Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
:hi: α μου σφυριξαν οτι η Ιωαννα ( η Ελληνις) απο το vegas δουλευει βραδια godiva αν ενδιαφέρεται καποιος
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Χρωστάω κι εγώ μια κριτική για την Νατάσα την τσαρίνα. Περασα μαζί της πρώτη φορά την Παρασκευή και δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Η κοπέλα είναι μεγάλο ταλέντο!! Σου ρίχνει τρείς "μανιβελιές" και σου κόβεται η αναπνοή...  :dancing:
 

Natascha

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Kslimera palikaria :) Den to iksera oti kano cim, dorakia kiolas. Na min erheste kai na zitate auto pou den kano. T.p. opoios me kseri ta kseri.
:-* :-*
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
τι παίζει σήμερα για βραδάκι 
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Kslimera palikaria :) Den to iksera oti kano cim, dorakia kiolas. Na min erheste kai na zitate auto pou den kano. T.p. opoios me kseri ta kseri.
:-* :-*
αχ μωρό μου πέρασα πριν και σε ερωτευτηκα κιαλλο δεν γίνεται να με παντρευτεις☺☺
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Kslimera palikaria :) Den to iksera oti kano cim, dorakia kiolas. Na min erheste kai na zitate auto pou den kano. T.p. opoios me kseri ta kseri.
:-* :-*
γεια σου ΚΑΥΛΑ Η ΓΚΑΥΛΑ λαικα :wanker: :wanker:
Γεια σου μωρακι...
Καλως ηρθες στη παρεα μας...Ειμαι ο ΦΑΚΙΡΗΣ!!

:S :S :S :S :S
ειμαι ο φακιρησ κ εχει δωρο λουλουδακια. :2funny:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Χρωστάω κι εγώ μια κριτική για την Νατάσα την τσαρίνα. Περασα μαζί της πρώτη φορά την Παρασκευή και δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Η κοπέλα είναι μεγάλο ταλέντο!! Σου ρίχνει τρείς "μανιβελιές" και σου κόβεται η αναπνοή...  :dancing:

Ποσα εσκασες? με τι προγραμα μπηκες??
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Φοβερο σεξ σημερα το μεσημερι με την βασιλισσα των στουντιο την εφη! Μιλαμε εκατσα μιση σχεδον ωρα στο δωματιο και τα καναμε ολα!!Δυστυχως ομως με πεταξε κατι το οποιο με στεναχωρησε και θα στεναχωρισει αρκετους φαν της.Λεει οτι ειναι καιρος να σταματισει την δουλεια δεν με ειπε ποτε ακριβος αλλα το σκεφτεται πολυ γιατι λεει οτι κουραστηκε.Πηγα και σ'ενα ακομα το γκοτιβα οπου ηταν στο δωματιο η πιτσιρικα ελληνιδα ιωαννα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Φοβερο σεξ σημερα το μεσημερι με την βασιλισσα των στουντιο την εφη! Μιλαμε εκατσα μιση σχεδον ωρα στο δωματιο και τα καναμε ολα!!Δυστυχως ομως με πεταξε κατι το οποιο με στεναχωρησε και θα στεναχωρισει αρκετους φαν της.Λεει οτι ειναι καιρος να σταματισει την δουλεια δεν με ειπε ποτε ακριβος αλλα το σκεφτεται πολυ γιατι λεει οτι κουραστηκε.Πηγα και σ'ενα ακομα το γκοτιβα οπου ηταν στο δωματιο η πιτσιρικα ελληνιδα ιωαννα.
Οταν λες τα καναμε ολα εννοεις???????
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Φοβερο σεξ σημερα το μεσημερι με την βασιλισσα των στουντιο την εφη! Μιλαμε εκατσα μιση σχεδον ωρα στο δωματιο και τα καναμε ολα!!Δυστυχως ομως με πεταξε κατι το οποιο με στεναχωρησε και θα στεναχωρισει αρκετους φαν της.Λεει οτι ειναι καιρος να σταματισει την δουλεια δεν με ειπε ποτε ακριβος αλλα το σκεφτεται πολυ γιατι λεει οτι κουραστηκε.Πηγα και σ'ενα ακομα το γκοτιβα οπου ηταν στο δωματιο η πιτσιρικα ελληνιδα ιωαννα.

Όχι ρε φίλε..... Η πρώτη υπερτεράστια απώλεια.

Αναντικατάστατη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πηγα κι εγω στη Νατασα σημερα μετα απο πολλους μηνες και επεσε ενα θεϊκο πηδημα οπως καθε φορα  :fuck1: :tits: :cum:...μου ειχε λειψει το μωρο μου  :smitten: :smitten:

και επιβεβαιωνω οτι ειναι αυτη στο προφιλ που απαντησε γιατι μου το'πε μονη της πριν το δω,βεβαια εγω της ειπα οτι κακως μπηκε στη διαδικασια να απαντησει...γνωμη μου
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Ρε παιδια τελικ η εφη ποιες μερες ειναι.πηγα πριν 3ς εβδομαδες και ηταν μια αλλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom