Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παιδια τελικ η εφη ποιες μερες ειναι.πηγα πριν 3ς εβδομαδες και ηταν μια αλλη
Νομιζω κυριακη,δευτερα,τριτη τα πρωινα αλλα απο τι γραφουν μπορει να σταματισει οριστικα..οποτε τρεχα να προλαβεις. :grin:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Πηγα κι εγω στη Νατασα σημερα μετα απο πολλους μηνες και επεσε ενα θεϊκο πηδημα οπως καθε φορα  :fuck1: :tits: :cum:...μου ειχε λειψει το μωρο μου  :smitten: :smitten:

και επιβεβαιωνω οτι ειναι αυτη στο προφιλ που απαντησε γιατι μου το'πε μονη της πριν το δω,βεβαια εγω της ειπα οτι κακως μπηκε στη διαδικασια να απαντησει...γνωμη μου
εχεις φαει Έφη?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Χτες βραδυ πηγα στην Σοφια στις βιλες, απλα...she blow up my mind.!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Επειδη δεν μπωρω να την συγγρινω με την Εφη, αν πχ δεν υπηρχε η Εφη στην Μπουρδελοδαλονικα, απλα θα μπορουσε να ειχε την θεση της...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ρε μαγκες γνωριζει κανεις που δουλευει η Τζεσυ απο τις Βιλλες?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ρε μαγκες γνωριζει κανεις που δουλευει η Τζεσυ απο τις Βιλλες?
Νομίζω στο godiva αν θυμάμαι καλα , και ξεκινούσε απλό 40 .... δεν έχω χρόνο τώρα να τσεκάρω , πάντως αυτό ήτανε πριν λίγο καιρό ίσως εφυγε και απο κει.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Ρε παιδια αυτη η νατασσα σε πιο σπιτακι ειναι???
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Νομίζω στο godiva αν θυμάμαι καλα , και ξεκινούσε απλό 40 .... δεν έχω χρόνο τώρα να τσεκάρω , πάντως αυτό ήτανε πριν λίγο καιρό ίσως εφυγε και απο κει.
Oχι δεν ειναι εκει εχει 2 η 3 βδομαδες που σταματησε με ειπε η τσατσα
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Νομιζω κυριακη,δευτερα,τριτη τα πρωινα αλλα απο τι γραφουν μπορει να σταματισει οριστικα..οποτε τρεχα να προλαβεις. :grin:
Παλια ηταν πεμπτη παρασκευη σαββατο κυριακη.αλλαξε μερες?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μαγκες ξερει κανεις αν δουλευει και που η θεια Μονικα και τι ωρες ???
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Ρε μαγκες γνωριζει κανεις που δουλευει η Τζεσυ απο τις Βιλλες?
Στο σαιτ του Γκοντιβα βλεπω οτι της αλλαξαν ονομα στις φωτο της....αν οντως εχει αλλαξει ονομα σε Μιχαελα τοτε ειναι πρωινη.Παντως και σε μενα στο τηλ ειπαν οτι λειπει για λιγο.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Στο σαιτ του Γκοντιβα βλεπω οτι της αλλαξαν ονομα στις φωτο της....αν οντως εχει αλλαξει ονομα σε Μιχαελα τοτε ειναι πρωινη.Παντως και σε μενα στο τηλ ειπαν οτι λειπει για λιγο.
δεν αλλαξαν τιποτα αλλη κοπελα ειναι Μιχαελα και αλλη η Τζεσυ! :hi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Παλια ηταν πεμπτη παρασκευη σαββατο κυριακη.αλλαξε μερες?
Ναι...εχει λιγο καιρο που το εκανε αυτο...τωρα ειναι αυτες τις μερες που εγραψα μεχρι τις 7 το απογευμα.Εχει τηλ. το στουντιο να παιρνεις λιγο πριν πας μηπως και δεν δουλευει εκεινη την μερα που θα πας.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
2hgh0z5.jpg
:grin:

2rcmnnr.jpg
:o :o

Δεν την εχω δει ποτε μου αυτην την πατεντα με το χαρτι! :grin:

Οι φωτογραφιες ειναι απο το στουντιο (Inside) Φριξου 14Β . Στο περασμα μου με την Μιλφαρα Ελενα! :tits2:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Eeepv21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες, γραφω πρωτη φορα στο site και θα ηθελα να με βοηθησετε με τις γνωσεις σας, σημερα εγω μαζι με ενα φιλαρακι θα ειμαστε θεσσαλονικη και θελω να μου προτεινετε ειτε studio ειτε μπουρδελο στο οποιο παιζουν οι καλητερες γυναικες αυτον τον καιρο, καθως ειμαι σχεδον εντελως ασχετος απο αυτα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.076
Πόντοι
34.538
Καλησπερα μαγκες, γραφω πρωτη φορα στο site και θα ηθελα να με βοηθησετε με τις γνωσεις σας, σημερα εγω μαζι με ενα φιλαρακι θα ειμαστε θεσσαλονικη και θελω να μου προτεινετε ειτε studio ειτε μπουρδελο στο οποιο παιζουν οι καλητερες γυναικες αυτον τον καιρο, καθως ειμαι σχεδον εντελως ασχετος απο αυτα.
Καλως ηρθες...
Τι να σε προτεινουμε ρε φιλε τι ειμαστε,διαφημιστικη εταιρεια?
Διαβασε εδω λιγες σελιδες,πανε απο κει δες ποια σου αρεσει και ορμα...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Καλησπερα μαγκες, γραφω πρωτη φορα στο site και θα ηθελα να με βοηθησετε με τις γνωσεις σας, σημερα εγω μαζι με ενα φιλαρακι θα ειμαστε θεσσαλονικη και θελω να μου προτεινετε ειτε studio ειτε μπουρδελο στο οποιο παιζουν οι καλητερες γυναικες αυτον τον καιρο, καθως ειμαι σχεδον εντελως ασχετος απο αυτα.
Καλος ηρθες στην παρεα μαν το θεμα ειναι καλητερη για μενα μπορει να ειναι φολα για σενα διαβασε μερικες σελιδες δες και κριτικες κοριτσιων στα στουντιο πανε δες και απο κοντα αν σου αρεσουν και αποφασισε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Καλως ηρθες...
Τι να σε προτεινουμε ρε φιλε τι ειμαστε,διαφημιστικη εταιρεια?
Διαβασε εδω λιγες σελιδες,πανε απο κει δες ποια σου αρεσει και ορμα...
Ρε Φακιρι χαλαρωσε λιγο δε σε εβρισε ο ανθρωπος τα φωτα σου ζητησε το λεει κιολας ειναι ασχετος και μπορει και πρωτη φορα στην Θεσσαλονικη λογικο ειναι να ρωτησει παλαιοτερους
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.076
Πόντοι
34.538
Ρε Φακιρι χαλαρωσε λιγο δε σε εβρισε ο ανθρωπος τα φωτα σου ζητησε το λεει κιολας ειναι ασχετος και μπορει και πρωτη φορα στην Θεσσαλονικη λογικο ειναι να ρωτησει παλαιοτερους
Που ειδες οτι τον εβρισα?
Τον καλως ορισα οπως εσυ,του προτεινα τα ιδια με εσενα με ενα χιουμοριστικο τονο..
Δεν νομιζω οτι εγραψα κατι ασχημο..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Που ειδες οτι τον εβρισα?
Τον καλως ορισα οπως εσυ,του προτεινα τα ιδια με εσενα με ενα χιουμοριστικο τονο..
Δεν νομιζω οτι εγραψα κατι ασχημο..
Δεν ειπα οτι τον εβρισες απλα ο τροπος που του μιλησες δειχνει λιγο επιθετικος
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.076
Πόντοι
34.538

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom