Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
H Εβελίνα από τα τρίδυμα πήρε μεταγραφή?
Που?
Αυτό που είπανε για μεταγραφή μάλλον δεν ισχύει γιατί την βγάλανε από το άλλο σάιτ, στα τρίδυμα πάλι την περιμένανε από την προηγούμενη εβδομάδα, χτές το βράδυ τους πήρα τηλέφωνο και μου είπανε οτι έπρεπε να έχει γυρίσει κανονικά, αλλά δεν ξέρουνε σίγουρα πότε θα έρθει πιθανόν μέσα στο σαββατοκύριακο μου είπανε. Άντε να δούμε ... αν θες κανα τηλ απο τρίδυμα τα χει στο casedamore.γρ/κοντακτ αμα δεν απαντήσει το νο2 πάρε στο νο1 ξέρουνε κι αυτοι.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εσείς ρε παιδιά εκεί πάνω έχετε ακριβές τιμές ... ψιλογάμησέ τα δηλαδή ...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.330
Πόντοι
266
ασχημα τα νεα
η ιωαννα σε 10 μερες παλι κοντας μας
την ξεμουνιασατε βρε γομαρια
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
η δευτερη ειναι η παλια νικολ απο το σολ...τζουλια στην αθηνα τωρα...τρελο σεξακιιιι και σκυλι το μωρο!!!για την πρωτη για πες καραμαν..την εχεις παρει ;

...οχι αλλα θα την παρω.!!  :rockon: :rockon: θα χυθει πολυ σπερμα στας Αθηνας.!!  :knockinb:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
η βαλερια απο βιλες τι λεει ρε παιδια...εχει παρει κανεις απο εδω μεσα;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα, μια μικρη βολτα πριν απο λιγο με μια πολυ καλη καταθεση στην ελενα.Αν καποιος εχει το φεις της ελενας αν θελει ας με το στειλει σε π.μ γιατι με το ειπε και το ξεχασα.
Στα αλλα, το  Godiva λειτουργει και παλι μετα απο αρκετο καιρο, ενω δυο κολλητα σπιτακια ετοιμαζονται απεναντι απο το ξυλινο.


Case D'Amore (Τρίδυμα).νο1 η γνωστη μικρουλα βαλεντινα νο2 μια ρωσιδα θεια με τεραστια βυζια.νο3 το κομοδινακι αλλα ομορφο πιπινακι που εχει αραξει εκει το τελευταιο καιρο, αλλαζει ονοματα συχνα και δεν θυμαμαι τωρα.
Ανδρέου Γεωργίου 52.Η ελενα εδω..
Αχελώου 10 (Studio Godiva).Οπως ειπα στην εισαγωγη επαναλειτουργει αυτο το ωραιο σαν χωρος στουντιο, μεσα ηταν μια μαυρομαλα λεπτη με μικρο βυζι γυρω στα 30 πρωτη φορα την βλεπω.
Νικηφόρου Ουρανού 1Α.Μια προμιλ ξανθια εδω νομιζω γιουλα την λενε, οχι και κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Στο πρωτο απο τις νταλικες, ηταν η πληθωρικη γυναικα μπαρμπαρα, πολυ μ'αρεσε αλλα επιδης δεν λεει και πολλα μεσα δεν περασα...αλλα αν αυτη η κοπελα βελτιωθη στο δωματιο δεν θα κλεινει μπουτι. Και τελος στο μονο του που αριστερα η πετιτ φλοριτα.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Αν καποιος εχει το φεις της ελενας αν θελει ας με το στειλει σε π.μ γιατι με το ειπε και το ξεχασα.
Νομιζω ξεκινουσε με το L  τωρα με ειπε λαριντα,λαουριντα η καπως αλλιως, δεν μπορω να θυμηθω αν καποιος το εχει ας με το στειλει σε π.μ δεν εχει προβλημα αυτη με ειπε και οτι το δινει σε ολους, οποτε καποιος εδω μεσα θα το εχει.

 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Σήμερα πήγα στο καινούριο απόκτημα των βιλλών την Καρολίνα που δούλευε στο la femme. Μέτρια πράγματα, δεν νομίζω πως θα ξαναπάω. Θα τα γράψω όποτε μπορώ αναλυτικά σε κριτική αλλά δύο πράγματα με ξενέρωσαν άσχημα, βρομούσε υπερβολικά τσιγαρίλα το στόμα της και ήταν λες και φοβόταν την πούτσα, άμα δεν έπαιρνα εγώ την πρωτοβουλία των κινήσεων, σεξ δεν πιστεύω πως θα γινόταν μαζί της. Δεν τολμούσε να τον βάλει μέσα της όταν ήταν από πάνω παρόλο που έβαλε και λιπαντικό και με ξενέρωσε πράγμα που έκανε τα πράγματα χειρότερα, ήρθα εγώ από πάνω της και μετά στα 4 για να γίνει δουλειά. Εντάξει άντεξε στο σφυροκόπημά μου αδιαμαρτύρητα αλλά αυτό απλά έσωσε την συνάντηση στο τέλος από το να είναι καταστροφική και κατέληξε να βγει μέτρια.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Καλησπερα, μια μικρη βολτα πριν απο λιγο με μια πολυ καλη καταθεση στην ελενα.Αν καποιος εχει το φεις της ελενας αν θελει ας με το στειλει σε π.μ γιατι με το ειπε και το ξεχασα.
Στα αλλα, το  Godiva λειτουργει και παλι μετα απο αρκετο καιρο, ενω δυο κολλητα σπιτακια ετοιμαζονται απεναντι απο το ξυλινο.


Case D'Amore (Τρίδυμα).νο1 η γνωστη μικρουλα βαλεντινα νο2 μια ρωσιδα θεια με τεραστια βυζια.νο3 το κομοδινακι αλλα ομορφο πιπινακι που εχει αραξει εκει το τελευταιο καιρο, αλλαζει ονοματα συχνα και δεν θυμαμαι τωρα.
Ανδρέου Γεωργίου 52.Η ελενα εδω..
Αχελώου 10 (Studio Godiva).Οπως ειπα στην εισαγωγη επαναλειτουργει αυτο το ωραιο σαν χωρος στουντιο, μεσα ηταν μια μαυρομαλα λεπτη με μικρο βυζι γυρω στα 30 πρωτη φορα την βλεπω.
Νικηφόρου Ουρανού 1Α.Μια προμιλ ξανθια εδω νομιζω γιουλα την λενε, οχι και κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Στο πρωτο απο τις νταλικες, ηταν η πληθωρικη γυναικα μπαρμπαρα, πολυ μ'αρεσε αλλα επιδης δεν λεει και πολλα μεσα δεν περασα...αλλα αν αυτη η κοπελα βελτιωθη στο δωματιο δεν θα κλεινει μπουτι. Και τελος στο μονο του που αριστερα η πετιτ φλοριτα.
να βοηθήσω τον Συναγωνιστή! :hi:
Νο2. Τάνια ρωσίδα! :grin:
Νο3. Κάρλα. Ρουμανοπιπινακι αλλά κομοδινακι! :s&m_1:
Godiva. Λουίζα από την Τσεχία το μωρό! :grin:
 

TurTur

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που είπανε για μεταγραφή μάλλον δεν ισχύει γιατί την βγάλανε από το άλλο σάιτ, στα τρίδυμα πάλι την περιμένανε από την προηγούμενη εβδομάδα, χτές το βράδυ τους πήρα τηλέφωνο και μου είπανε οτι έπρεπε να έχει γυρίσει κανονικά, αλλά δεν ξέρουνε σίγουρα πότε θα έρθει πιθανόν μέσα στο σαββατοκύριακο μου είπανε. Άντε να δούμε ... αν θες κανα τηλ απο τρίδυμα τα χει στο casedamore.γρ/κοντακτ αμα δεν απαντήσει το νο2 πάρε στο νο1 ξέρουνε κι αυτοι.

Ευχαριστώ φίλε μου!
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Πριν απο λιγες μερες περασα κατα τις 8  με την ΕΜΑ Ν Ορανου 28 πολυ κρυα κατασταση ηταν ολο μη και μη ποτε ξανα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βραδινή βολτιτσα 12+......
Α.γ. 16 : Τζαστην
Α.γ. 24 : Μιρελα ΡουμανοΒανδη
Α.γ. 32 : Αλεξάνδρα Μολδαβεζα αδιάφορη
Α.γ. 19 : Ντόρα Ρουμανομιλφακι
Α.γ. 50 : Παολα αδύνατη ξανθιά
Α.γ. 52 : Έλενα Ρουμανομιλφ
Ν. Ουρανού 1α : Ελενα Ρωσίδα πασαρέλα
Ν. Ουρανού 8 : Αθηνα Ελληνίδα
Τρίδυμα 1 : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι
Τρίδυμα 2 : Φανη Ρωσίδα μιλφ , δούλευε παλιά Προμηθεως 16. Ξανθιά 50αρα.
Τρίδυμα 3 : Κάρλα Ρουμανοκομοδινο
Ερημίτη 1 : Αντζελα Ουκρανή ξανθιά
Ερημίτη 2 : Ιζαμπελλα Ρουμανοπιπινι....
Αυτά τα λίγα, μερικά ήταν κλειστά, κίνηση μηδέν.
Η πόλη νεκρή !
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Καλημερα συναγωνιστες!προ ημερων επισκευφτηκα την γνωστη εμμα νικηφορου ουρανου 28 γιατι ηθελα πολυ να χυσω σε ενα στοματακι.η ολη φαση ηταν πολυ καλη με αποκορυφωμα που τα πηρε ολα στο στομα της και εχω την αισθηση οτι καταπιε σχεδον ολο το σπερμα!τελικα εκτος απο χυσιμο αρχισε και να τα καταπινει μηπως ειναι η νεα υπηρεσια της και δε το ηξερα!το χει κανει και σε αλλους αυτο θα παρακαλουσα αν ξερει καποιος κατι ας αναφερει το εχω απορια αν το εκανε μονο σε εμενα η το κανει γενικως!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλημερα συναγωνιστες!προ ημερων επισκευφτηκα την γνωστη εμμα νικηφορου ουρανου 28 γιατι ηθελα πολυ να χυσω σε ενα στοματακι.η ολη φαση ηταν πολυ καλη με αποκορυφωμα που τα πηρε ολα στο στομα της και εχω την αισθηση οτι καταπιε σχεδον ολο το σπερμα!τελικα εκτος απο χυσιμο αρχισε και να τα καταπινει μηπως ειναι η νεα υπηρεσια της και δε το ηξερα!το χει κανει και σε αλλους αυτο θα παρακαλουσα αν ξερει καποιος κατι ας αναφερει το εχω απορια αν το εκανε μονο σε εμενα η το κανει γενικως!
Τα κάνει κ γαργαρα! :2funny:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Βραδινή βολτιτσα 12+......
Α.γ. 16 : Τζαστην
Α.γ. 24 : Μιρελα ΡουμανοΒανδη
Α.γ. 32 : Αλεξάνδρα Μολδαβεζα αδιάφορη
Α.γ. 19 : Ντόρα Ρουμανομιλφακι
Α.γ. 50 : Παολα αδύνατη ξανθιά
Α.γ. 52 : Έλενα Ρουμανομιλφ
Ν. Ουρανού 1α : Ελενα Ρωσίδα πασαρέλα
Ν. Ουρανού 8 : Αθηνα Ελληνίδα
Τρίδυμα 1 : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι
Τρίδυμα 2 : Φανη Ρωσίδα μιλφ , δούλευε παλιά Προμηθεως 16. Ξανθιά 50αρα.
Τρίδυμα 3 : Κάρλα Ρουμανοκομοδινο
Ερημίτη 1 : Αντζελα Ουκρανή ξανθιά
Ερημίτη 2 : Ιζαμπελλα Ρουμανοπιπινι....
Αυτά τα λίγα, μερικά ήταν κλειστά, κίνηση μηδέν.
Η πόλη νεκρή !
Εισαι μεγάλο αλάνι ρε Scorpie αλλά να σε ρωτήσω αυτή η Φανή η μιλφ που γράφεις τι λέει απο εμφάνιση και στήθος?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Βραδινή βολτιτσα 12+......
Α.γ. 16 : Τζαστην
Α.γ. 24 : Μιρελα ΡουμανοΒανδη
Α.γ. 32 : Αλεξάνδρα Μολδαβεζα αδιάφορη
Α.γ. 19 : Ντόρα Ρουμανομιλφακι
Α.γ. 50 : Παολα αδύνατη ξανθιά
Α.γ. 52 : Έλενα Ρουμανομιλφ
Ν. Ουρανού 1α : Ελενα Ρωσίδα πασαρέλα
Ν. Ουρανού 8 : Αθηνα Ελληνίδα
Τρίδυμα 1 : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι
Τρίδυμα 2 : Φανη Ρωσίδα μιλφ , δούλευε παλιά Προμηθεως 16. Ξανθιά 50αρα.
Τρίδυμα 3 : Κάρλα Ρουμανοκομοδινο
Ερημίτη 1 : Αντζελα Ουκρανή ξανθιά
Ερημίτη 2 : Ιζαμπελλα Ρουμανοπιπινι....
Αυτά τα λίγα, μερικά ήταν κλειστά, κίνηση μηδέν.
Η πόλη νεκρή !
Σκορπιε την Ελληνιδα Παολα ειδες στο Αν.Γεωργιου 50?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom