Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Στα 40 ευρω τα ρίχνεις όπου θες...είτε πρόσωπο είτε μάπα  :pipa2: :wanker: :wanker:
.  Για τα 40 ευρο ισχυει αλλα εισαι σιγουρος οτι τα παιρνει και  στην μαπα διοτι σε εμενα οσες φορες πηγα να τη χυσω μαπα μου ειπε καλυτερα να στα παρω στο στομα οπου και τα  ρουφηξε !
Μια φορα ισως και να τα καταπιε απο οτι κσταλαβα.
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
.   Για τα 40 ευρο ισχυει αλλα εισαι σιγουρος οτι τα παιρνει και  στην μαπα διοτι σε εμενα οσες φορες πηγα να τη χυσω μαπα μου ειπε καλυτερα να στα παρω στο στομα οπου και τα  ρουφηξε !
Μια φορα ισως και να τα καταπιε απο οτι κσταλαβα.

είχα πάει ένα σάββατο μετά από έξοδο γύρω στις 5 παρά...και περιμέναν ήδη 3 άτομα στα δωμάτια...και η ίδια μου εξήγησε τα προγράμματα και μου είπε στα 40 τελειώνεις όπου θές είτε πρόσωπο είτε σώμα..
είχε και ένα πρόγραμμα στα 160 ευρώ απ ότι μου είχε πεί μία ώρα και είκοσι λεπτά και όσες εκτονώσεις αντέχεις μου είπε
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
σκέφτομαι να δοκιμάσω Ντόνα..έχει καλές κριτικές..είναι καλή ξέρει κανείς?
έχω τρελή αδυναμία στις ρουμάνες  :2funny: :2funny:
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
είχα πάει ένα σάββατο μετά από έξοδο γύρω στις 5 παρά...και περιμέναν ήδη 3 άτομα στα δωμάτια...και η ίδια μου εξήγησε τα προγράμματα και μου είπε στα 40 τελειώνεις όπου θές είτε πρόσωπο είτε σώμα..
είχε και ένα πρόγραμμα στα 160 ευρώ απ ότι μου είχε πεί μία ώρα και είκοσι λεπτά και όσες εκτονώσεις αντέχεις μου είπε

Μόνο βράδια παίζει ? ? ?
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
θα την στειλω viber και θα σου ποτε ακριβως!!

Φιλε jimiadis αυτά ειναι νέα. Νομιζα ότι είχε φύγει για πάντα Ισπανία η Αντριάννα. Με το χάλι που επικρατεί στη πολη μας η επιστροφή της Αντριάννας είναι
πολύ ευχαριστο νέο. Ειδα προσφατα φωτό της στο φβ της κομμώτριας απο την Πολίχνη. Καύλα τρελή. Χαμός θα γίνει πάλι για πάρτη της
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Φιλε jimiadis αυτά ειναι νέα. Νομιζα ότι είχε φύγει για πάντα Ισπανία η Αντριάννα. Με το χάλι που επικρατεί στη πολη μας η επιστροφή της Αντριάννας είναι
πολύ ευχαριστο νέο. Ειδα προσφατα φωτό της στο φβ της κομμώτριας απο την Πολίχνη. Καύλα τρελή. Χαμός θα γίνει πάλι για πάρτη της
εχεις pm
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Φιλε jimiadis αυτά ειναι νέα. Νομιζα ότι είχε φύγει για πάντα Ισπανία η Αντριάννα. Με το χάλι που επικρατεί στη πολη μας η επιστροφή της Αντριάννας είναι
πολύ ευχαριστο νέο. Ειδα προσφατα φωτό της στο φβ της κομμώτριας απο την Πολίχνη. Καύλα τρελή. Χαμός θα γίνει πάλι για πάρτη της
καλα μην το λες...τους τελευταιους μηνες πριν φυγει,ειχε ψιλοχαλαρωσει το σωμα της...τωρα φαντασου εμεινε και εγκυος..ασε που αυτον τον καιρο θηλαζει...τελη νοεμβρη ειπε θα κατεβει αλλα για δουλεια δεν ξερω ποτε!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χτες πηγα εχωσα παλι την Ελενα στο 52, παει και αυτη...το βαρεθηκε το αθλημα...αιντε αιντε να τελειωνει να ξαπλωσει για αγγαλιτσες... :S ...επρεπε να παω να δοκιμασω την Αλεξανδρα στις βιλες και ας τα πεταγα εκει αν δεν αξιζε...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
:pipa3:
Φιλε jimiadis αυτά ειναι νέα. Νομιζα ότι είχε φύγει για πάντα Ισπανία η Αντριάννα. Με το χάλι που επικρατεί στη πολη μας η επιστροφή της Αντριάννας είναι
πολύ ευχαριστο νέο. Ειδα προσφατα φωτό της στο φβ της κομμώτριας απο την Πολίχνη. Καύλα τρελή. Χαμός θα γίνει πάλι για πάρτη της
Εμείς που δεν έχουμε παρτίδες με τη κομμώτρια στη πολίχνη φωτογραφίες της Αντριαννας που θα δούμε?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Καλα λεει ο Valkyrion θελουμε να δουμε και εμεις φωτοςςς !!!  :rockon:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
:pipa3:Εμείς που δεν έχουμε παρτίδες με τη κομμώτρια στη πολίχνη φωτογραφίες της Αντριαννας που θα δούμε?
Ποια είναι αυτή  η κομμώτρια  στην Πολίχνη και τι ρόλο βαράει μπορούμε να μαθουμε;χωρίς "εξυπνες" απαντήσεις παρακαλώ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Ποια είναι αυτή  η κομμώτρια  στην Πολίχνη και τι ρόλο βαράει μπορούμε να μαθουμε;χωρίς "εξυπνες" απαντήσεις παρακαλώ
Όταν ερθει η ωρα να κουρευτείς,τοτε ποσταρισε να σε πουμε που θα πας.....
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Χτες πηγα εχωσα παλι την Ελενα στο 52, παει και αυτη...το βαρεθηκε το αθλημα...αιντε αιντε να τελειωνει να ξαπλωσει για αγγαλιτσες... :S ...επρεπε να παω να δοκιμασω την Αλεξανδρα στις βιλες και ας τα πεταγα εκει αν δεν αξιζε...
Ο ραπτορας φταιει για αυτο...  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Στοχευμένη κατάθεση στην Ελένη από το Las Vegas χθες βράδυ... πολύ ευχαριστημένος και η κριτική γράφτηκε και περιμένει τον έλεγχό της.

Γμτ τώρα που το σκέφτομαι τα κουπόνια δεν ζήτησα...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Στοχευμένη κατάθεση στην Ελένη από το Las Vegas χθες βράδυ... πολύ ευχαριστημένος και η κριτική γράφτηκε και περιμένει τον έλεγχό της.

Γμτ τώρα που το σκέφτομαι τα κουπόνια δεν ζήτησα...
έχουν τελειώσει εδώ και καιρό! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom