα.
-Las Vegas 3. Κλείνει το τρίο των μιλφς με την πρόστυχη Αναστασία.
-Π. Ερημίτη 2. Τζουλιάνα, μελαχρινό μελανούρι, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά.
-Π. Ερημίτη 3. Λουίζα.

Ο ορισμος του τσουβαλιου,καμια σχεση με τις φωτογραφιες,ειναι τουλαχιστον 10-15 κιλα παραπανω απο τη μουναρα που μπορει να δει καποιος στο σαιτ των βιλων.Βυζια σιλικονη αλλα πολυ καλη δουλεια απο τον γιατρο,πιπα για κλαματα(πρωτη φορα μου κανει κοπελα πιπα με καποτα γιατι χωρις δεν κανει και με πονουσε τοσο που δεν μπορεσε να μου τον σηκωσει) :S
Βιαστικη και σε καμια περιπτωση δεν θα την ξαναδω!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
κανονικα σε ποιο σπιτακι εμφανιζεται θεσσ για την θεια μονικα μιλαμε
ναι ρε η Μονικα(μη τη λες θεια θυμωνει  :grin:),κανονικα δεν εχει...τελευταια φορα εγω την πετυχα στο Λας Βεγκας αλλα τωρα φευγει και ειναι αγνωστο ποτε θα γυρισει


Σορρυ αλλά δεν χάνουμε και τίποτα.
ειναι η σεβαστη σου αποψη που μαλλον δε συμβαδιζει με τις αποψεις της πλειοψηφιας οσων τη δοκιμασαν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
πηγα εσκισα τωρα και τη Γαληνη στο Red light ειχα πολλες καυλες σημερα...
σταθερα αποδοτικο το βυζοτουμπανο,εκανε και ραστα τα μαλλια,τσιμπουκι πολυ ωραιο,γλωσσοφιλα,βυζορουφηγματα,69 να γλειφεις το παχουλο μουνι της και τη σουφρα της και γαμησι για πολλη ωρα χαλαρα χωρις γκρινιες...
ειναι δυναμη η Γαληνη και παντα με ικανοποιει  :tits: :tits:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Η Τζεσυ βλεπω οπου παει 40αρια ζηταει εμαθε απο τις βιλες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Και για οσους ενδιαφερονται τωρα το βραδυ στα Τριδυμα ειναι η Καρλα η μελαχρινη,η Φλωριτα και η Νικη η Ελληνιδα με τις βυζαρες
Εγω πηγα για Βανεσσα αλλα λειπει το μωρακι και επιστρεφει την Τριτη ειπε η τσατσα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Και για οσους ενδιαφερονται τωρα το βραδυ στα Τριδυμα ειναι η Καρλα η μελαχρινη,η Φλωριτα και η Νικη η Ελληνιδα με τις βυζαρες
Εγω πηγα για Βανεσσα αλλα λειπει το μωρακι και επιστρεφει την Τριτη ειπε η τσατσα
αυτη και η αλλη βανεσσα απο τις βιλλες ειναι απο τα πιο ομορφα μωρα .....και φιλοτιμα...
 

italaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
πηγα εσκισα τωρα και τη Γαληνη στο Red light ειχα πολλες καυλες σημερα...
σταθερα αποδοτικο το βυζοτουμπανο,εκανε και ραστα τα μαλλια,τσιμπουκι πολυ ωραιο,γλωσσοφιλα,βυζορουφηγματα,69 να γλειφεις το παχουλο μουνι της και τη σουφρα της και γαμησι για πολλη ωρα χαλαρα χωρις γκρινιες...
ειναι δυναμη η Γαληνη και παντα με ικανοποιει  :tits: :tits:
Αλ είχε λαό ή χαλαρά ήταν?Λέω να κατέβω αλλά μη με πάρει αργά...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Αλ είχε λαό ή χαλαρά ήταν?Λέω να κατέβω αλλά μη με πάρει αργά...
την ωρα που πηγα εγω γυρω στις 9 γενικα ειχε πολυ λαο στην περιοχη,τωρα ισως πιο αργα να ειναι πιο ευκολα τα πραματα
Εγω μπηκα κατευθειαν δηλαδη αλλα πολλοι μπαινοβγαινανε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πηγα εσκισα τωρα και τη Γαληνη στο Red light ειχα πολλες καυλες σημερα...
σταθερα αποδοτικο το βυζοτουμπανο,εκανε και ραστα τα μαλλια,τσιμπουκι πολυ ωραιο,γλωσσοφιλα,βυζορουφηγματα,69 να γλειφεις το παχουλο μουνι της και τη σουφρα της και γαμησι για πολλη ωρα χαλαρα χωρις γκρινιες...
ειναι δυναμη η Γαληνη και παντα με ικανοποιει  :tits: :tits:
Μια που λες για γλωσσόφιλα, πριν λίγες μέρες πέρασα στις βίλες με Ισαβέλλα και Σοφία σε bad girls και prive αντίστοιχα, και με τις δύο τα γλωσσόφιλα πέσανε στο φουλ, και έριξα μάλιστα επικά γαμήσια, είδικά με την Ισαβέλλα έλιωσα  :grin: αλλά και με την Σοφία σε λίγο πιο GFE.
Καλό σημάδι αυτό και αρχίζω να αναθεωρώ για τις βίλες που είχανε βάλει τα κορίτσια σε ρεπρετόριο στρπιπτιζάδικου, επόμενος στόχος Βερόνικα.
Μεγάλε καθάρισες  :rockon: Respect  :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Μια που λες για γλωσσόφιλα, πριν λίγες μέρες πέρασα στις βίλες με Ισαβέλλα και Σοφία σε bad girls και prive αντίστοιχα, και με τις δύο τα γλωσσόφιλα πέσανε στο φουλ, και έριξα μάλιστα επικά γαμήσια, είδικά με την Ισαβέλλα έλιωσα  :grin: αλλά και με την Σοφία σε λίγο πιο GFE.
Καλό σημάδι αυτό και αρχίζω να αναθεωρώ για τις βίλες που είχανε βάλει τα κορίτσια σε ρεπρετόριο στρπιπτιζάδικου, επόμενος στόχος Βερόνικα.
Μεγάλε καθάρισες  :rockon: Respect   :rockon:
τη Σοφια την ειχα δει μια νυχτα αλλα μου φανηκε καπως ταλαιπωρη δε μου εκανε κλικ...βεβαια διαβαζω μονο θετικα γι'αυτην οποτε μαλλον αυτες τις μερες θα την τιμησω κι εγω με τη σειρα μου αν και απο κοπελες που δε ξερω πιο πολυ ειχα τη Βερονικα στο μυαλο μου για δοκιμη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
ποια κοπελα δουλευει στο στρουμφοχωριο και δεν ειναι ουτε η καρλα η μελαζροινη ουτε η ξανθια καρλα ουτε η ελληνιδα στο πισω η νταρντανα ουτε η φλοριτα ουτε η βανεσα και ιβελινα??μια ξανθια 165 με ωραιο κωλο που τωρα τελευταια καθε σκ ερομαι σαλονικη και την πετυχενο αλλα πηρα αλλες :helpplea: :helpplea: :helpplea:

syγγνωμη που δεν θυμαμαι αλλες λεπτομερειες αλλα εχω
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Las vegas 3 Αναστασια εκεινη η ρωσοουκρανιδα που βγαινει στο σαλονακι γυμνοστηθη???? το las vegas 3 ποιο σπιτακι ειναι ??? πειτε μου οδο κτλπ....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Las vegas 3 Αναστασια εκεινη η ρωσοουκρανιδα που βγαινει στο σαλονακι γυμνοστηθη???? το las vegas 3 ποιο σπιτακι ειναι ρε??? πειτε μου οδο κτλπ....
anastasia nomizv doyleyei pio syxna prvines ωρες και ειναι ετσι πως κοιτας τα σπιτακια στο τερμα αριστερα και το λας βεγκας ειναι παραλληλα στην οδο νικηφορου απο πανω και πισω απο ερημιτη
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
επιστροφη πριν λιγο απο βραδυνη βολτα. δε μπηκα σε πολλα και σε οσα μπηκα τα ιδια. το μονο αξιο αναφορας η επιστροφη της  μιρελας στο φριξου 13 αν θυμαμαι καλα
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιγες μερες πηρα την Σοφια βιλες ειναι κοντα στα σαραντα εχει κορμι 18αρας ομορφο προσωπο γλυκο κοριτσι  οι περιγραφες των φιλων ειναι λιγες η κοπελα εινα απιθανη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom